Srpen 2008

Úvod

31. srpna 2008 v 22:00 | Anwís |  Rod čarodějnic
Úvod
Abigail Reenová, je skoro normální holka. To skoro je tam dost důležitý, jelikož je fakt oblíbená, miluje, když je středem pozornosti a taky má skvělej look. Musí se ale přestěhovat do jiného města, do jiné internátní školy. Potká, hned bezva holky a také se jí stane něco neuvěřitelné. Ostatní by řekli že se "zbláznila", ale je to holá skutečnost. Znamení draka na její ruce se probudilo.(Táhne se neuvěřitelně, od konce prostředníčku do půlky zápěstí). Potká, ženu která jí vše vysvětlí o jejím neobyčejném rodu. Myslí si že její život, absolutní ve všem jedničky a bez starostné hvězdy je navždy pryč .
Její život nabere noví spád. Radikálně se změní. Objeví různé druhy svého nadání, přesněji řečeno své nové schopnosti. Jedna ta úplně nejhorší schopnost, dá se říct prokletí, je jakoby šestý smysl, dokáže poznat lidi "upíry." Od této chvíle proti nim všemožně bojuje a navzájem si znepříjemňují život, který jí dost kazí už celebrita internátní školy Matt a jeho dva kámoši. Později se dozví, o našem "milém" Mattovi drobné překvápko.
Abi řeší spoustu problémů, sporů jejích poblázněných kámošek. Možná se i zamiluje, ale když se tak stane většinou má smůlu. Pochopí někdy k čemu je vlastně předurčená?


Zase To Září...

31. srpna 2008 v 20:31
A zas tu máme školní rok - a s tím učení a hrozný vstávání...To je takové kruté vstávat do školy... obzvát když si zvyknete že vstáváte v 11 nebo ve 12 :D. Jinak přeji všem chudákům co jdou do školy (až na vysokoškoláky, ty si jdou hezky až dýl...), ať ten první den přežijou... Happy day ;)

1.Díl - nová studentka

31. srpna 2008 v 0:00 | Very x)

1.Díl nová studentka

Hezkou zábavu xD

Luna - Úvod

30. srpna 2008 v 22:50 | Very
LUNA
Příběh neobyčejné dívky Ichiky, která je donucena se přestěhovat ze svého rodného města do jiného, pro ní neznámého a odporného. První den ve škole se seznámí s třemi dívkami, které skrývají tajemství podobné jako ona.K tomu je jedna z nich neskutečně ukecaná… Ve třídě je ale podivín Alex, který nosí jen černou a má nebezpečný pohled. Dál je tu také třídní princ po kterém šílí nejedna holka a také známí ,chladný, kluk, který láme holčičí srdce, aniž by chtěl, protože všechny holky vidí jako slepice.Nebo ne? Také se tu najdou dva třídní sukničkáři z něž se jeden zakouká právě do Ichiky. Normální život? Ani ne ,ale to je jen jeden ze životů které Ichika vede. Další a o dost nebezpečnější život vede jako Luna, která bojuje s démony, kteří jí nepřímo donutili opustit rodné město.Jak Luna zjistí není jediná, která se dokáže přeměnit a bojovat s démony. Pomáhá jí i kočka Luna, která se představila jako její síla, kterou zdědila po matce. Ale je kočka Luna opravdu jen její síla? Ví věci jako ona mají dokonce telepatické spojení, ale Ichika dostane podezření že jí Luna lže.Proti démonům bojují také čtyři dívky podobné jí a dva kluci, kteří mají kočičí ocasy a uši. Místo toho aby se k nim přidala se jich Luna bojí a bere je jako své nepřátele- démony.Jako Lunu jí pronásledují démoni, ale i neovladatelné záchvaty vzteku a podivné slabosti. Ale i jako Ichika má problémy v podobě zlých snů a podivných stavů kdy je hrozně unavená a nemůže se pohnout…Přijde Ichika na to že má opravdové nové přátele? Zjistí proč jí démoni v novém městě pronásledují nejen jako Lunu?Dokáže přijmou fakt že je možná zamilovaná? A dokáže přežít?

Novinky

30. srpna 2008 v 22:13 | Very |  O nás (info,novinky atd.)

Po delší době zase něco new =D

1.Novinka - je to novej kabátek(štve mě to že na SeaMonkey se to nechce aktualizovat).
2.Novinka - blog má novou spoluautorku - Anwís ! =)

Obrázky

29. srpna 2008 v 22:32 Vampire Knight

Krásná písnička

29. srpna 2008 v 21:00 Vampire Knight
ON/OFF - Futatsu no Kodou to Akai Tsumi :) (Op)

Parodie na písničku I kissed a girl

29. srpna 2008 v 20:59
Já s toho fakt nemůřžu :D

Pište Povídky

3. srpna 2008 v 18:55
Pište-Povídky.cz - Startovací plocha pro spisovatele