Duben 2008

Smutný ale krásný

26. dubna 2008 v 0:09 | Dede |  O_oOstatní
Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce. On byl stále s ní, ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně, po dlouhé době našel dárce, který jí mohl dát nemocnou část očí. A tak se těšila, že konečně uvidí svět a taky svého přítele. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý. Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu tekly slzy. Po pár dnech jí přišel dopis. Byl od něho. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči"...
----Kráva ta holka , co ?---------


Lovkyně duchů

14. dubna 2008 v 21:14 Na přání
Lovkyně duchů
Welar přišla ke starému domu.Měla další práci.Majitel domu jí napsal že má jisté problémy a obává se že v domě straší.,Možná to bude jen další cvok., Pomyslela si.To se jí stávalo často.Buď si to vymysleli nebo byli trochu blázni.Jen pár opravdových paranormálních jevů řešila.Samozřejmě že by ve svých dvaceti letech nepředehnala svého otce,který měl snad staletou praxi.Nebýt toho že vyřešila případ jedné slavné rodiny, která jí nejdříve skoro odmítla.Ono když čekáte lovce duchů, tak si asi nepředstavíte středně vysokou dívku s krátkýma,černýma vlasama a zeleno modrýma očima.A už vůbec ne v minisukni,tílkem a vysokými kozačkami.Jindy nosila kostýmek, ale po jedné nehodě nosila tohle oblečení.Mělo to hodně důvodů.Zhluboka se nadechla a uhladila si vlasy.Zazvonila na zvonek u brány a čekala kdo vyleze z domu.Odpověď na sebe nenechala čekat.Byl to mladý muž.Měl blond vlasy a hnědé oči.,,Ano?´´řekl a koukal se na ní jako kdyby byla nevím co.
,,Welar Gratif!Jste pan Phil Merces?´´pohodila vlasy.
,,Ano...´´řekl a vypadal že omdlí.,,...myslel jsem že jste...´´
,,To je mi jedno!Zaplatil jste za to abych vám pomohla.Tak jsem tu.A nemám moc času.Takže buď otevřete nebo si trhněte, ale peníze se nevrací.´´řekla ostře.
,,Tak...pojďte dál.´´vystrašeně jí otevřel.Welar prošla kolem Phila.
,,Tak co máte za problém?´´zeptala se ho když došli do domu neměla o nic příjemnější tón.Jen jeho pouhá přítomnost jí vytáčela.Rozhlížela se po chodbě.Byl to opravdu hezký dům, ale už cítila že je tu něco divného.
,,Slyším podivné zvuky a občas se ve sprše objeví tmavý podivný stín, který se hýbe nebo slyším křik..A taky se mi jednou objevil nápis na skle.Byli to jen písmena, která na sebe nenavazovala..Jsem v tomhle domě sám a tak se trochu bojím...K tomu je nový a byl drahý.´´dodal.
,,Ok.Začnu sprchou.Kde tu máte ručníky?´´
,,Cože?´´Phil vyvalil oči.
,,Snad si nemyslíte že se tu budu producírovat mokrá.´´zamračila se.
,,Hele ty jsi tu abys vyhnala duchy a ne se tu sprchovala!´´dostal odvahu.Ta vturánu zmizela když s podíval na její výraz.
,,Tak hele jsi profesionál ty nebo já?!´´vyštěkla a pak zmírnila tón.,,Jestli chci něco zjistit musím se chovat jako host.A pokud jde o stíny v koupelně zkusím jestli je taky uvidím.Tak mi dej ručník.´´dodala mile, ale pohledem ho zabíjela.
,,Ano!´´odběhl a jako poslušný psík znovu přiběhl z ručníkem.,,POjď za mnou.´´pípl a dovedl jí ke koupelně.
,,Tak výborně.A ještě dodávám že za to co tu vypotřebuji,rozbiji či poškodím nenahradím.Je to v malé ceně započítané.´´řekla a pak mu zabouchla dveře koupelny před nosem.
,,Prej malá cena...´´zabrblal.,,...stála mě skoro dráž než lednička...´´zavrčel, ale něco ho na tý holce přitahovalo.PO chvíli uslyšel sprchu a tak raději odešel do kuchyně.
*
Pil čaj a pak si hrnek opláchl vodou.Horkou vodou.Najednou se ozval křik z koupelny.Phil tam okamžitě běžel.Rozrazil dveře a zrudl.,,ÁÁÁÁÁÁÁÁ!´´zařvala Welar a rychle si přes sebe hodila ručník.Před tím lezla z vany-nahá samozřejmě.
,,Nic jsem neviděl!´´zavrtěl hlavou a se zavřenýma očima rychle vyplul z koupelny.Když pak Welar vyšla z koupelny oblečená i masový vrah by proti ní vypadal roztomile a mile.
,,TY-TY-ÚCHYLE!´´vybouchla.,,TY JEDEN PRASÁKU!JAK SI PŘEDSTAVUJEŠ ŠMÍROVAT?!´´křičela.
,,Ale...ty jsi křičela..´´pípl a nejraději by se ztratil.
,,JO!Kdo by nekřičel když inteligentně pustíš horkou vodu a na člověka dopadne ledová sprcha!´´vzteky byla rudá.Nebo studem?Phil si ani nedovolil hádat.A skoro ani dýchat.
,,P-promiň.Nedošlo mi-´´
,,Tobě-teda vám nic nedochází!Jinak já odcházím!Nápisy na zdi,přízraky,stíny,podivné zvuky,duchové do snesu...Ale natvrdlého úchylného zvrhlíka ne!´´zlostně pochodovala ven z bytu.Phil za ní naštvaně vyběhl.
,,Hej není to ta Welar Gratif?´´špitl nějaký muž druhému.Welar se rychle otočila na Phila a prudce ho začala líbat.
,,Není to ona..je to nějaká..´´dál už ani jeden nic neslyšeli. Muži pomalu odcházeli.Welar líbala Phila dál.Ten byl totálně překvapený a vyvezený z míry.Když oba muži zmizeli Welar ho bolestivě odstrčila.
,,Chybělo by mi aby to řekli nějakému novináři...´´zavrčela a dělala že nevidí jak se na ní Phil dívá a že se dotýká nevěřícně rtů.,,Takže jdu zpátky.Mám ráda výzvy.´´řekla a šla zpátky do domu.Phil šel pomalu za ní.Už vůbec nic nechápal.
,,Protože si mě přerušil jdu si umýt hlavu a doufám že se to objeví znovu a na delší dobu.´´oznámila mu a šla do koupelny.V koupelně si sundala tílko, aby si ho při mytí nezamokřila.V klidu se dala na vlasy šampon a pak si ho opláchla když se dveře rázně otevřeli.,,CO TU-?!´´zarazila se a rychle si rukama zakryla podprsenku.Nebyl to Phil.Byl to vysoký,černovlasý muž.V jeho šedých očí se zrcadlilo překvapení a odhodlání.,,Kdo jste?´´rychle si oblíkla triko.
,,A kdo jste vy?!´´zaútočil.
,,Welar Gratif!Profesionální lovkyně duchů.A zrovna jste mě vyrušil při práci.Snažila jsem se o..´´
,,JO?!Tomu tak věřím!Oblizovala si mého bratra jako...´´máchl rukou.
,,Tak hele to bylo kvůli tomu aby mě nepoznali nějací dva muži.Jinak jestli mi nevěříte jste hlupák.I když po setkání s vaším bratrem musím říct že slovo hlupák dostalo nový význam.´´ušklíbla se.
,,Jonathane!´´vyhekl Phil, který přiběhl.,,Aj..už jste se poznali..´´
,,Jo.A bylo mi velkým potěšením.´´řekla Welar sarkasticky.,,Nevěří že jsem tu pracovně.Jinak můžeme jít do obýváku?Je tu divná atmosféra.´´dodala a ručníkem si začala vysoušet vlasy.Phil kývl a všichni mlčky došli do obýváku.Welar si sedla na křesla a oba dva bratři na gauč.,,Tak jaké zvuky tu slyšíte?´´
,,Takže vážně mluvila pravdu..´´řekl Jonathan.
,,Já říkám pravdu vždy.´´odsekla.,,No tak co to bylo za zvuky?!´´
,,No..Když jsem ležel v posteli tak se ozývá občas cinkání,praskání,jako by někdo chodil..A taky jako když teče voda.´´vyjmenoval.Welar se rozšířili oči.
,,Zopakuj to poslední!´´
,,Jako když teče voda?´´zopakoval nechápavě Phil.
,,Ne-neděláš si srandu?´´řekla překvapivě jemně.Oba bratři se na ní koukali jistým pohledem, který často končí malérem.Welar vypadala krásně.Tedy tvářila se tak, aspoň podle nich.
,,Ne.Jako kdyby u mé hlavy tekla voda..Vstal jsem ale nic.Ani nic nekapalo.´´zavrtěl hlavou.
,,Bože můj.´´oči se jí leskly a měla v nich podivný výraz.,,Výborně.Zůstanu tu přes noc. A pokud váš bratr tu také zůstane, musíme spát v jednom pokoji, aby jsem nenarušili jistou rovnováhu.J8 jsi dojdu pro věci a pak to s vámi ještě proberu postup a pravidla.´´řekla rozhodně.,,Východ najdu sama.´´dodala a vstala.I s mokrýma vlasama vyšla na ulici.Oba bratři jí sledovali.Welar nasedla na velmi drahou motorku, která byla nedaleko.Nasadila si helmu a nastartovala. Nemalou rychlostí se rozjela pryč.
,,Ona je blázen.´´řekl Jonathan a kroutil hlavou.
,,Jo je...´´přikývl.
,,Ještě nikdy jsem tě neviděl být takle mimo z jedný dívky.´´hodil po něm okem.
,,Já?Já nejsem mimo...´´řekl dotčeně.
,,Jsem viděl...´´ušklíbl se a koukal se z okna.
,,Hej já z ní nejsem mimo!´´
,,Ne?Tak proč jsi se málem sesul k zemi, když tě políbila?´´
,,A-ale já to nečekal.Byl to pro mě šok...´´
,,Viděl jsem tě.Šok vypadá trochu jinak...´´
,,A jak?!´´
,,Vidíš začínáš se kvůli ní i hádat.Opravdu tě dostala.´´
,,Nedostala!´´
,,Je drzá.Já bych jí vyhodil.´´
,,Ale je v tom prý dobrá.Kromě toho už jsem zaplatil dopředu.´´zamumlal.
,,Asi vím proč.´´jeho hlas dostal jízlivý podtón.
,,Hej nech si to jo?´´zavrčel a šel do kuchyně.Jonathan zavřel oči.
,,Tak to je vše.´´řekla Welar a donesla do domu poslední kufr.Dohromady jich bylo pět.Tři velké a dva malé.,,Mám tam vše co potřebuji.´´dodala když se Jonathan díval na kufry.,,Jelikož je večer můžeme začít.Vidím to od deseti do jedné hodiny.Půlhodinu strávím připravováním přístrojů.A na tenhle kufr..´´ukázala na jeden velký,,..nesahejte!Je v něm velmi drahý přístroj.NA světě je jich jen pět.A můj je v opravě a proto jsem si to půjčila od Deana Gratif.Tedy od mého otce.´´dodala.
,,A co to přesně je?´´zeptal se za zájmem Phil.Jonathan se tvářil,že by tu nejraději ani nebyl.
,,Nic co by vás pane Mercesi mělo nezbytně zajímat.´´nasadila formální tón.Měla na sobě stejné oblečení jen s tím rozdílem že jsi vzala na tílko černou košili.,,Jestli dovolíte jdu pracovat.´´vzala do ruky dva kufry a odnesla je do obýváku a začala s nimi pracovat.Z jednoho vykouzlila notebook a různé sešity.Z druhého sestavila podivný přístroj.PAk si došla pro další a až na jeden malý kufr všechny otevřela a vytáhla přístroje,baterky a další věci, které Jonathan ani Phil v životě neviděli.Když do vybalila věci(a totálně obsadila obývací pokoj) vzala do ruky jeden z přístrojů a zívla.,,Jdu do koupelny.Jinak než tam dojdu zopakuji vám body smlouvy s kterým jste souhlasil.´´mluvila jen na Phila, Jonathana ignorovala.Ten se na ní koukal a očividně nebyl nadšený.,,Prví bod-Necháte mě dělat svou práci a budete mi nápomocen.Druhý-Nebudete mi zasahovat jakkoli do mé práce.Třetí-necháte mě volně se pohybovat po domě a používat mé vybavení mez omezení.Čtvrtý bod-pokud se věci zvrtnou okamžitě odejdete s domu.Tak to je tak vše.Máte nějaké otázky nebo připomínky?´´řekla spíš jako frázi než jako otázku.
,,Co se myslí tím ,zvrtnout,?´´zeptal se Jonathan.
,,To zatím nebudu rozebírat.Děkuji vidím že jinak se nechcete ptát na nic.´´řekla důrazně a šla do koupelny.
,,Tak tohle je už...´´zavrčel Jonathan.
,,Copak?Naštvaný?´´rejpl si Phil.
,,Mlč bráško jo?´´odsekl.
Welar byla konečně sama.A dělala to co jí šlo nejlépe(tedy kromě rozčilování) svojí práci.Přístroj ukázal velmi zajímavá čísla.Čísla, která dobře známa.13,15,20,03,66,9.,,Je to tu zase.´´vydechla a sedla si na vanu.Oči upřela na podlahu.Tohle nečekala.,,Mám přece perfektní úspěšnost...´´zašeptala.,,...skoro.´´Jen jednou jedinkrát Welar nevyřešila neobvyklý problém.Na ten den si dobře pamatovala.Najednou jí ovanul chladný vzduch.Zbystřila a rychle pohledem přelétla celou místnost.Zastavila se u zrcadla.Objevoval se tam nápis.,,Itrms od ža.´´přečetla.Došlo jí že je to převrácené.,,Až do smrti.´´přečetla po zpátku.Pomalu přistoupila k zrcadlu a chtěla se dotknout písmen.Ty ale zmizeli jakmile se k nim natáhla.Zrcadlo prasklo.Welar se lekla a spadla na zem.Strhla sebou i žiletku, která byla v kelímku na umyvadle.Pořezala si o ní zápěstí.,,Zatraceně..´´sykla a chytla se za krvácející ránu.Kapky krve dopadli na zem.Welar si sedla a dívala se před sebe.Brzy měla rukáv košile vlhký od krve.V tom zaslechla kroky.Do koupelny přiběhli oba bratři.
,,Co se probo-ha.´´Phil se zarazil a koukal na její ruku.
,,Vím co máte za problém.´´řekla Welar a stoupla si.,,Příště vás moc prosím o to, aby jste si žiletky dal někam jinam, protože tu nejsem vítána.A teď bych ocenila pomoc.Cizí krev mi nevadí, ale ta moje mě dost znepokojuje.´´zbledla.A otočila hlavu do strany, aby se na nedívala na svojí krev.
,,A co je to za problém?´´zeptal se Jonathan, když jí obvazoval ruku.Welar se dozvěděla že je doktor.
,,Jednou jsem se s tímhle už setkala.´´řekla a koukala se na svojí ruku.
,,A jak ses toho zbavila?´´zeptal se s nadějí Phil.
,,Já mám 99% úspěšnost řešení různých problémů.To jedno 1%...Jeden případ mě přerostl.
,,A?Proč nám to říkáš?´´nechápal Phil.
,,Protože to byl jistě podobný že?´´zamračil se Jonathan a pustil jí ruku, kterou jí obvázal.
,,Jsou stejné.Bohužel tento problém co máte Phile je...opravdu velký.Ale zvládnu ho.Od té doby co se mi to nepovedlo jsem se hodně zlepšila.´´prudce se postavila a snažila se nasadil sebejistý výraz,který používala hodně často.,,Tak měla bych se dát do práce...Zatraceně už je půl jedenácté..Vy zatím ukliďte a zamkněte všechno ostré.Děkuji, nechci přijít k dalšímu úrazu.´´dostala se do ráže a přešla k notebooku a otevřela ho.Zadala heslo (*****) a začala psát do nové složky.,,Takže budu mít pár otázek.Kolik vám je?Odpovídejte oba.´´
,,Mě je 21 a Jonathanovi je 25.´´řekl Phil.
,,Pohlaví mužské,bydlíte tu oba dva nebo jen jeden?´´
,,Prakticky tu bydlíme oba, ale Jonathan studuje v jiném městě a tak většinou bydlí na koleji.´´
,,Hm..zemřel tu někdo?´´
,,Pokud vím ne.´´zavrtěl hlavou Jonathan.
,,Co zde stálo předtím?´´
,,Nic...byl tu háj.Co jsou to za otázky?´´zamračil se Jonathan.
,,Jen pro informaci...Neřádil tu poblíž nějaký vrah?´´
,,O ničem nevím.´´pípl Phil a sledoval Jonathana.Ten se naštvaně zvedl.
,,Můžeš mi odpovědět?!´´
,,Hm..´´dopsala a zavřela notebook.,,..mohla bych.Ale není to nutné.´´vyhla se jeho pohledu.Notebook položila na stůl a protáhla se.,,Dneska skončíme dřív.Nějak jsem unavená.Jdu do ložnice,jelikož jste říkali že se tam často ozývají podivné zvuky.´´
,,A kde mám spát já?´´ozval se Phil.
,,Pro vaši bezpečnost bude lepší když bude spát v pokoji pro hosty s vaším bratrem.´´mile se usmála a šla do ložnice.Bavilo jí je provokovat.I když to bylo dost neprofesionální.Musela ale uznat že jí na nich něco přitahuje.Nejvíce to co je s nimi spojeno.Jejich problém.V ložnici se převlékla do noční košile a zhasla.POmalu došla k posteli a sedla si na ní.Zadívala se na obvázanou ruku.Lehla si a přikryla se peřinou.Do nosu jí vstoupila podivná vůně.Kap.Kap.Welar se posadila a rychle vyklouzla z postele a běžela rozsvítit.Nikde nikdo.Zaposlouchala se.Kap.Kap.Kap.Šla po zvuku kapající vody.

Sebevražda - jednodílný krátký příběh

9. dubna 2008 v 20:50 | Dede |  O_oOstatní
Byla jsem pevně rozhodnutá ale bála jsem se. Do ruky jsem vzala žiletku a kroužila jsem s ní okolo zápěstí. Donesla jsem si do koupelny rádio a pustila si mou oblíbenou hudbu : Rette mich . K tomu jsem si lehla do vany a přemýšlela . Potom jsem stopla hudbu a došla pro tužku a papír a napsala :
Mami , brácho , sestřičko...a všichni ostatní. Je mi to líto ale já už dál žít nemohu . Martin ve mě vidí jen kamarádku , a všechno v životě se mi kazí. Nenávidím se....vím že jste si nevšimli ale už dlouho se řežu. Žiletka je moje láska .. můj přítel . Všem se vám omlouvám .... nebudte kvůli mě smutní nestojím vám za to. Jsem NIC , a NIC se neoplakává . Mé věci si rozeberte , miluju vás . Na pohřbu chci písničku Spring nicht. Sandra
Papír jsem položila na stůl , písničku pustila od začátku a lehla si do vany. Řízla jsem se . Bohužel vedle. Do jedné z mích četných ranek.
,,Zlato , jsi doma ?" ozve se z bytovích dveří máma. Sakra , stihla by mě zachránit. Dnes na to kašlu.
Vše jsem uklidila. Druhý den jsem přišla ze školy a začala brečet . Vzala jsem dopis co jsem včera napsala a dala ho vedle počítače. Nachystala jsem i Rette mich . Počkat ! Kde mám žiletku ? Sakra , nemůžu ji najít ! V zoufalství jsem vzala do ruky všechny léky z lékarničky . Lehla jsem si na postel a všechny je spolykám . Slastně usínám , navždy...u toho poslouchám Rette mich . Krásně umírám...slyším už jen tlumený výkřik...pluje se mnou ve snu....

HIM - Venus Doom

6. dubna 2008 v 20:39 | Very |  O_oOstatní

6 pravd života

6. dubna 2008 v 20:34 | Very |  Blbinky
Tak tohle jsem opravdu musela kopčit XD - Zdroj
6 pravd života:
1. svým jazykem se nedokážeš dotknout všech svych zubů...
2. všichni idioti, po prečtení prvni pravdy, to vyzkouší...
3. první pravda je lež ...
4. právě teď se směješ protože si idiot...
5. za chvíli tohle pošleš dalšímu idiotovi...
6. pořád máš na tváři takovej stupidní úsměv:)))...
Ti co mají bloga tak kopčeteéeé...x)*

Vydávání

5. dubna 2008 v 23:21 DŮLEŽITÉ!!!!!!!!!!!
Tady se někdo za mě vydával ! Je bloklej ! Tohle bylo u článku Elyon z prosince 06

Řetězák XD

5. dubna 2008 v 23:16 | Dedola |  O nás (info,novinky atd.)
Piješ kafe? Jaké?
Nn, :-!
Máš ráda kofolu, coca-colu apod.?
Jj , moc

Piješ čaj? jaký nejraději?
Piju když sem nemocná a když né tak občas...chutná mi čísnký čaj

A kakao? Kolik lžiček granka?
Kakao :-P Mnam mnam

A alkohol? Jaký nejraději?
No.. XD žádný.......... CLICK na celý článek

Setkání

5. dubna 2008 v 19:25 | Very |  Angels
Pokoj Eros Mouthové:
Eros se dívala na televizi a ani nešpitla.Skončilo to.A její sestra to ani neviděla!Ale to jí netrápilo. Trápilo jí něco jiného.Ten temný anděl. Byl krásný.Nejhezčí kluk, kterého viděla.,Ten je pro mě pravý!,vykřikla v duchu.,,Kéž by sem přiletěl..´´vzdychla a vyšla na balkon. Zasněně se dívala na měsíc a vybavovala si jeho tvář.Byla na kamerách jen chvíli ale byl to velmi dobrý záběr. Chytla se za srdce a vydechla.V tom na balkon něco spadlo. Polekaně vykřikla a v sekundě si uvědomila že to něco je on!Celý v černém.Vlasy černé a dlouhé. Měl zavřené oči a jen tak tam ležel na zádech, vlastně i na křídlech.Rty měl velmi světlé. Ve tváři měl klidný výraz.Neuvěřitelně hezký.Černý anděl!A je tu u ní!Přání se jí splnilo! Radostí se zajíkla.Rychle k němu klekla.Měla na sobě jen noční košili, ale to jí bylo fuk. ,,Bože můj!Jsi v pořádku?!´´řekla a starostlivě se ho dotkla. Mírně se k němu naklonila.Chtěla ho políbit.V tom prudce otevřel oči barvy liščí srsti.
,,Ne!´´křikl a posunul se do zadu a sedl si.Měl hluboký a tichý hlas.Nejhezčí co slyšela.
,,Neboj se já-´´
,,Mlč!Někdo jde!´´sykl a v mžiku byl u ní a dal jí ruku na pusu.
,,Eros jsi na balkoně?´´ozva se otcův hlas z jejího pokoje.Anděl jí věnoval varovný pohled a pomalu jí dal ruku z úst.
,,Ano!Koukám se na hvězdy..Co se děje?´´křikla.
,,Neviděla si svojí sestru?´´
,,Ne!Ale asi šla běhat.Jako každý večer ne?´´
,,To je fakt…Ale zase nám nic neřekla.´´zabručel a vzdalující se kroky znamenaly že odchází.
,,Já jsem Eros..já chtěla…bych..um..´´
,,Nikomu neříkej že jsi mě tu viděla!Jasný?´´zavrčel.
,,Ano..nechceš nějak po-´´
,,Nechci děkuji pěkně!´´vstal a šel k zábradlí balkonu.
,,Počkej!´´křikla a vrhla se k němu.Chytla ho za plášť.On se zastavil a otočil se na ní. V očích měl podivný výraz.
,,Co-co to děláš?´´řekl ještě tišeji než před tím.
,,Počkej prosím..Já tě viděla televizi..vím že nejsem nic extra..ale nejsem snad ani ošklivá.. víš já..´´upřeně se mu zadívala do očí a z červenala.Byla z něj totálně mimo sebe.
,,V televizi...takže nás vidělo hodně lidí…Zatraceně.A ona...´´řekl pro sebe.,,Pusť mě ty blázne jeden!´´křikl a prudce sebou trhl dozadu.Docílil toho že Eros spadla a pustila ho. On prudce narazil do zábradlí.Díval se na ní vyděšeně a zároveň naštvaně.,,Pro-promiň.´´
,,To nic..´´posadila se a smutně se na něj podívala.,,Já..možná je to divné ale od prvního okamžiku co jsem tě viděla…´´zrudla a sklopila oči.
,,N-ne..´´ chytl se za srdce a klesl na koleno a bolestí sykl.
,,Co je ti?!´´vykřikla a rychle se zvedla a jedním skokem byla o něj.Dala mu ruku na záda. ,,Já ti pomůžu..Věř mi..prosím.´´
,,Necháš mě?!To je v pořádku!Já pomoc nepotřebuji!Ani nevíš kdo jsem!Kdybys věděla okamžitě bys utíkala pryč!´´zavrčel a zvedl se.Pořád se držel za srdce a v obličeji měl stopy bolesti.
,,Kdo tedy podle tebe jsi?Já před sebou vidím úžasného -´´
,,Jsem zrůda!Nevidíš snad?Kromě toho rozhodně nejsem za koho mě považuješ.´´zavrtěl hlavou a otočil se k ní zády.Vyskočil na zábradlí a vlasy mu vláli v silném větru.Skočil a máchl křídly.
,,Počkej!Jak se jmenuješ!´´zakřičela za ním.
,,Dark!´´křikl a zmizel v noci.
,,Dark..Dark..ach jo. Jak ti jen dokážu že nejsi zrůda?´´vydechla a smutně se za ním dívala.
******************************************************
Park poblíž školy:
Drawn šla pomalu parkem. Na sobě měla černé kalhoty do zvonu a vínové tričko a na tom tmavě zelený rozepnutý kabátek. Pomalu se blížila ke konci když kolem ní něco proletělo a zrazilo jí to na zem.,,Aáá!´´křikla a spadla na záda. Praštila se o něco do hlavy. Okolí se kolem ní rozmazalo. Zavřela oči.
,,A sakra!Jsi v pořádku?´´ozval se nad ní starostlivý hlas.Byl jemný a záhadný.Pomalu otevřela oči a hleděla do fialových očí.Dvakrát mrkla a uvědomila si že se dívá na kluka s bílými vlasy,oblečením a křídli.
,,Né-!´´vykřikla.
,,Ne počkej já jsme ten dobrý!Jmenuji se Welfare!Nekřič!´´vzal jí opatrně do náruče.
,,Ne-´´křikla a on jí políbil, aby jí utišil.Nečekala to.Pomalu zavřela oči.Bylo to krásné.I Welfare zavřel oči.Ani nevěděl proč to udělal.Drawn si vybavila tvář Daisukeho, kterého měla ráda.Tedy myslela si to. Polekaně otevřela oči.,Tohle přece nejde!To nemůžu!,křikla v duchu a prudce se od něj odtáhla.Welfare jí pustil a mávnutí křídel byl pryč.Drawn se dotkla svých rtů a rozbrečela se.Sklopila hlavu,proudy slz jí stékali po tváři.,,P-proč?´´ zašeptala a pomalu se postavila.Rychle si utřela slzy.,,Tohle nesmím..Musím se sebrat!´´poručila si a šla pomalu domů, kde nečekala nic dobrého…
****************************************************************
Školní chodby o přestávce:
Eros o přestávce nemluvila o ničem jiném než o Darkovi. Celá škola nemluvila o ničem jiném než o andělích a tvořili se nejrůznější spekulace co nebo kdo jsou a proč Dark chtěl vzít něco z katedrály a ten druhý mu v tom zabránil.Taky se živě rozebíralo Erosino setkání s dárkem.Moc lidí jí nevěřilo.Daisuke se netvářil vůbec potěšeně když mu Eros říkala o jejím setkání s Darkem. (Už po několikátý).Taky se škola (a hlavně dívky) stačili rozdělit na ty co se jim líbí bílí anděl(tedy Welfare) a Dark.,,…a pak ještě zakřičel své jméno a byl pryč…Myslíš že bych u něj měla šanci?´´koukla se na Daisukeho.
,,No..hm..nevím…Vždyť je to nějaký..´´pokrčil rameny.
,,Tak hele on je skvělý!Perfektní a tak tajemný..´´vydechla.
,,Hm..´´zabručel.Mimoděk si dotkl rtů a zčervenal. Vůbec nevěděl co ho to popadlo. ,Políbit její sestru, aby nekřičela!Já se z toho Welfara zblázním!,vrčel v duchu.
,,Neblázni blázne!On rozhodně není pravý pro tebe.´´ozval se ženský tichý hlas.
,,Drawn!´´otočil se na ní a vypleštil oči.
,,JE!´´křikla naštvaně Eros.
,,Daisuke…um…vadím ti?´´koukla se na něj a věnovala mu zkoumavý pohled.,,A Eros není!Je to jen..´´
,,N-Ne!´´zavrtěl rychle hlavou a z červenal.
,,Co je?!´´vyštěkla na ní Eros.
,,Je to jen obyčejném zloděj a bůh ví co ještě..Je odporný!´´křikla rozezleně Drawn.
,,Není odporný!´´zlostně jí strčila a ona spadla na zem.Daisuke otevřel pusu a Eros se vzpamatovala.,,Promiň to jsem nechtěla!´´řekla a chtěla jí pomoc.Drawn prudce vstala a s nenávistí se na ní dívala.Ostatní co to viděli jen zírali a koukali co bude dál.Drawn byla známá tím že byla výbušná.
,,Měli by tě všichni vidět.To by už si nemysli že jsi ta nejlepší hodná a vždy holčička na úrovni! Tobě nestačí že musím žít ve stínu ,tvé dokonalosti,! Ještě mi podrážej nohy..Ale klidně!Já totiž snesu všechno!´´křikla, aby to všichni slyšeli.,,A víš co?!Jen si lítej za tím zlodějem…Jistě tě překvapí!´´dodala tiše.,,Jinak vás už nebudu rušit…Daisuke si jistě rád poslechne jak si stěžuješ…Ocení když se mu vypláčeš na rameno.´´oči se jí leskly a její obličej potemněl.Prudce se otočila a rozběhla se pryč.Cestou zavrčela na jednoho kluka ať čumí jinam.Eros se za ní koukala.Daisuke za ní běžel.Našel jí jak se dívá z okna.
,,Em..Drawn..´´pomalu k ní došel a dal jí ruku na rameno.
,,Ty neutěšuješ mou sestru?´´zeptala se a v hlase neměla jízlivost ale smutek.Koukla se na něj se slzami v očích.
,,Ne…Jsi v pořádku?´´starostlivě se na ní podíval.
,,Ale jo…´´kývla.,,Taky jsi přívrženec těch andělů?Nebo jak je mám nazvat.´´utřela si oči a usmála se.
,,No…osobně se mi tedy ani jeden nelíbí.A tobě?´´zněla jeho odpověď.,Jsem já sakra normální?! Nechci to vědět..Nebo jo?Pane bože pomoc!, křižoval se v duchu.
,,No…pokud jde o mě myslím si že je Welfare sukničkář.´´rozesmála se.
,,Proč?´´
,,Počkej-oni už říkali jak se ten druhý jmenuje?´´povytáhla obočí.
,,No..ne..ale já myslel že když o nich mluvíme..´´usmál se v panice,Pitomečku chceš se prozradit?!,
,,Věděla jsem to..Ty ji totiž chytrý.´´usmála se a dotkla se jeho vlasů.,,Opravdu zajímavé..Jak to děláš?´´
,,Em..to samo..eh.´´zrudl.
,,Promiň…musím.´´omluvila se a rychle šla do třídy.Daisuke za ní ohromeně zíral.
,,Tak tohle se ti hochu nepovedlo..´´sklopil hlavu a vydechl.

4.4.

4. dubna 2008 v 22:38 | Very |  Aktuality
  • Přihodila sem nějaké oblíbené stránky (Simikoviny,blog Kissulky..)
  • Hodila jsem sem první díl Angels...(kdo si chce zabrečet smíchy směle do toho :D )

Rozpis(předběžný):

  • 4.4. - Dva díly Angels
  • 5.4. - School in hell
  • 6.4. - Angels
  • 7.4. - Obrázky
  • 14.4. - Příběh

Welfare

4. dubna 2008 v 22:18 | Very |  Angels
Ve vilce (domov dvou sester Mouthových):
Drawn se podívala do zrcadla a pobledla o něco víc.Již dost bílá hleděla na svůj obraz. Výrazné tmavě zelené oči byli smutné. Hnědé vlasy(měla dlouhé dva pramínky místo ofiny) sahali sotva na lopatky.Kromě oněch dvou pramínků které byli dlouhé přibližně pod lopatky, kdyby si je stáhla do culíku nebo je přehodila do zadu. Na sobě měla bílorudou školní uniformu, která se skládala s černých bor,bílé sukně s červenými okraji,bílou košilí,rudým sáčkem a s červenobílou kravatou,která byla ovšem nepovinná. Vlasy měla rozpuštěné. ,,Aáá!´´vykřikla a ohnula se. Tvář jí zkřivila bolest.
,,Drawn?!´´křikla Eros a vletěla do jejího pokoje.Byla to její sestra. Měla stejné zelené oči trochu tmavší pleť než ona a dlouhé vlnité blond vlasy.Byla na rozdíl od své sestry vybraných mravů a nikdy se nehádala, jen s Drawn a to když jí naštvala.,,Co se děje?!´´
,,Nech mě být!´´okřikla jí.,,Jenom jsem asi něco špatného snědla!´´zlostně se narovnala a popadla školní aktovku.Nebylo to poprvé když ucítila prudkou bolest, když se něčeho bála nebo prostě jen tak.,,Musím do školy.Narozdíl od tebe já chodím pěšky!´´vyštěkla a prošla kolem ohromené sestry,která nic nechápala.Drawn šla naštvaně do vzdálenější školy.Bylo nové pololetí a ona jako vždy odmítala jet autem. Měla aspoň sportovní procházku a nikdo jí neotravoval. Poslední dobou se rodině odcizovala. Bylo to kvůli tajemství. Nikdo z rodiny ani netuší co se s ní děje. Nikdo neví že trpí.,,Ale co!´´ mávla rukou a šla dál.,Seber se holka.Teď se nemůžeš sesypat.Teď ne!, říkala si v duchu. Když přišla do školy už žáci šli dovnitř.Drawn se rozhlédla a píchlo jí v břiše.
****************************************************************************
Před školou:
Daisuke se usmíval na Eros.Konečně jí vidí!Vždycky se mu líbila. Ale ona ho brala jen jako kamaráda. Ani netušila jak se jí líbí.,,Ahoj Daisuke!´´přišla k němu a usmívala se.Daisuke si nervózně prohrábl své rudé vlasy a jantarovýma oči se zahleděl do země.Nepatrně zrudl.
,,Ahoj Eros..Jak sis užila eh - prázdniny?´´koukl se na ní a usmál se.
,,Dobře. Ale mám problémy s- Ah!´´překvapeně se podívala na svojí sestru , která k nim došla.Daisuke si Drawn prohlížel.Vypadala..jinak.Pravda je že se vždy zajímal jen o její sestru a jí viděl jen málokdy. Chodila do jiné třídy.Věnovala jim zvláštní pohled.
,,Ahoj.Řekla jsem si že vás pozdravím.Daisuke ty máš nový účes?´´řekla a očima bez výrazu si ho prohlížela. Daisuke si nervózně uhladil ježaté vlasy, které se okamžitě po uhlazení opět vrátili do rozježené polohy.
,,No..eh dá se to říct.´´kývl.
,,Drawn co je?Vždyť jsme se neviděli jen chvíli..´´zamračila se Eros.
,,Tebe jsem možná viděla nedávno..Ale Daisukeho ne. Chci být jen zdvořilá..Pokud sis ho ovšem nezabrala jen pro své potřeby.´´řekla a povytáhla obočí.Eros se nadechla a chtěla jí něco odseknout, ale Drawn jí předešla.,,No nic já jdu.Mějte se VY dva.´´otočila se a mávla jim. Rychle došla k vchodu a zmizela v něm.
,,A taková je poslední dobou pořád!´´postěžovala si.,,Jakoby si myslela že spolu něco máme.´´řekla jako by to bylo totálně nemožné a Daisukemu pokleslo srdce.,,Nevím co to s ní je. Možná že je jen naštvaná..´´zauvažovala.
,,Možná má jen takový období..´´pokrčil rameny.
,,Asi jo..No jdeme do školy?´´mrkla na něj a on zčervenal a kývl. Rychle doběhli do třídy a sedli si na svá místa.
****************************************************************************
U Daisukeho doma:
,,Daisuke!´´zavolala na něj jeho mamka večer.Daisuke unaveně zívl a šel za ní.
,,No?Jsem unavený a- co to je?´´ukázal na bílí komplet co držela v ruce. Skládal se z bílých kalhot a bílého trička bez rukávů.
,,Je čas abys prošel proměnou v anděla.Dostala jsem znepokojivou zprávu že nástupce Serenziho chce ukrást jistou sošku anděla s katedrály uprostřed města.Je magická a nebezpečná.´´ dodala.
,,Cože?Ale říkala si že to bude pomalý..Ale jak bych se mohl už-?´´nechápal.
,,Na.´´podala mu oblečení.,,Převleč se.A dál to nech na okolnostech.Tedy abych byla přesná podívej se do zrcadla a soustřeď se! ´´řekla přísně a tím vyloučila další diskuze. Daisuke kývl a šel se do pokoje převléci.Potom se podíval do zrcadla.
,,Není to tak zlý.´´okomentoval se.Začal se soustředit.Vzápětí vykřikl bolestí a padl na kolena.,,MA-MAMI!´´ dostal ze sebe.Byl jako v ohni pak vše ustalo.Pomalu se zvedl a podíval do zrcadla a vykřikl.Díval se na něj vysoký asi osmnáctiletý kluk.Na sobě měl stejné oblečení. Ale vlasy byli bílé a dlouhé v předu s jedním obzvlášť dlouhým pramínkem. Oči měl fialové a právě teď byli vyděšené.
,,Výborně drahý.´´usmála se na něj mamka ode dveří.
,,Co-co se to stalo?Jak-´´Nevěřícně se dotkl svých vlasů.I hlas měl trochu jiný.
,,Proměnil ses.Díky zrcadlu a vůli.I když ta nebyla moc dobrá.Pamatuj teď jsi Welfare.A teď rychle odleť.Je čas.´´usmála se.
,,Ale já -´´zarazil se.Zvedl ruce a udělal zvláštní pohyb,který mu radilo vědomí. V tom okamžiku mu narostli dlouhé bílé křídla.Vyšel na balkon a skočil z něj.Mávl křídly a vznesl se.Co nejrychleji doletěl ke katedrále. Proletěl oknem. Právě v tu chvíli zandal nástupce Serenziho do baťohu sošku anděla.Otočil se a zamračil se.Daisuke odhadl že se jedná o muže stejně starého,tedy aspoň podle podoby,stejně starého jako byl teď on. Měl měkké rysi a oči barvy liščího kožichu.Rty měl nevýrazné a velmi bledé.Ostatně byl nezvykle bílí celí. Vlasy měl černé a dlouhé.Na sobě měl černé kalhoty,triko s přezkami a přes to černý plášť.Triko bylo velmi volné a příležitostně povlávalo.Boty měl černé a vysoké. ,,Vrať to!´´křikl na něj.
,,A ty jsi kdo?´´řekl tichým a hlubokým hlasem.,,Welfare.´´řekl a prudce k němu přilétl.On se nezalekl, uskočil i s baťohem dozadu.
,,Welfare. Zajímavé jméno. Já jsem Dark.´´usmál se a prudce mávl křídly a vzletěl. Welfare ho následoval.Snažil se ho zasáhnout, ale Dark byl rychlejší a prolétl ven oknem. On ho následoval.Tam se mu ho povedlo kopnout.Dark tvrdě oplatil úder.Začali se prát a to nebylo bez pozornosti.Okamžitě na ně hlídkující policie namířila světla. Welfare si všiml že si Dark úzkostlivě kryje hrudník i za cenu toho že ho zasáhne jinam. Taky nemohl používat levou ruku v němž byl baťoh. Toho využil a zasáhl ho do břicha. Dark klesl o několik čísel a pustil baťoh na zem.Pak mocně máchl křídli a dorazil k němu.Ani jeden netušil, že je jejich souboj sleduje živě miliony lidí u televize. Mimo jiné i Eros. Dark se mocně rozmáchl a uštědřil mu ránu do obličeje, až mu vytryskla krev z nosu.Než se stačil vzpamatovat, byl Dark pryč.Ale bez sošky. Svůj úkol splnil a rychle letěl pryč, protože přilétal vrtulník.
(Též taková nápověda pro mě) XD
O postavě: Daisuke Ronen
Celé jméno: Daisuke Delaren Ronen
Věk: 14
Narozeniny: 13.4.
ZAJÍMAVOSTI
Výška: 168cm
Váha: přibližně 70kg
Nesnáší: pavouky a mléčnou polévku
Oblíbený předmět: Fyzika,Matematiky,Zeměpis
Neoblíbený předmět: Hudební výchova
Nejlepší kamarád: Bratránek Rob a Phil McMaen
Nejlepší kamarádka: Eros Mouthová
Kroužek: Hrál na kytaru.Teď ale přestal kvůli nedostatku času.
RODINA
Otec: Delaren Ronen
Matka: Lilian Ronen (dříve Heilová)
Zvíře: později kocour
Jiní příbuzní: Prarodiče,strýc,teta,dva bratránci a sestřenice

1.4.

1. dubna 2008 v 16:21 | Very |  Aktuality
Tak a je tu zase ten 1. duben. Já osobně beru 1. duben jako kterýkoliv den jiný otravný den. Jsou jen dva takové druhy dnů. Otravný a Ještě-to-ujde. Otravný je jakýkoliv den kdy se chystám do školy nebo ve škole jsem + Velikonoce,Valentýn... a jiné nesmyslné dny... Pak jsou dny Ještě-to-ujde. To jsou dny kdy není škola (ani neděle-neděle je ošklivá). Což znamená-prázdniny a soboty. A to musím vyškrtnou ty když mě někdo otravuje. Takže zbyde jen asi půl měsíce, kdy mě nikdo moc neotravuje.A to je když jsem nemocná.No závěrem vám přeji hezký den...a Apríl ;)
Zatím mě nikdo nedostal...Takže doufám že mě už nikdo nedostane...To by mi opravdu nechybělo :D