Únor 2008

Další videjka

24. února 2008 v 18:47 | Very |  Písničky
Cinema Bizarre - Escape to the stars

Cinema Bizarre -Love songs (they kill me)
UVERworld Colors of the Heart
Rammstein Du Riechst So Gut

Let

23. února 2008 v 23:10 | Very |  FF-Sam
Pozor! Pokračování po sto letech :D
********************** ************************
Tak a mám v rukou vízo.S Aloe jsem se nebavila.A pro jistotu ani s Cindy, která měla stejný protáhlí obličej jako Aloe. Zrádkyně! Měla jsem ale dobrou náladu. Měla jsem samí jedničky!Tomovi jsem se vyhýbala a celkem se mi to dařilo.Když jsem nebyla ve škole utíkala jsem domů a tam byla do té doby než jsem ráno šla zas do školy.O přestávkách jsem se zašívala na různých místech. Od záchodků přes kabinety nebo na chodbě s knížkou v ruce. S úsměvem jsem vstala z lavice a chtěla jít ven,když v tom mě chytla Aloe za ruku.
,,Počkej!Chci ti to vysvětlit!´´
,,Mě to nezajímá!´´
,,Poslouchej nás!´´vložila se do toho Cindy.
,,Poslouchejte mě!´´
,,Ne ty poslouchej!´´křikly obě na jednou.
,,Mě je ale jedno jak to bylo!Jste přece mí kámošky!A teď jedem do džungle!´´rozesmála jsem se a objala je.
,,Super!´´zasmála se Cindy.
,,Měli by jsme si ale pospíšit ne? Jinak nestiháme letadlo!´´napomenula jsem je a všechny tři jsme vyběhli ze školy honem domů.Já přijala Mezi prvními a nasedla jsem do letadla.Cindy a Aloe tu ještě nebyli.Všechny zavazadla jsem měla až na baťoh v zavazadlovém prostoru letadla.Pohodlně jsem se natáhla do sedadla u okna.Měla jsem číslo tři.Zajímavé číslo.Chvíli jsem v duchu rozebírala jeho pověst ale brzy jsem toho nechala a zavřela oči.PO chvilce si ke mně někdo sedl.Byla jsem líná otevřít oči.Asi to je Aloe nebo Cindy. Počkat.Ale pak bych měla cítit jejich voňavku.Tohle byla sice též voňavka.. Ale klučičí!Došlo mi.Otevřela jsem oči a modlila se.Koukla jsem se na toho kdo si ke mně přisedl.
,,TY?!´´přimhouřila jsem oči na Toma.
,,Jé ahoj,ty nespíš?´´zamrkal nevině.
,,Tady bude sedět jedna má-´´zarazil mě hlas Aloe.
,,Ahoj!´´mávala s Cindy na mě z vedlejší uličky.Seděli spolu!Vrhla jsem na ně pohled -Co-to-má-znamenat?!- .Ony se mi ještě smály!Já je asi uškrtím!
,,Ahoj!´´zavrčela jsem na ně.,,No nic já si jdu číst.A doufám že mě nikdo nebude rušit.´´že mě Tom nebude rušit.Upřesnila jsem si v duchu.Z baťohu jsem rychle vytáhla knihu 1000 záhadných stvoření-Mýty a pravda. Nalistovala jsem si stránku o upírech.
Upír mytologické stvoření sající lidskou krev..Do letadla mezi tím nastoupili všichni a tak jsem se musela připoutat. Za chvíli už poletíme!Zvedl se mi žaludek.Ještě jsem neletěla.
,,Neboj se.Nic to nebude.´´usmál se na mě Tom.
,,Já se nebojím.Jen je mi nevolno.To je něco jiného.´´zamračila jsem se. A v tom jsme vzlétli!Moje nevolnost povolila až když jsme letěli v dané výšce.
,,Co si to čteš?´´řekl po chvilce.
,, 1000 záhadných stvoření-Mýty a pravda.´´řekla jsem automaticky.Počkat já se s ním nechci bavit!
,,Hm..tu jsem taky četl.´´
,,Nepovídej..´´zabručela jsem.
,,Nejvíc se mi líbilo to o upírech a tobě?´´koukl na mě.
,,Tak dost!To ti snad ty dvě vykecali všechno o mě?´´zamračila jsem se a byla bílá vzteky.
,,Ne!´´zavrtěl hlavou.,,Asi jsme si jen hodně podobní..´´
,,To nejsme..Já na rozdíl od tebe jsem..jsem..´´hledala jsem vhodná slova.
,,Pokud vím největší rozdíl mezi námi je rozdíl v tom že já jsem kluk a ty holka.´´usmál se.
,,Chci si číst.´´řekla jsem a zadívala se do knížky a snažila se soustředit na zajímavé mýty o upírech.
,,Vypadáš naštvaně..Nechtěl jsem tě..´´přerušila jsem ho prudkým zaklapnutím knížky.
,,Ty si mě nenaštval.To jen ty dvě ukrafaný žvanilky.´´vzdychla jsem. Jeho oči mě nakonec obměkčili.,,Kromě toho budeme si užívat pár dní v džungli tak si to nechci kazit špatnou náladou.´´usmála jsem se.
,,To chápu!´´potěšeně se usmál.,,Už se těším a ty?´´
,,Já taky..celkem by mě zajímalo co tam budeme přesně dělat.´´
,,Hele prosím neměl by jsi papírové kapesníčky?´´zeptala se Toma nějaká holka.Měla krátké blond vlasy,zelené oči a vypadala namyšleně.Seděla bohužel za námi.
,,Jasně!´´usmál se na ní a podal jí je.
,,Děkuji já jsem Avie a ty?´´její hlas byl takový..nepříjemný.
,,Tom a tohle e Sam.´´ukázal na mě.Avie nakrčila nos a vyndala si jeden kapesníček a beze slova mu je vrátila.Tom se pobaveně ušklíbl. Nechápavě jsem se na něj podívala a on se na mě jen usmál.Pokrčila jsem rameny a zavřela oči…
Probudila jsem se.Už bylo šero.Uvědomila jsem si že mám opřenou hlavu o Tomovo rameno.Vyjekla jsem a rychle se normálně posadila.On taky otevřel oči a zívl.,,Co se děje?´´usmál se na mě.
,,Měla jsem svojí hlavu na tvým rameni!To si do mě nemohl šťouchnout?!´´
,,Ty si krásně spala.´´zívl.
,,Jak to s tebou jen do konce letu přežiju?´´vydechla jsem.,,Ještě že tam asi budeme.´´uculila jsem se.
,,Škoda..´´uculil se taky.A opravdu.Za chvilku jsme přistáli a vystoupili. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu.Konečně zde!

Další písničky od Landy :D

23. února 2008 v 20:44 | Very |  Písničky
Krysař :

Kaje videjko:
The Phantom Opera (Fanton opery) Agnes a Krysař


Kytky pro tebe:


Kozoroh

23. února 2008 v 20:40 | Very |  Znamení zvěrokruhu
Kozoroh :
Capricorn
Tak tohle mě fakt dostalo =D

Krvavá parta -Daniel Landa

23. února 2008 v 20:28 | Very |  Písničky
Krvavá parta - Hezká písnička (Mě se nejvíc líbí ke konci jak Daniel říká: Já jsem takovej píčus ty vole XD)

Pohřeb(začátek 2.serie)

21. února 2008 v 16:34 | Very |  Twins
(serie jsou tu proto abych se v tom lépe vyznala a mohla přihodi nové postavy apod.
Mini info:2.série
Začíná pohřbem Daine na který dorazí i Prudence s Anweou, její kamarádkou.Jonathanovi přísahá pomstu bratr Daine a proto se přidá na stranu Meteros.Ta se svými kumpány začne uskutečňovat plán na zajetí Prudence a jejího bratra.Při tom ale nezapomene pořádně prohnat profesora a jeho mutanty.Objeví se nový mutanti a zamíchají tak ještě víc osudy bratra a sestry. Ke všemu se ve střední kde učí Jonathan s Harrisonem objeví nová učitelka a ředitelka. Zanedlouho oba zjistí že nová ředitelka není nikdo jiný než Prudence.Ta chystá mnohem víc než by kdo předpokládal..
Vysoká štíhlá černovláska šla odhodlaně po ulici.Měla na sobě velmi krátkou černou sukni s rudým páskem.Měla zvláštní krátké zelené tričko.Nemělo rukávy a bylo až ke krku.Na rukou měla zelené návleky,které patřili k tričku.Měla dlouhý černý kabát.Boty měla černé a vysoké.V hnědozelených očí se jí objevil stín.S dlouhými rozpuštěnými vlasy si pohrával vítr. O pár metrů dál stála středně vysoká žena jen o pár let mladší než ona.Měla blond vlasy pod lopatky,fialové oči a sympatický obličej.Na sobě měla krátké černé,moderní šaty s bílím kabátem. Zrovna se dohadovala s vysokým plešatým mužem.Vypadal staře a nebezpečně.Na sobě měl špinavé oblečení a vedle ní vypadal o to ošklivější.Zrovna jí popadl za ruku. Prudence k němu klidně došla a prudce ho od ní odškubla.,,Neučili tě tak si máš dávat pazoury?´´řekla znechuceně.Blondýnka málem otevřela pusu při pohledu na Prudence.
,,Co si to dovoluješ?Kdo si myslíš že jsi?´´prskl na ní a rozzuřeně se rozmáchl.Prudence mu v klidu vyhnula a sama se prudce rozmáchla a vší silou ho udeřila do tváře,při tom se ozvalo nechutné křupnutí.Muž vykřikla a sesul se k zemi.Tvář mu zakryla krev. ,,Ženy se nemlátí.´´ podotkne Prudence sarkasticky.
,,Jsi to opravdu ty!´´vykřikla blondýnka a objala jí.
,,Jsi pořád stejná Anweo.Jen o něco hezčí a drzejší že?´´pohodila vlasy k muži.
,,Ále..jen jeden pobuda..Jinak ty jsi se změnila.Zase jsi o něco vyšší.Za chvíli budu o hlavu a něco menší než ty!´´postěžovala si.,,Jinak jsem překvapená..Co někdo jako ty dělá v zapadákově?´´usmála se a poodstoupila od ní.
,,Přijela jsem za tebou.´´řekla vážně.
,,Ano?´´podivila se.
,,Ano.Máš chuť učit Biologii?´´usmála se.
,,No..podle toho kde a proč.´´řekla obezřetně.
,,Na jedné střední kde učí skoro samí nadaní učitelé.Zrovna tam vypadl ředitel,který učil Biologii.A nové ředitelce se nechce učit Biologii.´´její úsměv se prohloubil.
,,To z ní lákavě..A nech mě hádat..Ředitel NÁHLE odešel,ale předním dal vedení nové ředitelce.´´velmi zdůraznila slovo náhle.
,,Pořád chytrá až drzá.´´zasmála se.
,,Náhled odešel..Ale žije.Neměla jsem důvod ho odstranit.´´
,,Ty důvod nepotřebuješ.´´zasmála se.
,,Možná..´´oči se jí zaleskly.,,Víš co to je láska?´´řekla najednou.
,,Neříkej mi že jsi zamilovaná..´´řekla zděšeně.
,,Ne!Ještě to mi chybělo..Všechno co je společné s láskou se mě vyhýbá.Nejsem schopná takových citů. Je mám přátele..Tedy kamarádku.´´ušklíbla se.,,Doufám..Jde o to že jsem se málem pomstila..Ale..´´vydechla.
,,Co ti v tom zabránilo?´´zamrkala.,,Ty jsi dostala vždy co si chtěla..´´
,,Všechno ne..ale stalo se tohle..´´nadechla se a převyprávěla co se stalo před pár dny.,,..a vrhla se před něj a já jí zasáhla..A pak stačila říct že mého bratra miluje..A rozpadla se.´´ dovyprávěla.
,,To je..´´ Anwea si utřela slzu.,,..krásné..Zemřela kvůli lásce.´´vydechla.
,,Já jí nechtěla zabít!´´křikla a všechno se v okolí jednoho metru zachvělo.
,,Klid!´´lekla se.,,Ty si za to nemohla..To ona tam skočila sama..´´řekla rychle.,,A co by obnášelo to učení?´´
,,Budeš učit a přitom ztrpčovat život otravným lidem.Kromě toho mi pomůžeš a vyděláš si. A mohla by ses ke mně připojit a pomoc mi zlikvidovat Meteros a mého bratříčka.´´usmála se.
,,Velmi lákavé..A ráda.Pomůžu ti..Meteros mi taky leží v žaludku…Zajímavé tak dokážeš lidi přesvědčit.´´zasmála se.
,,Tak pojď.Musíme si pospíšit.´´popadla jí za ruku a táhla jí směrem odkud přišla.
,,Proč?´´nechápala.
,,Musíme stihnout pohřeb.´´
Obloha se zatáhla a na dav stojící v černému rakve, u otevřeném hrobu začalo pršet.Farář dokončil řeč a rakev se spustila dolů.Otec Daine by nedopustil aby nebyla pohřbená v rakvi.Všichni měli v očích slzy.Vysoký rudovlasý mladý muž stál u svého otce.Poslednímu který mu zbyl z rodiny.Matka mu zemřela před lety a jeho sestra před týdnem.Nenávistně se otočil.Mutanti z druhého oddělení stáli za nimi a měli hlavy sklopené.Po řeči profesora o tom co Daine znamenala,nezůstalo ani jedno oko suché.Ale jejího bratra to ještě víc podráždilo.Byl čas házet na hrob květiny.On s jeho otcem tam hodili kytici růži.Potom se u hrobu začali střídat ostatní.Když tam šel Jonathan rychle k němu přiskočil. ,,Zabil jsi jí!´´křikl na něj.
,,Je mi to moc líto Steve..já nemohl..´´
,,Mohl jsi něco udělat!Si neschopný! Zabiji tě!!Myslíš si jak nejsi úžasný?Že každýmu tvoje promiň stačí?!´´křikla a prudce se otočil a šel pryč.
,,Promiň Jonathane..Můj syn je takový.Má horkou hlavu jako jeho matka.´´omluvil se otec Daine a utřel si slzy.,,Je to těžké pro nás oba.Člověk by si myslel že jeho děti budou žít věčně..Ale není tomu tak..´´pokýval hlavou a šel za synem.
,,Promiň..´´zašeptal k hrobu.Najednou mu přes hlavu přelétla jediná černá růže co na pohřbu uviděl.Pomalu dopadla na rakev.Byla jenom jedna ovázaná stuhou na které stálo rudými písmy ,S úctou,. Jonathan se otočil.Nikoho neviděl.Dostal velmi divný pocit.Harrison mu položil ruka na rameno.Druhou měl obvázanou a držel se s ní za bok.
,,Měli by jsme pomalu jít.´´řekl tiše.
,,To nechápu..obvykle nechodíš na pohřby těch co zabiješ.´´řekla Anwea.A stála s Prudence úplně v zadu za lidmi co byli okolo hrobu a házeli tam růže.Déšť jí úplně promočil.Prudence na tom byla stejně.Po tváři jí stékali kapky vody a vlasy měla tak mokré že by se mohli ždímat.Anwea neměla kapuci ani deštník.Za to Prudence měla kapuci ale nedala si jí.
,, Ona nebyla jen někdo.Milovala mého bratra.´´řekla tiše.
,,Tak by si jí měla nenávidět ne?´´nechápala.
,,Ne..Když mohla milovat jeho..A neštítit se ho..Mohl by mě někdo brát taky jako člověka.´´ vzdychla.
,,Ale já tě beru jako člověka!´´řekla rychle.
,,Ale bojíš se mě.´´
,,Nebojím.´´
,,Bojíš se že vybuchnu.´´
,,Ty se skvěle ovládáš.´´namítla.
,,Už ne.´´
,,Cože?´´vyděšeně se na ní podívala
,,Proto jsem tě vyhledala.´´
,,Takže ne na učení,ale na hlídání jo?´´řekla kousavě.
,,Ne..Já se ohlídám snad sama..Ale chci aby si když tak přenesla zbytek mích..jak bych to řekla..´´zamyslela se.
,,Posluhovačům?´´
,,Ne.Ty jsi má přítelkyně.Doufám.´´
,,To ano…A on je ještě někdo jinej kromě toho rampoucha?´´
,,Bude.´´tajemně se usmála.,,A budeš první kdo se dozví kdo to je.´´
,,To je pro mě pocta.A hele co je to tam za fešáka?Ten v tom černém..Ten šedovlasej s obvázanou rukou?´´ ukázala na Harrisona.
,,To..tobě se líbí?´´řekla bez tónu.
,,No ano..´´kývla.
,,To je ten co pomáhá mému bratrovi.Vidíš.Teď s ním začal mluvit.´´
,,Aha..tvůj bratr je..v černým.´´zakoktala se.
,,Ano je.A ani na jednom není nic k vidění.Já jdu do vili.Najdeš tam cestu ne?´´řekla a zmizela.
,,Kdybych nevěděla že uskočila,řekla bych že se taky umí přenášet.´´zavrčela Anwea.,,No nic pěkně jim to osolím..I když jsou hezký..Protože rozhněvat si Prudence by nebylo moc dobrý..´´a zmizla taky.

Mé kecy

21. února 2008 v 16:25 | Dede |  Naše kecy
Začnu takto: Doufám že Very nevadí že sem píšu něco jinýho než ff Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th09.gif?t=1203605918” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Já strašně žeru tyto smajly Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th034.gif?t=1203605949” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Prostě je lowuju ....Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th02.gif?t=1203605978” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. A co vám ? Líbí se ?
Začínám psát další ff , nadpřirozenou ale z naší doby - né jak Nalem. Na Nalem se nevykašlu , nebojte.Doufám že new ff vám nebude připadat trapná Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th04.gif?t=1203606032” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jinak musím uznat že Very odvedla mega kus práce , co? Mnohem líp se tu vyznám , ale komenty byste taky mohli psát Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th03.gif?t=1203606108” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Nechci vás hubovat za komenty spíš.... Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th026.gif?t=1203606145” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím ..... Ehm.....spíš prosit. Od tedka budu dělat i kecy a hádejte s jakýma smajlama Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th013.gif?t=1203606229” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Hele , těch smajlů tam je 69 tohodle typu Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th027.gif?t=1203606334” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Chcete odkaz ? TU je odkaz , hele , ale sou tam čtyři stránky takže né že najedete jen na tu první která je v odkaze! Mno já včera celá natěšená Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th037.gif?t=1203606422” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. čekám na úplné zatmění měsíce až do čtyř ráno. Chce se mi spát Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th035.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. A víte čeho se dočkám ? Ničeho , měsíc o půl třetí vykukoval a od tý doby byl zalezlej Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/thrunintears.gif?t=1203606423” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Myslela sem že mě klepne Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th039.gif?t=1203606420” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Musím říct že lowuju film BRATZ (není o panenkách , není kreslenej je hranej a super) Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th038.gif?t=1203606419” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jinak o prázdninách se mám lážo plážo ae někdy se MEGA moc nudím Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th032.gif?t=1203606585” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jinak sem začala psát ještě jednu ff ae newm jestli ji sem dát .....Lidi pls pište jestli ji sem mám dát... je o čtyřech teenagerkách. Jo a když sme u toho... Very .... Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th012.gif?t=1203606693” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Já mám takovej hodnej kukuč , neudělala bys pro mě něco Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th012.gif?t=1203606693” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ? Třeba rychle napsala pokráčko twins ?! Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th012.gif?t=1203606693” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. A ještě něco ... co kdybys zašla na icq Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th012.gif?t=1203606693” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ? Hej , hádejte co píšu za referát do občanky. Vybrala sem si Světové záhady - Lochnesská příšera (mi máme několik nadřazených témat na referáty a máme si z nich něco vymyslet a napsat) Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th057.gif?t=1203606697” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. A ted vám sem něco goodnýho hodím co sem našla na nějákým webu:
Chtěla bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2007 posílali ty dementní řetězáky. Už jsem měl být 500 krát zamilovaný, 290 krát nešťastný a 170 mrtvý. Dále jsem měl zaplatit půl milionu za placené ICQ. A to jen kvůli tomu, že jsem vzkaz neposlal/a 15ti lidem.
A pokud tuto zprávu nepošleš do 10 sekund aspoň 7500 lidem, tak zítra v 18:30 přijde k tobě domů modrý dinosaurus a ošuká tě!!
Konečně pořádnej řetězák , co Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th057.gif?t=1203606697” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ? Tak papa Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th030.gif?t=1203606587” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i166.photobucket.com/albums/u115/kukukakikukaku_smile/EMOTICONS/th057.gif?t=1203606697” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Smrt

20. února 2008 v 16:18 | Very |  Twins
Brian se rychle zotavil k radosti všem.Než by se Harrison s Jonathanem nadáli byla tu oslava narozenin ředitele.Oba si vzali obleky.Jonathan béžový a Harrison černý.,,Harrisone?´´ podíval se na něj Jonathan v autě.
,,Ano?´´koukl se na něj a nastartoval.
,,Mám v plánu po proslovu odejít.´´oznámil mu.
,,Proč?´´podíval se na něj.
,,Nevím..Nějak nemám náladu..´´pokrčil rameny.,,Raději řiď.´´broukl a nechal se dovést k malé vilce pane ředitele.Před vilkou bylo již pár aut.Hosté proudili do vilky.Jonathan znechuceně vystoupil a nahodil úsměv.
,,No ták.´´vzdychl Harrison a dotáhl Jonathana do vilky.Byla krásně vyzdobena a sál, ve kterém se to pořádalo byl veliký a velkolepí.U stěn byli stoly s pohoštěním,se svícny a s dárky.Ve prostřed sálu bylo místo na tancování.
,,Bože můj..´´vzdychl Jonathan a postavil se ke stolu s mořskými plody a začal si je nandávat na talíř a jíst.Harrison se zatvářil znechuceně.Dary moře nemusel.
,,Jak to můžeš jíst..´´obrátil oči v sloup.
,,Je to mé nejoblíbenější jídlo tak co?´´vrhl na něj otrávený pohled.
,,Dámy a pánové dovolte mi, abych řekl pár slov..´´ředitel se ujal slova.Měl elegantní bílí oblek.Jonathan neposlouchal co říká a raději se věnoval darům moře.Harrison ho se zaujetím poslouchal a tak si nevšiml že si někdo k němu stoupl.Po krátké řeči ředitele začal tleskat jako všichni ostatní.
,,Dobrý den..Vidím že se vám proslov líbil.´´řekla profesorka Parkerová pobaveně.Harrison nadskočil.
,,Ah..Dobrý den..vypadáte..sluší vám to.´´řekl překvapeně a prohlížel si jí.Měla dlouhé černé šaty s rozparky na obou stranách.Šaty byli až ke krku a na levé straně měli dlouhý rukáv a na pravé jen ramínko.Vlasy měla ve skřipci,jen s tím rozdílem že měla jeden volný pramen vlasů na každé straně.
,,Vám taky..nebýt vašich vlasů nepoznala bych vás.´´uculila se a dlouho se mu podívala do očí.,,Vypadáte překvapeně.Je to tím že jsem vás oslovila nebo tím jak vypadám?´´usmála se.
,,No..překvapilo mě že jste mne oslovila.´´raději se otočil se záminkou že si nalije pití.
,,Nedivím se vám.Obvykle se s vámi nebavím bez nějakého důvodu.Dnes je to po prvé.´´pohodila hlavou.
,,Hm..a proč bez důvodu?´´otočil se na ní a upil bílého vína ze skleničky.
,,Nemohu?´´opáčila.
,,No jak vás zatím znám..´´
,,Myslíte si že mě znáte?´´
,,Myslím.´´
,,Myslet neznamená vědět.Taky tedy jaká jsem?´´její úzké rty se protáhl do úšklebku.
,,Jste inteligentní,cílevědomá,přísná a hlavě osamělá.´´řekl a měl sto chutí jí ten úšklebek dostat ze tváře.
,,A..´´podivně zbledla.,,Já..mám kocoura..´´nevěřícně se na něj dívala a oči se jí zaleskly.,,Já..musím..omluvte mě.´´rychle se otočila a rychlím krokem zmizela v davu.Harrison se za ní díval a dostal pocit že zasáhl její slabé místo.
,,Je tu nuda.´´prohodil Jonathan.
,,Hm..myslím že za chvíli utečeme co?Nebo půjdeme tancovat co?´´usmál se zamyšleně Harrison.
,,Na parket mě nikdo nedostane.´´broukl Jonathan.
,,Zatančíte si?´´na Jonathana se usmála starší žena.Měla na sobě vyzývavé červené šaty.Vlasy měla hnědé a byla namalovaná jako plakát.
,,Eh..já nejsem dobrý tanečník..´´snažil se namítnou,ale žena ho popadla a vytáhla na parket a začala s ním tancovat.Jonathan vrhl prosebný pohled na smějící se ho Harrisona.
,,Tančíte výborně..Jmenuji se Stella a jak ty kocourku?´´usmívala se na něj jako na kořist.
,,Eliot Waitt..ale já opravdu netančím..´´
,,Nesmysl..Krásné jméno Eliot..Drahoušku jste zadaný?Doufám že ne..Opravdu se mi líbíte.´´zamrkala na něj.
,,Omlouvám se..ale mohla by jste mi na chvíli půjčit mého snoubence?´´ozval se milí hlas.Jonathan se překvapeně podíval na Daine.Měla na sobě purpurové krátké šaty.Vlasy měl vyčesané do elegantního drdolu.
,,Snoubence?Eh..pardon..´´rychle ho pustila a odběhla.Jonathan se na ní překvapeně podíval.
,,Zdálo se mi že jsi potřeboval pomoc.´´zasmála se Daine.
,,Já potřeboval..snoubenko.´´usmál se.,,Zatančíme si?´´poklonil se před ní.
,,Jistě.´´kývla.Zrovna začal ploužák.Jonathan jí opatrně chytl.
,,Co tu vůbec děláš?´´usmál se na ní.
,,Poslal mě jsem profesor.Máme problém.Meteros něco chystá.A co je horší ochomítá se kolem vaší školy.Profesor se domnívá že hledá nějakého mutanta..Ale není si jistý..Musíte být proto opatrní a dávat na ní pozor..´´zašeptala mu.
,,Tak to je..´´Jonathan se odmlčel.,,Jak to zjistil?´´podíval se na ní.
,,Zahlédl jí Logen.´´odpověděla mu tiše.,,Tančíš dobře..´´začervenala se.
,,Ty taky..Na dobrý tanec musí být dva.´´mrkl na ní.
,,Máš pravdu.´´sklopila hlavu.,,Ehm..´´opřela se hlavou o jeho rameno.,,Nevadí ti to?´´pípla.
,,Ne..´´zavrtěl hlavou a nechal se unášet rytmem.Zabral se do myšlenek.Něco se mu zdálo divné. Ale nevěděl co.Něco jakoby mu říkalo že se stane něco neočekávaného…
Harrison s úsměvem pozoroval Jonathana.Po chvíli se od něj odvrátil.Spatřil u jednoho stolu Caroline. Zrovna pila nepočítanou skleničku šampaňského.Zamířil k ní.,,No vy se vybarvujete.´´usmál se za ní.
,,Heh?Ah..profesor Silver.Chcete taky?´´neosobně mu nabídla.
,,Jste nějak přešlá...Nikdo s vámi nechce tančit?´´nadzdvihl obočí.
,,Vy jste taky netančil.´´připomněla mu.
,,Jste všímavá.´´kývl.
,,I vy.´´
,,Chtěl jsem se vám omluvit.´´
,,A teď už nechcete?´´podívala se na něj a napila se.
,,Omlouvám se.Stačí?´´zavrčel.
,,Mě?Ano..´´zasmála se.,,Když se zlobíte jste roztomilí..´´řekla a nalila si plnou skleničku a rychle jí vyprázdnila.
,,Roztomilí?´´
,,Ano.´´znovu si nalila plnou skleničku a vypila jí dřív než stačil něco říct.
,,Neměla by jste takto pít.´´zamračil se.
,,A vy by jste neměl radit.´´odsekla a zapotácela se.
,,Ale vy jste opilá..´´vzdychl.
,,A vy hrozný otrava.´´škytla.
,,Měla by jste si lehnout.´´
,,S vámi?´´ušklíbla se.
,,Ne!´´vyhrkl a zčervenal.,,Já eh..´´v tom se zarazil.Pootočil se.Zaujal ho jeden zvláštní pár.Muž a žena.Muž měl na sobě oblek.Ale to mu bylo jedno.Co ho zaujalo bylo to že měl bílé vlasy.Byli celkem husté a uprostřed byl světlí modrý proužek.Žena vedle něj byla velmi vysoká.Měla odvážné korzetové šaty.Sukně byla jednoduchá se dvěma rozparky po obou stranách.Měli rudou barvu.Harrison si potom s zamrazením uvědomil že má delší černé vlasy.Měla je rozpuštěné.Pomalu se na něj podívala.Harrisona zamrazilo.Měla pronikavé oči.I na dálku poznal že jsou neuvěřitelně hnědozelené oči.Takové znal jenom jedny.Podobné či dokonce stejné měl jeho přítel Jonathan.Zarazil se.Vybavili se mu slova profesora...Jedna z jejich schopností je to, že jak jednou uvidíš jednoho oči jedině je dokážeš přirovnat k tomu druhému.Jinak se ti budou zdát úplně jedinečné a tak odlišné od ostatních.
,,Co se děje?Ah..´´Caroline postavila sklenici s nedopitým šampaňským na stolek.I ona si po chvíli všimla páru,kterým k nim brzy došel.,,Ah..To jsi ty?Dlouho jsem tě neviděla..´´ promluvila na Prudence sestru Jonathana.
,,Dobrý večer.´´řekla Prudence tiše a znělo to jako by předla.,,Taky tě ráda vidím Caroline..´´ pohodila vlasy.,,Tohle je Frozn Grez.´´kývla k jejímu doprovodu.
,,Rád vás poznávám Caroline.´´podal jí ruku a podíval se na Harrisona který měl v očích nenávist.Byla to určitě sestra Jonathana.Ta která málem zabila Briana a Daine.Také mu podal ruku.On jí pevně stiskl.
,,I já vás..Ano, zapomněla bych..profesore Silvre tohle je má přítelkyně Pru-´´Prudence jí skočila do řeči.
,,Pan mě již zná,nemýlím-li se.´´usmála se.,,Akorát si myslím že se ti zapomněl zmínit že se přejmenoval..´´ušklíbla se.
,,Cože?´´nechápavě se na ní podívala.
,,O čem to tu mluvíte?´´vyhrkl Harrison.,,Já vás neznám!´´dodal rychle.
,,Myslím že jsem se spletla.´´usmála se.,,Ale ty vůbec nevypadáš dobře..Měla by jsi jít odpočinout..´´vzala jí za ruku a ona jí bez řečí poslechla.
,,Máš pravdu.Jdu si domů lehnout..Když tak se u mě zastav..Nebo zavolej číslo máš že?´´ podívala se na ní.Ona kývla.,,Tak naschle..´´s mávnutím ruku odešla.
,,Tak.´´ušklíbla se Prudence.,,Harrison..děsné jméno i pro hlupáka jako jsi ty.´´prohodila a Frozn se zasmál.
,,Vidím že hrát nemá cenu.Jinak lepší hlupák než zrůda.´´nenávistně si jí změřil.
,,Já nejsem zrůda.To ten koho hlídáš.Dělal si ale chybu.Měl si mu dovolit rozvíjet jeho schopnosti..Ale vlastně bych ti za to měla děkovat.Budu to mít o tolik lehčí.´´rozmáchla rukou.
,,To si nemysli.Nikdy ho nezabiješ!Jedině přes mou mrtvolu!´´zavrčel a zaujal bojovou pozici.
,,Skvělé, i když bude škoda tvých krásných vlasů…No co se dá dělat.´´usmála se.,,Frozne začni.Potřebuje to tu trochu ochladit a hlavně vylidnit.´´kývla na něj.On přikývl a zavřel oči. V tu chvíli začal zamrzat strop a tvořit se všude rampouchy,které popírali fyzikální zákony a rostli do všech směrů..Než stačil Harrison něco udělat byla zamrzlý celý sál a všichni utíkali s křikem pryč.V sálu zbyli jen oni s Jonathanem a Daine. Jonathan se zrovna běžel jejích směrem.Jakmile spatřil Prudence zůstal stát jako zkamenělí.,,Postarej se o něj.´´řekla klidně. A šla ke svému bratru.Frozn mezitím mávl rukou a Harrison musel vzletět,aby se vyhnul letícím rampouchům, který na něj poslal Frozn.
,,Prudence..´´hlesl Jonathan a z jeho obličeje bylo snadno poznat jak je překvapen a zároveň ohromen.,,..jsi krásná…´´vydechl.Daine se před něj postavila a byla připravená ho bránit.
,,Dospěla jsem, na rozdíl od tebe.Kromě toho máš děsný vkus na přítelkyně.Tak slabá..´´řekla a její hlas se podobal kočce,připravená k útoku.
,,Nevyprovokuješ nás!´´křikla Daine.
,,Holčičko, nechci ti ublížit.Jsem tu jen kvůli němu.Odejdi!´´štěkla.
,,Nikdy!´´zavrtěla hlavou.
,,Prudence!Poslouchej mě!´´ozval se Jonathan.Mezi tím Frozn škrábl rampouchem Harrisona a pak mu zmrazil vzdušní vír pod rukama,takže Harrison musel uskočit a okamžitě přestat.
,,A co?Tvé výmluvy nebo prosby?´´řekla a tvář jí potemněla.
,,Pravdu!Nechtěl jsem tě tam nechat! Já opravdu nechtěl!Ale přemohl mě strach!Nechci s tebou bojovat!´´do očích mu vhrkli slzy.
,,Proč ne?Protože se bojíš?Jinak je mi jedno že jsi nechtěl!Ale udělal si to!Jsi mi k smíchu!´´ řekla posměšně, ale její oči kterého probodávali říkali něco jiného.
,,Nebojím!Mám tě rád Prů!´´křikl pravdu.
,,Prů?´´zopakovala.,,Lžeš..´´řekla tiše a zlostně máchla rukou a Jonathan s Daine byli odhozeni na zeď.Daine měla smůlu a nabodla se rukou na jeden z obrovských rampouchů. Po rampouchu se okamžitě roztančila krev.Jonathan se jenom svezl po namrzlé zdi.
,,Daine!´´křikl a prudce vstal.
,,Nech jí být…Nezaslouží si aby kvůli tobě zemřela jako já!´´křikla a znovu ho odmrštila.Tentokrát jen poodletěl pár metrů a zastavil se.,,Cože?!´´vykřikla.,,Mělo ho to přece hodit na druhou zeď..´´zašeptala si pro sebe.
,,Ty nejsi mrtvá!´´řekl Jonathan a tím jí donutil přestat uvažovat.
,,Jsem.Jak řekl tvůj kamarád jsem zrůda..Jenom kvůli tobě!Tam jsem umřela!Nejsem už tvá velká sestřička!Při životě mě nic nedrželo,ani by mě nic nedrželo!Ale vzpomínka na tebe mi pomohla k tomu, abych se vrátila a zabila tě..Nenávidím tě víc než si dokážeš představit!Ty si to měl vždy moc lehké bráško.´´
,,To si myslíš ty!Neměl jsem to takové růžové..Myslel jsem že jsi zemřela mojí vinou!´´
,,To tě muselo hrozně tížit.Ani si mě nehledal!´´křikla a v jejích očích se prohloubil stín.
,,Nemohl jsem..´´sklopil hlavu.
,,Ale mohl!Věř mi že jsi mohl něco udělat!Ale konec tlachání!Nestojí mi za to už dál vyčkávat!´´zvedla prudce obě ruce a Jonathan byl odmrštěn velkou silou na zeď.Drtila ho síla, která by ho určitě rozdrtila,kdyby nic neudělal.Ze všech sil začal bojovat.K zděšení Prudence udělal dva kroky k ní.Okamžitě přestala.,,To není možný!Nemůžeš být tak silný!to není možný!´´couvla a potom se rychle sebrala.,,Ale asi je..No dost her.´´zvedla jednu ruku a podivný tlak Jonathana znovu přišpendlil ke stěně.Druhou se napřáhla.Kolem dlaně jí začalo zářit modročerné světlo.,,Budeš trpět jako já!Budeš cítit jak se pomalu rozložíš!´´Prudce k němu přiskočila.
,,Jonathane ne!´´křikla Daine, která se osvobodila a z ruky jí proudem tekla krev.Prudence zasáhla.Ale dřív než chtěla.Polekaně rozevřela oči.Zaleskli se jí.Zasáhla,ale Daine..Stačila skočit před Jonathana.,,Miluji tě..´´vydechla Daine a tvář jí zkřivila nesmírná bolest.Potom se jí přes tvář mihl úsměv.Prudence stáhla ruku a uhnula letícímu Froznovi, kterého Harrison odmrštil.Daine se předklonila a pomalu padala.Na zem dopadl jen její prach.Jonathan vykřikl a klesl na kolena k jejímu prachu.
,,Ty si jí..!´´křikl na Prudence,která už byla u okna a podpírala Frozna.
,,Vrátím se.´´řekla a vyskočili i s Froznem z okna.Teprve teď si Harrison uvědomil co se stalo. Obou mužům vhrkli slzy do očí.Pomalu k nim dolehla policejní siréna.
,,Jonathane..´´řekl tiše a přešel k němu.Oblek mě od krve a kompletně zničení.
,,Ona jí..´´prohrábl popel,který zbyl s Daine.Od popelu se táhl podivný zápach. Jonathan přimhouřil oči.Polila ho vlna vzteku.Aniž by si to uvědomil,celí začal zářit modročerně.
,,Jonathane ne!Uklidni se!Nevrátíš jí život že nás zabiješ..a nejenom nás!´´křikl Harrison.
,,Já..Máš pravdu nesmím vybouchnout..´´Jonathan se snažil zklidnit.,,Nejde to!´´
,,Jde!Celou dobu jsi se dokázal ovládat!Dokážeš to!´´křikl Harrison aby přerušil podivné praskání pod Jonathanem.
,,Ne…!´´
,,Ano!Zvládneš to!Věřím ti!A Daine taky!´´zakryl si oči před mrazivou smrští.Led mizel ze stěn i stropu a velmi rychle se rozpouštěl.
,,Daine..´´zopakoval.Sebral všechny své zbylé síly..a pak klesl k zemi.Zář byla pryč.
,,Dokázal si to!´´vydechl Harrison a omdlel.Jonathan ho velmi brzy následoval.
,,Nevyšlo to!Museli jsme utéct jako králíci!´´křikl Frozn a obvazoval si ruku.
,,Neutekli jsme.Jen jsem odešli v pravý čas.To je rozdíl.´´
,,Porážka stejně tak nebo tak!´´prskl.
,,Daine je mrtvá.Možná jsem nezabila Jonathana ale udělila jsem mu velmi bolestnou lekci! Bude trpět,protože má na její smrti vinu on stejně jako já!A to je vítězství.´´řekla ale neznělo to potěšeně.
,,Nevypadáš šťastně.´´podotkl s úšklebkem.
,,Hlupáku!Být tebou bych rozhodně nedělala machra.Zachránila jsem tě pokud nevíš. Kromě toho máme velký problém.Použití mích hlavních schopností přivede pozornost.Kromě toho budu muset zařídit pár věcí.Odjedu.Tak se o vilku starej..´´řekla po chvíli a rozmáchla rukou. ,,Je to tu přepychové,moderní,čisté a uklizené.Ať to tu tak zůstane.Jinak tě už nikdo nenajde.´´řekla drsně a popadla z věšáku kabát a odešla.Frozn se za ní vyděšeně koukal.
(Konec 1.serie)

Diplomek pro Dede

19. února 2008 v 17:45 | Very |  Ocenění
Za víš co :D Moc jsme se s ním nepárala,protože nemám moc časíku..Učím se děsivý výpočty :D

Tajemství

17. února 2008 v 21:48 | Very |  Twins
,,Zatraceně..´´zavrčel Jonathan.,,Já už myslel že ho nechala být.´´zamračil se.
,,To já taky.´´hlesl Harrison a zhroutil se do křesla.,,Naštěstí bude v pořádku..´´
,,Hm..ale stejně nezdá se vám kluci divné že ho nezabila?Mě se zdá že si sním jenom hraje ne?Viděla jsem co umí..Mohla ho bez problému zabít ne?´´řekla Daine, která se připojila k Jonathanovi a Harrisonovi při ochraně Briana.
,,Máš pravdu..Ale proč by to pak dělala?´´zavrtěl hlavou Jonathan.
,,Hele jste sourozenci ne?Proč by si tohle dělal ty?´´podívala se na něj a prohrábla si vlasy.
,,No..nevím..jedině abych tím něco jiného zamaskoval!Takže mu možná nechce ublížit.Mohla si v jeho kartě vyhledat že bude přestupovat..Ale proč by to dělala?´´jeho nadšení pohaslo.
,,Možná že chce tebe..´´pípla.
,,Nemohla vědět že nás profesor pověří..´´zavrtěl hlavou Harrison.,,Ale možná že chtěla někoho z druhého úřadu..´´
,,Ale proč?´´nechápal Jonathan.,,K čemu by jí někdo byl?´´sedl si na pohovku.
,,Bohužel můžeme mít akorát teorie..´´vzdychla Daine.,,Hele, neříkali jste že se na té škole kde učíte vyučuje i psychologie?´´usmála se a vstala z křesla.
,,Ano, proč?´´nechápal Harrison.
,,Ty chceš použít psychologii na to aby jsme zjistili proč to dělá?´´nevěřícně hlesl Jonathan.
,,Ano přesně tak!´´kývla.
,,Tak na to zapomeň..´´zavrtěl hlavou Jonathan.,,Vyučuje jí Parkerová.´´řekl jakoby to vysvětlilo vše.
,,A..?´´nechápavě protáhla.
,,Nemáme s ní dobrý vztah..Kvůli tomu že Jonathan vede třídu.To ona jí chtěla vést.Řekla mi to dneska.´´vysvětlil Harrison.
,,Tak tomu nevěřím..K tomu se zná s Logenem!´´dodal Jonathan.
,,Jak to?´´zamračila se Daine.
,,To nevíme..A nemyslím že se to hned dozvíme.´´pokrčil rameny Harrison.
Profesorka Parkerová stála před bránou druhého oddělení.Na sobě měla upjatý šedý kostýmek s dlouhým černým semišovým kabátem.Poupravila si brýle a vlasy ve skřipci,který byl pro ni tak typický.Nervózně zazvonila a ozvala se výzva ať počká.,,Dělej..´´zavrčela.
,,Co si přejete?´´zeptal se jí hnědovlasý muž.Měl na sobě uniformu.
,,Chtěla bych mluvit s Logenem Prescottem.Je to velmi naléhavé.Jsem profesorka Parkerová.´´řekla chladně.
,,Budu ho informovat.Pojďte za mnou profesorko.´´řekl a otočil se.
,,Ne..já tu počkám.´´zavrtěla hlavou.
,,Jistě jak si přejete.´´kývl a odešel.Profesorka se zamračila a čekala.Nečekala ani moc dlouho a Logen k ní dospěchal.
,,Caroline!Nečekal jsem tě tu..Rád tě vidím.´´naklonil se k ní a políbil jí na tvář.Ona rychle ucukla.
,,Já...já jsem chtěla jen..Takle to dál nejde!Musím jít kvůli tobě ze školy zadem a..a..´´nadechla se.
,,Já tě nenutím..´´usmál se a přitáhl si jí k sobě.Profesorka okamžitě zavřela oči.
,,Nech mě prosím tě!´´zašeptala.
,,Já...nemůžu..Já tě..´´dech se mu z rychlil a přitiskl si jí k sobě.,,..miluji..´´
,,Ne!´´křikla a odtrhla se od něj.,,Ne!Nech mě!Nemiluješ mě!To si jen namlouváš!´´vyděšeně couvala.
,,Ne.Nenamlouvám..Od toho dne co jsem tě poznal a co si mi zachránila život na tebe musím myslet.´´přibližoval se k ní.,,I ty ke mě něco cítíš.Jinak by si tu nebyla.´´
,,NE!´´křikla a bezhlavě se rozběhla na ulici.Zrovna jelo auto.Než stačila cokoliv udělat skočil po ní Logen a strhl jí ze silnice k chodníku.
,,Jsi v pořádku?´´zeptal se starostlivě a díval se na ní.
,,Já..ano..děkuji..´´vydechla a chytla se za hlavu.,,Omlouvám se.´´Logen jí zvedl hlavu a políbil jí.Vášnivě a hladově.Potom jí rychle pustil.
,,Raději jdi..Jinak se neovládnu.´´zavrtěl hlavou.Ona přikývla a rychle vstala a odešla.Logen za ní koukal a musel se držet aby se za ní nerozběhl.
Prudence seděla na lavičce a četla knihu.Měla na sobě dlouhou rudou sukni a tmavě modré triko s dlouhými rukávy a na tom vestu s kapucí.Nohu měla přes nohu.Byla pohodlně opřená. Pozorovala procházející lidi.Znuděně zívla a podívala se na hodinky.Po chvilce si k ní přisedl Frozn.,,Tak co?´´podívala se na něj.
,,Jak sis myslela.Logen se nedokáže ovládat před profesorkou.´´sdělil jí potěšeně.
,,Výborně..Toho velmi dobře využiji..´´ušklíbla se.
,,A jak přesně?´´usmál se a pátravě se na ní díval.
,,Jsem Caroline podobná…Stačí jí nenápadně odstranit s cesty a můžu jí pak nahradit..Ovšem myslím jen odšoupnout..Je to má přítelkyně z minulosti..´´pohodila hlavou.
,,Ona je taky mutant?´´
,,Ano.´´usmála se.,,Má velmi neobvyklé schopnosti.´´přivřela oči.
,,Jaké přesně?´´
,,Slyšel si někdy o vlkodlacích?´´pobaveně se na něj podívala.
,,Ano..Ale myslel jsem že jsou to jen pohádky.´´
,,Taky z části ano..Ona se proměňuje do něčeho co bys nazval vlkodlak.Ale nenávidí to..Je pak krvelačná,bezohledná a zlá.A hlavně ty proměny hrozivě bolí..´´řekla milým hlasem, jakoby mluvila o kočkách nebo jiných zvířatech.,,Má na levé ruce dlouhou jizvu..To díky ní se proměňuje.´´
,,Tak to je.. Nevěděl jsem že někdo má takové schopnosti..´´užasle na ní hleděl.
,,Schopností je tolik,že všechny nikdy znát nemůžeš.´´zavrtěla hlavou.

Hráč

17. února 2008 v 17:51 | Very |  Twins
,,Vypadáš...dobře.´´okomentoval Jonathan Daine.Ta se na něj usmívala z lůžka.
,,Namalovala jsem se.´´odpověděla mu a posadila se.,,Au..´´sykla a Jonathan jí zatlačil za ramena na postel, aby ležela.
,,Lež a nevstávej.Byla jsem pěkně pomlácená a nechceš tu strávit, kvůli tomu že budeš dělat blbosti, o týden déle ne?´´mrkl na ní.
,,To nechci..´´sklopila oči.,,Byla to ode mě pěkná blbost..Já nevěděla kdo to je..Kdybych věděla jak je silná..Zklamala jsem tu všechny.´´oči se jí zaleskly slzami.
,,Tak to neříkej!´´prudce si sedl k ní na postel a vzal jí za ruku.,,Nikoho jsi nezklamala..Byl jsi statečná.Všichni jsou rádi že budeš v pořádku.a už se na tebe těšíme.Chybíš nám při trénincích.´´usmál se na ní vážně.
,,Nepovídej..Kromě toho ty už na tréninky nechodíš.´´koukla se na obraz na zdi.
,,Hm..máš pravdu...Ale občas vyfásnu speciální..A to je s Logenem k nevydržení...Jinak až bude ten kluk,Brian v bezpečí vrátíme se s Harrisonem a budeme zase trénovat s vámi..Kromě toho v sobotu máme trénink povinný.´´mrkl na ní.
,,Aha..Bez vás dvou jsou tréninky..divné.´´vzdychla.
,,To věřím..Konečně tam nikdo nic nekazí že jo?´´mrkl na ní.
,,Ale ne.´´usmála se.,,Vy dva jste stejně nejlepší.´´trochu se začervenala.
,,Nejsme..´´zavrtěl hlavou.
,,Ale jo jste!Ty jsi velmi silný..A Harri dokáže své schopnosti perfektně ovládat..Narozdíl ode mě.Jsem káča.´´
,,Tak dost!´´zamračil se.,,Nejsi káča!Jsi skvělá dívka..A kromě toho já své schopnosti využívá jako ponocný..Všimla sis někdy že mě Harri pořád hlídá?´´udělal srandovní grimasu.
,,No ano..Ale to nevadí ne?Aspoň je tu jistota že se ti nic nestane..´´podívala se na něj.
,,Mno..ne.Jsi skvělá..Víš o tom?´´zasmál se.,,Opravdu si skvělá.´´pobaveně se na ní díval.
,,Ty jsi taky..´´pípla.
,,Co?´´nechápavě se na ní podíval.
,,Skvělý..Zachránil si mě.´´
,,Jen jsem tě sem donesl..To není záchrana.´´zavrtěl hlavou a v rozpacích jí pustil ruku.
,,Ale jo je.´´trvala na svém.,,Moc se podceňuješ.´´obvinila ho.
,,A ty taky.´´řekl nadneseným tónem a ukázal na ní prstem.Snažil se, aby zakryl své rozpaky a tak vstal a usmál se.,,Už bych měl jít..A ty spát.´´
,,Spím pořád.´´povzdychla si.
,,No..jo.´´usmál se a naklonil se k ní.,,Ale teď smím požehnáním!´´rozdrbal jí vlasy a otcovsky prohodil.,,A sni o mravných věcech.Mravnost nadevše Daine!´´
,,Jistě otče!A dáš mi pusu?´´zamrkala na něj.,,Aby se mi líp spalo.´´žertovala.
,,No...´´Jonathan to vzal vážně a dal jí pusu n čelo.Daine okamžitě zrudla.,,Tak a spát!´´nakázal a vytratil se.Daine za ním ohromeně zírala a rudost jí neopouštěla.
Měsíc uběhl v klidu.Po Brianovi nikdo očividně nešel a studenti byla na Harrisona i Jonathana milí.Profesorka Parkerová neustával ve svých kousavých poznámkách, ale omezila je.Ostatní profesoři ze sboru byli dobří.Snažili se jim pomáhat.Až na učitele filozofie.Byl vždy zabrán do práce že nevnímal svět-tedy živých lidí.O mrtvých filozofech uvažoval neustále.Harrison s Jonathanem dostali pozvánku na narozeniny ředitele a celkem se těšili.Profesorka Parkerová se rozhodla že bude odcházet zadním vchodem, aby nenarazila na Logena Presccota. Kupodivu se jí to dařilo.Jonathan si toho všiml a zeptal se Logena proč se mu vyhýbá a on mu řekl ať se nestará.A Jonathan ho poslechl.Po škole pomáhal Daine chodit.Byla tři týdny připoutaná na lůžku, což zapříčinilo že jí ochabli svaly na nohou.Jonathanovi bavilo Daine pomáhat.Prožíval celkem hezké časy a na svojí sestru dvojče pomalu zapomínal.
,,Dobrý den profesorko.´´pozdravil profesorku Parkerovou s úsměvem Harrison.
,,Ah.Dobrý den.Tak jsme se doslechla že půjdete na oslavu ředitelových narozenin.´´usmála se.Harrison zbystřil.Její úsměv byl..milý.To je podezřelé.Pomyslel si.Něco má v plánu.
,,Ano.Vy tam také jdete?´´opáčil suše.
,,Jistě.Nenechala bych si to za nic utéct.Ředitel tam má řeč.Vždy byla velice zajímavá a vtipná.´´usmála se.,,Vy si myslíte že mám něco za lubem?´´rozesmála se.
,,Ano..Vždy nejste tak milá.´´řekl obezřetně.
,,Ale prosím vás Ricku Silvre!´´zasmála se.,,Promiňte..ale vy mi nevadíte..Jen mě naštval váš kolega.Pan Waitt.Ředitel mi zaručil že když někdo kdo vede třídu nebude moc pokračovat dostanu jí já..A najednou si tenhle hezoun přijde a ředitel na mě zapomene..Už jsem tu skoro tři roky.A on si jen tak zničehonic nastoupí a..´´mávla rukou.
,,Jen kvůli tomu?´´nevěřícně se na ní podíval.
,,Ano.Vám se to zdá jako maličkost..Ale já dřela.Dokonce jsem i pár ročníků přeskočila, když jsem se učila..A to všechno jen kvůli tomu abych učila pár hodin v týdně a neměla skoro žádnou práci.´´zamračila se.
,,Ah..to jsem nevěděl..´´zalhal a zamrkal.Bobby jim totiž řekl o profesorce Parkerové pár zajímavých věcí.Rodiče jí zemřeli když byla velmi malá a tak byla adoptovaná.Její adoptivní matka a otec,ale zemřeli při havárii, dřív než vystudovala.Do té doby žili v pronajatém bytě,který byl napsán na její nevlastní babičku,která si ho nechala pro sebe a jí vykopla na ulici.Adoptivní rodiče jí ale odkázali peníze a díky tomu dostudovala a koupila si nový byt.Také byla často na brigádě a po nocích si vzala poloviční úvazek v hotelu.Byla velmi chytrá a přesně přeskočila dohromady pět ročníků.Jak na základní škole,střední a vysoké.Měla velmi vysoké IQ.Nikdy nebyla trestána, ani zasnoubena či vdána.Nějakou dobu odjela do Itálie kde studovala dějiny a psychologii.
,,Hm..´´posmutněla.,,Mám jednu teorii.Když se člověk snaží a dře všechno jde.Jen to chce se ovládat..Naučila mě to má přítelkyně..Víte proč vám to říkám ne?´´podívala se na něj vážně.
,,Nevím jistě..´´zauvažoval.
,,Protože se nedokážete ovládat..Jste špatný hráč.´´usmála se.
,,Hráč?´´povytáhl obočí.
,,Ano.Neumíte hrát.Tedy lhát.Ale to je ošklivé slovo nemyslíte?´´usmála se.
,,Proč si myslíte že lži?´´
,,A proč by jste nelhal?´´
,,Neodpovídejte na otázku otázkou.´´
,,Nemohu snad?´´
,,Vy ráda hrajete že?´´
,,Jen s dobrým hráčem..promiňte.´´zasmála se.,,Nechala jsem se unést.´´pohodila hlavou.
,,Hm..jste v tom zajímavá.´´
,,Poklona?Jinak jste se na mě určitě vyptával že jo?Já bych to taky udělala,kdyby mě někdo štval.´´poplácala ho po rameni a namířila si to od něj pryč.
,,Aah..´´díval se za ní a musel přehodnotit své mínění.Nebyla ,stará čarodějnice,.A už vůbec nebyla tak nesnesitelná.Svým způsobem byla okouzlující.Trochu..
Brian se potuloval na prázdné chodbě.Měl po náladě.Profesorka Parkerová se mu snažila vyhýbat.Tedy nevěděl to jistě.Ale už jí na chodbách nepotkával skoro vůbec.,,Ach jo.´´ vzdychl a zastavil se.Uslyšel cvaknutí.Rozhlédl se.Pod nohy mu vlétla malá koule.Okamžitě uskočil do strany až spadl na zem.Koule vybouchla.Byl to malý výbuch, ale i tak poškodila podlahu.Byla v ní malá černá díra.,,Sakra!´´rychle se zvedl a chtěl utéci, ale musel klesnout k zemi, aby se vyhnul další kouli,která ho přeletěla.Zmateně se rozhlídl,ale nikoho neviděl.Koule před ním vybouchla a o kousek ho poodhodila napravo,kde narazil do sloupu.,,Zatraceně!´´chytl se za ruku.Měl jí naraženou.POmalu vstal a dal se na úprk.O něco zakopl a spadl na zem, zrovna když se rozbilo okno a střepy se mu zaryli do ruky,kterou si chránil hlavu.,,Ááá!´´zařval a bolestí.Střep se mu zaryl celkem hluboko.
,,Briane!´´zařval Harrison a rychle k němu doběhl a popadl ho do náruče.Někdo oknem prohodil další kouli-bombu o něco silnější.Harrison neváhal a vzlétl ke stropu,kam výbuch nedosáhl.,,Zatraceně!Jsi v pořádku?´´zaklel.
,,Asi jo..ale moje ruka..au..´´zavyl.Harrison rychle přistál na zemi,dál od místa kde vybuchla koule-bomba.Opatrně ho položil na zem.
,,Zatni zuby.´´poručil mu a on to ihned udělal.Harrison mu prudce vytrhl velký střep z ruky.
,,Áááá!Do hajzlu!To bolí!´´křikl a chytl se za krvácející ránu.
,,Odnesu tě na ošetřovnu..Do háje ztratil jsem tě z očí jen na chvíli..Do háje!´´klel a zase ho zvedl a odnesl ho na ošetřovnu,kde se raději neptali a rychle mu ránu ošetřili.Harrison vysvětlil že někdo prohodil oknem zápalnou láhev.

Polibek

17. února 2008 v 16:44 | Very |  Twins
Příštího dne byl Jonathan ve škole ve velmi dobré náladě.Přišel o něco dříve a na každého se usmíval.Nic mu nemohlo pokazit náladu.Skoro nic.,,Ahoj!´´pozdravil skupinku studentů,která mu jeho nadšený pozdrav vrátila s úsměvem.I když ho včera vytočili,hned mu dali pověst dobrého a hlavně ok profesora.Jonathan nepátral po tom co to má přesně znamenat.
,,Vidím že si v novém míst rychle zvykáte a užíváte si to.´´ozval se za ním posměšný hlas.
,,Snažím se Caroline.´´opáčil a otočil se na ní.
,,Prosím říkejte mi raději profesorko Parkerová.Jméno je moc osobní nemyslíte pane profesore Waitte?´´ušklíbla se.Na sobě měla krátkou,černou sukni,která odhalovala dlouhé nohy.Dále měla bílou halenku s dlouhými rukávy a přesto černé sáčko.Překvapivě měla odvážnější výstřih.Vlasy měla přísně utažené do drdolu.Její elegantní brýle byli na svém místě.
,,Jak si přejete..Ale myslím si že je to moc neosobní.´´prohodil a poupravil si kravatu.
,,Pro vás není nic dost osobní že?Ale mě to úplně vyhovuje.´´řekla chladně a pohodil hlavou k partě studentů.,,Měl by jste je poctít vaší přítomností.Já jsem se už nabažila dost a dost.´´s krutým posměšným výrazem odešla chodbou vpravo.Jonathan se za ní díval a nálada mu o něco klesla.
,,Zatracená ženská!´´zavrčel a pospíšil si do kabinetu.Jakmile začala hodina a sním zvědavé otázky žáků,které první den neučil nálada se mu vrátila.A jeho pověst ,dobrého a ok profesora,se o něco rozšířila.
Profesorka Parkerová šla po chodbě a přemýšlela.Zrovna byla hodina a ona neučila.Měla aspoň možnost uvažovat nad různými věcmi v jejím životě.
,,Ahoj.´´ozval se hluboký mužský hlas.Byl to Logen!Lekla se a zírala na něj.
,,Co..co..tu děláte?´´vykoktala.
,,Přišel jsem tě navštívit..Dlouho jsem tě neviděl..Chyběla si mi.´´usmál se a dal si ruku v bok.Na sobě měl světlí oblek.
,,Promiňte mi.Ale potkali jsme se včera a vy už máte takové..´´nedopověděla a vyděšeně se dívala jak Logen zavětřil.
,,Nehraj divadlo..Pořád používáš stejný parfém.Krásně voníš.´´přivřel oči.
,,Jste blázen.Nevím o čem mluvíte.´´vyschlo jí v krku a začala couvat.
,,Nech už toho.´´usmál se pobaveně a přibližoval se k ní.
,,Nech mě bejt!´´varovala ho a zvedla ruku a ukázala k východu.,,Vypadni!Hned!´´zamračila se.
,,Jsi zábavná.´´usmál se a chytl jí za nataženou ruku.Rychle si jí k sobě přitáhl.Ona se na něj nevěřícně dívala a otevřela ústa.
,,Proč mi tohle děláš?!´´zašeptala.
,,Ty víš proč..Caroline..´´zamračil se.,,A věděla by jsi další věci kdyby si okamžitě nezmizela.´´dodal udýchaně.
,,Tak jsem zmizela a co?Neměla jsem tě zatraceně..!´´Logen jí umlčel polibkem.Caroline vytřeštila oči.Prudce si jí k sobě tiskl volnou rukou.Rychle ho od sebe volnou rukou odtáhla.,,Co děláš?!´´křikla a vytrhla mu ruku,kterou jí stále držel.Dech měla zrychlený stejně jako on.Ale u ní to bylo z jiného důvodu.,,Na co si to tu hraješ?!´´křikla a rychle poodstoupila.
,,Caroline..´´natáhl k ní ruku, ale ona rychle uhnula.
,,Jsi blázen!Zapomeň na to co se stalo!Zapomeň na mě a vypadni navždy z mého života!´´křikla a běžela do kabinetu.Tam se zavřela a pro jistotu i zamkla, i když věděla že by jí to před ním nezachránilo.Naštvaně kopla do stolu.Zase jí doběhla její minulost!V její představě o budoucnosti se objevila chyba.Chyba jménem Logen.Prescott Logen.
,,To byl zase den..´´zavil Harrison a ztrápeně sedl do auta.
,,Co se stalo?´´podíval se na něj Jonathan.
,,Při tělocviku jsem nechtěně hodil míč po školníkovi..Ostatní se tomu smáli, ale mě do smíchu nebylo.Školník mě za to honil po tělocvičně a křičel že mi ukáže.Myslel jsi že jsem student.´´zavrčel.
,,To nemyslíš vážně.´´rozesmál se.
,,Ha,ha.´´ušklíbl se.,,Nebylo to k smíchu.Jinak stále se nikdo nepokusil Briana napadnout..Skvělí ne?´´utrousil.
,,To jo..Snad už ho nechá na pokoji.´´zamračil se.
,,Hele tamhle je Caroline!´´ukázal na ní jak rychle rázuje ze školy.,,A za ní jde Logen!´´dodal překvapeně.
,,Co jí asi říká..´´podrbal se na hlavě.,,Vypadá to že s ním nechce mluvit..´´uvědomil si.
,,Hele chytl jí za ruku..Jdu tam!´´prudce vystoupil a než ho stačil Jonathan zadržel rychle k nim došel.
,,Harrisone pitomej!´´zamračil se a běžel za ním.
,,Děje se něco?´´říkal zrovna Jonathan.Logen rychle pustil ruku Caroline.
,,Ricku...Pan Prescott vás zrovna hledal a ptal se mě kde by jste mohli být.´´zalhala a usmála se.Jakmile se podívala na Jonathana, úsměv vystřídal úšklebek.,,No nic..Já už musím jít domů.Nashledanou páni.´´potáhla a rychle pospíchala pryč.
,,Myslím že nám dlužíš vysvětlení.´´založil si ruce v bok Harrison.
,,Myslet si to můžeš.´´řekl klidně a bez dalších slov odešel.
,,Hele ona ti řekla Ricku!´´podivil se Jonathan.,,Jsi její oblíbenec!´´popíchl ho.
,,Ha ha..Mě spíš zajímá co má s Logenem..´´zamyšleně se kousl do rtu.
,,To mě taky.´´zvážněl.,,Ale to nám ani jeden neřekne.´´
,,Asi ne.´´zavrtěl hlavou.,,Něco tu hodně nehraje.´´řekl Harrison a podíval se směrem kam šla Caroline.
,,A pořádně.Myslím že by jsme se měli o naší slečně Parkerové něco dozvědět!´´vytáhl mobil a vyťukal číslo.,,Ahoj Bobby.Chci aby jsi se podíval na Caroline Parkerovou.Chci o ní vědět všechno.´´chvíli poslouchal.,,Ne troubo!Není ani nechci aby byla moje přítelkyně!Ano jde o část úkolu.JO.Co nejdřív to půjde.Pak mi zavolej.Ano.Ahoj!´´zlostně položil mobil.,,Já ho zabiju!´´podíval se na Harrisona.,,Prej jestli to je nějaká kočka co se mi líbí!Bych ho přetrhl!´´
,,Náhodou někomu se může líbit.Třeba Brianovi.´´pokrčil rameny.
,,To nechápu.Je to čarodějnice..´´dodal Jonathan.
,,Ještě že tě neslyší.´´usmál se.
,,Harrisone...?´´
,,Jonathane?´´zasmál se Harrison.
Ani jeden z nich si nevšiml osob,které je pozorovali.,,Zajímavé.´´řekla zamračeně Prudence.
,,Proč jsme je nenapadli?´´zavrčel Frozn.
,,Protože jsem potřebovala něco zjistit..Kromě toho pokud se nenaučíš ovládat těžko vyhraješ.´´zavrtěla hlavou a dala si ruce v bok.Měla dlouhé černé kalhoty,tmavě zelený svetr a rozepnutý černý kabát ke kolenům. Frozn měl na sobě stejné šaty,jako když ho poprvé oslovila.
,,Mám pocit že se ovládáš až moc.´´prohodil.
,,Možná ano.´´přikývla a to ho překvapilo.,,Musím být opatrná..Tedy pokud bych nechtěla mít za zadkem Meteros a tyhle.´´hodila hlavou k Jonathanovi a Harrisonovi.
,,To je sice pravda..Ale začíná mi docházet trpělivost..Chci se už pomstít!´´řekl netrpělivě.
,,Už jen chvilka,uvidíš.Já na svojí pomstu čekám patnáct let a dokážu se ovládat..Na tvém ovládání musíme zapracovat.Když se dokážeš ovládat,budeš moct využívat o dost lépe své schopnosti.´´řekla bez barvy v hlase.
,,Jsi si jistá?´´zavrčel.
,,Jasně že jo!´´chytla ho za kabát.,,Zapomínáš kdo jsem sakra?Řeknu ti to abys to pochopil. Jestli se nezklidníš můžeš chcípnout.Nikdo ti do háje nedá žádnou druhou šanci!Jednou něco zvořeš a jsi mrtvej!Chápeš?´´vyjela na něj.
,,J-jo.´´kývl a vyděšeně se na ní díval.
,,Výborně.Sleduj je dál..Já musím něco zařídit.´´řekla a zmizela.

Obrázky =)

16. února 2008 v 21:47 | Very |  Obrázky - mix
Podle mě má krásný oči =)
Zajímavý ne? =)

Začátek pomsty 3/3

16. února 2008 v 21:37 | Very |  Twins
,,Hej stůjte!´´křikla dvaceti dvouletá dívka.Vlasy měla rudé a rozpuštěné.V modrých očích se jí zrcadlilo odhodlání zastavit nočního narušitele.Neviděla ho přesně.Postava k ní šla.Musela přimhouřit oči aby na ní viděla.Byla to vysoká žena.Na sobě měla vysoké boty,triko až do půlky stehen.Bylo na ramínka,ale ona měla speciálně na rukou jakési návleky a po nich následovali rukavice.Dál měla dlouhou sukni s rozparkem.Dívku ale okamžitě upoutali její oči.Byli tmavě zelenohnědé.Vydechla.Tyhle oči viděla jen u jednoho člověka.U Jonathana Vanhella, do kterého byla tajně zamilovaná.On ani nevěděl že existuje..Rychle tyhle myšlenky odehnala.,,Co tu chcete?!´´řekla obezřetně.Byla noc a její návštěva jistě nebyla přátelská.
,,Co já chci?´´zopakovala a zastavila se těsně u ní.
,,Ano.´´řekla pevně.Ale začínala mít divný pocit.
,,Jsi zábavná.Hraješ si že jsi nebojácná holčička co?Ale na tohle neskočím.Viděla jsme dost takových jako ty.Nehraj si tu na nic.Může to být nebezpečné...´´
,,Těchto řečí se nezaleknu!´´zamračila se.V hlase měla stopy nervozity.
,,Jak se jmenuješ holčičko?´´ušklíbla se na ní.
,,Nejsem holčička!A jmenuji se Daine!A nechtěj abych tě vyprovodila násilím!´´její hlas se nepatrně chvěl.
,,Jsi vtipná.Bojíš se použít své schopnosti..´´dala si levou ruku v bok.
,,Nebojím!´´řekla odhodlaně.
,,Daine bojíš se.Kromě toho na mě bys neměla ani omylem.´´zasmála se.
,,To se uvidí!´´prudce natáhla ruku.
,,Co uděláš?Upálíš mě?´´rozesmála se.
,,Jak víš že...´´polkla.Vyděšeně se na ní dívala.
,,Říkám že jsem silnější.Jen mé jméno by ti hodně napovědělo..Prudence a dál překvapivě znáš.´´prudce jí chytla za ruku a zmáčkla.
,,Au!Pust mě!´´vykřikla a byla donucena si sednout.,,Ah!´´vydechla a z ruky jí vyšlehl plamen.Prudence okamžitě odskočila do víšky nejméně pěti metrů.Bez problémů se snesla na zem kus od ní.
,,Ještě nějaký marný pokus?´´usmála se.
,,Já jsem ještě nezačala!´´řekla rozhodně a celá vzplála.
,,Mám se bát?´´řekla bez výrazu.
,,Ukážu ti!´´zlostně vzlétla kus od ní a začala po ní házet koule.Prudence se usmála a pohnula rukou jako by odehnala mouchu.Daine byla v ten moment i s ohnivými kouleny odhozena na zeď vzdálené budovy, vilce která patřila druhému úřadu, kde všichni členové týmu spali. Daine se z úst spustil pramínek krve a okamžitě zhasla a vrátila se do normální podoby.
,,Myslela jsem že to bude zajímavější..Naschle..holčičko.´´řekla zlověstně.Potěšeně se usmála. Dárek pro bratra se jí povedl.Spokojeně zmizela v noci.
,,Hej!´´Jonathan vyskočil z okna a dopadl těsně k nehybné Daine.,,Daine!´´slabě s ní zatřásl.
,,Jo..Jonathane?´´pípla slabě a otevřela oči.Leskli se v nich slzy.,,Já..nedokázala jsem jí zadržet..Já..omlouvám se..já..nechtěla.´´vykašlala další krev.
,,Nenamáhej se!Odnesu tě a profesor ti pomůže!Hlavně nemluv..A snaž se neusínat!Poslouchej můj hlase ano?´´rychle jí vzal do náručí.,,Daine co jsem říkal!nezavírej oči!Snaž se!Už tam budeme..!´´rychle otevřel dveře a utíkal s ní po schodech, kde na ně už čekali, jelikož je randál venku vzbudil.
,,Tak tohle přesáhlo všechny meze!´´křikl Jonathan a práskla pěstí do stolu.
,,Klid..Tímhle nikomu nepomůžeš.´´zchladil ho Logen.
,,Zatraceně málem jí zabila!´´začal naštvaně pochodovat po místnosti.
,,Profesor jasně řekl že bude v pořádku.Jen chvilku poleží na ošetřovně a pak bude mít týden dva klid.´´řekl klidně Logen.
,,Cože?!Jak můžeš říct něco takového!Kdyby tu byl Harrison..!´´nadechl se.
,,Tak bych ti řekl ať nekřičíš..´´zívl Harrison a vešel do místnosti.,,Co se vůbec děje?´´protřel si oči.
,,Daine byla napadnuta a je na ošetřovně.´´řekl nevzrušeně Logen.
,,Co?Kým a jak?´´rychle se podíval na Jonathana.
,,Jí!´´křikl a zároveň praštil do stolu který se po jeho ráně roztřískl na kousky.Zlostně sklopil hlavu a chytl se za ruku, kterou roztřískl stůl.Měl obrovskou touhu se pomstít.V tuhle chvíli nenáviděl svojí sestru.Udělala to schválně!Aby ho trápila!Je to zrůda a on taky, protože je její bratr!Je bratr zrůdy!
,,Jonathane..´´Logen se na něj podíval s podivným výrazem.,,..Nenič nábytek.´´dostal ze sebe po chvíli a rychle se otočil na Harrisona, který zíral na zničený stůl.,,Řekla že jí tu uviděla a snažila s jí zadržel.Vyprovokovala jí aby použila schopnosti a pak jí nějak silou prudce odhodila na zeď.Byla ale dost zmatená.´´dodal.
,,Jak se sem dostala?´´nechápal.
,,Daine měla smůlu že hlídala zrovna tu část kde je porouchaný poplašný systém.´´vysvětlil Logen a vstal.,,No nic musím jí.´´řekl klidně a když míjel šokovaného Harrisona zašeptal.,,Zklidni ho.´´
,,Kam jdeš?!´´vyjel na něj Jonathan.
,,Zítra brzo rána mám schůzku z jednou starou známou.Musím se vyspat.´´řekl klidně a odešel.
,,To je dobrý!Od si půjde jen tak klidně spát!´´zlostně chtěl praštil do knihovničky, ale Harrison ho zadržel.
,,Klid Jonathane..Prosím tě.´´pevně ho držel za ruku.,,Co to děláš?Tím Daine nepomůžeš..A akorát si omlátíš ruku a rozbiješ nábytek.´´
,,Nepoučuj mě!´´prudce rozmáchl rukou až Harrison spadl na zem.
,,Jonathane..´´zklamaně se na něj podíval.,,..co se s tebou děje je špatný.Nedávej si za vinu to co se stalo s tvojí sestrou..´´hlesl a vstal.
,,Jak si to nemám dávat za vinu...Přišla jsem..Viděl jsem jí..asi..Jen kvůli mě je teď Daine na ošetřovně..Nenávidím tu zrůdu!´´v očích se mu zaleskly slzy nenávisti.
,,To je možné že se ti chce pomstít..Ale podívej se co děláš!Chováš se jako ti které nenávidíš! Říkal si mi že nikdo není zrůda.´´tvrdě se na něj podíval.
,,Já..sakra..máš pravdu pro-promiň!´´do očí se mu nahrnuli slzy.
,,No tak!Chlap jako ty nebrečí ne?´´usmál se a objal ho.
,,Já..vím..děkuji.´´usmál se a podíval se na stůl.,,Bude se profesor zlobit?´´zamrkal.
,,No..´´pustil ho a poodstoupil, aby viděl lépe na stůl.,,Myslím že ne.´´rozesmál se.,,Měl by jsi přemýšlet o svém povolání!´´zazubil se.
,,Jak si to myslel?´´nechápal.
,,No..nijak jak jinak?´´zazubil se ještě víc.
,,Neštvi mě.A pojď ke mě!´´zazubil se taky.
,,Ne!Jdu spát!´´křikl a běžel do své ložnice.Jonathan vyběhl těsně za ním.
,,No počkej!´´rozesmál se.A pronásledoval ho.Úplně zapomněl na svůj spalující vztek.

Začátek pomsty 2/3

16. února 2008 v 21:11 | Very |  Twins
Profesorka Parkerová odemkla dveře od svého bytu.Okamžitě k ní přiběhl její kocour a na přivítanou začal příst.Zmoženě zavřela dveře a odhodila věci na zem.Kocour se na ní překvapeně podíval a nesouhlasně zamňoukal.,,Nech toho.´´řekla mu a pověsila kabát na věšák.Rozhlédla se po chodbě.Tak hrozně by chtěla svůj byt nazvat domovem.Ale nemůže. Smutně vešla do obýváku a lehla si na pohovku.Ani se neobtěžovala se převléci.Zapnula televizi a potom jí hned vypnula.Prudce se vymrštila a šla do ložnice.Kocour jí následoval.,,Je to ubohé!Jen se na mě podívej!´´křikla na něj a pak se podívala do zrcadla.,,Brýle.Černé vlasy odporně ulízlé a dané do skřipce.Vždy perfektní kostýmek!To nejsem já!´´zlostně se na sebe dívala.,,Perfektní profesorka.´´řekla pohrdavě.,,Ne..to já nejsem..Mám dost her!Nechci nic hrát.´´řekla chladně.,,Nikdo mě nezná...´´
,,Mňau!´´ozval se kocour.
,,Ano, ty jediný ano.´´řekla měkce.,,Ty víš kdo jsem..´´klekla si k němu a vzala ho do náručí.
,,Mňau!Mňau..´´
,,Promiň.´´pustila ho a vstala.,,Domov je tam kde máme srdce.Věříš tomu?´´koukla se na něj.
,,Mňau.´´souhlasně mňoukl.
,,A kde mám srdce já?´´smutně se usmála.,,Vím že mi rozumíš..Taky jsi sám..Nemáš rodinu.´´ pohladila ho po hlavě.,,Ale máš aspoň mě.´´usmála se a šáhla si na skřipec.Pootevřela ho ale pak ho zavřela a ruku svěsila.,,Pojď dáme konzervu ano?´´usmála se a s kocourem v patách šla do kuchyně.Tam dala rychle kocourovi jídlo a odešla do ložnice.Svlékla si sako a potom pomalu halenku.Podívala se na levou ruku.Sykla.Od ramene k zápěstí se jí táhla dlouhá rudá jizva.Opatrně si na ní šáhla.,,Je..tak horká.´´řekla tiše.Do očí se jí drali slzy.Bolestně vykřikla a praštila sebou na postel.Po tvářích jí stékali slzy bolesti,nenávisti a hořkosti.Něco jí skočilo na postel.Kocour k ní přišel a lehce se jí dotkl čumáčkem.
,,Mňau!´´nespokojeně mňoukl.
,,Neboj se..Všechno se zpraví.Už brzy.´´zavřela oči a okamžitě usnula.
,,Jste neschopný!´´zařvala Meteros.Měla fialové krátké vlasy.V obličeji měla pár šrámů a vrásky vzteku.Byla poměrně vysoká a na sobě měla dlouhé bílo fialové šaty.Oči jí zlostně blýskaly.Řvala na pět mutantů.,,Nemůžete vypátrat Prudence!To vám odpustím!Ale že jste ztratili i Frozna to je vrchol neschopnosti! Jak se to zatraceně stalo?!´´křikla a uhodila pěstí do stolku.
,,On se spřáhl s ní.´´řekl Vysoký mutant.Měl špičaté uši a dlouhé bílé vlasy.Oči měl tmavě modré a byl v nich respekt.
,,Cože?Aldore to si ze mě děláš blázny?!On s ní!Kde si to zase slyšel!´´křikla na něj a div nevyletěla z kůže.
,,Viděl je Šváb,když vylízal z kanálu.Někam spolu zmizeli..´´vysvětlil rychle.
,,Takže ona…To může znamenat že chce získat mutanty co mě nenávidí na svojí stranu..Ale to by narušilo všechny plány!Zatraceně!´´zamyšleně se zamračila.
,,Co máme dělat dál?´´zeptal se opatrně Andor,který byl podle všeho mluvčí ostatních.
,,Uděláme změnu.Okamžitě se přesouváme za nimi.Musíme plán uspíšit.A hlavně se musíme zbavit těch slídilů od drahého profesora.´´ušklíbla se.,,Za hodinu odjíždíme!Tak honem! Padejte!´´křikl a všichni rychle zmizeli.,,Konečně..´´usmála se a sedla si na židli a vzala do ruky telefon.Hbitě vytočila číslo.
,,Co chceš Meteros?´´ozval se nepříjemný hlas.
,,Musíme změnit plány..Musíme je hlavně uspíšit…Prudence se spřáhla s Froznem!´´ řekla rychle.
,,Tušil jsem to.Je chytrá.´´ozvala se klidná odpověď.
,,Tak proč jsi mi nic neřekl?Dost mě to vyvedlo zmíry.´´odpověděla podrážděně.
,,Nemusím ti vše říkat..Ale mohlo tě to napadnout..Ale musím říct že jsem to nečekal tak brzy. Jsi ve vedení neschopná.Okamžitě se přesouváte doufám.´´jeho nadřazený tón jí naštval. Pevně stiskla rty.
,,Ano.´´přitakala po chvíli.
,,Výborně.Plán na odstranění profesora a Prudence běží..Jinak nemusím ti připomínat jak je důležité nezklamat? Prudence je moc silný mutant..Nechci aby nám zkazila plány!A vůbec nechci abych tě musel nahradit.´´dodal výhrůžně.
,,Nebojte se.Všechno dopadne podle tvých plánů.´´řekla a zavěsila.,,Nenávidím toho prevíta! Já mu jednou ukážu!´´zavrčela a rychle odešla.
,,Aáááuh!´´zívl Harrison a natáhl se na pohovku vedle Jonathana a Logena.Ty spolu vedli velmi ,zajímavý, rozhovor.
,,..stejně je to jedno!´´zamračil se Jonathan.
,,Neni.´´
,,Je!´´
,,Uklidni se.A není.´´
,,Je.´
,,Jonathane?´´
,,Logene?!´´
,,Není.´´
,,Je!´´
,,Jonathane nech toho!´´
,,Logene ty toho nech!A je a tečka!´´
,,Není!A nech toho!´´
,,Ty toho nech!Aj!´´Harrison po Jonathanovi hodil polštář.,,Co děláš Harrisone?!´´
,,Konečně se přestaňte hádat.Mám toho dost.Nestačí ti že musíme hlídat Briana, kterej se doma akorát učí nebo píše úkoly?!´´vyjel na něj.
,,No a?Není to moje chyba!´´
,,JE!´´
,,NENI!´´
,,Je a nech toho!´´
,,Sklapni!´´
,,Cože?!Počkej já ti ukážu!´´Harrison na něj skočil a s Jonathanem se skutáleli z pohovky na zem.
,,Ehm..Kluci?´´dloubl do nich nohou Logen.,,Nechtěli by jste toho nechat?!Chováte se jak malí fracci!´´křikl na ně.
,,Eh..´´hekl Harrison a postavil se.Chvíli za ním i Jonathan.
,,Chováte se jako malí.Co to s vámi sakra je?!Zbláznili jste se?!´´křikl a prudce se postavil.
,,My..Promiň..´´zamumlal Jonathan.
,,Potřebujete trénovat.Okamžitě do výcvikové místnosti!´´zavelel a Jonathan s Harrisonem s protáhlý obličejem poslechli.
,,A to je prý odpočinek po práci.´´fňukl Jonathan.
Jonathan se probudil uprostřed noci.Přemýšlel proč se choval tak divně.Něco ho k tomu hnalo.Ale co?Proč mu profesor dává všechny úkoly s Harrisonem? Má ho snad hlídat?Proč?Vstal a zamířil k oknu.Bylo otevřené.Bezděčně se z něho podíval.Otevřel ústa.Venku někdo stál a díval se na něj!Byla ale tma takže nemohl poznat kdo to je.,,Hej!´´křikl na osobu.Ta ihned zmizela.,,Co se to semnou děje?!Mám snad halucinace?´´prohrábl si vlasy.Najednou ho píchlo u srdce.Kde je jeho sestra?Jak se má..A chce ho zabít?Ví o něm?Jonathan těžce zavřel oči.Nechtěl brečet.Znovu už ne.Muži přece nepláčou..
...,,Bráško neboj se!´´malá černovláska s neuvěřitelnýma zelenýma očima se usmála na svého malého brášku.I když byli stejně staří vypadala o něco starší.Kromě jejich černých vlasů a očí neměli nic stejného.Dívka měla jemné ale ženské rysy a on měl rysy velmi chlapecké.On byl vzrůstově malý a ona vysoká.On se bál ona strach snad neznala.On nebyl úplně samostatný ona ano.
,,Já se nebojím.´´vzlykl.
,,Tak to je dobře.Víš proč?´´sedla si k němu pod okno.
,,Ne.´´zavrtěl hlavou.
,,Protože jsem s tebou hlupáčku!A nám se nikdy nic zlého nestane..Budeme spolu..Nic a nikdo nám neublíží..Takže se už nikdy neboj..´´jemně ho pohladila po hlavě.
,,Slibuji..už se bát nebudu.´´vzlykl.,,Já..mám tě rád!´´objal jí.
,,Já tebe taky..A nebreč..Muži přece nepláčou.´´usmála se a pustila ho.,,Správně.To je můj malý ale odvážný bratr!´´...
Jonathan se sesul k ze mi a vzlykl.,,Sakra..´´slzy se mu proudem hrnuli z očí.,,Mám tě rád.. Tak proč jsem tě sakra opustil?!´´řekl trhaně mezi vzlyky.

Začátek pomsty 1/3

15. února 2008 v 21:18 | Very |  Twins
,,Paní profesorko!´´zamával na profesorku Parkerovou Brian McKabe.
,,Ahoj, už sis jí přečetl?´´řekla překvapeně.Donutila se k úsměvu i když jí do něj vůbec nebylo.To ráno jí dali.Nejdřív setkání s Logenem, kde díky bohu někdo byl takže to neskončilo jako jednou.A pak ti dva.Nevěděla koho má víc nenávidět.Jestli odrzlého Ricka nebo toho nehorázného Eliota.K tomu se na první hodině nemohla soustředit a pak měla třetí hodinu první D úplně volnou hodinu, kvůli tomu že zapomněla připravit testy.A teď jí jde otravovat tento..
,,Ano.Je skvělá!´´přitakal.,,Ale pár věcí mi nebylo tak jasných..Nechtěla by jste mi je vysvětlit?´´řekl nejistě.
,,Klidně..Ale dnes nemám čas..Jinak co říkáš na vašeho nového profesora a zároveň vedoucího vaší třídy?´´usmála se jako liška na zajíce.
,,No je dobrý..Je s ním legrace a je velmi inteligentní.´´pokrčil rameny.
,,Víc než já?´´ujelo jí.
,,Eh..proč se ptáte?´´řekl zmateně.
,,Jen tak..Pro ředitele je totiž lepší než já.Ani se tu sakra nestihl zabydlet a už vede vaši třídu!´´rozčílila se.
,,Vy jste chtěla naši třídu?´´podrbal se na hlavě.
,,No..´´nadechla se.,,Ano.Ve vaší třídě jsou velmi nadaní žáci.´´utrousila.
Brian se sám pro sebe podivil co by tyhle slova mohli znamenat.Na své nadání nebyl zrovna pyšný.Ale pak mu došlo že zrovna tahle profesorka není jako on.Je normální...Tedy jak se to vezme..Zrudl.,,Eh...ano.´´
,,Nikomu to neříkej.Nechci vypadat jako..´´rozmyslela se co řekne ale Brian jen kývl.
,,Rozumím.Neboj.Tedy nebojte se!´´opravil se.
,,Klidně mi tykej.´´mrkla na něj a vzala si od něj knihu a nechala ho stát na chodbě a šla do svého kabinetu a pak konečně ven.
,,Jasně.´´dostal po chvíli ze sebe a zrudl.
,,Hej!´´zatřásl s ním Jonathan, který ho viděl s profesorkou mluvit.
,,Jej..Promiňte..Co se děje?´´usmíval se nepřítomně.
,,Briane jsi v pořádku?´´zatřásl sním po druhé.
,,Ano Jonathane.´´kývl.
,,Tak mi neříkej.Jsem tu v utajení takže Eliote když už.´´znovu s ním zatřásl.
,,Jistě promiň!´´plácl se do hlavy a vyškubl se mu.,,Jen jsem trochu mimo..´´usmál se.
,,Z té profesorky?´´ukázal směrem kam odešla.
,,No..ehm..ne..´´zavrtěl rychle hlavou.,,Eh..ona mi půjčila knížku..´´pípl.
,,Tobě se líbí..´´žasl Jonathan.
,,No dobrá.Jo..Ale ty jí neznáš..je skvělá.´´usmál se.
,,Jak myslíš.Ale není na tebe stará?´´naklonil se k němu.
,,Eh..náhodou mě je osmnáct..Za měsíc.´´dodal.
,,A jí je kolem dvaceti osmi ne?´´zamračil se.
,,Dvacet pět.´´opravil ho.
,,No jo.´´mávl rukou.,,Najdi si mladší a hezčí.´´mrkl na něj.
,,Ona je hezká.Ty jsi ji neviděl v rudém kostýmku.´´usmál se.
,,Briane!´´zvýšil hlas.
,,No jo..Jon..Tedy Eliote.Už budu muset jít na poslední hodinu.Počkáte na mě před školou nebo jak?´´otráveně zívl.
,,Budeme tě diskrétně sledovat.´´vzdychl.
,,Super.Ahoj!´´mávl mu a odspěchal do třídy.Jonathan se zhroutil na chodbě.Unaveně se opřel o zeď.
,,Děcka zatracený!´´ulevil si.Učil sice jen čtyři hodiny, ale byl unavenější a vysílenější než po výcviku s Logenem.,,Tohle bude horší než jsem si myslel..´´odfoukl si.,,Doufám že je Harrison stejně mrtví jako já.´´usmál se.
Prudence prudce skočila ze střechy domu.Měla na sobě černý komplet.Mělo to dlouhé rukávy a dlouhé rozšířené nohavice.Na pasa měla černý pásek.Kabát měla dlouhý a tmavě zelený.Z vysokých bot byli vidět jen špičky.Na rukou měla černé rukavice.Dopadla na auto a pokračovala v cestě.Sledovala vysokého muže.Vlasy měl bílé jev uprostřed hustých bílíc hlasů byl pramínek světle modré.Oči měl ledové a na sobě černé oblečení s černým kabátem. Muž se prudce ohlídl.Cítil že ho někdo pozoruje,ale Prudence se ukryla dřív než by jí stihl jen zahlédnout.,,Seber se Frozne..Už začínáš bláznit…Nikdo o tobě neví…´´řekl se aby se uklidnil.Pomalu se otočil a málem vykřikl,když před sebou uviděl Prudence.,,Kdo si?A proč mě sleduješ?!´´bojovně pozvedl ruku.
,,Nejsem tvůj nepřítel..Ale jsem nepřítel tvých nepřátel.´´usála se a dala si ruku v bok.
,,Koho myslíš?´´obezřetně si jí prohlídl.Zdála se mu povědomá.
,,Meteros a tu její bandu.´´pohodila hlavou.
,,Zajímavé…myslím že tě znám..´´řekl po chvíli.
,,Ano měl bys mě znát.´´přikývla.
,,Prudence Vanhell.Jsi to ty..Neuvěřitelné…Myslel jsem že si mrtvá…Co ode mě chceš?´´ řekl bojovně a uskočil.
,,Chci ti nabídnout pomoc.Vím že jsi musel utéci kvůli tomu že tě chtějí zabít.Vymkl ses jim kontrole co?´´přiblížila se k němu.
,,Pomoc?Nepotřebuji tvojí pomoc!´´ohradil se.
,,Jsi zábavný.Samozřejmě že ano.Bojíš se přes den vyjít na ulici..Nejraději máš soumrak a noc..Dlouho už jsi nepoužil schopnosti a utíkáš jako pes..Nabízím ti bezpečný byt a hlavně pomstu..Chceš jí přece zabít..Zmrazit a pak jí rozbít na kousky..A ty kousky na menší a menší…Až z ní zbude jen prach!Není to tak?´´řekla tiše a zároveň hrozivě.
,,Ano víc než cokoliv..Ale proč by si mi chtěla pomoci?Proč bys to dělala..Nemáš dobrou pověst..A dobročinnost si asi nezačala pěstovat.´´ušklíbl se.
,,To ne.Ale chci se také pomstít..A s tvými jedinečnými schopnostmi..To bude hračka.Plus mé..Můžeš se mnou zničit Meteros a tu její bandu..´´
,,Velmi lákavé..ale co za to chceš?´´pokýval hlavou.
,,Jediné..Ty mi pomůžeš zabít jistého mutanta.´´usmála se a nabídla mu ruku.
,,A jaké má schopnosti?´´usmála se a podíval se na nabídnutou ruku.
,,Nijak zvláštní…Řekneme že je dobrý ve skocích..Potřebuje se zchladit.´´její úsměv se ještě víc roztáhl.
,,Beru!´´rozesmál se a přijal její ruku.
,,Výborně..Jinak nebude ti vadit spolupracovat ještě z někým?´´řekla po chvíli.
,,S kým?´´
,,To nevím přesně…Musím to teprve zjistit..Ale podle všeho jde o dalšího mutanta který chce smrt Meteros..Ale právo na její zabití máš jen ty.´´pohodila vlasy.
,,Výborně..Mě to vadit nebude.´´přikývl a rozesmál se.
,,Výborně..Plán se daří..Tak měli by jsme odsud zmizet.´´řekla a oba dva zmizeli v šedé uličce.

Klaus

15. února 2008 v 19:19 | Very |  O_oOstatní
Kecy v klecy:
Klaus na hradě...Bože můj...Já necu prezidenta,který mluví jako teploušek...(Nic proti němu ani jiným teplouškům v politice!) Tohle mě dostalo...Proč on?Proč?Asi protože proto,jak by mi řekla má chytrá sestra.Takže nezbývá nic jiného než omdlívat. OMG =D
Prezidentský kandidát Jan Švejnar (vlevo) blahopřeje prezidentovi Václavu Klausovi k jeho znovuzvolení

14.2. 08

14. února 2008 v 10:32 | Very |  Aktuality
Mno tak je tu zase Valentýn...a já jsem nemocná.Takže super XD! Tímto zdravím Dede a přejují BEST Valentýna. Aloha =)
Jinak moc věcí nemůžu přidávat..(Vezmu to hopem..)Dede hoĎ jsem něco prosíím! =D

Čarodějnice ze střední

14. února 2008 v 9:48 | Very |  Twins
,,Profesorko Parkerová!´´křikl hnědovlasý studen a běžel za ní.Měl modré oči a na nose pihy.Vysoká,štíhlá profesorka se otočila.Černé vlasy měla ve skřipci a oči měla schované za elegantními brýlemi.Na sobě měla jako vždy kostýmek.Tentokrát byl černý a skládal se z košile,saka a dlouhých kalhot.Ve větším výstřihu měla zlatou kočku na řetízku.V levé ruce držela desky s poznámkami a aktovku.
,,Ah..Brian McKabe.Ráda tě vidím.Ty jsi ten nový student že.´´na rudých tenkých rtech se objevil úsměv, který zmírnil formální vzhled.
,,Ano!Omlouvám se že vás otravuji ale vaše přednáška o psychologii byli úžasná!´´modré oči mu zářili.
,,Děkuji od vás to zvlášť potěší.´´dala mu ruku na rameno.,,Jsi bystrý student a slyším na tebe jen chválu.´´řekla mile.
,,Ah..ale tak dobrý zase nejsem..Já..em..nechcete z něčím pomoci?´´podrbal se na hlavě a zčervenal.
,,To budeš moc hodný.´´usmála se.,,Ráda bych věděla tvůj názor na..Au..´´chytla se za levou ruku a křečovitě zavřela oči.
,,Jste v pořádku?!´´vyjekl a vyděšeně se na ní díval.
,,Ano!Jen jsem nedávno spadla a od té doby mě občas ruka pobolívá.´´usmála se.,,Chtěla bych vědět tvůj názor na tohle.´´z aktovky vytáhla knihu.,,Je o Psychologii.Nechala jsem se jednou částí inspirovat při přednášce.´´
,,Jistě si ji okamžitě přečtu!´´usmál se a vzal si knihu.,,Tu jsem ještě nečetl.´´usmál se.
,,Ano, věřím.Je nová.´´přikývla.,,A teď mě omluv Briane.Musím jí do kabinetu a připravit se na hodinu.Jinak ti děkuji..A až jí přečteš řekni mi to ano?´´řekla a po jeho přikývnutí rychle odešla pryč.
,,Ach jo..´´vzdychl a šel ven.Zamířil ke své motorce.Nasedl na ní a vzal si helmu.Najednou od někud přilétla koule.Vyděšeně se na ní podíval a prudce nastartoval.Stihl to těsně.Koule vybouchla a jeho s motorkou smetla vlna po explozi.Brian se rychle odhmotnil, ale příliš pozdě, aby si neodřel ruku a nohu.Zlostně zaklel a vstal.Helmu si sundal a práskl s ní o zem.,,Do háje co to bylo?!´´ křikl a vytáhl mobil. Okamžitě vytočil číslo druhého úřadu, keré mu dal jeho strýc Logen.
,,Mám pro vás práci.´´oznámil profesor Jonathanovi a Harrisonovi.
,,O co jde?´´řekl Jonathan vyrovnaně.Harrison ho postavil na nohy jak se říká.
,,Na nového člena našeho týmu na Briana McKaba někdo zaútočil velmi zvláštní a ojedinělou bombou.Nenechala po sobě vůbec nic.Dokonale se rozpadla.A co je více znepokojivé, našli jsme nedaleko výbuchu ohořelí arch..´´
,,McKaba že?´´zamračil se Jonathan.
,,Briana?Toho znám..Je to příbuzný Logena.´´poznamenal Harrison..
,,Ano.McKabe je k tomu důležitý mutant.A nedávno přestoupil s té střední, kterou pak někdo částečně vyhodil do vzduchu.´´raději nepoužil jméno a dál pokračoval.,,Proto ho budete chránit.Zařídil jsem že ty Harrisone budeš nový tělocvikář a ty Jonathane budeš zastupovat profesora Eddona.Což znamená že budeš vést čtvrtou D do které chodí.
,,Tělocvikář?Na to jsem mladý ne?´´ohradil se Harrison.,,Je mi jen dvacet pět!´´fňukl.
,,Mě je taky dvacet pět a co?´´zasmál se Jonathan.
,,No jo..vzdávám se.´´vzdychl.
,,A teď vážně.Je to důležité.´´zamračil se profesor.
,,Pardon.´´usmál se Harrison.,,Kdy začínáme?´´
,,Zítra.Po škole vás provede profesorka Caroline Parkerová.´´
,,Jistě.Jdeme si zabalit.´´kývl Jonathan a s Harrisonem odešli z kanceláře.
,,Myslíte že je to dobrý nápad posílat tam Jonathana?´´zeptal se Logen,který přišel za profesorem.
,,Ano proč ne?´´podíval se na něj.
,,Je to přece jeho sestra.A když znovu zaútočí..Může se zlomit.´´zamračil se.
,,Je jeden z nejsilnější mutantů co tu máme.A to nejen co se týče síly.´´
,,Ano..ale viděl jste ho co to s ním udělalo.´´vzdychl.
,,Ano.Ale on to zvládne.Věřím mu.´´usmál se.
,,Nevím jestli děláte dobře.´´řekl pochybovačně.
,,Dělám.Jako tobě věřím že tě nic nepřinutí k tomu, aby ses přestal ovládat.´´řekl konečně.
,,Jak myslíte.´´kývl.
,,Kromě toho jeho sestra nebude chtít použít své síly.´´zamračil se profesor a vstal a přešel k oknu.
,,Proč myslíte?´´nechápavě se na něj podíval.
,,Protože je velmi chytrá.Nezapomínej na to.Kdyby je použila má v patách nejen nás, ale i Meteros s její bandou.A to by pro ní znamenalo nechtěné problémy.´´díval se z okna a ztišil hlas.,,V ní je nebezpečí že se dokáže mistrovsky ovládat pokud jde o schopnosti.Ale její mysl je rozvrácená.´´
,,Jak přesně?´´založil si ruce v bok.
,,Nenávidí svého bratra, za to že jí nechal zemřít.Ale zároveň je to její bratr.Žádný člověk na tohle nezapomíná..´´
,,Ale ona není člověk.´´zavrtěl hlavou Logen.,,Je z ní zrůda posedlá po pomstě.´´ušklíbl se.
,,Není..Ale hádat se tu nebudu.Kdyby jsi byl na jejím místě, byl by si stejný nebo jiný? Nezapomínej na to co jsme spolu viděli.´´řekl klidně.
,,Na to se nedá zapomenout.´´otřásl se a raději odešel.
,,Jen doufám že mám pravdu…Další podobný mutant s takovou povahou a schopnostmi by mohl zničit víc než jen sebe..´´řekl potichu.
,,To je..´´zavrčel Harrison a díval se do zrcadla.Na sobě měl sportovní oblečení.,,..vypadám jako panák!´´
,,Náhodou ti to sluší.´´´prohodil Jonathan a zavázal si kravatu.
,,Ty aspoň vypadáš normálně.´´zabručel.
,,Hele já nejsem učitel tělocviku!´´rozesmál se.Harrison po něm hodil naštvaným pohledem.,,No tak usměj se.Víš jak na tebe poletí..eh holky?´´snažil se nesmát.
,,Ha ha..pan má dobrou náladu..Jak že máš to jméno?´´podrbal se na hlavě.,,Je divný to vim.´´
,,Eliot Waitt.A ty máš Rick Silver.´´obrátil oči v sloup.,,To bude skvělí..Budou si o tobě myslet že jsi..´´rozesmál se.
,,Bla,bla..´´zamračil se a vzal si batoh.,,Jdeš?´´vyštěkl.
,,Uklidni se.Už jdu.´´řekl Jonathan klidně.
,,Ok.´´rezignovaně rozhodil rukama a šel z pokoje.
Do školy je odvezl Logen.U školy na ně čekala vysoká černovlasá profesorka.Byla asi v jejich věku ale díky brýlím,účesu a rezervovaného kostýmku vypadala starší.,,Vítám vás zde.Jmenuji se Caroline Parkerová.´´pronesla formálně když Logen s Harrisonem vystoupili. Při pohledu na Logena se rozkašlala.
,,Děkujeme..jste v pořádku?´´zeptal se Harrison.
,,Ano..eh promiňte mi.Takže vy jste dva nový profesoři že?´´pokračovala formálně.
,,Já ne.´´zavrtěl hlavou Logen.,,Logen Prescott.Toto je profesor Rick Silver a tohle..´´ukázal na vystupující ho Jonathana.,,..je profesor Eliot Waitt.Eliot je můj bratranec.´´dodal na vysvětlenou.
,,Ah.Tak tedy ráda jsem vás poznala pan Prescotte.A teď nás omluvte.Musím pánům profesorům ukázat školu.Je celkem velká tak jistě chápete.´´řekla ledově.
,,Jistě.Rád vás zase uvidím.´´usmál se a nastoupil si.
,,Následujte mne.´´poručila a rázně šla ke škole.Oba jí beze slov následovali.,,Tohle je hala a z ní rovnou rovně ke kabinetům.Doleva je tělocvična a napravo jídelna a knihovna.Tam se snad nemusíme podívat.Do knihovny i jídelny bez problému trefíte a do tělocvičny je to jen rovnou chodbou do leva.´´řekla a podívala se na ně jako na otravné turisty.
,,Jistě.´´kývl Jonathan.Harrison rychle přikývl.
,,Výborně.´´řekla a šla ke kabinetům.Oni ji následovali a vyměnili si pár zamyšlených pohledů.,,Kabinet matematiky a jazyků.Tam budete vy pane Waitte.Spolu s profesorem Matematiky panem Wolenem.Dál tohle je kabinet psychologie a filozofie.Tam mne najdete pokud nebudu na hodině nebo nebudu mít přednášku.Jinak mě najdete ve sborovně.´´a takto jim popsala všechny místnosti.Skončili u ředitelny a sborovny.,,Tak tohle je ředitelna a zároveň je spojena se sborovnou.Takže když bude rada nebo se budete připravovat můžete zde.Jak víte ředitel mě pověřil s vaším zapracováním.´´ušklíbla se.,,Ale jsem jistá že to zvládnete sami.´´řekla jedovatě.
,,Co proti nám máte?´´nevydržel to Harrison.Jonathan ho nenápadně nakopl.
,,Já?Co tím chcete říct?Já proti vám nic nemám.To je směšné.´´překvapeně se donutila chladnému úsměvu.Tenké rty se jí mírně zachvěli.
,,Omluvte mého přítele..Je podrážděný z cesty sem.´´řekl na vysvětlenou Jonathan a vrhl na Harrisona zamračený pohled.
,,Jistě.Takže kdyby jste cokoliv potřebovali..řekněte mi.´´řekla nepřesvědčivě.
,,Doufám že spolu dobře budeme vycházet.´´usmál se na ní Jonathan.Někoho mu připomínala.Jenže koho?Zamyšleně si jí prohlédl.Byla vyšší než on.Vlasy měla černé ve skřipci.Na nose měla elegantní brýle, přes které nerozeznal barvu očí.Na sobě měla černý kostýmek.Halenka s černým sakem.Dlouhá rovná sukně.Tak co mu na ní přijde tak známé?
,,Pochybuji.´´řekla chladně.,,A teď mě omluvte.Musím se jít připravit na hodinu.Dnes psychologií začíná druhá E.´´řekla sladce a otočila se na podpatku a zmizela za rohem.
,,Do háje to bude práce.´´ulevil si Harrison.
,,Taky si myslím.´´přikývl.,,ale kroť se.Myslel jsem že po ní skočíš.´´řekl vážně.
,,A ty mě ještě kopej!Tak takto jsem si profesorku nepředstavoval.Pěkně ostrá.Au.´´zabručel.
,,Hele taky se ti zdá že jsi jí někde viděl?´´zeptal se po chvíli.
,,Ve své noční můře.Jinak ne.´´rozesmál se.
,,No jo..Hele já jdu do kabinetu.Musím si prohlídnout rozvrh a připravit se na studenty.´´usmál se a odešel.Harrison zůstal na chodbě sám.
,,Super.Určitě je to čarodějnice ze střední..A Jonathan je zrádce..´´zabručel a šel k tělocvičně.

Stín pravdy -1.sezóna

11. února 2008 v 20:26 | Very |  Twins
MiniInfo: 1.Sezóna pojednává o příběhu dvojčat a třech různých plánech.Blíže se seznamuje s hl. postavami (Jonathan,Prudence,Harrison,Daine,profesorka Parkerová,Brian ..) a jejich životními příběhy...
,,Co tu sakra děláte?!´´křikla podrážděně vysoká,černovlasá žena.Na sobě měla zelené kalhoty,černé triko a na něm tmavě zelený kabát.Boty měla vysoké, hnědé a měla je na kalhotách.Vypadali jako vojenské.Dál měla už jen černé rukavice.Vlasy měla jen tak rozpuštěné a v tmavě zelenohnědých očích měla vztek.Zlostně se dívala na dva středoškoláky, kteří zrovna kouřili na chodbě u ředitelny.
,,My..!´´vykřikl jeden a okamžitě zachodil cigaretu na zem.
,,Hoří tu!Okamžitě běžte pryč!Dělejte!Jsem od policie!´´přikázala jim a ukázala jim na chvilku odznak.
,,Ano!´´vykřikli oba na jednou a běželi pryč.Žena se usmála.,,Zatracený děcka.´´zavrtěla hlavou a vešla do ředitelny.Přišla najisto ke skřínce s archy studentů a začala se v nich přehrabovat.Po chvíli spokojeně vytáhla jeden arch.Spokojeně se ušklíbla.Přešla k oknu a otevřela ho.
,,To je ale vížka..´´zasmála se a z kapsy vytáhla zvláštní kouli a hodila jí na zem ředitelny a vyskočila ven z okna.Ozvala se ohromná rána a celé třetí patro,kde byla ředitelna vylétlo do povětří.Černovláska mezitím bez újmy dopadla na nohy a běžela pryč.
,,Proč profesor chce aby jsem vyšetřovali výbuch ve škole..´´zabručel šedovlasý muž.Měl na sobě černé oblečení a kabát.Oči barvy chrpy se mračili na jeho přítele černovlasého muže s tmavě hnědozelenýma očima.Byli to nejhezčí oči co kdy viděl.Byla zajímavé a něčím záhadné.Muž měl na sobě přesně padnoucí oblek a přesto lehký kabát.
,,Protože si myslí že to udělal profesionál.Zvláštně nadaný jako mi Harrisone.´´zasmál se.
,,V novinách bylo že to udělal plyn Jonathane.´´ohradil se Harrison.,,Kromě toho co by mutant dosáhl toho že vyhodí školu do vzduchu?´´
,,Možná něco vzal..ale po tom výbuchu to nezjistíme..Musíme vyslechnout svědky...Možná někoho zahlédli..´´pokrčil rameny a vzdychl.
,,Jak myslíš..Ale jsou to vyděšení středoškoláci,kteří jsou mimo.´´obrátil oči v sloup.
,,Hele tamhle dva kouří.Začneme u nich.´´rozhodl a šel ke dvou středoškolákům s cigaretami.,,Ahoj, jmenuji se Bren Broom a jsem policista.Tohle je můj kolega Fren Ferenci.Chci se vás zeptat na pár otázek.Ohledně výbuchu.´´dodal po nechápavém pohledu obou chlapců.
,,Jo..aha..Ale mi to nebyli!Mi nevěděli že ve škole opravdu hoří..Mysleli jsme že je to jen zase cvičný poplach.Kdyby nás nevyhodila ta policajtka jsem mrtví..´´vychrlil jeden.
,,Jaká policistka?´´zamračil se Harrison.
,,No..černovlasá,vysoká celkem hezká...´´pokrčil rameny první z hochů.Druhý jim podal lepší popis.
,,...a měla podobné oči jako vy.´´dokončil a ukázal na Jonathanovi oči.,,Podobná barva..asi.´´dodal.
,,Děkujeme..´´Jonathan si zakryl ústa rukou.,,Moc jste nám pomohli.´´dodal a rychle se otočil a šel k autu.Harrison ho doběhl.
,,Jonathane co se děje?´´zašeptal.
,,Vím kdo to udělal.´´zničeně se na něj otočil a v očích měl slzy.
,,Kdo proboha?Co se děje?Jonathane!´´zatřásl s ním
,,Určitě je to má sestra.Dvojče..Já..nemůžu..´´zavrtěl hlavou a málem se složil.Harrison ho rychle chytl a dotáhl ho do auta, kde ho posadil na místo spolujezdce.
,,Ty máš sestru?A dvojče..proboha živého povídej!´´křikl a rozčileně s ním zatřásl.
,,Já..když mě nejvíc potřeboval opustil jsem jí..Myslel jsem že je mrtvá!´´slzy se mu vrhnuli z očí a stékali mu po tváři.,,Zradil jsem jí!´´vzlykl a bezmocně bouchl pěstí do sedadla řidiče.
,,Cože?´´vydechl Harrison.,,Řekni mi vše..jsem tvůj přítel ne?´´
,,Jsi..´´otřel si oči.,,Když mi bylo deset..pronásledovali naše rodiče kvůli nám.Chytli je a uvěznili.My se sestrou jsem utekli díky našim schopnostem..Ale jednou nás dostali..a já utekl z boje se zrůdami doktora Xenea.Nechal jsem jí napospas smrti..´´roztřásl se.Nebyl zchopen dál mluvit.
,,Jsi rozrušený..Mluvíš z cesty..´´řekl Harrison klidně.,,Odvezu tě domů ano?´´dodal jemně a sedl si na místo řidiče.Nastartoval a odvezl ho do jeho domova - do druhého úřadu.
,,Profesore co to mělo znamenat?Jonathan se úplně zhroutil.Mám právo vědět pravdu!´´rozčílil se Harrison.
,,Dobrá Harrisone..´´přikývl postarší,elegantně vyhlížející profesor.,,Chci aby jsi věděl že máš moji plnou důvěru.Věděl jsem že to pravděpodobně udělala jeho sestra.Nikdy jsem mu neřekl že to přežila..Nebyl na to připraven..Myslel jsem že dělám to nejlepší.´´
,,A teď je na to připraven?Podvedl jste nás!´´zlostně se na něj podíval a sedl si do křesla.
,,Ano..ale poslouchej.Možná ti příběh objasní proč jsem to udělal.Když se narodili začali mít jejich rodiče problémy.I přes malý věk oba dva projevovali své schopnosti.Jednoho dne je chtěli dostat na pokusy.Proto začali jejich rodiče utíkat..Bohužel je v den jejich desátých narozenin objevili a jejich rodiče uvěznili, ale jim se podařilo utéct.Chvíli se skrývali,ale jak jist tušíš v zimě je to venku velmi nebezpečné.Doktor Xeneo, který je chtěl shodou okolností pro vládu zkoumat byl vyhozen za absurdní pokusy na lidech.V ten den ztratil poslední zbytek rozumu a přísahal že se pomstí.Nejdřív chtěl ty dva pro své účely, ale protože mu dlouho unikali, dostali jeho zrůdy rozkaz zabít je.Bohužel je našli u lesa a obklíčili je.Jonathana ovládl strach..Taky mu bylo jen deset.Využil toho že jeho sestra použila své schopnosti na monstra a utekl.Do cesty se mu postavil jenom jeden a toho přeskočil. Vyskočil na strom a zněho skočil až na sto metrů vzdálenou silnici.Díky ohromnému štěstí jsem tudy zrovna jel.Když jsem viděl jak skočil na silnici z víšky a nic mu nebylo, uvědomil jsem si že je to mutant.Okamžitě jsem ho pomocí své mysli uklidnil a naložil ho do auta.Odjeli jsme a já netušil že má ještě sestru.Ta podle všeho použila naplno své schopnosti..Nevím jak to že přežila, ale přežila.Pak jsem měl o ní další informaci o pár let později.Žila u adoptivní matky shodou okolností zakladatelky organizace, která nám jde po krku.Neštítila se jí využít..Ale v den jejích osmnácti utekla a tím jí vypálila rybník.Dál už nic nevím..Musela mít velmi těžký život..O tolik těží než její bratr.´´dokončil příběh profesor.
,,Bože..a..jak tedy můžeme přesně vědět že je to ona?Sice jeden řekl že měla podobné oči jako Jonathan..ale to má více lidí ne?´´řekl úplně vykolejení tím co se právě dozvěděl.
,,Nejsou to identická dvojčata.Mají stejnou barvu vlasů a oči.Jinak skoro nic.Jedna z jejich schopností je to že jak jednou uvidíš jednoho oči jedině je dokážeš přirovnat k tomu druhému.Jinak se ti budou zdát úplně jedinečné a tak odlišné od ostatních.´´vysvětlil a založil si ruce.
,,Ah..´´vydechl.,,Já tomu nerozumím..To není možné...´´zavrtěl hlavou.,,Jonathan nikdy nepodlehl strachu..a já..´´prohrábl si vlasy.,,Je to moc neuvěřitelné.´´
,,Ano...někomu se zdá neuvěřitelné létat a poroučet větru.´´usmál se.,,Ale máš pravdu Jonathan a jeho sestra neměli hezký a normální dětství.Je to smutné.´´
,,To ano..´´řekl a přerovnal si to v hlavě.,,Takže..Ona je na zlé straně?´´řekl po chvíli.
,,Asi ano.´´kývl.
,,Tak to bude skvělé...´´vzdychl..,,A jak se jmenuje?´´podíval se na něj.
,,Její pravé jméno je Prudence Vanhell.Zatím se jí ale nezabývejte..Zkus utěšit Jonathana prosím tě.´´postavil se a přešel k oknu.
,,Jistě.´´kývl a odešel.Zamyšleně šel chodbou a přemýšlel.Jak asi Prudence vypadá?A jek je možné že žije?
,,Dávej pozor!´´křikl na něj třiceti pětiletý muž.Měl krátké černé vlasy a oči téže barvy.Měl velmi ostré rysy a netvářil se nadšeně.,,Chodíš tu jak v oblacích co se děje?´´
,,Logene..ahoj...já..jen jsem se dozvěděl o sestře Jonathana..Jak myslím ty o ní už víš.Jsi s profesorem jedna ruka.´´řekla a prohlédl si ho.Měl obyčejné černé kalhoty a zelné tričko s krátkými rukávy.
,,Ano, profesor se mi o ní zmínil.´´přikývl.Jistě mu neřekl všechno.Jako obvykle.Cvičit je to ano.Ale věřit jim a říct jim vše..To ne.
,,Hm..Jonathan to dobře nebere..´´řekl aby vyplnil ticho.
,,To ne.Byl jsem u něj.Takle sesypaného jsem ho ještě neviděl.´´usmál se.,,On to zvládne.Neboj se.´´dodal a šel dál.Harrison mu věnoval nepěkný pohled.Jonathana měl moc rád.Byl jako jeho brácha.Zlostně pokračoval v cestě za Jonathanem.

Sasuke

10. února 2008 v 21:51 | Very |  Obrázky - mix

Twins - příběh dvojčat - Info

9. února 2008 v 23:37 | Very |  Twins
Twins - příběh dvojčat.Bratr a sestra.Láska a nenávist.


Děj této FF se odehrává ve světě mutantů se zvláštními schopnostmi.Dva velmi nadaní sourozenci se již v útlém věku dostávají do světa,které je pro normální lidi uzavřen.Krutostí osudu se desetiletá dvojčata- bratr a sestra dostanou do velmi nepříjemné situace, ze které chlapec uteče a nechá svojí sestru napospas příšerám a jisté smrti.Ale dívka smrti unikne,ale za hroznou cenu.Probudí se u ní plné schopnosti a to jí málem zabije...K tomu žije s nenávistí ke svému bratrovi a chce ho zabít.Děj nás zavede do budoucnosti kde je obou sourozencům dvacetpět let..a čas kdy se znovu potkají je tu...
 • Budu se snažit dodávat nové díly.
 • Budu se snažit o pravopisně správné psaní XD

To jest k infu vše.

Dům hrůzy 4 díl a 5 konečný díl

9. února 2008 v 23:00 | Very |  Dům hrůzy

Pán beze jména

Proběhla jsem místností které jsem si vůbec nevšímala. Doběhla jsem ke dveřím a prudce je rozrazila.,,Čekal jsem na tebe.´´ozval se posměšný hlas patřící muži co nás sem vlákal.,,Kde si?´´Kolem mě byla jen tma.Ve tmě se rýsovali temné obrysy nábytku a věcí.V tom se objevilo ostré světlo.Někdo rozsvítil lampu.Otočila jsem se tím směrem a uviděla ho.Byl bílí.Celí bílí a průsvitný.,,Duch?Ale jak..´´zmohla jsem se na tolik jen že jsem se musela posadit na křeslo.Ruka mi bolestivě připomněla že krvácí. S odporným mlask mi ovázaná kus trička i s šňůrkou spadly na zem.,,Jak?Ne to bys nepochopila.Ale překvapila si mě.Myslel jsem že si dávno mrtvá.Čekal jsem že tě zabije strach nebo tvoje chyba!Ale ty jsi žádnou neudělala..Hm.Moji darmošlapové ti pomohli...Ale teď jsou pryč a nic tě nezachrání! NIC!´´rozřechtal se nelidský smíchem.,,Kde je SABINA?!´´zvýšila jsem hlas.,,Tady.´´ukázal na podlahu vedle svých průsvitných bot.Vykřikla jsem. Sabina tam ležela v potoku zaschlé krve.Měla probodnuté srdce. Podle toho jak vypadala sem věděla že se zabila sama.,,Vrahu!´´jen jedno slovo jsem ze sebe dostala.,,Ale...Mám i jméno...Jinak to ona se zabila.Sama se probodla.´´zasmál se.,,Ne ty nemáš jméno.Zrůdy je nemívají.´´zavrtěla jsem hlavou.,,Vím že si jí pomohl..´´špitla jsem.,,Ano.Nebylo to tak těžké. A s tebou to dopadne stejně.Tři mě prokleli! A proto jsem musel zabít tři abych se očistil.Tajemství bude konečně zapomenuto! A ty máš u sebe všechny důkazy..Jen škoda že je nikdo už neuvidí. Ani tebe ne!Jak příhodné bouřka..A už vidím jak píšou velkými písmeny : Dívka spáchala sebevraždu kvůli své kamarádce která se také zabila.´´ zasmál se a v tu chvíli se ozvalo hřmění.,,Já se nezabiji.´´ zavrtěla jsem hlavou.,,Dostanu tě..Už jenom kvůli těm které si zabil... Nenávidím tě.´´sykla jsem. ,,Nenávist.Krásná lidská vlastnost.´´ušklíbl se a doplul ke mně a posadil se na opěradlo křesla.Rukou mi přejel po tváři.Sítila jsem děsné mrazení.,,Hm. Škoda jen že jsem mrtví..Ale neboj ty za chvíli taky...´´zasmál se a já spadla z křesla a plazila se po zemi pryč.Jeho oči mu chladnokrevně žhnuli a já se cítila jak mátoha.,,Nemáš šanci.Vezmi si nůž ze země.´´poručil a já to udělala.Do očí mi vhrkly slzy.,,A teď se bodni do srdce.Rychle..´´poručil a zasmál se.Nožem sem si mířila na srdce.Ruka se mi klepala.Z druhé jsem cítila jak mi teče krev.Rozechvěle jsem se rozhlídla.A pak jsem to spatřila! V křesle leželo tělo.Jeho tělo!Vypadal jakoby jen spal.Neměl žádnou viditelnou stopu smrti.,,No tak!´´křikl a já si přitiskla nůž k hrudi.,,Dělej! Čekal jsem tak dlouho!Nejdřív policajt pak Sabina a teď musíš i ty!´´ řekl samou nedočkavostí mě proletěl.Nebylo to nic příjemného.Rozhodla jsem se. Silou které ve mně zůstala jsem vstala a doběhla k jeho tělu a zabodla mu nůž do srdce.Duch zavyl a zmizel. Skla se sesypala a já rychle běžela pryč. Střep se skla mě zasáhl do zad.Už jsem byla sporo venku...Ještě kousek.Vyběhla jsem a spadla na zem.Na zemi leželo cosi známého. Byl to Sabinin mobil!Rychle jsem ho popadla.Bolest v zádech sílila. Zmáčkla jsem tlačítko posledních hovorů.Tom!Díky bohu.Rychle jsem začala volat.,,Ano Sabino?´´řekl líně Tom.,,NE!Tady..´´vykašlala jsem krev.Zmocnila se mě panika.Tak dlouho jsem přežila aby mě zabylo sklo?,,Justýna!Přijeď pro mě..´´zase jsem musela přerušit a vyplivnout krev.,,V domě..Sabina.. mrtvá..´´vykuckala jsem.,,Ježiši!´´křikl a pak mobil asi upustil jakož byla slyšet rána. Celá jsem se třásla.Dolezla jsem za bránu.Pršelo.Hondě pršelo.Za chvilku sem byla promočená. Už jsem to nezvládla.Před očima se mi rozmazali věci a já se ponořila do tmi..

Smutný den

Otevřela jsem oči.Nebo aspoň myslím že jsem to udělala.Kolem mě bylo bílo. Vše bylo v mlze.Zamrkala jsem.Pomalu se objevil nemocniční pokoj.Byla jsem připojená na přístroje. Ruku ani záda jsem necítila.Tupě jsem zírala do stropu..Po chvilce přiběhli doktoři a něco říkali.Já jim nerozuměla.Znovu jsem zavřela oči a usnula..........Probudila jsem se na nemocničním pokoji.Nebyla jsem už připojená.Díky bohu.Delší dobu jsem se koukala do stropu a přebírala si co se mi vlastně stalo.Konečně za mnou přišel doktor.
,,Dobrý den slečno Horská.´´pozdravil.
,,Já bych chtěla domů.´´hlesla jsem.
,,Byla jste v kóma týden..´´
,,Ale já se cítím moc dobře!´´namítla jsem.
,,Ano..Je tu policie potřebuje s vámi mluvit.´´
,,Klidně.´´kývla jsem.CHCI TO MÍT ZA SEBOU!
,,Hned přijdou.´´řekl a zmizel za dveřmi.PO chvíle se znovu otevřely a přišel policista s zápisníkem.
,,Dobrý den..´´pozdravil a začal se mě vyptávat.Pravdu sem mu nemohla říct. A tak jsem lhala že nevím.Že si nic nepamatuji od té doby co jsem tam se Sabinou vešla.Policista se divně zatvářil.,,To není možné.´´zavrtěl hlavou.
,,Ale ano!Přijely jsem obě!´´naštvala jsem se.
,,Ne.Ona tam ležela už dva dny.´´
,,Cože?!´´vyjekla jsem a posadila se.,,Ale..´´
,,A jinak našli jsme ty dopisy do vysvětlují ty mrtvoly v koupelně,kuchyni, chodbě a obýváku.A mám poslední otázku..Opravdu si nic nepamatujete? Našli jsem víceméně nůž s vašimi otisky v těle mrtvoly. Neměla sebemenší známku toho že je mrtvá.Patolog oznámil že by vaše rána byla smrtící..Ale podle všeho nebyla..A pak byli ty nejasnosti s mrtvolami..Jak jste to mohla zvládnou?´´řekl rozčileně.
,,Já..Si nic nepamatuji..Jen bych chtěla hned domů!´´vstala jsem z postele a šla ke skřínce.Policista mě nechal.Asi by mě doktor stejně propustil.
,,Venku na vás čekají rodiče..A Kdyby sis na něco vzpomněla tady je mé osobní číslo.Mám k tomu domu jistou vazbu.´´podal mi papírek na kterém stálo Leem Mellit 606 520 303.L.M. Usmála jsem se.
,,Jistě a děkuji.´´vyšla jsem v čistých modrých šatech.Na chodbě mě přivítala rodina.Bylo to hezké.Až na to že jsem zemřela.Spolu se Sabinou. Jak to že tam byla dva dny mrtvá?Vždyť já a Tom jsme jí viděli! Tak.. Teď sedím v autě a jedu domů.Pozoruji jak začíná pršel.Kapky stékají po skle. Nechápala jsem to.Proč já?Proč?! Proč musela zamřít Sabina?Proč? Proč!?
Zahlédla jsem Známé auto u jednoho domu.,,Zastavte!´´křikla jsem a nic netušící otec zastavil.Rychle jsem otevřela dveře a i přes déšť jsem běžela k tomu domu.Z auta zrovna vylezl Tom!,,Tome..´´hlesla jsem a cítila se hloupě.
,,Justýno?´´překvapeně se na mě díval a oba nás brzy promočil déšť.
,,Děkuju ti...Zachránil si mě.´´usmála jsem se.
,,Nemáš za co.´´otřel si z čela kapky vody.
,,Ale ano.´´zavrtěla jsem hlavou a objala ho.On mě pohladil po hlavě a políbil mě.V tom mi pípl mobil.Překvapeně jsem se podívala kdo mi píše.

Sabina!To je Sabina?!Ale jak to!Rychle jsme si jí přečetla.Text nedával smysl. Já jsem zpátky!Nezabila si mě! Ale pak mi to došlo...Je zpátky!

1 kapitola (první část)

9. února 2008 v 22:33 | Dede |  Nalem
1.Kapitola -
Nalem se rozbrečela. Dnes to byl přesně jeden měsíc co utekla z domu. Nemohla vydržet nebrečet i když se snažila. Svou minulost nesnášela. Otřela si slzy a šla dál svou cestou i když studený chlad větru ji zabíjel. Měla na sobě jen krátké tričko a starou sukni. Nalem ale musela dojít ke svému cíly. Musela se stát bojovnicí. Všichni bojovníci se musí sejít na louce Osvícení.
Nalem ucítila že na ni kapla první kapka ze začínajícího deště. Nalem neměla kam jít tak jí nezbývalo než pokračovat v cestě. Když ale pocítila že přichází bouřka tak se rozhodla že dál prozatím nepůjde - určitě by dostala zápal plic. Jenomže kam má jít , tady - ve vesnici zvané Vesnice třetího oka - byl každý zlý a k sobě by ji nepustil. Obchodníci by ji nedovolili poflakovat se v jejich obchodě a tak se rozhodla jít do hostince. Peněz měla sice málo ale na hostinec by jí mohlo vystačit. Vzpoměla si že asi před deseti minutami jeden viděla.
Nalem se tedy rozeběhla cestou zpět a po chvíli běhu a celá promoklá hostinec našla. Nad hostincem byla vyvěšená cedule s nápisem:
HOSTINEC U SVATÉHO ČERTA
Nalem se název zdál divný ale vzpoměla si že v její rodné vesnici taky název "U zeleného tygra" nebyl zrovna nejnormálnější. Otevřela dveře které zaskřípali což vedlo k tomu že se všichni hostinci podívali na dveře , tudíž viděli promočenou Nalem. Nalem bylo jasné že s ní nebudou soucítit a tak se vydala rovnou k hospodskému.
,,Máte volný pokoj?" zachraptěla.
Z hospodského taky neměla nejlepší pocit. Byl plešatý , tlustý a vypadal úchylně.
,,Jistě , ale máš prachy , holka?" řekl hrozným hlasem hospodský.
,,Jo..Kolik to bude? Chci pokoj do zítřka do dopoledne."
,,No ... " hospodský se chvíli zamýšlel a pak řekl cenu.
Nalem začala hledat ve svém batohu peníze.
,,Ale jestli chceš můžeš zaplatit něčím jiným..." zasmál se hospodský. To samozřejmě Nalem urazilo tak mu rychle práskla s požadovanou sumou na stůl.
,,Jak myslíš..bylo by to výhodnější..HAHAHA! Vyber si nahoře nějakej volnej pokoj, v zámku sou klíče."
Nalem rychle popadla batoh a rozhlídla se po hostinci. Měl dvě patra. V dolním byla hospoda a ve druhém pokoje. Nalem si odevšech pokojů prohlédla dveře a volné byli jen tři. Vybrala si jeden který byl hned u schodů k dolnímu patru a naproti koupelny a wc. Pokoj byl malí ale Nalem to vůbec nevadilo.
Byla tam jednoduchá postel , peřina i polštář byli v zatchlém prostěradle. V koutě u dveří byla malá skříň . Nalem usoudila že tu není tak dlouho aby si musela vybalovat a stejně měla jen málo věcí - tak celí batoh hodila do skříně. Vedle postele měla okno které se ihned rozhodla otevřít jelikož pokoj zapáchal. Okno skřípalo ještě víc než dveře v dolním patře. Když ale kapky deště začaly padat do pokoje Nalem raději okno zavřela. Poslední co v místnosti bylo byl malí stůl a jedna polo-rozpadlá židle.
Nalem si lehla na postel a odpočívala.
Někdo zaklepal na dveře. Nalem to velice překvapilo. Uvědomila si že se nezamčela a kdyby usnula může jí někdo v klidu vykrást. Postavila se do bojové pozice , dostala strach aby neklepal úchylný hospodský nebo nějáký opilec a něco jí neudělal.
,,Je otevřeno..." řekla a stále držela bojoví postoj.
Dveře se pomalu otvírali a Nalem byla plně připravena útočit. Do dveří ale vstoupila dívka Nalemina věku. Nalem si byla jistá že ji nikdy neviděla.
Dívka se lekla Nalemina bojového postoje a uskočila stranou.
,,Co potřebuješ a kdo jsi?" zeptala se Nalem a postavila se normálně. Sice věděla že ta dívka jí může chtít něco udělat ale měla z ní dobrý pocit a tak to nechala plavat.
,,Jáá..já...já jsem Cesdy [Kasdy]..." dívka...tedy Cesdy koktala jelikož byla stále z Nalem vystrašená.
,,Já jsem Nalem. A co potřebuješ?"
Cesdy pohledem uhnula. Nalem její chování nechápala a začala se obávat jestli není špeh.
,,CO POTŘEBUJEŠ?" zopakovala Nalem svojí otázku a zvýšila hlas.
Nalem si až teď Cesdy pořádně prohlédla. Cesdy měla úplně červené vlasy, čokoládové oči a sympatickou tvář. Měla na sobě hnědé kalhoty a modrý svetr.
,,Já..no,prostě...můj kamarád Mushi [Muši] tě tam dole viděl...jsi tu jediná v našem věku. A mám zjistit jestli se chystáš na louku Osvícení." z Cesdy byla cítit upřímnost.
,,Proč?!" Nalem jí ale ani přesto jak upřímně vypadá neprozradí hnedka kam jde.
,,No,my tam totiž jdeme. Mohli by jsme jít spolu." pokrčila Cesdy rameny.
,,Jo..jdu tam. A ráda půjdu s vámi." Nalem se poprvé od svého útěku usmála.
,,Super! Jaký živel chceš studovat? " Cesdy už z Nalem neměla vůbec strach a usedla na polorozbitou židli. Nalem si sedla na postel.
Každý bojovník má dva druhy moci , útoku. Prvně bojové umění - kopání apod. . A potom moc živlů - oheň,vodu,zemi nebo vzduch.
,,No....Vzduch nebo zemi,ještě nevím. A ty?"usměje se Nalem.
,,Já určitě vodu."
,,A s kým tu jsi?" Nalem byla čím dál zvědavější na toto Mushiho.
,,S kamarádem Mushim a dvojčetem Elarem. Kluci jsou dole , v hospodě , pojď , představím tě."
,,No,já nevím. Je tam úchylný hospodský." Nalem váhala.
,,Ten nebude otravovat..Jsou tam přece kluci , ne? Ale je pravda že když tam jdu sama má nechutné poznámky."
Nalem tedy kívla že půjde a společně s Cesdy vyrazily do dolního patra.
Nalem hned Mushiho a Elara poznala jelikož tam byli opravdu jediní jejich věku. Elar měl vypadal stejně jako Cesdy - akorát v mužském provedení. Až na oblečení a krátké vlasy jsou prakticky stejní. Mushi měl krátké havraní vlasy , ale trochu delší než Elar. Modré studánkové oči mu zářili široko daleko a Nalem se líbil. Vypadal sympaticky a mile.
Cesdy chytla Nalem za ruku a odtáhla ji až ke stolu kluků. Elar pil pivo a Mushi se něčemu smál.
,,ELARE! Ty zase piješ pivo??? Sakra , jak ti ho ten hospodský může nalít? Je ti čtrnáct!" zuřila Cesdy na svého bratra.
,,Neštvi mě ...." Elar chtěl sestře ještě něco odseknout ale všiml si Nalem.
,,Copak to je za krasotinku?" ušklíbl se.
,,Bože....ty nejsi normální.." Cesdy se zamračí ještě víc a dá mu pohlavek.
Mushi vzhlédl.
,,Jakashi gie grund??" zašeptal.
Nalem se na něj udiveně podívala. Elar vyprskl pivo a Cesdy se držela za hlavu.
,,Jake de vonke?!" zakřičela na něj Cesdy.
,,Shiga bo gira?" odpověděl jí Mushi.
,,VADÍ MI TO ŽE MLUVÍŠ UPÍŘÍM JAZYKEM!!" Cesdy křičela přes celý hostinec a Mushiho všichni propichovali očima a někteří vyprskli pivo jako předtím Elar. Nalem to až teď pochopila. Mushi mluvil upířím jazykem. Nalem by opravdu zajmalo odkud ho on a Cesdy umí - upíří jazyk byl zakázaný . Upíři ale stejně tímhle jazykem nemluví , jen když si chcou něco tajně sdělit. Tento jazyk uměli jen upíři.
Na co vlastně bojovníci jsou ? Aby se mohli bránit a pro osobní účely. Pár lidí je předurčených na to aby z nich byli lovci upírů. Totiž - lovit upíry mohl kdokoliv ale víc nrž většina lidu se upírů bála , ti další jsou moc slabí. A pak zbyli jen vyvolení - ti jsou silní a předurčeni k lovení upírů. Upíry nelovili ale jen takoví bojovníci jako chtěla být Nalem.
Bojové umění by měl umět každý lovec. Ale dále byly různě rozdělené moci.
Moc živlů , moc čarodějnictví a moc rytířů.
Moc živlů byla rozdělena na čtyři oblasti:
 • Voda
 • Země
 • Oheň
 • Vzduch
Moc čarodějnictví se rozdělovala na tyto specializace:
 • Léčení
 • Iluze
 • Bílá magie
 • Černá magie
 • Přeměňování
 • Míchání lektvarů
 • Věštění
K tomu uměli kouzla , které ovšem bylo těžké se naučit.
Moc rytířů měla jen dvě oblasti:
 • Skvělí boj na blízko
 • Skvělí boj střelnými zbraněmi (luky,kuše...)
Každá moc se cvičila úplně na jiném místě. Pravděpodobnost potkání lidí co se učí jinou moc je 1% ze sta.
,,Odkud umíte upíří jazyk?" Nalem zbystřila. Snad nejsou poloupíři nebo tak podobně.
Cesdy se na Mushiho zamračila než aby Nalem odpověděla.
,,Došla vám řeč?!" zakřičela Nalem - byla výbušná , nesnášela když ji někdo ignoroval a chtěla vědět odpověd na svou otázku.
Elar, Cesdy a Mushi po sobě házeli všelijaké pohledy ale neřekli ani slovo.
,,Fajn , mlčte si !" rozčílila se Nalem a běžela do svého pokoje kde se zamkla. Pohodila svými havraními vlasy které ji sahaly na lopatky. Za svůj život se naučila jedno - důvěřuj jen sama sobě. Nalem Cesdy málem začala věřit - tedy v mezích kamarádství , ruku do ohně by za ni nedala. A oni tři můžou být klidně upíři. Ale to by je cvičitelé na louce Osvícení poznali. Nalem netušila o co jim jde. Lehla si na postel.
Asi minutu poté co si lehla se někdo pokusil otevřít dveře , a když se nepovedlo tak do nich začal bušit.
,,Nalem, otevři!" ozval se za dveřmi Cesdyn hlas.
Nalem bušení začalo lézt na nervy a tak si hlavu zakryla polštářem čímž sice hluk ztišila , ale stejně bylo bušení slyšet.
Nalem kupodivu usnula.
Nalem otevřela jedno karamelové oko. Bušení už nebylo slyšet z čehoš usoudila že nespala na malinkou chviličku. Sedla si na postel a cítila se spokojeně.
Už dlouho se pořádně nevyspala - už měsíc nespala v posteli a tvrdá venkovní zem jí krásné spaní nepřinesla.
Nalem měla hlad , ale dolů se jí nechtělo - byl už večer , opilci jsou ve svém živlu a mohla by se tam potkat s Casdy a spol. .
Okno zaskřípalo až Nalem přeběhl mráz po zádech.
,,Chci lovit upíry a bojím se okna?" pomyslela si a zavrtěla hlavou.
Vydala se ke skříni kam hodila batoh a začala ho prohledávat. Hledala příručku pro lovitele upírů od nejslavnější a nejlepší lovitelky upírů Lamarsi Keelové ze slavného rodu Keelů. Kniha byla psána vlastnoručně , jako každá kniha v té době. Desky byly z hladké nabarveného kůry. Upravené písmo vykouzlili na kůru čarodějové z rodiny Lamarsi - z rodu Keelů. Lamarsi byla pro Nalem velký vzor. Všichni z rodu Keelů byli čarodějové - jen Lamarsi se rozhodla pro lovitelku. Nalem by dala všechny své věci za setkání s Lamarsi. Nalem si dokonce koupila malovaný obraz Lamarsi za který dala většinu svého nejlepšího oblečení , a všechny peníze co měla. A navíc jim k tomu musela dát hříbě od jejich klisny. Nalem knihu našla:

Knihu sice již za život pročetla asi pětkrát ale rozhodla se pročíst ji znovu. Nalistovala kapitolu : Z mého loveckého deníku a dala se do čtení. Tuhle kapitolu milovala - koneckonců to byli pravdivé příběhy života Lamarsi.
Tento případ se stal ve vesnici dřeva. Jela jsem na svém hřebci Gralemovi. Pronásledovala jsem partu pěti upírů. Upíři jsou opravdu hloupí , ani si mě nevšimli. Měla jsem chuť na ně být drzá a rozčílit je , ale i když je tak nenávidím udržela jsem se. Zrovna se chystali zaútočit na nějakou mladou slečnu. Slečna byla ověšena česnekem - byla jeden z těch bláznů co si myslí že česnek zabíjí upíry. Upíři se slečně vysmáli a chtěli ji zakousnout. Musela jsem zakročit a to jsem taky udělala.
Nalem dočetla tento kousek a knížku zaklapla. Věděla pokračování a číst se jí nechtělo. Samoutnou ji udivilo jak rychle mění názory. Prvně číst chce , přečte kousek a zase nechce. Šla si tedy opět lehnout , protože spánek jí opravdu chyběl.

Dům hrůzy 3 dílek

9. února 2008 v 22:28 | Very |  Dům hrůzy
CHODBA
,,Sabino!´´zařvala jsem.Nebyla jsem v obýváku ale v kuchyni.Z kuchyně vedli dvoje dveře.Do jakých jít?!Doprava!Svitla mi myšlenka a rozběhla jsem se.Mé boty zanechávali na podlaze stopy.Křup.Zastavila jsem se a zděšeně jsem se ohlédla.Nic.Pomalu jsem se otočila nazpět.Chvěla jsem se.Byla jsem strachy rozklepaná.Udělala jsem krok v před.Křup! Zajíkla jsem se.,,Co to je?!´´křikla jsem.Divila jsem že mi z hrdla vydral vůbec nějaký hlas. Rozhlídla jsem se.Byla to pěkná stará kuchyňka.Byla ale samí prach a pavučiny.Podívala jsem se na podlahu jestli neuvidím stopy Sabiny.Nic. Polilo mě horko.Udělala jsem další krok.Křup! Otřásla jsem se ještě víc než jsme se třásla.Další krok.Křup!Křup!Jako kdyby...Ne nemyslím na to!Další krok.Nic.To ticho mě děsilo.Došla jsem ke dveřím a chtěla vzít za kliku.Ozvalo se řinčení. Rychle jsem ohlédla.Na zem se vysypali z jedné skříňky nože a nějaké hrnce.Aspoň podle mého odhadu.Oddechla jsem se.Ale pak mě pýchlo u srdce.Jak se může ze zavřené skříně vysypat jen tak nože a hrnce? Podívala jsem se zpátky na dveře.Ruku jsem měla ve vzduchu těsně nad klikou.Vzala jsem za ní.Ozvalo se zlověstné řinčení, které se mi ani trochu nelíbilo.Prudce jsem se otočila a z hrdla se mi vydral jakýsi přiškrcené zvuk. Ve vzduchu letěli nože!A přesně na mě!Přikrčila jsem se na zem a ruce si dala před hlavu.Želvičku jsem upustila na podlahu.Nože se zabodli do dveří a jeden do mé ruky.Vykřikla jsem. V ruce jsem měla jeden nůž.děsně to bolelo.Čekala jsem další nálety ale nic. Rychle jsem se odsunula od dveří, kde byli nože a doplazila jsem se ke stěně a opřela se o ni.Jestli jsem před tím umírala strachem tak teď jsem mrtvá strachem.Měla jsem pocit že se zblázním buď s toho baráku nebo s té děsné bolesti ruky.Ten nůž musí z rány pryč.Vzala jsem ho pevně za rukojeť.Ruka se mi velmi třásla.Rychle jsem škubla.Zařvala jsem.Nůž který mi zůstal v ruce jsem hodila na zem.Kapky krve z něj se rozptýlili na podlaze.Z rány mi řinula krev.Do očí se mi nahrnuli slzy.Rozhlédla jsem se.Nikde jsem neviděla něco čím bych si to mohla zavázat nebo uškrtit.Má se to vůbec v mé situaci zaškrtit?Nebyla jsem schopna uvažovat.Triko!Rychle jsem z něj vytáhla ozdobnou šňůrku a sundala jsem si ho.Z trika jsem uškubla spodní kus a to co zbylo jsem si z těží vzala.Ruku jsem měla jako v ohni.Ovázala jsem si jí kusem trika a převázala ozdobnou šňůrku.Nebylo to ani správně ošetřeno ale to mě netrápilo.Vzala jsem do zdravé ruky želvičku a utřela si slzy.Po těle se mi rozhostilo chladný skoro až atypický pocit.Bylo mi všechno jedno.A jestli mě nepustí dokud tu něco neodhalím.Dobrá.Mají to mít. Vrátila jsem se na to místo kde se ozývalo křupnutí když jsem na něm stála. Klekla jsem si na zem a pořádně si to místo prohlížela.Bylo tam uvolněné prkno.Silou o které jsem netušila že ve mně zbyla jsem prkno vytrhla.A další.A třetí. Zavřela jsem oči a musela chvíli dýchat.Pod podlahou byla mrtvola ženy.Měla v břiše zabodnutý nůž.Otevřela jsem oči.Také byla v rozkladu.Oči měla rozevřené.Zajímavé bylo že oči a víčka měla ve velmi dobrém stavu.Rukou jsem jí oči zavřela. Jako se to dělá ve filmech.Aspoň té chudince tímto projevím trochu úcty. Kolik let se tu musela díval na prkna?Ruka se mi ozvala a obličej se mi zkroutil bolestí.Chytla jsem se za ní.To je zlý sen...Nedostanu se s toho baráku!Sklopila jsem hlavu.Křup!Rychle jsem se po zvuku otočila. Nože se vysykli z dveří.Neměla jsem se čím bránit.Popadla jsem nůž který byl v mrtvole a prudce ho z ní vyškubla a zavřela oči.,,Nezabijete mě!´´ raději se zabiji sama!Byla to prudká myšlenka.Uslyšela jsem jak spadli na zem.Otevřela jsem oči a nechápavě se dívala na ležící nože.Zavrtěla jsme hlavou.,,To není...´´zbytek věty jsem neměla sílu dopovědět. Podívala jsem se na mrtvou.Do očí se mi draly slzy.Levé oko mi začalo děsně pálit.Proto jsem si ho chvíli šmrdlala.Pohled mi sklouzl na nůž.Překvapeně jsem otevřela pusu.Na konci nože byl nabodnutý dopis.Byl od krve.Otevřela jsem ho a začala číst. ,Se sebevraždou mi pomohl komorník..Nesnesla jsem dál týrání pána.Vysvobodil mne!Proto na něj žádnou vinu neházejte!Ve skutečnosti mě zabij pán! Nikdy nebyl z ničím spokojen a bil mě!A nejenom mě.Nutil nás abychom dělali pro jeho spolupracovníky lehké dámy!A pak když spali je zabil! Nejdřív se zabila moje drahá sestra.Dělala služebnou...Oběsila se!Takže když se stane něco i mému příteli jistě ho zabil pán!, Dopis končil velkou kapkou krve.Dala jsem si ho do kapsy k prvnímu.Byla jsem ráda že jsem si vzala tu minisukni s velkými kapsami.S námahou jsem vstala.Z podlahy jsem vzala želvičku kterou jsem tam upustila.Šla jsem k dveřím když mě zastavil hlas.Nevím jestli to byl hlas...Spíše šepot.,,Ven si nůž, který byl v těle...´´ ,,Dobře... Jak chcete...´´vrátila jsem se a vzala ten nůž.Byl hezký.Na rukojeti měl vyryto L.M.. Měla jsem pocit že mi někdo poděkoval.Usmála jsem se a zamířila ke dveřím.Ucítila jsem novou sílu.Do kterých jít.Do leva.Když na tom noži bylo L.Ani nevím proč jsem se tak rozhodla... V tomhle domě není nic normálního...Rozhodně jsem šáhla po klice a otevřela dveře.