Únor 2007

Princ z Toraku

11. února 2007 v 14:07 Princ Herear
Ráno vstala princezna brzy a převlékla se do svích oblíbených rudých šatů.Uvazovala si živůtek když sliší bubny.Okamžitě se vyřítí na balkon a poslouchá.
Širokodaleko se ozýval drsný mužský hlas.,,Na vědomí se dává kdo podstoupí cestu s mečem světla do Alirii ten dostane princeznu Leorii za manželku!´´
,,Cože?!´´vyjekla Leorie a málem upadla.Začala rychle přemýšlet a plán se jí zrodil v hlavě.Okamžitě vyběhla z balkónu a přichystala si prá věcí a odběhla do komnaty služebné Elií která byla její chůva.
Silně z chůvou zatřásla aby jí probudila.Chůva se polekaně probudí.,,CO se děje?!´´
Princezna se usměje.,,Potřebuji laskavost!´´
,,A jakou?´´usměje se chůva.,,Snad nehoří.´´
,,Ale ano!POtřebuji se přestrojit za muže a odnést meč světla..kam si..Prosim pomoc mi!´´vychrlila princezna.
Chůva se na ní podívala.,,Ale děvenko..je to moc nebezpečné!´´
Princezna se usmála.,,To mi nevadí!Prosím pomoc mi!´´
Chůva vzdychla.,,Jak myslíš..stejně si nadáš říct..´´vylezla a začala se přehrabovat ve skříni a pohvíli vytáhla to co hledala.Mužské kamaše,bílou košili,kabát a čepici.
Princezna se usmála.,,Děkuju!´´a vzala si od ní šaty.
,,Počkej pamatuješ na tu pohádku co jsem ti jí vyprávěla?´´zeptala se chůva a její moudré oči sledovali dívku.
,,Jistě..s tou čarodějkou že?´´usmála se Leorie a vzpomínala na ty krásné časy.
,,To jsem ráda..Ale ta pohádka byla pravda.´´usmála se a dívala se ma skoprnělou princeznu.
,,JAk to?´´řekla Leorie a dívala se na chůvu.
,,Byl to příběh čarodějky jménem Polerie.Za tou také pojedeš.´´řekla klidně.
Princezna se na ní podívala.,,Neděláš si ze mě srandu že ano?´´
Chůva zavrtěla hlavou.,,Máš také schopnosti..já jsem je ,ale potlačovala..´´
,,Cože?´´princezna se na ní podívala jako na blázna.
Chůva se klidně usmála a řekla.,,Raději si sedni.Už je nebudu blokovat.´´
,,Já to zvládnu!´´ohradila se a v tu chvíli jí prostoupila divná energije.Optáčela jí kolem těla jako had a zároveň pálila a studila.Cítila pocit že se jí brzy roztrhne tělo.Každá kost v těle se jí chvěla jako živá.V hlavě jí pulzovalo a hrozně pálilo.Nemohla se nadechnout a lapala po dechu jako by se topila.Ohromná bolest jí donutila klesnout na zem a po chvíli vše náhle zmizelo jak se oběvilo.Jen ta divná síla zůstala a jako by se uklidila někam do mozku.
Chůva se umívala.,,Já ti to říkala..a asi sem měla uvolnit sílu postupně..ale taková moc je těžko ovládaná tak se mi nediv.´´
Princezna se zvedla a zakymácela se.,,Co si mi to udělala?´´šeptla.
Chůva se usmála.,,Jen sem ti vrátila tvojí síli..a na.´´podala jí medajlonek.
Princezna si ho od ní vzala a skoumavě si ho prohlížela.Byla na něm zvířata.,,Co stim mám dělat?´´
,,Nos ho na krku a nikdy ho nesundávej!´´usmála se chůva.Princezna si ho poslušně nandala.,,Schovej si ho pod šaty.´´nabádala jí.
,,Jistě..´´poslechla.Medajlonek začel trochu studět.,,On studí..´´
Chůva mávla rukou.,,To je normální.Hlavně si ho nesundávej.´´
Princezna si povzdechla.,,Mám na výběr?´´
Chůva se usmála.,,Nemáš.´´
Princezna kývla hlavou.,,Sem si myslela..a nepoznají mě v tom přestrojení?´´řekla s obavami.
,,Neměli by.Ten kloubouk je kouzelnej..ve tváři budeš vypadat jako muž.Ale pozor oči a tělo se nedá změnit!Nikoho neobjímej a ani se před někým neslíkej!´´nabádala jí.,,A ten kloubouk nos pořát!Hlavně si ho nesundávej ano?A teď si jdi převléct.´´
,,Jistě..´´usmála se princezna a zmizela za skříní.Natáhla si kamaše a košili a naposled si nasadila klobouk s pláštěm.V obličeji vapadala jako muž.Sama by se nepoznala.Jen její oči byli pořát její.Temně modré.Princezna vyšla a usmála se na chůvu.
,,Bych tě nepoznala!Jo a hlavně..budeš princ Herear z Toraku.´´
Princezna kývla.,,Princ z Toraku jménem eh..Herear.´´usmála se.
,,Skvěle a teď jdi ven!´´řekla chůva a usmála se.,,A pozor na svojí moc!´´princezna kývla a odcházela rychlým krokem.Došla ven naštěstí nepozorována.Venku byl povik a lidé běhali sem a tam.
,,Tak je tu někdo?´´řekl už beznadějně muž v černých šatech.
Princezna k němu šla a řekla trochu změněným hlasem.,,Ano je!´´
Muž se na ní podíval a usmál se.,,Nedělej si ze mě dobrý den.Žádný blázen tu neni.´´
Princezna zavrtěla hlavou.,,Já tam půjdu!Ať je to kde chce.´´řekla pevně.
Muž se na ní podíval jako na blázna.,,JAké je tvé jméno blázne?´´
,,Jsem princ Herear z Toraku.Malá země.´´řekla princezna a probodla muže pohledem.
Muž se usmál.,,Slyště!Princ Herear z Toraku by zkusil své štětstí u meče!´´zakřičel.,,Pojď za mnou..´´stišil hlas.,,Uteč..jestli nejsi ten pravý meč tě zabije!´´
Princezna se usmála.,,Toho se nebojím.´´řekla pevně.
,,Řekl bych že jsi Astuřan..ale nemáš na to postavu..a máš tmavě modré oči..´´zamyslel se.
,,Není to jedno?´´odsekla.
Muž se zamyslel.,,Ale máš trochu Edreckého chování..´´
Princezna se na něj podívala.,,Můžete toho nechat?´´došli do hradu a v trúním sále stál stůl a na něm meč.Krásný meč.
,,To je ten odvážný.´´řekl a poklonil se králi a královně.Princezna se také uklonila a nesundala si klobouk.
,,Buť zdráv princi Hereare!Proč si neodložíš svůj klobouk?´´pozdravil formálně král.
Princezna se znovu poklonila.,,Promiň te mi Vaše výsosti.Ale podle našich zvyků si jej musím nechat jako důkaz mojí poslušnosti k mé vlasti.´´řekla a sama se podivila jak ta lež zabrala.
Král se usmál.,,Jistě nechte si ho.Nevěděl jsem že nějaký takoví závazek někde platí.´´
,,Výsosti já pocházím s velmi malé země.O ní pomalu nikdo neví.´´řekla s pokorou v hlase.
,,Já jsem o té zemi nikdy neslyšel..Nemůže to být podvodník výsosti?´´řekl podlízavě rádce.
,,Tak!Jestli je meč ho zabije..Ste si jist že to zkusíte princi?´´obrátil se král k princezně.
,,Jistě.Já se ničeho nebojím výsosti.´´řekla princezna.
,,Buť si blázen a nebo Astuřan..ale Astuřan jistě ne..´´řekla královna a prohlížela si ho.
,,Královno ze všech nejjasnější blázen bych byl kdybych to neskusil.Moc se omlouvám za své chování ,ale říkám je pravdu.´´řekla pokorně a znovu se poklonila.
,,Tak dáme se o toho.Zkus si vzít do ruky meč.´´řekl Král.
,,Jistě výsosti.´´Princezna se poklonila a šla k meči.Nadechla se a ucítila cílu meče.Byla to síla kterou cítila před chvíli u chůvy.Nadechla se a vzala meč do ruky.Meč byl lehounký a do její ruky akorát pasoval.Všichni se na princeznu dívali a měli v očích trochu překvapení a strachu.

O co jde

10. února 2007 v 23:14 | Prcek
Ahoj,jmenuji se Mariana Popová.Je mi 20 let a mám 3 nejlepší kámoškky jménem:Mary,Sára a Lili.Sára se má brzy vdávat a je z toho celá nervozní.Jinak Mary je 19,Sáře 22 a Lili 20 let.Princezna Leorie

10. února 2007 v 22:24 Princ Herear
Již prádávno kdy se země dělila na pět velkých zemí-Ariy Neegii Alirii Kehrien a Wellerey vznikla dávná pověst o princezně Leorii z Wellerey.Ta pocházela z rodu Leeů.Rodiče ji měli moc rádi a byli štastní že mají dceru.Ale bohužel se naskytla situace kdy král litoval že má dceru a né syna.Jednalo se o to že se měl předat jedné osobě meč světla a bylo to velmi nebezpečné.Princezna vyslechla králova neuvážená slova o tom proč nemá syna a rozhodla se převléci za muže a nabídnout se že meč doručí.Nakonec byla vybrána jelikoš žádný jiný nechtěl jít na skoro jistou smrt.Princezně moc pomohlo že se od mládí zajímalo o ,,mužské,, věci a to o zbraně.Uměla výborně zacházet s mečem a házecími noži.Také jí šla střelba z luku a zacházení z dýkami.Uměla dobře jezdit na koni a proslula také tím že se dokázala měnit ve zvířata.Byla chytrá ale tvrdohlavá a pevná.Podle pověsti měla s pomocí přátel zničila démona chaosu a navrátila světu mír..Ale ne vše bylo tak jednoduché a přikrášlené jako pověst...Nejhorší byla pravda...
(svitek Pheoresův)
***
V králoství byl od rána velký rozruch.Princezna tomu nevěnovala pozornost a až do večera trénovala s mečem a noži.Po náročném tréninku který musela podstoupit v šatech šla pomalu do trůního sálu kam se jí vůbec nechtělo.Zase jí bude čekat kárání ohledně toho kde se pořát toulá.Kdyby věděli že trénuje se zbraněmi asi by jí poslali do kláštera.
,,Leorie!´´řekla zvýšeným hlasem královna když k ní princezna přišla.Trůní sál byl celý z mramoru a byl tam krásný zlatý trůn pro krále a královnu a rudý koberec o který princezna jednou zakopla a spadla na nějakého šlechtice.Jinak v místnosti kromě sloupů a stolu nebylo nic.Jen rudé koberce a závěsy.
,,Ano výsosti?´´udělala pokrdle a bála se kázání.
Královna vypadla velmi potrápeně.,,Konečně jsi tu..jdi do svích komnat a nevycházej než-li si pro tebe přijde sluha ano?´´
Princezna se na ní zaraženě dívala.,,Jistě matko.´´řekla radši a odešla na chodbu a tajným průchodem se do sálu vrátila a zkryla se za sloupem z mramoru.Po chvíli přišel král se svím rádcem.
Král se zachmuřeně dával na královnu.,,Proč sme museli mít zrovna dceru?!´´řekl drsným hlasem.Leorie sebou trhla a zavalila jí vlna smutku,lítosti a hněvu.
,,Ale můj pane..´´namítla královna ale přerušil jí rádce.
,,Obávám že máte pravdu výsosti..opravdu dcera je za těchto okolností nevyhovující.´´řekl ulistným hlasem.,,Ale kdyby ste jí provdali za nějakého..´´tentokrát byl on sám přerušen králem.
,,Zákony naší země jsou směšné!Mít jen jedno dítě!Měli sme jí jako dítě utopit a mít syna!Všechno by bylo lepší!´´král pokračoval ve své zlosti.Princezna vydala tichý sten.Vlastní otec jí nechce!Chtěl jí utopit!To na ní bylo moc a proto obratně a rychle proklouzla ven a utíkala do svého pokoje a utírala si slzy nenávisti a lítosti.Mezi tím rozhovor pokračoval.
Královna rozhořčeně vstala.,,Můj pane!Hněv a bezradnost z vás mluví!´´řekla zvýšeným hlasem.
Král si povzdechl.,,Já vím drahá..ale já opravdu nevím jak dál.Meč se nemůže svěřit jen tak někomu..Ale nikdo nebude chtít meč doručit..je to životu nebespečné.´´smutně si sedne na trůn.
Rádce raději mlčí a pozoruje královnu která si opět sedla.,,Můj drahý..já vím..ale zkusíme se zeptat rytířů..Možná některý by do toho šel..´´navrhla.
Rádce ucítil svojí šanci.,,A také by sme mu mohli nabídnout nejdraší princeznu Leorii.´´řekl podlézavým tónem.
Král zavrtěl hlavou.,,Princezna je slíbena jinému.´´
Rádce se usmál.,,Ale pane..ten rytíř ať to bude kdokoliv..se nevrátí..´´ulistně se usměje.
,,Aha..už tě chápu drahý Dinesi..´´usmál se král.
Královna nakrčila nos.,,Ale drahý nebude to lež?´´namítne a probodne rádce Dinesiho pohledem.
,,Ale vůbec..mi by jsme mu jí dali..ale už se bohužel nevrátí..´´usměje se rádce.
Královna na něj vrhne zlí pohled.,,Jak si odporně vypočítaví drahý Dinesi..´´řekla trpce.
,,Ale drahá..dívej se na to z jiného pohledu..´´usměje se.
Královna vstane a jde ke dveřím.,,Vy tady počítáte že umře člověk a je vám to jedno!A meč..je moc důležitý aby byl ve správných rukou!Vy víte že válka proti démonovi je předem prohratá,tak proč to děláte?´´křikla za sebou a odešla pryč.
Král se za ní díval.,,Asi má pravdu..´´
,,Ale králi..musíte to udělat..na jednom životě nezáleží..celý svět čeká že ho zachráníte..ale musíte obětovat pěšáka.´´
Král si povzdechl.,,Máš pravdu...hned zítra dej vyhlásit kdo přepraví meč světla..Doufej že ten kdo se přihlásí bude mít čisté a statečné srdce..´´
,,Ale jistě že bude mít..jiní lidé tu ani nežijí!´´usmál se rádce.
,,Ale nebude takového čověka škoda?´´namítl král.
Rádce rychle zapřemýšlel.,,Jistě že ano..ale musíte myslet na svojí zem a celý svět!´´
,,Máš pravdu..´´kývl král a spolu odešli.Mezi tím princezna ve svém pokoji přemýšlela co by udělala.Sedla si na svojí postel zdobenou zlatem a rudým diamentem velikosti dlaně.Přemýšlela že uteče..Ale tím by se to nevyřešilo..Rozhodla se počkat do zítřka.Zamyšleně se dívala do zrcadla a rospustila si své dlouhé černé vlasy.Nechala je pomalu sklouznout na záda a v jejích temně modrých očích se zrdcadlil smutek a umínění něco udělat.Utáhla si svůj živůtek a pozorovala se ve svých rudých šatech.V tom někdo zaklepal a vytrhl jí z přemýšlení nad tím co si udělat s vlasy.
,,Ano vstupte!´´řekla a posadila se rychle na židli vyřezávanou ze dřeva.
Do pokoje vstoupil sluha v modrém a poklonil se.,,Vísost královna vzkazuje že je večeře princezno Leorie.´´
Princezna se usmála.,,Prosím vyřiďte mé matce že nemám hlad a jsem unavená a že jdu spát...Mimochodem hezké oblečení..akorát ta barva mohla být jiná.No nic jďete.´´
,,Děkuji..Jistě princezno vše vyřídím.´´poklonil se a odešel.Leorie se smutně usmála a převlékla se do noční košile a šla spát.Ráno moudřejší večera..Myslela si před usnutím...


Jak mazat klukům med kolem pusy :D

9. února 2007 v 21:02 | Prcek |  O_oOstatní
Jak mazat med kolem pusy:)(1 část,platí jen na kluky!)

1-nezuř ani když udělá blbost
2-bud velmi milá např.pořád NENÍ TI HORKO?PRAVDA,MÁŠ PRAVDU!TAKY SI MYSLÍM!JISTĚ UDĚLÁM TO!TO JE LOGICKÉ!DOBREJ NÁPAD.
JESTLI CHCEŠ ZAČNI!UKÁŽU TI TO.DNES TI TO ALE SLUŠÍ!DOBRÝ!!!S TEBOU JE ALE PRČA!TO DNES MÁME ŠTÍGRO!*JETI MIZERNĚ A ON ŘEKNE
MĚ JE SUPER!!! A TY ŘEKNEŠ*:MĚ TAKY.*JE TI SKVĚLE A ON ŘEKNE:MĚ JE HROZNĚ PITOMEJ DEN,A TY ŘEKNEŠ:*JSEM NA TOM STEJNĚ!TY SEŠ
FAKT MILEJ!Atd.prostě milá za každou cenu!!!!
3-viděli jste nejhorší nudný film v kině!On se jak debil chechtá tomu blbímu filmu,nebo vypraví nudný vtip....ty se směj vždycky
když se směje on!A nebo naopak njesrandovnější vtip nebo film,on se vůbec nesměje!Přestan se smát!
4-před ním si objednej to co on!!!!
5-schází se s bandou tupců???nepomlouvej je naopak někdy předhod třeba taky bych chtěla mít takovou partu!Potom mu dojde že
jsi mnohem lepší než ta banda tupců!

Další diplomek:)

9. února 2007 v 20:21 O nás (info,novinky atd.)
Moooc děkuju :-)


Blaskovka 2

9. února 2007 v 13:14
Jaký je váš oblíbený předmět?
Máte rádi školu?
Co si myslíte o učitelích?

Tři nejrychlejší dostanou diplom :-)

Zajímavé věty

9. února 2007 v 12:05 Citátky
Člověk si život nedal tak nemá právo si ho brát.

Být či nebýt toď otázka...(Shakespare)

Člověk je tvor nenechavý.

Život je boj,je na tobě jak bojuješ.

Člověk vydrží tolik ,že by to ani do sebe neřekl.

Člověk si dělá ze života peklo ,protože peklo jinak neexistuje.

Strach je dobrý rádce ale nejhorší nepřítel.

Kdo rád čte ten rád myslí.


Mé kecy..............

9. února 2007 v 11:30 | Very |  O nás (info,novinky atd.)
Ahoj..jsem bohužel nemocná mám velmi na nic období..a když mám to období píšu divný věci(viz. červený text).A jelikoš si myslim že můj život nemá smysl(další kokotina co vypouštím z pusy, jsem tu přece od toho abych zlobila ségru ne?:) a na další věci) tak sem se rozhodla že začnu psát..prostě se chci vypsat..No jo zajímavý jsem to člověk..Tak třebas se mi na sobě líbí že dokážu milovat a přesto se nenávidim..au..láska bolí..tak ráda bych vrátila čas..ale to nejde..hýml hergot sakrafix to mě štve.. No jo...to co se zvoře už se nenapravý...no nějaký věci se daj napravit..ale nějaký ne.Hm tak sem se na Valentýn těšila a přesto(kvůli mí blbosti) ho prožiju jako minulej rok..se samotou a budu přemýšlet a pak chvíli bulet a závidět kámošce která má samozřejmě nejmíň pět kluků..No jo..Budu muset zajít do obchodu a koupit si kapesníčky..nějak rychle dochází..snad budu do pondělí zdravá..Zase jsem se rozepsala...ráda říkám věci stručně a pak se tu začnu rozepisovat o blbejch kapesníčcích...Já sem fakt cvok..No jo...Tak teď nevim co je horší jestli láska nebo smrt blízkýho..No..idéální kombinace by byla kdybych z lásky umírala..Už zase začínam z veršíčkováním..no jo...Jinak Vám všem přeju hezkýho Valentýna a hlavně zdravý který jsem podcenila no..Tak si všichni žijte krásně a já se o to taky pokusim..Jelikoš je horší srážka s Blbcem než s autem že:-)

Valentýnku jsem Ti chtěla psát....

Valentýnku jsem Ti chtěla dát...
Na Valentýnku se podepsat..
...............a ne jí roztrhat..............


Nenávidím Tě víc než školu....
Nenávidím Tě víc než vraha...
Nenávidím Tě víc než smrt.....
Nenávidím Tě víc než nemoc..
Nenávidím Tě víc než nepřátele
A přesto Tě mam ráda víc než sebe


Můj anděl mi nedovolil se zabít
Můj anděl mi nedovolil si ublížit
Můj anděl mi nedovolil se podřezat
Můj anděl mi nedovolil zastřelit se
A přesto....
Můj anděl mi dovolil se nenávidět


Myslela jsem si že nedokážu nenávidět
Myslela jsem si že nedokážu ublížit si
Myslela jsem si že nedokážu zabít
Myslela jsem si že nedokážu zemřít
Myselala jsem si že nedokážu nemilovat
Ale život mi ukázal svoji tvář
A proto to umím...


Petr Hannig: „Karel a sebevražda? Nesmysl!“

9. února 2007 v 11:28 O_oOstatní
Znal jste se prý s Karlem skoro 40 let…
"Ano, tuším od roku 1967."

Prý jste se poznali na koupališti? (směje se) "To ne. Já jsem tehdy začal být známý prostřednictvím skupiny Pastýři. Karel mne požádal, abych za něho zaskočil jako klavírista na vystoupení v areálu Kyjovského koupaliště ve skupině, která doprovázela zpěváky Waldemara Matušku, Václava Neckáře, Martu Kubišovou a Helenu Vondráčkovou a dalších z divadla Rokoko." To jste na to vlítnul jen tak bez přípravy? "Ne ne, v bytě, kde Karel bydlel se svými rodiči v Havelské ulici v Praze mě předtím učil repertoár, který jsem tam měl hrát." Spolupracovali jste někdy později na nějakém projektu nebo jste byli konkurenti? "Konkurenti jsme nikdy v podstatě nebyli. V době, kdy jsem byl také hodně vidět a mé skladby dosahovaly vrcholů hitparád, jsme se vzájemně repektovali."

Uznával jste ho jako hudebního skladatele a hitmakera? "Byl stoprocentní melodik. Mé skladby při vší hitovosti byly vždycky tak nějak komplikované a pro muzikanty těžko hratelnější. Zato ty jeho byly vždy od prvního poslechu jasné a každý si je mohl zahrát. Dalo by se říci, že měl, právě tak jako Mozart nadání od Boha." Který z jeho hitů se vám líbí nejvíc? "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš je fantasticky vystavěná melodie, i když ne úplně jednoduchá. Stín katedrál, Depeše ale i novější Čau lásko a další jsou skvělé. Samozřejmě také Lady Karneval. Těch písniček je hodně." Jedním z možných motivů sebevraždy Karla Svobody mohla být nemoc, vy sám jste bojoval s rakovinou… "Ano a mám na tu dobu jednu vzpomínku spojenou s Karlem Svobodou. Když jsme se na jaře 2005 potkali a já jsem si mu postěžoval na svůj problém s rakovinou, tak mi vyčinil, že jsem včas nechodil na kontroly. On že takové věci nezanedbává…" Každopádně můžete posoudit, jakou v sobě musí člověk najít sílu, aby s nemocí bojoval a neřešil situaci sebevraždou. Myslíte si, že Karel Svoboda měl velkou vnitřní sílu? "Víte, skladatel nikdy není tak vnitřně silný, jak se zdá být navenek. Já jsem v době své největší krize také měl namále, ale mám to štěstí, že už od dětství věřím v Boha. To bývá velmi silná a mnohdy jediná záchrana. Pro věřícího člověka je sebevražda nemyslitelná."

I pro Karla Svobodu? "Já si nemyslím, že si vzal život sám. Nějak jsem od začátku nevěřil v sebevraždu. Myslím si, že budoucnost ukáže, kde je pravda." Proč si myslíte, že byl zavražděn a nebyla to sebevražda? "Zaráží mne fakt, že se to stalo v neděli, prakticky před příjezdem jeho synka. Odpoledne, ne v sobotu v noci. Psychologicky je to pro mne jako sebevražda nepochopitelné. Fotografie uveřejněná v Blesku vyvolala mnohé otazníky o nezvratnosti verze, že Karlova smrt byla sebevraždou. Policie by se neměla touto jedinou alternativou ukolébat."


Valentýnské SMS

9. února 2007 v 10:31 O_oOstatní

Valentýnské SMS

*K svátku všech zamilovaných i já malé přání mám, ať máme hodně dnů krásných a nic nechybí nám.
*Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14.února? Každý den, kdy jsme spolu je přece dnem zamilovaných.
*Jen jedno přání by si mé srdce přálo, aby bylo tvým srdcem věčně milováno.
*Vím, že nejsem sám, proto Valentýnku Ti posílám. Ve svátek zamilovaných i každý den, jsem tu pro tebe jen a jen. Když se ti do očí podívám, vím pro koho tu žít mám. Chci vše nej ti dát ze sebe, lásko miluji jen tebe.
*Jen jediný cit dokáže spojit dva lidi na celý život, je to láska, a já jsem rád, že tento cit prožívám právě s tebou.
*K svátečku všech zamilovaných, ať je den jak z pohádky, máme hodně lásky v srdcích a nikdy žádné hádky.
*Valentýnku moje Lásko dneska tobě posílám. Ať víš že já neustále místo pro Tě v srdci mám.
*Kva....kva... kva.... kva.... k Valentýnu. :-*
*K Valentýnu ti přeji za 1. aby se ti splnila tává nejtajnější přání a za 2. abych byla přímou součástí bodu číslo 1.
*Chtěla jsem tě přitáhnout magnetem lásky ale bohužel si dřevo.... tak aspoň krásného valentýna... :o)
*Cukr? NE!! Čokoláda? NE!! tak teda.... med? NE! Sakra, nemůžu přijít na nic, co je tak sladké jako ty! :)
*Miluji tě víc než čokoládovou zmrzlinu........ A čokoládovou zmrzlinu miluji nejvíc na světě.
*Dnes jsem se vydala na lov... a na háčak jsem navlékla své srdce... DOUFÁM ŽE NEDÁVÁŠ PŘEDNOST ŽÍŽALÁM!!!
*Ten nejroztomilejší človíček na světě......... právě čte tuto sms.
*Nejdůležitější věci by měl člověk stále nosit při sobe!!! Ted ale nevím jak tě narvu do batůžku!!! =))))
*Tato SMS je pro: nejmilovanějšího člověka na světě, člověka, kterého mám moc ráda, člověka, kterého si vážím a pro člověka, který je pro mě vším...... PRO TEBE!!!
*V životě potřebuji tři věci: Slunce, měsíc, a tebe. Slunce pro krásný den, měsíc pro krásnou noc a tebe napořád!


Revoluční rozsudek

9. února 2007 v 10:09 O_oOstatní

Revoluční rozsudek: za úraz na školním výletě 15 miliónů

Odškodné 15 miliónů korun musí zaplatit škola v Cizkrajově na Jindřichohradecku chlapci, který po úrazu na školním výletě zůstal postižený. Rozhodl o tom v pátek Okresní soud v Jindřichově Hradci. Právu to potvrdila soudkyně Jana Pošvářová s tím, že rozsudek není zatím pravomocný, protože zástupce školy u soudu nebyl a nemohl se tak k rozsudku vyjádřit.
9.2. 2007 09:03 - 09:59 Aktualizováno
JINDŘICHŮV HRADEC - Školu zažalovali rodiče chlapce. Pedagogům uložil podmíněný trest už v roce 2003 Okresní soud v Třebíči.
Chlapec se během školního výletu koupal v Jemnici na Vysočině. Pod vodou zůstal asi deset minut. Tehdy osmiletý chlapec utrpěl těžkou újmu na zdraví. Tu podle soudu zavinil nedostatečný pedagogický dohled a nedodržení bezpečnostních předpisů. Od té doby je chlapec těžce postižený a odkázaný na cizí pomoc.
Jihočeská obec Cizkrajov, která je zřizovatelem školy, podle rozsudku krajského soudu zaplatila již v minulém roce rodině milión korun. Obec se kvůli tomu ocitla v tíživé finanční situaci, jihočeští zastupitelé proto rozhodli o mimořádné finanční výpomoci a obci přispěli 500 000 korunami.
Soud při svém rozhodování vycházel ze znaleckého posudku, který zhodnotil újmu na zdraví. "Před úrazem se jednalo o osmiletého chlapce, který byl zdravý, navštěvoval základní školu, vykonával všechny činnosti obvyklé dětem tohoto věku a měl neomezené možnosti pro své další uplatnění. Po úrazu v podstatě můžeme říci jediný kladný závěr, že to přežil, ovšem kvalita toho života je naprosto absurdní. Nyní nemůže vykonávat prakticky vůbec nic. Jen těžko si můžeme představit horší zdravotní následky. Za této situace je šestinásobek základní sazby pro odškodnění vyplývajícího ze znaleckého posudku naprosto oprávněný," řekla Právu soudkyně jindřichohradecké okresního soudu Jana Pošvářová.
Rodina chce peníze využít na léčbu chlapce. "Lékaři nám nedávají naděje, ale my jsme se rozhodli vycestovat za hranice na transplantaci kmenových buněk. Pokud se vše dobře podaří, tak by se to mělo uskutečnit letos na jaře," řekla novinářům chlapcova matka Martina Němcová.
Experimentální léčba si vyžádá více než 1,5 miliónu, na měsíční péči o Filipa dá rodina měsíčně přes 35 000 korun.

Horoskop na pátek 9.2. 2007

9. února 2007 v 10:05 Znamení zvěrokruhu

Beran (21.3. až 20.4.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Nebude to sice ta nejjednodušší věc, ale přece jenom se vám podaří dobře se připravit na upevňování vlastních vztahů. Venuše a Uran vytvářejí krásnou vazbu. Máte hodně zjemnělé chování, které je pro ostatní dost sympatické a přináší vám z hlediska druhých velké výhody.
Práce: Dnes pracujete na tom, aby stav vaší techniky vydržel a měli jste radost.
Vztahy: Teď lépe tušíte, jak postupovat v jednání s vašimi blízkými a jaký způsob je nejlepší.
Peníze: Nevíte určitě co chcete, jste ale na vše připraveni, proto tolik nenakupujte.
Zdraví: Rozhýbejte pořádně oblast vaší páteře, bolesti budou daleko menší.

Býk (21.4. až 21.5.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Cítíte se nejistě. Rádi se střetáváte s druhými v práci, to znamená že soutěžíte, ale po práci se potřebujete pobavit. Nejlépe se mají lidé pracující v pohostinství a s krásnými předměty. Máte pocit, že byste toho opravdu hodně mohli vydržet. Všechno dělejte s dobrou náladou.
Práce: Mars naznačuje, jak dokážete být přesní, ale zase ne vždy moc úspěšní.
Vztahy: Člověk se potřebuje bavit a vždy to jde nejlépe díky vlivu planety Merkur a Uran.
Peníze: Obrat v obchodě s krásnými předměty a technikou je pro vás důležitý.
Zdraví: Jste pevní a zdraví, jenom dobře prolévejte své ledviny a starejte o krk.

Blíženec (22.5. až 21.6.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Máte více štěstí díky výmluvnosti a schopnosti se orientovat v potřebných zákonech. Proto se nebojíte jednat tak, abyste zažili samé pěkné situace a potvrdili si dobré obchody, především pokud pracujete s moderní technikou. Obrat je dnes velmi vysoký, využívejte vlivu Luny a Uranu.
Práce: Umíte dobře obchodovat a díky Venuši se dovedete vždy s partnery dohodnout.
Vztahy: Rádi si vytváříte stálý okruh osob, s kterými si dobře a dlouho rozumíte.
Peníze: Dnes je umíte proměňovat a také s nimi zacházet, neukládejte je do banky.
Zdraví: Musíte být při chůzi velice opatrní, povrchy nejsou ošetřované.

Rak (22.6. až 22.7.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Planety Merkur, Venuše, ve znamení Ryb i Uran jako vládce období vám dnešní den značně vylepšují. Proto si dávejte pozor, co vlastně chcete dělat, kam vstupujete a čeho chcete dosáhnout. Mohli byste mít velký úspěch díky internetovému obchodu, může dobře vyjít i snaha v lásce.
Práce: Máte dnes poměrně málo zábran a to vám pomůže při obchodování.
Vztahy: Dnes odmítáte názory konzervativně založených osob z vašeho okolí.
Peníze: Pozor, ať vám nevyklouznou, na to jste až příliš dlouho pracovali.
Zdraví: Možná, že budete muset jít brzy odpočívat, ale bude to spíš znak vitality.

Lev (23.7. až 22.8.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Dnes vám všechno půjde dobře. Ale láskyplné vztahy a neschopnost být skutečně seriózní, vás povedou různými směry. Proto máte dost velké obavy, že nestihnete práci v daném termínu. Jupiter vás sice popožene k intenzivnějším výkonům, které vás mohou rozvíjet, ale pohoda to prostě nebude.
Práce: Dnes vás nabíjí jen váš vztah, chybí vám síla vytrvale pracovat, hlavně večer.
Vztahy: Dnes myslíte na vlastní kariéru, ale lásku ochudit v žádném případě nejde.
Peníze: Věci máte dlouhodobě promyšlené, Jupiter vám přeje, Saturn peníze ubírá.
Zdraví: Vaše forma je dnes špatná, hlavně kardiaci potřebují klid a pohodu.

Panna (23.8. až 22.9.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Dokážete dnes těžit jak z toho, že se pracovní i osobní situace pro vás stabilizovala. Tak i z toho, že dokážete výborně jednat a komunikovat, Luna vám úžasně přeje. Pokuste se proto přesvědčit šéfa, že vám určité místo už dávno patří. Večer se snažte pobavit se svými přáteli ve velmi rodinné atmosféře.
Práce: Dnes máte velký vyjednávací i komunikační dar, proto vůbec nezahálejte.
Vztahy: Dnes jste velice příjemní a milí na své blízké a rodinné příslušníky.
Peníze: Finance umíte dobře vydělávat a dovedete se starat i o účetnictví.
Zdraví: Dokážete být velice odolní lidé, pokud jíte víc mléčných výrobků a kalcia.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Díky Luně, máte ohromným způsobem podpořenou představivost a zároveň pevně stojíte nohama na zemi. Umíte jít za svým cílem. Jako lidé narození v klidném znamení můžete vědět, že dnes jste schopni udělat díru do světa komunikací a potěšit tak svoje okolí. Jste výborní v umění i v jednání s klienty.
Práce: Máte dost tvořivosti, nadšení a umíte podporovat svou vlastní kapsu.
Vztahy: Jste plní lásky a optimismu, dáváte lidi velice snadno dohromady.
Peníze: Máte pocit zajištěnosti, takže dnes můžete docela rozhazovat.
Zdraví: Měli byste dnes víc myslet na stav páteře, doporučujeme akupunkturu.

Štír (24.10. až 22.11.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Muži mezi vámi asi mají pocit růstu díky vztahu k ženě, která je důležitá pro jejich vlastní život. Je však nutné stále pracovat, aby se obchody dokázaly příznivě posunout kupředu. Máte sice málo citovosti, ale velice se vám daří v otázkách financí a zajištěnosti. Umíte se postarat i o zabezpečení druhých.
Práce: Vaše práce je vysoce přesná, i když náročná, to vás však baví.
Vztahy: Můžete mít citové deprese a pocit nepřejícnosti osudu, ale zotavíte se.
Peníze: Váš majetek je dobře pojištěný, tak vás neohrozí ani menší ztráty.
Zdraví: Výrazně můžete nabírat svalovou hmotu, ale necvičte příliš mnoho.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Dnes vám to tedy vyjde, k Saturnu a Neptunu se přidává i Slunce, proto se ukážou vaše výhody s vyhraněností i velkou přesností v práci. Zajímá vás oblast lidských práv a odborová činnost. Měli byste všem ukázat, že vás nic jen tak snadno nezlomí a že je na vás opravdu vždy spolehnutí.
Práce: Máte dobré vztahy, ovšem kromě vaší lékařky, všude raději noste malé dárky.
Vztahy: Lidem víc vyhovíte, když budete trochu vnímavější k jejich citům.
Peníze: Lidé narození okolo 10. prosince mají trochu více finančních možností.
Zdraví: Zlobí vás stav krku a ramena, zajděte si na masáže, Saturn vám přeje.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Dnes umíte nakládat s veřejným míněním a dovedete vnímat i nové nápady a návrhy v oblasti médií a techniky, i když asi ještě nejdou realizovat. Stejně vás ovládá veliká zvědavost, i když vás šéf nutí dělat pragmatické věci. O těch dobře víte, že se nemusí příliš líbit, ale Venuše a Luna vše mírní.
Práce: Někdy si musíte umět chvíli počkat, než se věci můžou realizovat, jako dnes.
Vztahy: Máte dobrý pocit ze vztahů k mladším i starším ženám, pomáhají vám.
Peníze: Dnes jdete rádi nakupovat jenom samé praktické věci do domácnosti.
Zdraví: Někdy je vám hůř díky problémům se žlučníkem, uklidňujte ho dietou.

Ryba (21.2. až 20.3.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Díky Slunci a Jupiteru jste silní a pevní lidé. Dnes byste se uměli opravdu dobře pobavit díky Luně, ale pro další období je potřeba, abyste se nenechali vykolejit od lidí na ulici, ani ve vlastní rodině. Jinak působíte skutečně dobrým dojmem a lidi k vám rádi chodí pro radu, máte schopnost je podpořit.
Práce: Snažte se přejít nepochopení starších osob, šéf si vás velice váží.
Vztahy: Když chcete mít dobré vztahy s partnerem, bezproblémový bude večer.
Peníze: Vaše finanční zajištěnost závisí na osobní spoluúčasti, však to víte.
Zdraví: Dnes dýchejte zhluboka a mějte i nadále optimistickou náladu.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Horoskop na pátek 9.2. 2007
Ode dneška očekáváte větší pocit životního štěstí, ale znovu se musíte věnovat otázce možnosti se orientovat na cizinu. I přes svou velkou pracovní vytíženost, cítíte svoje vnitřní jistoty. Pokud pracujete v náročných povoláních, kde je velký důraz kladen na psychickou i fyzickou stránku, dnes se blýsknete svojí formou.
Práce: Umíte zabrat v těch chvílích, kdy už druzí vůbec nemůžou, Pluto vám pomáhá.
Vztahy: Nemusíte být příjemní, ale dokážete na lidi působit svoji jistotou.
Peníze: Nenechte si od partnera mluvit do vlastních věcí, raději poraďte vy jemu.
Zdraví: Jupiter i Pluto vám vylepšují stav svalů a kostí, jste silnější a zdravější.

Chjo...

8. února 2007 v 21:52 | Prcek |  O_oOstatní

Sebevražda Karla Svobody (+68): Prodávají foto mrtvého krále!

Blesk má k dispozici otřesné fotografie z místa jevanské tragédie. Ale neuveřejní je!

Karel Svoboda (+68) nebyl ani čtyřiadvacet hodin po smrti a už v Blesku zazvonil mobil. Kdosi chtěl prodat fotografie Svobody, které měly souviset s jeho smrtí.
Obsah cédéčka byl děsivý. Z nejrůznějších úhlů nafocené mrtvé tělo skladatele. Podle doby jejich vyfotografování je mohl pořídit pouze ten, kdo byl krátce před ohledáním těla na místě tragédie. Policie nebo záchranáři. Někdo chtěl kšeftovat s lidskou tragédií. Blesk se ovšem rozhodl, že kromě fotografie na titulní straně další neuveřejní.
Přestože byl nabízen naprosto odporný obchod, Blesk nakonec fotografie koupil. Ale jen proto, aby je prodavač bez jakýchkoli skrupulí nešířil dál. "Buďte si jisti, že fotky už nikomu jinému neprodám," ujišťoval při své nabídce podivný obchodník s hlasem asi padesátiletého muže.
Tvrdil, že je Svobodův jevanský soused a že se se svým fotoaparátem při příjezdu sanitek a policie do zahrady dostal. Zapomněl však na skutečnost, že jediným, kdo mohl být v době pořízení fotografií na místě, musel být buď přivolaný saniťák, nebo člen policejní hlídky.
Do vily Karla Svobody se totiž v žádném případě v oné inkriminované době nikdo nepovolaný nemohl dostat. Do domu obehnaného vysokou zdí, chráněného bezpečnostním systémem včetně několika kamer se jen tak někdo ani běžně nedostane.
Policie včera přislíbila, že zahájí vyšetřování toho, kdo fotografie pořídil.

Smutné :(

8. února 2007 v 21:49 | Prcek |  O_oOstatní

Skladatel Karel Svoboda si vzal život

Zvětšit obrázek Manželé Vendula a Karel Svobodovi
foto: KORZO
Autor mnoha velkých tuzemských hitů, hudební skladatel Karel Svoboda, spáchal v neděli ve věku 69 let sebevraždu. Právu to potvrdil důvěryhodný zdroj, jenž se spojil s pozůstalými. Svoboda se zastřelil kolem 16. hodiny na zahradě svého domu v Jevanech.

NEJVĚTŠÍ HITY KARLA SVOBODY

LÁSKO MÁ, JÁ STŮŇU
VČELKA MÁJA
LADY KARNEVAL
STÍN KATEDRÁL
ČAU LÁSKO
KDEPAK TY PTÁČKU HNÍZDO MÁŠ
hudba k seriálům NÁVŠTĚVNÍCI, LÉTAJÍCÍ ČESTMÍR, CIRKUS HUMBERTO, DOBRODRUŽSTVÍ KRIMINALISTIKY
28.1. 2007 22:39 - 29.1. 2007 07:59 Aktualizováno
PRAHA - Policie případ šetří. Vyšetřuje i možnost, že nešlo o sebevraždu, předpokládá se však, že si vzal život sám. Mezi jeho kolegy a přáteli se spekuluje o důvodu. Jedním mohlo být i zhoršující se zdraví či obavy ze stáří.
"Žádné podrobnosti o tom nemám. Nevím, jak se to stalo a je to pro mě velký šok. Karel byl člověk, který naplno a nádherně žil a uměl. Bylo to geniální člověk. Asi tam musely být nějaké velké, silné pohnutky," řekl Frekvenci 1 zpěvák Karel Gott.
Karel Svoboda byl jedním z nejúspěšnějších českých hitmakerů, který se dokázal prosadit i v ostré konkurenci na muzikálové scéně s Draculou a Monte Christem. Boom muzikálů už v sedmdesátých letech předznamenala filmová Noc na Karlštejně, k níž také složil hudbu.

Svobodovo dílo znají všichni

Svoboda, jenž začínal v 60. letech s bigbeatem v kapele Mefisto, je autorem největších hitů Karla Gotta, jako byla písně Lady Carneval, Mistrál, Láska bláznivá nebo Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš, titulní to melodii z filmu Tři oříšky pro Popelku. Marta Kubišová zpívala jeho Nechte zvony znít, pro Lucii Bílou napsal píseň Jsi můj pán, Jiří Korn proslavil jeho Yvetu a Hana Zagorová Gvendolínu.
Složil však také hudbu k řadě českých filmů (naposled Milenci a vrazi a Rebelové) a televizních seriálů, jako byly Cirkus Humberto, Létající Čestmír nebo Návštěvníci a Rodinná pouta. Psal i hudbu k pohádkám, tou poslední zůstane Z pekla štěstí. Největší úspěchy mu přinesla Včelka Mája, za kterou dostal v Německu pět zlatých desek od firmy Polydor. Supraphon mu udělil diamantovou desku za více než 10 miliónů prodaných nosičů.
V roce 2005 se stal otcem Jakuba, kterého mu porodila manželka Vendula Svobodová. Tu si vzal v polovině devadesátých let. Jejich první dítě, dcera Klárka, podlehla na přelomu tisíciletí zákeřné nemoci. Z předchozího manželství měl Svoboda dvě dospělé děti, syna a dceru.

Zrušené obvinění kvůli zadluženému Draculovi

Muzikál Dracula Svobodovi přinesl také potíže v podobě dluhů, kvůli kterým ho v polovině loňského května policie obvinila ze zvýhodňování věřitele a z porušení pravidel v konkurzním řízení. Jeho společnost Monte musical údajně v Kongresovém centru Praha (KCP), kde Draculu uváděl, nadělala dluhy za 20 miliónů korun. [celá zpráva]
Svoboda tehdy podal proti obvinění stížnost. Podle něj naopak KCP dlužilo peníze jeho firmě. Státní zástupce nakonec v polovině července 2006 stížnosti vyhověl a trestní stíhání zrušil pro nedostatečné odůvodnění.

Hlavní postavy z komixu - Krásná Lili

8. února 2007 v 21:34 | Prcek
Sofia Goméz:
Její 23 let a každý z ní má strach..né že by byla nějáká drsnačka jenomže miluje černou,má divnej vkus,má na obličeji jizvu,divné oči a povídají se o ní hnusné pověsti....taky se říká že je služebnice smrti a tak.Sofia má malou dceru a bojí se že její dcerušku kvůli ní potká stejný osud.Nemá žádné kamarády,kamarádky a nikoho o koho by se měla opřít.
Ariel Goméz:
To je dcera Sofie.Její 6 let a zatím nemá žádné kamarádky.
Lili Asová:
Tak toto je postava která tento celý příběh vypráví tudíž hlavní postava.Je krásná blondýna a podle toho se jmenuje celý tento příběh.Je jí 20 let a našla si uplně super barák ještě se svíma dvouma nejlepšíma kámoškama.Vadí jí ty pomluvy co se šíří o nějáké ženě.Ano,ta žena je Sofia.A také Lili mrzí že její dvě nejlepší kamarádky těm pomluvám věří také,ale přesto je Lili ráda že ty pomluvy aspon její kamarádky nešíří.
Tami Kokosová:
Je jedna z nejlepších kamarádek Lili (a samozřejmě i Ivet).Je s ní strašná sranda,a sice je drzá,nenechá se urážet a přepere i sebesilnějšího kluka ale i tak si na ni lidí váží toho že ani zas tak drzá není,spíš říká co si opravdu myslí. No,i když je pravda že všechny názory by se neměli vyslovovat nahlas!To jste měli vidět co udělala prezidentka Krasohlídkova (tam holky bydlý) když na párty kde byla pozvaná Lili,Tami i Ivet,řekla nahlas Tami že prezidentčiny šaty jsou staromodní,že jsou takoví..maličko vyblitý a že by si měla koupit nějáké sexy mini šaty...No ale ještě horší bylo když byla pozvána do ředitelny a Tami jen tak prohodila že ředitel nejspíš trpí tím že je bez sexu protože vůbec nechápe mládí...Je jí 19 let.
Ivet Rajenová:
Je také jedna z nejlepších kamarádek Lili (a samozřejmě i Tami).Je strašně milá a chytrá někdy i vážná ale neskazí žádnou srandu.Je jí 20 let.


Valentýn je tu...

8. února 2007 v 11:30 O_oOstatní
A sháníte dárek na poslední chvíli? Máme pro vás několik tipů, které vám rozhodně pomohou.
Ve spěchu a shonu všedních dní nezbyl čas koupit dárek, i když na milovaného nebo milovanou vlastně myslíte neustále? A nechce se vám už kupovat ani pugét růží a vaše oblíbená restaurace je zamluvená do posledního místa. Vypadá to téměř na katastrofu, ale...

Ručně vyrobené přání vydá za malý dárek. Vtělíte do něj totiž svůj čas, svou energii a své myšlenky - a můžete je vyjádřit barvou, materiálem a slovy. Fantazii se meze nekladou a základní potřeby najdete v každém papírnictví nebo ve svém kancelářském stole.
Malý pozdrav do valentýnského rána

Dáváte přednost něčemu onačejšímu než ručně vyráběnému? Byl váš protějšek už někdy na thajské masáži, na vyhlídkovém letu nad městem nebo třeba jen v lázních? Darováním poukazu mu dáte takový zážitek - v čase, který si vybere podle své chuti.

Anebo zkuste únos. Valentýn je sice ve středu, ale co takhle nařídit, aby byl/a připraven/a k odjezdu v tu a tu hodinu - a spolu odjeďte někam, kde jste ještě nebyli. Výlet do hor, do krajiny nebo do města, autem nebo vlakem - záleží jen na vás.

A nezapomínejte, že sice Valentýn a první máj je jen jednou v roce, ale láska by měla kvést každý den.

Vtípek :)

8. února 2007 v 11:29 Blbinky
Paní učitelka zkouší Pepíčka:
učitelka: Pepíčku kdo je prezident USA?
Pepíček: nevim
učitelka: Pepíčku kdo založil světové války?
Pepíček: nevim
učitelka: Pepíčku jak je dlouhý vesmír?
Pepíček: nevim
Pepíček přijde domů a ptá se táty:
Pepíček: kdo je prezident USA?
táta: George Bush
Pepíček: tatí kdo založil světové války?
táta: Ó ta svině Hitler
Pepíček: tatí jak je dlouhý vesmír?
táta: To ještě není vědecky dokázané
Pepíček příjde do školy a paní učitelka se ptá:
učitelka: Pepíčku tak co na to tvůj táta?
Pepíček: George Bush
učitelka: Pepíčku jak se jmenuje tvůj tatínek?
Pepíček : Ó ta svině Hitler
učitelka: Pepíčku máš ty vůbec rozum?
Pepíček: To ještě není vědecky dokázané