Leden 2007


Vtipy

31. ledna 2007 v 7:28 Blbinky
Příjde babka po dlouhé době k lékaři a doktor se jí ptá:
"Tak co babi, pročpak jste u nás tak dlouho nebyla?"
"Já jsem byla nemocná, pane doktore..."

Posílá babka dědu nakupovat a klade mu na srdce:
- Prosím tě dědku, kup máslo, chleba a okurku. pamatuj si to. máslo chleba a okurku, 3 věci.
Děda se vrátí, vleče rouru ke kamnům a smetáček. Bába se rozčílí:
- Proboha, říkala jsem ti 3 věci! Kde máš lopatku?

Pane doktore, něco se mnou není v pořádku. Stále běhám za mladými děvčaty." "Ale to je přece docela přirozené", uklidňuje staříka psychiatr. "Ale já si nemůžu vzpomenout proč!"Ouu..:D

31. ledna 2007 v 7:21 Obrázky - mix
Bárt a rozbité okno
Andělé

31. ledna 2007 v 7:15 Obrázky - mix

Hezké motto

31. ledna 2007 v 7:14 O_oOstatní
Mějte se na pozoru před zuřivostí trpělivého člověka.

Horoskop další na St. 31.1. 07

31. ledna 2007 v 7:06 Znamení zvěrokruhu

BERAN ( 21.3. - 20.4.)

Nespoléhejte na náhodný zásah přátel či dokonce nějaké vyšší moci. Všechno si musíte vyřídit sami. S výjimkou lze počítat jen v případě starších osob opačného pohlaví. Ty jediné projeví pro vaše starosti upřímné pochopení.

BÝK ( 21.4. - 21.5.)

Nespěchejte s většími výdaji a investicemi. Neuškodí, když si zjistíte, jaké jsou skutečné cíle a možnosti vaši potencionálních společníků. Nepřehánějte to s péčí o partnera, ztratí možnost samostatného jednání a uvažování.

BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6.)

Sázet a spoléhat jen na cizí názory, může být riskantní. Zbytečně se podceňujete, vyzkoušejte si dnes schopnosti na něčem menším a uvidíte. Nepořídíte-li s někým po dobrém, nechte ho být. Po zlém to bude ještě horší.

RAK ( 22.6. - 22.7.)

Neberte na lehkou váhu názory potomků. Bez ohledu na věk mohou mít pravdu. Jsou-li po vás, určitě neříkají žádné hlouposti. Konstelace Marsu s Uranem přitahuje návštěvu, která se z vás pokusí vymámit nějaké peníze.

LEV ( 23.7. - 22.8.)

Máte nejvyšší čas odpovědět na nabídku nového místa. Budete-li stále váhat, chopí se dobré šance někdo pohotovější. Neztrácejte čas s lidmi, kteří vám stejně nic rozumného neřeknou. Nouzový signál k vám vyšle bývalá láska.

PANNA ( 23.8. - 22.9.)

Zajímavou příležitost vám nabídne nevypočitatelný Merkur. Nesmíte se zaleknout náročných povinností. Pravdou však je, že dnes příliš odvážní nejste a na nějaké riskování nemáte ani pomyšlení. Vyhodíte zvědavého příbuzného.

VÁHY ( 23.9. - 23.10.)

V přijetí výhodné nabídky vám mohou zabránit malověrnost a pesimistický pohled na okolní svět. Dopálí vás jedovatá poznámka zapšklého nadřízeného, který si nevidí na špičku nosu. Potěší vás podpora lidí, kteří vás mají rádi.

ŠTÍR ( 24.10. - 22.11.)

Držte se starých zvyků, náhlá změna vám neprospěje. Všechno chce svůj čas. Postavení Jupiteru a Venuše narušuje vaši schopnost rychle se adaptovat na nové podmínky. Potrápit vás může tak banální věc, jakou je nevhodná obuv.

STŘELEC ( 23.11. - 21.12.)

Napětí v rodině způsobí neuvážený krok zbrklého příbuzného. Budete pro vás nesmírně těžké se ovládnout. Stejně tak vás popudí nešetrná poznámka známého, kterého jste se ještě nedávno vášnivě zastávali. Nesázejte se a nehrajte o větší částky.

KOZOROH ( 22.12. - 20.1.)

Jen těžko zachováte chladnou hlavu, až kolem vás začne kroužit přitažlivá osoba opačného pohlaví. Jste-li sami, vezmete zřejmě její nadbíhání vážně. Zadaní budou mnohem zdrženlivější. Správně vytuší, že to není nic pro ně.

VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2.)

Pozor na neopatrné investice a spolky s podvodníky. S pouhým chytračením na osud a planety nevyzrajete. Do vaší přízně se pokusí drze vetřít údajný známý některého z vašich přátel. Zbytečně neriskujte, může jít o podvodníčka.

RYBY ( 21.2. - 20.3.)

Mohli byste přerušit důležitou práci kvůli tomu, že uslyšíte trávu růst. Pozor na zbytečné panikaření, nešpicujte uši při každé poplašné zprávě. S partnerem se neshodnete na hodnocení některých nových známých. Bude z vás mluvit žárlivost.

Zajímavosti

31. ledna 2007 v 6:57 O_oOstatní
Většina rodičů je přesvědčena, že jejich děti nejsou tlusté, ačkoliv tělesné parametry potomků jednoznačně vypovídají o obezitě. Vůbec nejhorší v odhadu proporcí svých ratolestí jsou ti rodiče, kteří sami trpí nadváhou. Průzkum provedený na 1200 rodinách z Melbourne prokázal, že 90 procent otců a matek nesprávně posuzuje optimální hmotnost svých dětí ve věku mezi pátým až šestým rokem.
30.1. 2007 14:21
MELBOURNE - "Výsledky výzkumu jsou poměrně tristní a nasvědčují tomu, že dosavadní kampaně zaměřené na zdravou výživu se těchto rodin téměř vůbec nedotkly," uvedl Crawford, vedoucí Centra pro tělesné aktivity a nutriční výzkum. "Vliv rodičů je přitom jedním z ústředních článků jak trend narůstající obezity u dětí zastavit," zdůraznil.
Crawford však současně připustil, že s rychlejším globálním vývojem a růstem populace lze jen obtížně najít odpovídající měřítko. "Nadváhou trpí v průměru téměř každý druhý člověk..., takže je to spíš obvyklé než naopak," dodal. Řada rodičů se podle něho navíc domnívá, že děti se v určité fázi vývoje "vytáhnou" a tukové zásoby zmizí.
Největší problém mají ti opatrovníci, kteří sami zápolí s přebytečnými kilogramy. Na druhou stranu výzkum ovšem prokázal, že ačkoliv rodiče mnohdy nedokážou přesně odhadnout míru nadměrné hmotnosti u svých dětí, podporují zařazení většího množství ovoce a zeleniny do jídelníčku, zvýšení sportovních aktivit a omezení konzumace vysoce energetických nápojů či doby strávené u televizní obrazovky nebo u počítače.

Počet lidí s obezitou přesáhl počet hladovějících

Nedostatek pohybu a příjem nevhodných potravin je obecně příčinou stále většího výskytu dětské obezity. V Česku má nadměrnou váhu pětina dětí a podle České obezitologické společnosti se jejich počet každoročně zvyšuje zhruba o dvě procenta. Polovina dospělých Čechů má nadměrnou hmotnost, 17 procent dokonce trpí obezitou. S obezitou stoupá i počet nemocí, které s ní souvisejí, například jsou to diabetes nebo kardiovaskulární choroby.
Američtí vědci z univerzity v Severní Karolíně přišli loni se závěrem, že s problémem nadbytečného tuku se nedokázaly vypořádat nejen bohaté, ale ani chudé země. Počet lidí s nadváhou, jichž je údajně ve světě kolem jedné miliardy, tak přesáhl počet hladovějících (800 milionů).
***********
Svůj život v sobotu 27. ledna ve věku 71 let dobrovolně ukončila spisovatelka Iva Hercíková. Její úmrtí v úterý odpoledne oznámila Jana Bozděchová z nakladatelství Motto, pražská policie později potvrdila, že spáchala sebevraždu. Autorku proslavila už její prvotina Pět holek na krku, která byla přeložena do mnoha jazyků a v roce 1967 ji zfilmoval režisér Evald Schorm.
(To je děs..samí sebevraždy..no ale ani se nedivim..někdy na to člověk myslí no..ale stejně..myslet a udělat..)
*********
Skladatel Karel Svoboda bude mít pohřeb v úterý 6. února ve dvě hodiny odpoledne v pražském krematoriu ve Strašnicích. Novinkám to potvrdil rodinný známý Janis Sidovský. Svoboda spáchal v neděli večer sebevraždu.
"Včelka Mája ho nese kolem celého světa," píše německý deník Berliner Zeitung ke tragickému úmrtí skladatele Karla Svobody. Připomíná, že hudba ke stejnojmennému animovanému filmu autora proslavila nejen v Evropě, ale také v Japonsku, Jižní Americe a v Austrálii.
BERLÍN/PRAHA - "V podání Karla Gotta si v Německu umí melodii zazpívat nejen každé dítě," dodává deník vedle výčtu dalších písní a filmových melodií. K tomu se připojuje řada dalších německých médií, které řadí mezi Svobodovy nejúspěšnější skladby i v Německu notoricky známý titulní song z filmu Tři oříšky pro Popelku.
Svobodův portrét přinášejí mimo jiné listy Die Welt nebo Freie Presse; tragickou smrt zaznamenala řada německých internetových serverů. Zvláštní příspěvek věnovala úmrtí českého skladatele mimo jiné rozhlasová stanice Deutschlandfunk.
Německé internetové deníky čerpaly zejména ze zprávy německé agentury DPA. Ta popsala Svobodova lékařská studia, jeho hudební vývoj a vedle hitu Včelka Mája i další píseň: Lady Karneval. Vzpomínku na českého hitmakera zveřejnily v pondělí více než dvě desítky médií v SRN. Jeho dílo spojily především s Gottem, který se na jejich stránkách k tragédii nejčastěji vyjadřuje. Die Welt Online dále zmínil také Svobodovu úspěšnou spolupráci s Lucii Bílou, Jiřím Kornem, Hanou Zagorovou nebo Martou Kubišovou.
Zprávu o odchodu českého hudebního génia přinesla i švýcarská média, citovala především zprávu francouzské agentury AFP. Například internetový server LęExpres zavzpomínal na Svobodovu hudbu v pohádce Tři oříšky pro Popelku, v seriálu Cirkus Humberto, ve filmu Milenci a vrazi a na zcela nový muzikál Golem, který měl nedávno premiéru.

KAREL SVOBODA

Karel Svoboda
Jeden z nejúpspěšnějších českých skladatelů se narodil 19. prosince 1938 v Praze. Jeho otec byl živnostník, kterému podnik zabavili v roce 1948. Svoboda dokonce nějakou dobu pracoval dobrovolně jako traktorista.
Nejprve studoval stomatologii na Karlově univerzitě v Praze, studium ale opustil a začal se věnovat hudbě.
V 50. a 60. letech byl členem skupiny Mefisto, hrál na klavír a skládal první hudbu. Byl členem i souboru Laterny Magiky a divadla Rokoko, pro které tvořil scénickou hudbu.
Později složil největší hity Karla Gotta, skládal i filmovou hudbu, k pohádkám nebo seriálům. Jeho skladby získaly ceny na nejznámějších hudebních festivalech - v Tokiu, Rio de Janeiru či v Cannes.
Největší světovou proslulost získala jeho hudba k seriálu Včelka Mája. deska byl vydána kromě Evropy např. v Japonsku, Austrálii či v zemích Jižní Ameriky.
Svoboda je autorem filmové hudby k úspěšnému projektu německého režiséra Josepha Vilsmaiera A nikdo slzu neuroní, který byl i v nominaci na Oscara Americké filmové akademie.
V 70. letech složil hudbu k muzikálu Noc na Karlštejně, nejznámnějšímu českému muzikálu.
Skladatel za život dostal mnoho zlatých a platinových desek i jiných ocenění. Získal tak například pět zlatých desek německé firmy Polydor, od českého Supraphonu poté diamantovou desku za více než deset miliónů prodaných zvukových kopií s jeho hudbou a od Akademie české populární hudby tři České hudební ceny.
V 90. letech se Svoboda věnoval českému fenoménu - muzikálům, složil hudbu napoříklad k Drákulovi, Monte Christovi nebo naposledy ke Golemovi.
Svoboda byl dvakrát ženatý, z prvního manželství má dvě dospělé děti, s druhou maželkou Vendulou Svobodovou má 1,5ročního syna Jakuba.
*********

Batole mělo v krvi 1,62 promile alkoholu

Slovenská policie zahájila trestní stíhání 23leté matky, jejíž 17měsíční chlapec měl v krvi 1,62 promile alkoholu. Jak Právu v úterý potvrdila policejní mluvčí Renáta Čuháková, matce hrozí tři až osm let vězení za týrání dítěte.
30.1. 2007 15:24
BRATISLAVA - Sociální pracovníci našli loni 15. prosince v rodinném domě v obci Šalov u Levic batole, které bylo podchlazené, hladové, bledé, bylo z něj cítit víno a nedokázalo stát na nohou. Podle lékaře bylo dítě v ohrožení života. Po týdenním pobytu v nemocnici byl chlapec umístěn v dětském domově v Nitře.
Podle pracovníků obecního úřadu se matka o dítě řádně nestarala. "Vyšetřovatelé zatím soustřeďují důkazy a znalecké posudky," uvedla Čuháková.
Kliknutím obrázek zavřete.Alkoholu

Vstahy pro středu 31.1. (2)

31. ledna 2007 v 6:50 Znamení zvěrokruhu
Panna a Beran (21.3. až 20.4.): bleskbleskblesk
Dnes vysoká hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Panna a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Blíženec (22.5. až 21.6.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Panna a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Lev (23.7. až 22.8.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Panna a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Štír (24.10. až 22.11.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Kozoroh (22.12. až 20.1.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Panna a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Panna a Ryba (21.2. až 20.3.): srdce
Dnes potenciál citové vazby s osobou tohoto znamení.
********
Lev a Beran (21.3. až 20.4.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Býk (21.4. až 21.5.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Lev a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Váhy (23.9. až 23.10.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Lev a Štír (24.10. až 22.11.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Střelec (23.11. až 21.12.): penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Lev a Kozoroh (22.12. až 20.1.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Lev a Vodnář (21.1. až 20.2.): srdcesrdcesrdce
Dnes vysoká pravděpodobnost citové vazby s osobou tohoto znamení.
Lev a Ryba (21.2. až 20.3.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
******
Rak a Beran (21.3. až 20.4.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Rak a Býk (21.4. až 21.5.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Rak a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Rak a Rak (22.6. až 22.7.): srdce
Dnes potenciál citové vazby s osobou tohoto znamení.
Rak a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Rak a Panna (23.8. až 22.9.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Rak a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Rak a Štír (24.10. až 22.11.): bleskbleskblesk
Dnes vysoká hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Rak a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Rak a Kozoroh (22.12. až 20.1.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Rak a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Rak a Ryba (21.2. až 20.3.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
*******
líženec a Beran (21.3. až 20.4.): penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Blíženec a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Blíženec a Blíženec (22.5. až 21.6.): srdcesrdcesrdce
Dnes vysoká pravděpodobnost citové vazby s osobou tohoto znamení.
Blíženec a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Blíženec a Lev (23.7. až 22.8.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Blíženec a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Blíženec a Váhy (23.9. až 23.10.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Blíženec a Štír (24.10. až 22.11.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Blíženec a Střelec (23.11. až 21.12.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Blíženec a Kozoroh (22.12. až 20.1.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Blíženec a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Blíženec a Ryba (21.2. až 20.3.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
********
Býk a Beran (21.3. až 20.4.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Býk (21.4. až 21.5.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Býk a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Rak (22.6. až 22.7.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Býk a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Štír (24.10. až 22.11.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Střelec (23.11. až 21.12.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Býk a Kozoroh (22.12. až 20.1.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Býk a Vodnář (21.1. až 20.2.): srdce
Dnes potenciál citové vazby s osobou tohoto znamení.
Býk a Ryba (21.2. až 20.3.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
********
Beran a Beran (21.3. až 20.4.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Beran a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Panna (23.8. až 22.9.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Beran a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Štír (24.10. až 22.11.): penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Beran a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Kozoroh (22.12. až 20.1.): srdcesrdcesrdce
Dnes vysoká pravděpodobnost citové vazby s osobou tohoto znamení.
Beran a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Beran a Ryba (21.2. až 20.3.): srdcesrdce
Dnes možnost vyšší citové vazby s osobou tohoto znamení.

Vstahy pro středu 31.1. (1)

31. ledna 2007 v 6:48 Znamení zvěrokruhu
Kozoroh a Beran (21.3. až 20.4.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Kozoroh a Býk (21.4. až 21.5.): bleskbleskblesk
Dnes vysoká hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Kozoroh a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Kozoroh a Rak (22.6. až 22.7.): penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Kozoroh a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Kozoroh a Panna (23.8. až 22.9.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Kozoroh a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Kozoroh a Štír (24.10. až 22.11.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Kozoroh a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Kozoroh a Kozoroh (22.12. až 20.1.):
Kozoroh a Vodnář (21.1. až 20.2.): penizeDnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Kozoroh a Ryba (21.2. až 20.3.):Váhy a Beran (21.3. až 20.4.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
***********
Váhy a Býk (21.4. až 21.5.):
blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Váhy a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Váhy a Rak (22.6. až 22.7.): srdcesrdcesrdce
Dnes vysoká pravděpodobnost citové vazby s osobou tohoto znamení.
Váhy a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Váhy a Panna (23.8. až 22.9.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Váhy a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Váhy a Štír (24.10. až 22.11.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Váhy a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Váhy a Kozoroh (22.12. až 20.1.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Váhy a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Váhy a Ryba (21.2. až 20.3.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
**********
Štír a Beran (21.3. až 20.4.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Štír a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Štír a Blíženec (22.5. až 21.6.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Štír a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Štír a Lev (23.7. až 22.8.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Štír a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Štír a Váhy (23.9. až 23.10.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Štír a Štír (24.10. až 22.11.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Štír a Střelec (23.11. až 21.12.): bleskbleskblesk
Dnes vysoká hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Štír a Kozoroh (22.12. až 20.1.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Štír a Vodnář (21.1. až 20.2.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Štír a Ryba (21.2. až 20.3.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
********
Střelec a Beran (21.3. až 20.4.):
penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Střelec a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Blíženec (22.5. až 21.6.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Střelec a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Štír (24.10. až 22.11.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Střelec a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Kozoroh (22.12. až 20.1.): penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Střelec a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Střelec a Ryba (21.2. až 20.3.): srdcesrdcesrdce
Dnes vysoká pravděpodobnost citové vazby s osobou tohoto znamení.
*****
Vodnář a Beran (21.3. až 20.4.):
srdce
Dnes potenciál citové vazby s osobou tohoto znamení.
Vodnář a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Vodnář a Blíženec (22.5. až 21.6.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Vodnář a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Vodnář a Lev (23.7. až 22.8.): penizepenize
Dnes vyšší možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Vodnář a Panna (23.8. až 22.9.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Vodnář a Váhy (23.9. až 23.10.): penizepenizepenize
Dnes vysoká možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Vodnář a Štír (24.10. až 22.11.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Vodnář a Střelec (23.11. až 21.12.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Vodnář a Kozoroh (22.12. až 20.1.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Vodnář a Vodnář (21.1. až 20.2.): blesk
Dnes hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Vodnář a Ryba (21.2. až 20.3.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
**********
Ryba a Beran (21.3. až 20.4.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Ryba a Býk (21.4. až 21.5.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Blíženec (22.5. až 21.6.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Rak (22.6. až 22.7.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Lev (23.7. až 22.8.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Panna (23.8. až 22.9.): penize
Dnes potenciální možnost úspěchu při obchodním jednání s osobou tohoto znamení.
Ryba a Váhy (23.9. až 23.10.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Štír (24.10. až 22.11.): srdcesrdce
Dnes možnost vyšší citové vazby s osobou tohoto znamení.
Ryba a Střelec (23.11. až 21.12.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Kozoroh (22.12. až 20.1.): bleskbleskblesk
Dnes vysoká hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.
Ryba a Vodnář (21.1. až 20.2.):
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den.
Ryba a Ryba (21.2. až 20.3.): bleskblesk
Dnes vyšší hrozba konfliktu s osobou tohoto znamení.

Horoskopy na středu 31.1. 2007

31. ledna 2007 v 6:44 Znamení zvěrokruhu

Beran (21.3. až 20.4.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Pozitivní postavení Uranu vás neustále žene dál z hlediska pracovního. Umíte dojednávat smlouvy i spolupráci, ale musíte umět za pracovními případy jezdit, i když jste momentálně poměrně líní. Večer se budete velice dobře učit novým metodám, ať už ekonomickým nebo technického druhu.
Práce: Vaše rozhodnost a plány jsou velmi reálné, ještě to chce kvalitní lidi.
Vztahy: Máte smysl pro upřímnost ve vztazích, ale stejně je neumíte udržet.
Peníze: Nové metody ukládání finančních částek vám dobře poradí experti.
Zdraví: Příliš silné kořenění velice snadno může narušovat funkci vašich žláz.

Býk (21.4. až 21.5.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Důležité budou aktivity prováděné večer. Pokud máte kreativní zaměstnání, určitě dokážete pracovat na nejmenších podrobnostech, ať už se jedná o kostým nebo počítačovou grafiku. Vaše představivost má vždy reálné obrysy, proto byste si měli víc důvěřovat. Konverzujte se sousedy.
Práce: Jste přesní a nadšení pracovníci, pokud se rýsuje slušný výsledek.
Vztahy: Vaše blízké okolí by se s vámi rádo víc bavilo, hlavně ve vašem soukromí.
Peníze: Dokážete se vždy domluvit na různých pronájmech, dobře se vyznáte.
Zdraví: Hrozí vám přiskřípnutí nervů v krční a ramenní oblasti, více cvičte.

Blíženec (22.5. až 21.6.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Planeta Pluto vás vnitřně rozvíjí, ale Saturn naopak dokáže silně brzdit. Proto nechoďte za úředníky a vyhýbejte se nadávání na pomalé řidiče. Přesto velmi dobře víte, co dělat, abyste dnes měli dost financí. Pokud patříte k úspěšným novinářům nebo kriminalistům, jdete po dobré stopě.
Práce: Máte smysl pro komunikaci i schopnost rozebírat tajemné souvislosti.
Vztahy: Dnes důvěřujte hlavně své intuici a vybírejte si osoby, se kterými konverzujete.
Peníze: I když nemáte téměř nic našetřeno, přece jenom znáte nové zdroje.
Zdraví: Pozor na vdechnutí prachu ze sklepních prostor, chřipka tu může být hned.

Rak (22.6. až 22.7.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Velice dobře a silně postavená planeta Uran vůči té vaší vládnoucí slibuje náhlé a rychlé úspěchy. Nejeden z vás se dočká zájmu médií nebo bude dobře spolupracovat v reklamní a popularizační oblasti. Večer se bavte s blízkými přáteli, co se ještě dá na vaší práci profesionálně vylepšit.
Práce: Dokážete teď pro sebe i klienty získávat finanční výhody, i díky médiím.
Vztahy: Jste schopnější se rychle seznamovat a pracovat se ženami.
Peníze: Vaše finance můžou rychle narůstat, jako produkční a asistenti se snažte.
Zdraví: Máte problémy ve vztahu mezi nervy a dýcháním, zkuste vzduch jeskyň.

Lev (23.7. až 22.8.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Pozitivně vázaná planeta Jupiter vůči té vaší vládnoucí vám dodává víc odvahy a schopnost kontaktovat důležité lidi, i když nemají čas. Pokud potřebujete protekci u kvalitního lékaře, máte příležitost a protože se dokážete společensky chovat, i štěstí. Večer si naordinujte domácí klid.
Práce: Nadřízení vám kupodivu pořád dopomáhají ke zlepšení pracovních úspěchů.
Vztahy: Dobře víte, jaké chování komu patří, jste přímo vzorem diplomacie.
Peníze: Nesnažte se dnes nikoho podplácet, sami sebe byste si pak nevážili.
Zdraví: Musíte se starat hlavně o své srdeční a cévní zdravotní problémy.

Panna (23.8. až 22.9.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Saturn vás nutí, abyste nejednali povrchně a snažili se spravit své chyby, na které nejsou druzí zvyklí. Mají vás totiž zavedené jako přesné a pořádné pracovníky, kteří cokoliv zorganizují a uspořádají dobře. Vytvářet katalogy a dokumentaci vám sice nejde, ale pokračuje vaše lepší finanční postavení.
Práce: Musíte mít víc vytrvalosti a trpělivost, konzultujte své chyby s kolegy!
Vztahy: Toužíte mít opravdu duševně silné přátele, pro které uděláte hodně.
Peníze: Máte velikou schopnost rozšiřovat svoji finanční hotovost.
Zdraví: Potravinových usazenin ve střevech se musíte zbavit jídlem s vlákninou.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Víte, že každá pozitivní snaha se počítá a vy se dnes musíte poprat sami se sebou, abyste dokázali, že máte značné schopnosti. Proto ukazujte, jak jste tvořiví, týmoví hráči a dokážete komunikovat i s nepříjemnými osobami. Doma to sice trochu skřípe, ale vaše nálada vše zvládne.
Práce: V moderních IT firmách i při zednické práci, všude máte přehled.
Vztahy: Patříte mezi lidi, kteří velice potřebují kvalitní spolupráci s druhými.
Peníze: Dnes nesmíte utrácet, zapomeňte na nákup šperků a drahých dárků.
Zdraví: Jíte špatnou stravu, nehodící se pro vaše ledviny, potřebujete více zeleniny.

Štír (24.10. až 22.11.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Pozitivní postavení Merkuru a Saturnu vám přináší lepší inteligenční schopnosti a možnost využít svých velkých znalostí, které si většinou necháváte jenom sami pro sebe. Ať už pracujete v laboratoři, průzkumu nebo v duševně náročné činnosti, výsledky vaší práce budou velice dobré.
Práce: Zaměřte se na všechno, co vám dodává pěkný pocit , pracujte doma.
Vztahy: Dobře se vám pracuje a žije s mladými i staršími lidmi, myslete na ně.
Peníze: Dokážete dělat drobné nákupy i účinně šetřit, jste dobří bankéři.
Zdraví: Nachlazení vám hrozí od spodní části těla, buďte důkladní v oblékání.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Slunce a Neptun vám neustále přejí, ale Uran přináší různé nešťastné náhody. Ty umíte ustát, i pokud se pokazí váš počítač nebo kancelářské přístroje, prostě to jen brzdí práci. Proto si víc uvědomujete spolupráci milých kolegů. S partnerem si zajděte za kulturou, nejlépe na muzikál.
Práce: Snažte se pokud možno cestovat a spoléhejte na kvalitní servisy.
Vztahy: Více si vážíte nadřízených, protože jdou vstříc vašim potřebám.
Peníze: Vaše dobré postavení umožňuje dobré nákupy, chcete oslňovat.
Zdraví: Zajímáte se o zdravý životní styl, což vám bude ku prospěchu.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Planetární situace je pořád podobná, proto musíte překonávat překážky především osobního rázu. Hlavní problém je ve vašem pesimistickém myšlení, proto máte šanci být dnes večer citlivější a také to dokonce před ostatními navenek projevovat. Večer se zasněte o možné dovolené.
Práce: Potřebujete pomalejší tempo, při rychlém tempu děláte zbrklé chyby.
Vztahy: Pokud máte jisté pocity, nebojte se svěřit partnerovi, ale jenom potají.
Peníze: Neumíte dobře nakupovat, máte špatný odhad, ale brzy to vylepšíte.
Zdraví: Musíte se víc starat o partnerovo zdraví, má skutečné problémy.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Pěkně postavený Mars a velmi pozitivní oběh Luny vám dávají velkou úspěšnost v zaměstnání. Při jednání s klienty, především ženského pohlaví, dosáhnete lepších výsledků, než jste očekávali. Využijte svých schopností a prodávejte domácí techniku nebo zabezpečovací služby, umíte to.
Práce: Dokážete být rychlí stejně jako důslední, jdou vám dobře obchody.
Vztahy: Dnes máte dobré vztahy s partnerem, vaše domácnost je útočištěm.
Peníze: Umíte přesvědčovat lidi o různých výhodách, sami také dobře nakupujete.
Zdraví: Pokud vás brní cévy v oblasti lýtek, tak si večer brzy lehněte a dlouho nepostávejte.

Ryba (21.2. až 20.3.)

Horoskop na středu 31.1. 2007
Musíte trochu bojovat sami se sebou. Silně myslíte na spokojenost vašeho partnera a rodiny, přesto je nutné, abyste dlouho zůstávali v zaměstnání, především ve zdravotnickém prostředí. Máte pak hodně málo času na osobní záležitosti, ale Saturn tak prostě velí. Připravte se vydatně pracovat.
Práce: Chybí vám přirozená radost a nadšení, protože již nemáte tolik sil.
Vztahy: Vaši dobrosrdečnost možná někdo zneužil, nedůvěřujete hlavně úředníkům.
Peníze: Znáte odborníky, kteří vám dokážou pomoci, ale ne v bankovních institucích.
Zdraví: Je důležité, abyste se dnes nenakazili různými virózami, pozor na to.Kravinka :)

30. ledna 2007 v 14:00 Blbinky
Taková kravinka :
klik
:)Vtípek

30. ledna 2007 v 13:45 Blbinky
Policista zastaví na dálnici auto a povídá řidiči. ,, Dobrý den pane řidiči, dnes je mezi národní den bezpečnosti řízení a protože jste měl dobře zapnuté bezpečnostní pásy, vyhráváte deset tisíc korun, co s nimi uděláte?" Řidič: ,, No asi si už konečně udělám řidičák." Na to povídá manželka sedící vedle: ,, Pane policajt, nevšímejte si ho, on vždycky takhle mluví, když je ožralý." To probudí spícího spolujezdce vzadu. ,, Já jsem vám říkal, že s tím kradeným autem daleko nedojedeme." A z kufru se ozve: ,, Už jsme za hranicemi?"


Citátky

30. ledna 2007 v 13:37 Básničky
Přátelství má být nesmrtelné, nepřátelství smrtelné.
Přátelství činí naše štěstí zářivějším, zvyšuje jeho třpyt, naše neštěstí pak činí snesitelnějším, poněvadž je sdílí spolu s námi.
Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány
a nepřízně osudu, než si zaslouží své jméno.
Není žádné přátelství, když jeden nechce slyšet pravdu a druhý je připraven lhát.
Přátel si važ, a kdo se osvědčili, ty hákem z oceli si připni k srdci.
Přítel všech - přítel nikoho

- Když přítel s nepřítelem mým se baví vesele, mě není třeba toho přítele !

- Nejoddanější přátelé jsou jako psi - nakonec Vás kousnou,když jim
budete pořád ubližovat.
Jen blázen se dá dvakrát kousnout stejnou zmijí.

- Falešný přítel je jako kočka - zepředu líže,zezadu škrábe.
- Nikdy nic nevysvětlujte! Přátelé to nepotřebují a nepřátelé Vám stejně neuvěří.

- Přítel je ten, kdo o Vás ví všechno a má Vás pořád stejně rád.

- Opravdový nepřítel Tě nikdy neopustí.

- Mluv moudře, nepřítel naslouchá.

- Kdo hledá přítele bez chyby, zůstane bez přátel.

- Seď tiše a uslyšíš, jak kolem tebe nesou mrtvoly Tvého nepřítele.

- Přítel miluje vždy,za nesnází se stává bratrem.

- Přítel, kterému jsi pomohl v nouzi, si na tebe vzpomene -
až se zase octne v nouzi.
- Provinění nelze omluvit tím, že ses provinil kvůli nepříteli.
- Podej příteli ruku, ale spočítej si prsty.
- Nejlepším zrcadlem je starý přítel.

- Každý, kdo mi lichotí, je mým nepřítelem. Každý, kdo mne kritizuje,
je mým učitelem.

- Závistník působí sám sobě žal a je tak sám sobě nepřítelem

Otevřená zpověď Martina Maxi

30. ledna 2007 v 13:35 O_oOstatní
Martin Maxa: „Karel Svoboda měl silný důvod!“Otevřená zpověď
Martina Maxu (45) šokovala sebevražda skladatele Karla Svobody. Proč to udělal, ale netuší. Jak teď žije populární zpěvák?
30.1.2007 11:25 | Rozhovory | diskuse (33)Tématem číslo jedna v Česku je v těchto hodinách určitě sebevražda skladatele Karla Svobody…"Zpráva o jeho smrti mě hrozně překvapila. To by mě nikdy nenapadlo, že právě tak silný člověk, z toho jak jsem ho poznal, si vezme život. Je to šok!"Na každého z nás asi občas přijde slabší chvilka, někdy i deprese. A když se k tomu přidají nějaké osobní nebo zdravotní problémy…"Máte pravdu, každopádně v případě Karla Svobody to musela být nějaká mimořádně silná motivace k takovému kroku. Jinak si to neumím vysvětlit. Když to tak vezmu, mé partnerce se také nedávno narodilo dítě a já si ze svého pohledu nedovedu představit, že bych něco takového udělal. A už nemohl sledovat jak se každým dnem mění, roste, dělá pokroky…"I kdybyste třeba trpěl zhoubnou nemocí?"Jak jsem už řekl, musela to být strašně silná motivace, nemoc je jedna z možností."Jestli se nepletu, vy jste loni s tím zdravím byl také dost na štíru, co?"Ano a nebýt právě zdravotních problémů, které mi komplikovaly život, hodnotil bych loňský rok hodně vysoko."Vaše zdravotní potíže s rukou jsou už zažehnány?"Bohužel nemohu s jistotou říct, že ano. Podrobil jsem se operaci ulnárního nervu, která sice zastavila postupné ochrnování mé pravé ruky, ale ta už postižená zůstala a pořád mě nechce poslouchat."Slíbili vám lékaři úplné vyléčení?"Lékaři mě upozorňovali, že rekonvalescence bude trvat velmi dlouho a úplně se už nejspíš nikdy neuzdraví."Jste známý svou náklonností ke sportu a cvičení, musíte se kvůli ruce ještě pořád omezovat?"Musím říci, že v tomto ohledu se mé komplikace s rukou staly opravdovým problémem. Jako bývalý vrcholový sportovec jsem si z tohoto období do života odnesl silnou závislost na sportu a na tělesné námaze vůbec. Některé tyto činnosti mi však má postižená ruka dnes už nedovolí vykonávat a tak jsem byl nucen hledat nějaké alternativy. Ale i to jde, jenom to člověk nesmí vzdávat."Na vaší vypracované postavě je vidět, že to určitě nevzdáváte, řekněte po pravdě, jde to i bez "bobulí", bez dopinku?"Samozřejmě, nikdy jsem se k dopingu neuchýlil a jsem přesvědčen, že jeho používání je nejlepší cestou do pekla. Jsem dokonce velmi střídmý i v zařazování různých potravinových doplňků do svého jídelníčku. Prostě stará škola."Vás neživí kulturistika, ale muzika, prozraďte nám, co nového chystáte pro své posluchače?"Nedávno jsem vydal své čtvrté album pod názvem "Zákulisí", takže jsem teď trošku lenošil.Veškerá hudba a texty na mých albech pocházejí z mé dílny a já nejsem typ člověka, který ze sebe na požádání vychrlí patnáct písniček. Musím si to vše prožít, načerpat inspiraci, nějakou dobu si pohrávat se slovíčky a ke každé své desce takzvaně dozrát. A ten právě teď běží."Mluvil jste o tom, že máte za sebou docela úspěšný rok. Nenesete v sobě ale pořád zklamání ze soudu, který vám napařil podmínku?"Ano. Přiznávám, že zklamání a velké rozčarování z tohoto amorálního a nespravedlivého rozsudku ve mně už navždy zůstalo. Zjištění, že spravedlnost v této zemi, ve které se snažím vychovávat svoje děti, je pouze výsadou mocných a předmětem kupčení, bylo pro mne velkou ranou, která se jen tak nazahojí a pořád mě to bolí."Poučil jste se touto kauzou? Zastanete se podruhé někoho na ulici, když ho někdo bude mlátit?"Víte, já jsem tenhle trest vnitřně vůbec nepřijal, proto se vůbec nedá mluvit o tom, že bych si z něj měl odnést nějaké poučení. Po zbytek života si už asi se svými ideály vystačím, a to navzdory zjištění, že mi budou nejspíš jenom komplikovat život. Třeba až se příště zase rozhodnu podat pomocnou ruku někomu, kdo se ocitl v nouzi."K úspěšné loňské bilanci určitě zásadním způsobem přispěla vaše přítelkyně, když vám porodila dcerku Emu…"Strašně moc!"Kolik už vlastně spolu máte dětí?"Mám šestnáctiletou dceru Barunku, osmiletého syna Ivánka a sedmiměsíční dcerušku Emičku. Moc je miluji a jsem strašně rád, že je mám."Zdá se, že se svou přítelkyní Silvou asi svatbu neplánujete…"Musím přiznat, že nikoliv. Pokud někoho mám rád, necítím ptřebu, aby tento můj stav duše a mysli stvrzoval nějaký cár papíru."Ale takhle vaše přítelkyně také přichází o romantickou svatební cestu…"Pevně věřím, že spolu se Silvou podnikneme v životě mnoho romantických cest, na kterých si budeme vzájemně oporou a nemusí být nutně svatební. Podstatné ovšem bude, aby tou naší nejkrásnější a nejromantičtější cestu byla ta, která je ze všech nejdůležitější. A tou je cesta životem."Jste idolem mnoha fanynek, není důvodem toho, že se oficiálně neoženíte, nadneseně řečeno právě to, abyste jim nevzal teoretickou naději?"Naprostá většina fanynek, které vídám na svých vystoupeních, jsou velmi kultivované, často mívají vedle sebe své partnery a vůbec nemám dojem, že by chtěly měnit. Myslím, že nás spojují především písničky, poezie a názory na život, které se v nich ukrývají. Z tohoto pohledu by má snaha zůstat před nimi "jakoby" volný, vyznívala velmi naivně."Foto: Korzo, oficiální stránky Martina Maxy
Autor: Petr Polesný

Sebevražda jak jí nedělat

30. ledna 2007 v 13:29 Blbinky
Sebevražda, aneb jak to nedělat

Lidé se zabíjeli a zabíjet budou. Nejspíš jim v tom nezabráníme, ale můžeme jim alespoň poradit, jak to udělat, aby vzbudili co nejmíň pohoršení...


I. Skok pod vlak

ANO:
Vyberte si nějaký nákladní vlak. Jezdí sice pomaleji, ale nevozí lidi.
NE:
Skočte pod rychlík. Cestujícím tak zpříjemníte cestu dvouhodinovým čekáním

II. Zastřelení se

ANO:
Udělejte to doma, v soukromí. Pokryjte okolní prostory igelitem a dejte taky nějaký pod sebe.
NE:
Kašlete na igelit, nechte mozek vystříknout na nejdražší obraz co máte, případně na čerstve vymalovanou stěnu. Úplně nejlepší je se zastřelit na pískovišti plném dětí, do smrti na vás nezapomenou.

III. Oběšení

ANO:
Na bezpečném tichém místě. Nezapomeňte na pevný provaz, pevně pověšen.
NE:
Na lustru. Nezabijete se a ještě napácháte škodu. Nebo v lese na stromě, nejlíp poblíž mateřské školky.

IV. Skok z výšky

ANO:
Skákejte v noci z vysokého mostu, nejlíp na koleje nebo do propasti.
NE:
Skočte z budovy nebo mostu mezi lidi/auta. Uděláte jim radost a když budete mít štěstí, trefíte se přímo na nějaký vůz.

V. Sebeupálení

ANO:
Ne!
NE:
Tradičně na náměstí.

VI. Předávkování se léky

ANO:
Hezky doma, v klídku. Snězte spoustu ošklivých věcí, ale pozor na léky vyvolávající zvracení. A začněte sedativy.
NE:
Předávkujte se živočišným uhlím. Po nějakém čase vám praskne hlava. Ale nebude to vonět

VII. Podřezání se
ANO: Vlezte si do vany s horkou vodou a přetněte si žíly na zápěstí. Dbejte na to, aby vás někdo neobjevil předčasně. Je možné, že přežijete, přece jen to není nejspolehlivější způsob. Ideální je si protnout krční tepnu, pak je ale důležitý igelit (viz bod I.)
NE:
Podřežte si krční tepnu na Václaváku a stříkejte krev na lidi. Potěšíte je.


!!!!!!!!!!!!!!!To by bylo asi vše. Nedoporučuji žádnou z metod zkoušet !!!!!!!!!!!!!!

(článek byl napsán na pobavení!)
(Mě se to líbilo(v jinim slova smyslu) proto jsem to zkopčila z http://issabellkaa.blog.cz/0607/sebevrazda-aneb-jak-to-nedelat )