Únor 2009

2.Kapitola

26. února 2009 v 22:41 | Ufís a kuřís :D |  Společná tvorba
2.Kapitola

1. kapitolka

20. února 2009 v 20:21 | Ufís a Kuřé =) |  Společná tvorba

I.Začátek cesty

1. kapitolka

Prolog

19. února 2009 v 21:11 | Ufís a Kuře xD |  Společná tvorba
Prolog
Již dlouho se lidé,alchymisté,upíří a jiné bytosti snaží najít poklad, který ukryl největší alchymista který kdy existoval. Nešlo jen o to že byl poklad prý tak veliký, že by z něj mohlo královsky žít i víc lidí, ale hlavně o jistou věc kterou vytvořil. Jako jediný dokázal vytvořit věc, která dokázala navrátit život mrtvým. Dobře si uvědomoval jak je to nebezpečné a skryl to i s pokladem na bezpečném místě. Ještě nikomu se nepovedlo najít poklad. Alchymista však zanechal dvě části mapy, která k němu vedla. Jednu půlku údajně dal své sestře a druhá zmizela neznámo kam. Ty dvě půlky bez sebe nedávají smysl. Dokonce na nich nic není. Ale když se k sobě přiloží....

"Chjo,"zívla zhruba patnáctiletá dívka. Měla červené vlasy, zapletené do dvou krátkých copů až odhora.Končili zhruba tři centimetry nad rameny. Stála u bývalého kostela,který byl postavený v nějakém neznámém slohu. A taky už pěknou řádku let neudržovaný. Ulička ve které se nacházel, byla tmavá absolutně postrádala osvícení. Kostel byla pouze velká budova, obehnaná polorozpadlou kamennou zdí. Střecha byla již probořená a vyjímala se v ní díra. Za kostelem bylo pár náhrobků, bez jmen pouze z vyrytým textem který nedával smysl. Dívka v ruce žmoulala lístek, který určil čas, místo a datum jejich setkání. Byla zde první. Zelenýma očima prohlížela okolí a konečně uviděla někoho přicházet.
"To jsem tu až druhej?"bručel kluk o rok starší jak ona. Na sobě měl džíny a zelené tričko z krátkým rukávem. Očividně mu nebyla zima. Měl bílé vlasy a červené oči a k tomu menší problém. Byl tak o hlavu menší než ona dívka co dorazila první. Z kapsy vytáhl stejný, černý lístek jako ona.
"Mám žízeň..." ozval se tichý hlas za nimi. Byl to vysoký kluk.Pleť měl mrtvolně bílou a na očích sluneční brýle.Delší tmavě zelené vlasy mu povlávaly ve větru, stejně jako jeho černý plášť a volné kalhoty s trikem. Zívl a očividně si prohlížel dívku.
"Nekoukej na ní.Pořád musíš někoho balit?" u něj se objevila jen o málo menší dívka. Vypadala podobně jako on. Narozdíl od něj měla krátkou sukni a korzet. očividně jí na oblečení záleželo. Vlasy měla svázané do culíku a byli velmi dlouhé.Oba vypadali na šestnáct a byli očividně dvojčata.Dívka znervózněla. Podle toho, co měla napsané na lístku, byly všichni. Uvažovala kdo je kdo. Podle lístku tu měli být dva upíři, alchymista a démon. Ona byla ten alchymista. Neexistovalo jich moc, ona to vlastně zdědila po rodičích a měla talent. Prohlédla si dvojčata, okamžitě se dovtípila že to jsou upíři. Zkousla si ret a prošla napůl vylomenou bránou. Pidi démon, jí následoval. Konečně stáli u onoho náhrobku. Byl uhlově černý. To bylo na jejím lístku. Co s tím náhrobkem měli dělat, už tam napsané neměla.Démon očividně věděl. Stoupl si k náhrobku a chvíli na něj zíral. Pak, jako by pochopil začal kopat. Dívka ho nečině pozorovala, očividně si nechtěla ušpinit ruce a ani kousek jejího oblečení. Měla černé kalhoty z tenkými bílými žílami,bílé tričko a přes něj vestu. Na tom ještě bundu, protože takhle pozdě, spíše brzo ráno byla už docela zima. Démon konečně dodělal co musel a vytáhl kovovou, černou krabičku.
"Vypadá to zajímavě..." oba upíři k nim pomalu došli. Schválně se drželi stranou. Dívka přejela po černé krabičce dlouhým nehtem.
"Jinak...neměli by jsme se představit?" usmál se na červenovlasou dívku.
"Zchlaď si trenky Romeo." zavrčela jeho sestra."Na tu tvůj upíří šarm nepůsobí, není to obyčejný člověk." ušklíbla se.
"Přesně tak,"kývla dívka a podívala se směrem na oba upíry. Nechápala, proč zrovna ona musela zdědit tyhle schopnosti. Mimoděk se podívala na ruce, které okamžitě strčila do kapes.
"Jsem Katrin,"dodala pak tiše a zírala na krabičku.
"Tristan,"houkl démon.
"Kolik ti je?"zajímala se Katrin a prohlížela si ho.
"Proč? Vypadáš jak děcko,"cukali jí koutky.
"Opovaž se doříct tu myšlenku,"huhlal Tristan
"On není...děcko?" došlo upírce a sundala si brýle. Fialovýma očima si ho prohlížela. Zornice, které se podobali kočičím se jí zúžili.Potom si je opět nasadila.
"Kain, méno mé." představil se její bratr.
"Máš se čím chlubit..."ušklíbla se jeho sestra. Věnoval jí vražedný pohled."Já jsem Elizabeth." vzala démonovy truhličku z rukou. Párkrát na ní poklepala a truhlička se otevřela. Byli v ní dva kousky mapy.Opatrně je vytáhla a jednu hodila Katrin a druhou si nechala."Mapa k pokladu nejlepšího alchymisty...myslela jsem že je to jen povídačka."
"Proč si mi nedala ten druhý kousek?"naštval se Kain.
"Protože tě znám.Kromě toho se mi ta holka zdála nervózní." pokrčila rameny."A opovaž se jí balit.Myslíš že tím něčeho dosáhneš hm?Blbečku." zasyčela nenávistně.Katrin se dívala z jednoho na druhého a pak ještě na toho prcka. Nezdálo se jí, že by se dostala do dobré společnosti. Prohlížela si kousek mapy, kterou chytla.
"Myslím že budeme muset vyjít co nejdřív. Nezdá se mi, že by tu mapu nikdo nehledal,"usoudila podle drobných oděrek.
"Proč si o mě všichni myslí že jsem děcko?"dupl si Tristan, zrudlí v obličeji.
"Co kdybys konečně zmlkl?"osopila se na něj.
"Můžeš být náš maskot." uculila se Elizabeth a poplácala Tristana po hlavě.,,Víška není vše.´´
"Říká skoro dvoumetrová holka..."
"Kaine prokaž nám službu a mlč.Jinak navrhuji..." rozhlídla se."Jít někam jinam a tam vše hezky probrat." usmála se a tím odhalila své špičáky.

Jaj xD

16. února 2009 v 16:40 O nás (info,novinky atd.)
Tak se koukám a nestačim se divit :D Naposledy kdy články dosáhli vyššího čísla bylo v únoru 2008 a to 47 xD Poslední trojciferné číslo bylo v červenci 2007 a to 135 xD To je vidět že tu neni Dede a její supr komixi. Béééééé!!! Jinak Ufís línej sem ni nehodí...že zveřejným ty krásný perníčky! xD (teď nevím ale asi nejsou zveřejněný že Ufísku?xD)
To chcůůů :D I love lebky :D

Videjko x)

16. února 2009 v 16:36 | K...xD |  Písničky

Tajemství

11. února 2009 v 22:20 | .... |  Angels
Eros stála k večeru na balkoně. Rodiče byli na policii.Byla v domě tedy úplně sama. Smutně se koukala na oblohu.Bylo jí do breku.Najednou zahlédla černou tečku.Ta se začala zvětšovat až se z ní stal Dark.,Letí přímo ke mně!,uvědomila si radostně. Dark málem na její balkon nedoletěl.Narazil do zábradlí a málem spadl. Eros ho ale chytla za ruku a vytáhla ho.Dark se zvedl z podlahy, kam po vytažení spadl.Měl na sobě volné černé triko a na tom černé tílko, které mělo zapínání až ke krku.Plášť neměl. Kalhoty byli černé a boty,téže barvy, byli na nich.Poměrné vysoké se zavazováním.S malým podpatkem. ,,Darku ty žiješ!´´objala ho a chtěla ho políbit. Zarazila se. Měl jiné oči.Jantarové.,Jako Daisuke, napadlo jí.
,,Ano…ale nelíbej mě. Jinak by se stalo něco hrozného.´´řekl svým tichým,tajemným hlasem.
,,Já jsem tak ráda že jsi přežil!´´nepouštěla ho.
,,To jsem rád..ale poslouchej mě.Vím co se stalo tvé sestře.´´řekl a vytrhl se jí.Křídla mu zmizela a on s bolestivým výrazem sykl.,,Nemám moc času.Musím jít do jejího pokoje.Je vedle tvé ho že.´´řekl a spíš než otázka to bylo konstatování.
,,Ano.´´kývla.
,,Počkej tu ano?´´Eros kývla.Dark vyběhl z jejího pokoje a doběhl do pokoje Eros.
,,Zločinec se vrací na místo činu!´´řekl ve tmě chladný hlas.
,,Welfare?´´řekl překvapeně Dark a rozsvítil.Welfare tam stál a mračil se.
,,Co si udělal s Drawn?!´´křikl a přimáčkl ho na zeď.Dark bolestí vykřikl.
,,Pust mě…Drawn je v pořádku...´´
,,Ty si jí viděl?!´´
,,Ne. Nikdy.Ani jsem s ní nikdy nemluvil.Ani tebe jsem nikdy neviděl.Ani jsem s tebou nemluvil.´´zdůraznil slova.
,,O čem to mluvíš?Vždyť teď spolu mluvíme a vidíš mě.Nechápu co říkáš za nesmysli.´´ zavrtěl hlavou.
,,Tak dobrá.Ukážu ti to.Bude to odpověď na hodně otázek.Ale prosím tě otoč se ke mně zády a pust mě k zrcadlu.´´řekl a odešel k zrcadlu.,,Mohl by jsi jít ke dveřím a otočit se? A pro jistotu zavřít oči?Neboj neuteču ti.Křídla nemám a znovu je vyvolat by mě na dlouho ochromilo.´´
,,Dobrá.´´nevěřícně přikývl.Šel ke dveřím a otočil se.Zavřel oči.Dark přistoupil k zrcadlu. Zavřel oči.Pak je pomalu otevřel.Vzal do ruky rtěnku a namaloval si rty. Pak použil oční stíny.Sundal si tílko a triko.Welfare uslyšel jak něco spadlo vedle něho. Otevřel oči a otočil se. Málem vykřikl.Místo Darka tu stále dívka.Vyděšeně se jí díval na místo kde měla upnutý živůtek.Rozhodně to nebyl muž.,,Ty...ty…jsi..´´chytl se za pusu.
,,Ano. Jsem dívka.´´přikývla.,,Tak teď už znáš odpovědi na jisté otázky.A víš že bych Drawn neunesla.´´řekla trochu jiným hlasem.
,,Ah…bože můj.´´zavrtěl hlavou a musel se opřít.Dark si setřela oční stíny a rtěnku. Vzala si triko a na to tílko. Zase vypadala jako muž.,On…on je ona!,Daisukemu se dělali před očima mžitky.,,To proto ses nenechala od Eros políbit…Bože..´´dýchal zhluboka.
,,Ano.Ale slib mi že to nikomu neřekneš.´´dívala se na něj svýma jantarovýma očima.,,Prosím.´´
,,Já…´´oči se mu chvěli.
,,Je to pro mě důležité.Když mi předal Serenzi skoro všechnu svojí moc stal se ze mě Dark. Ale háček je v tom že původní Dark byl muž.Ale já nebyla muž.Ani v nejmenším. Jelikož ale vypadám jako muž musela jsem se za něj vydávat.A musím dál. Mám proto víc důvodů.Daisuke prosím.´´koukala se na něj.
,,Dobrá.´´kývl na konec.
,,Nikdy neporušíš přísahu.Ty nejsi takový.´´usmála se a vzala ze stolku nějakou věc a šoupla si jí do kapsy.,,Potřebuji to pro to, aby se Drawn vrátila.Vím kde je.Slibuji že jí sem přivedu.´´zadívala se na něj.
,,Chci jít s tebou.´´
,,Darku…Welfare?´´do pokoje přišla Eros.
,,Eros…vrátím se s tvojí sestrou.To slibuji.Jinak musím jít sám.´´řekla už jako vždy.
,,Ale Dark-u.´´zavrtěl hlavou Welfare.,,Chci jí s tebou.´´
,,Nejde to- ah..´´klesla na koleno.,,Zatracenej šrám.´´šáhla si na záda.Zavřela oči a málem vykřikla.Oblečením jí prorazili kosti, které zformovali křídla.Pak se na nich objevilo peří.Vstala a zapotácela se. Welfare jí chytl.,Věnovala mi delší pohled než by asi měla.,Pomyslel si.Eros se na ně dívala.Welfare se kousl do rtu.,Proč jsem jí to jen slíbil? Jak mám Eros vysvětlil že Dark není pro ní?,
,,Díky…´´řekla Dark a šla na balkon.,,Jinak Welfare děkuji.´´
,,Počkej…co tvá záda Darku?´´křikla Eros.
,,Jsou v pořádku.Opravdu se o mě neboj.´´sklopila hlavu a z balkona vyskočila a letěla pryč. Welfare se za ní díval.
,,Myslíš že to zvládne?´´pípla Eros a chytla Welfara za ruku a přitáhla se k němu.
,,Ano je…silný věř mu.´´řekl těžce.,Zatraceně!Jen pár vteřin a já už to tajemství nemůžu snést.Aspoň že vím že Phil ani Darek není Dark.,Smutně se koukal ven.Při tom si vzpomněl jak mu Dark zachránila život.,Dala umělé dýchání!Nelíbala mě!Bylo to umělé dýchání!, musel si několikrát říct.
,,Věřím mu…´´kývla a zavřela oči.,Kdybys Eros věděla…,Welfare se na ní koukl.
,,Asi bych měl jít…´´řekl pomalu.
,,Ne!Prosím tě zůstaň tu semnou…´´řekla rychle.Welfare zamrkal.
,,Já-no dobře…´´pomalu souhlasil.
Drawn se pomalu probrala.Ležela na pláži.Byla celá mokrá.Nevěděla co se stalo.V ruce držela bílé triko a černé pírko.Slyšela nějaké hlasy ale nerozuměla jim. Někdo jí po chvíli dal na nosítka.Zavřela oči.Vše bylo pro ní tak rychlé.Znovu oči otevřela až na nemocničním pokoji.Někdo se nad ní skláněl.Po chvilce poznala že je to lékař.,,Co…kde jsem?´´řekla pomalu.V hlavě si přerovnávala pár věcí.
,,V nemocnici.Nebojte se všechno je v pořádku.Našli vás na pláži.Byla jste nezvěstná tři dny.´´
,,Tři?!´´prudce se posadila a v tu chvíli se jí zamotala hlava a zase spadla na polštář. ,,Jak se to vůbec stalo?´´řekla po chvíli kdy si jí hlava umoudřila a žaludek se přestal klepat.
,,To nevíme.Na to jsme se chtěli zeptat vás…Měla jste u sebe tyto věci.´´ukázal na stolek. ,,Je tu policie.Chtěli by s vámi mluvit.Naštěstí jste neměla moc vážně poranění. Takže jestli chcete můžeme je sem hned pustit. ´´
,,Ale já si nic nepamatuji…Ale dobrá…´´kývla a vzala bílé triko a černé pírko do rukou. Po chvíli vešla policie.
,,Dobrý den.Máme na vás pár otázek.´´zpustil jeden.
,,Já ale vím jen že jsem jednou šla ze školy.Pak si nepamatuji vůbec nic.´´zavrtěla hlavou.
,,Mohu tedy předpokládat že si nepamatujete ani jak se k vám dostali tyhle věci.´´zavrčel druhý a ukázal na triko a pírko, které držela v ruce.
,,Ne…Ani je nepoznávám.´´zavrtěla hlavou a odložila je zase na stolek.
,,Tyhle věci patřili dvou okřídleným zlodějům.Darkovi a Welfarovi. Je v našem i ve vašem zájmu je dopadnout.Jsou nebezpeční.Co o nich víte?!´´vyjel na ní ten první.
,,Jen to co se řekne v televizi…´´pokrčí rameny.
,,Lžete!Dostalo se k nám že Dark byl u vaší sestry!´´
,,Já nevím jestli je to pravda…Osobně si myslím že si to má sestra vymyslela.´´řekla v klidu.Dívala se na policisty.
,,No počkej!My si tě ještě proklepneme!Jdeme!´´vyštěkl a odešli.Sebou si vzali triko a pírko.

,,Myslíte si pane že nám říká pravdu?´´ozval se tiše druhý policista.Ten první se ušklíbl.
,,Buď je moc dobrá lhářka nebo nám říká pravdu…To teď nevím.Ale vůbec se mi nelíbí. Myslím že něco ví.´´zamračil se.
,,Ano, ale co by mohla vědět?´´
,,Možná že ví kdo je Dark.Nebo kde se skrývá. Rozhodně jejich rodina něco tají.´´
,,Rodina Mouthů je velmi známá a významná.´´
,,Chcete říct bohatá.´´zavrčel.
,,Ano…jestli je budeme sledovat můžou nás žalovat…´´
,,To vím i bez vás.´´řekl opovrženě a odešel z nemocnice.Agent ho rychle následoval.

Zmizení

11. února 2009 v 22:12 | ... |  Angels
Domů se dostal k večeru.Zazvonil na zvonek a čekal.Jeho matka vyšla s uslzenýma očima. ,,Daisuke!´´vykřikla a objala ho.,,Ty žiješ!Já to věděla!´´radostí se málem znovu rozbrečela.
,,Ano…Ty si viděla..?´´
,,Ano!Myslela jsem že jsi ty a Dark..že jste oba...ale věřila jsem ti!´´vzlykla a vtáhla ho dovnitř.Kde ho s otcem, který přijel z jiného města kde přes většinu roku pracoval, královsky přivítali a radovali se.


Eros brečela do polštáře.Probrečela skorou celou noc a po škole jí chytl další záchvat po opakovaných záběrech jak Welfare a za ním i Dark mizí v ledové vodě a už se nevynořují. Ani jejich těla se nenašla! Jsou mrtví! Dál vzlykala a ani si nevšimla že jí ode dveří pozoruje její sestra.Na sobě měla školní uniformu.,,Eros nebreč…´´vzdychla Drawn.
,,Drawn…ty si to neviděla…on…oni…jsou…mrtví!´´vzlykala a koukla na ní.
,,Já…mám takový pocit že ne.´´zavrtěla hlavou.
,,Ale..´´vzlykala dál.,,…co když…jsou…jsou…´´nemohla to říct po druhé.
,,Věř…Kromě toho oni jsou silní…A kdyby zemřel Dark tak by si cítila jeho bolest ne? Říká se to…že jsou některý lidi propojení.´´řekla pomalu.
,,Vždyť si říkala že s takovou chudinkou jako jsem já-´´přestala brečet.Už nemohla.
,,No…´´Drawn se dívala na zarudlí obličej Eros.,,…jen sem chtěla abys ho nechala…Ty nejsi chudinka…´´řekla a smutně se na ní dívala. Kdyby si jen věděla. Říkal její pohled.
,,Opravdu?Myslíš to vážně..že nejsem-?´´koukla se na ní.
,,Ano.Opravdu nejsi chudinka..Ani nic takového…´´usmála se.
,,Díky…ale neříkáš to jen proto že brečím?´´
,,Ne.Já…měla bych ti něco říct…´´řekla pomalu.,,Já vím…´´těžce polkla.,,…vím že se Dark objeví. Věřím tomu!´´řekla a utekla.
,,Drawn…kam to zase běžíš?Vždyť ty nejsi skoro vůbec doma…´´vzdychla a smutně hleděla do stropu.,,Darku…ty musíš žít…´´vydechla.


Drawn se šla převléct. Svlékla si uniformu a zadívala se na sebe.Měla na sobě jen černé spodní prádlo.Prohrábla si svoje vlasy.,,Pochybuji že bych se mu líbila..´´řekla si pro sebe a ze skříně vytáhla černé triko a tmavě modré kalhoty.Pomalu si je oblíkla.Vykoukla z okna a otevřela pusu.,,Sněží?!´´vykřikla a vrhla se k oknu.Prudce ho otevřela. Venku hustě chumelilo.,,Jak je to sakra možný?!´´křikla a nevěřícně se dívala jak začali vločky vlétávat do jejího pokoje.Prudce ho zavřela.Popadla z postele baťoh a běžela po schodech dolů.V chodbě si vzala kabát a tenisky a vyběhla ven.Na cestě byla už malá vrstva sněhu. Nevšímala si toho že začínala mít promočené boty.Běžela dál.Když probíhala kolem hřbitova zakopla a spadla na zem.Bolestí vykřikla.
,,Chceš pomoc?´´ozval se tichý hlas.
,,Dareku..´´vydechla a vstala.,,…já měla hloupí nápad..Nesleduj mojí sestru…´´s bolestí v obličeji se usmála.
,,Dobře…ale dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí…Dokonce i o tobě.´´usmál se.
,,Co tím myslíš?´´zamrkala.
,,Jste ze sestrou tak jiné…Víc než se zdálo.´´koukal na ní.Měl nebezpečný pohled.
,,A to vadí?Spousta sourozenců je jiných…´´
,,Jste dvojčata…dalo by se očekávat že si budete podobné v povaze..Ale nejste.´´
,,A to je špatně?´´řekla pomalu a koukala se na něj.
,,Naopak, velmi dobře.´´přistoupil k ní.,,Jsi silnější než jsem z počátku myslel.´´
,,Co děláš…?´´vyděšeně se na něj dívala.Přibližoval se k ní.Chytl jí rukou, aby neutekla a dlouze jí políbil.Při polibku spokojeně zavřel oči.Drawn měla v očích strach a překvapení.
Cítila se najednou tak slabá.Darek jí přestal líbat, ale stále jí držel.
,,Proč?´´vydechla tiše a omdlela.
,,To poznáš sama…´´zašeptal a vzal jí do náruče.Rychle s ní šel pryč.Drawn pomalu otevřela oči.Ležela na posteli s rudým povlečením ze sametu.Zamrkala. Byla v nějakém pokoji kde kromě postele byl stůl a dvě židle.Na stole bylo nějaké pití a jídlo.Drawn se posadila.,Jak dlouho tu jsem?A kde to vlastně sem?, Nic nechápala.,Proč si nemůžu vzpomenout co se stalo?Proč se cítím jako malátná?Proč?,Vjela si rukou do vlasů.Všechno bylo jakoby v mlze.Vedle ní leželo jakési bílé triko. Vzala ho do rukou a prohlížela si ho.Bylo bez rukávů a zdálo se navlhlé. ,,Kde jsem ho už viděla…´´koukala na něj a přemýšlela.Nemohla si na nic vzpomenou. Jen to jak se jmenuje a kdo je.Jinak nic dalšího nevěděla.Najednou se jí před očima mihl obraz bílého anděla s tímto tričkem na sobě.Dál ale nic.Znovu si lehla a uvědomila si že jí bolí záda, noha a hlava. Pomalu vstala. Vedle postele měla boty.Rychle si je nazula a šla k oknu.Celá místnost byla celkem tmavá. Okno bylo zakryto přibitými prkny.Zamračila se a šla ke dveřím.Vzala za kliku a nic. Zalomcovala s ní.Ale bylo zamknuto.,,Sakra…jsem tu zavřená..´´kopla zdravou nohou do dveří.,Co teď?Křičet nemá smysl…A nadavší věci jsem moc unavená a zmatená.Musím si urovnat myšlenky, rozhodla se a sedla si na postel. ,,Musím si vzpomenout…´´zašeptala a snažila se vzpomenou na cokoliv.Na rodinu,školu nebo přátele.Nic.Nedokázala si vybavit žádnou tvář.,,Zatraceně…Vzpomeň si…´´najednou se jí vybavila jedna tvář. Pak i celá vzpomínka. Vzpomněla si na Dareka.To on jí to udělal!To on jí sem zavřel! To byl on! Pak se jí vzpomínky vrátili rychlostí blesku.Nezvládla je a omdlela.
,,Naposledy jsme jí viděli ve škole před…čtyřmi dny.´´řekla učitelka policii a vyděšeným rodičům .Daisuke a Eros poslouchali za dveřmi.Jednalo se o Drawn.Zmizela.Tři dny o ní nikdo nic nevěděl.
,,Ale ona zmizela pře třemi..´´ozval se plačtivý hlas její matky.
,,Ona tu nebyla před třemi dny.´´řekla po chvíli ředitelka.
,,Cože?Co tu má znamenat..Ona šla za školu…Nebo co?´´koukla se na Daisukeho uplakaná Eros.
,,Já nevím…´´
,,Ten den si taky chyběl myslím…A Phil s Darekem. Vím to protože jsem s Darekem měla mluvit ale on nepřišel do školy.Prý byl u zubaře nebo tak.A Phil byl někde dělat nějaký výzkum či co.´´řekla mu.
,,Aha…´´,tak Darek taky chyběl…,najednou zrudl.,Co když je Darek Dark?!Přece se na mě ten den po tom co se to stalo usmíval..Bože!,málem omdlel.
,,Daisuke jsi v pořádku?Slyším kroky rychle pryč!´´sykla a oba rychle utekli za roh.
,,Dík..nějak jsem se zamyslel…´´mávl rukou.
,,Myslíš že mojí sestru najdou že jo?´´nervózně se kousla do rtu.
,,Ano!Určitě.Věřím tomu!´´kývl.
,,Já tomu vůbec nerozumím..´´zavrtěla hlavou.,,Jsme hrozná…Ten večer jak odešla a nevrátila mě ještě musela utěšovat kvůli Darkovi…Byla stoprocentně přesvědčená že žije..´´zašeptala a smutně se poupravila školní uniformu.
,,Musím jít.´´řekl rychle.
,,Počkej říkal si že máš čas..kam letíš?!Daisuke?´´křikla za utíkajícím Daisukem. Ten jí ale neposlouchal.Bez dechu doběhl domů a tam svým rodičům všechno řekl.I tu část s umělým dýcháním.
,,No…ale vždyť ti zachránil život proč by pak unášel tu dívku?´´namítl otec, po kterém Daisuke zdědil podobu. Až na oči ty měl po matce.
,,To jo…ale…možná jí k něčemu chce.´´namítl Daisuke.
,,No možné je skoro všechno…Mám nápad.Budeš hlídat Eros ano?Možná se ten kdo unesl Drawn pokusí unést i jí.´´řekla matka rozhodně.
,,Jasně.´´kývl a běžel se převléct. Matka mu dal nové bílé triko.Mělo od půlky na horu knoflíky. On se s nimi nezdržoval a nezapínal je.Rychle se podíval do zrcadla. Přišel známí pocit. Za chvíli se do zrcadla díval Welfare.

Noc s Darkem

11. února 2009 v 22:03 | .......___? xD |  Angels
Dark se ve tmě pustil střemhlav dolů.Zastavil se těsně nad zemí a ohlédl se.Vrtulník byl pořád za ním.Na zádech měl připevněný baťoh s nočním lupem.Najednou se kolem něj prohnal Welfare a vzal mu baťoh i s lupem.,,Hej to tě neučili že krást se nemá!´´křikl na něj Dark a vyhnul se střelbě z vrtulníku.,,Zatraceně!´´provedl salto a pak rychle doletěl k Welfarovi.
,,Správně.Já to chci jen vrátit!´´Welfare musel prudce zahnout doleva, aby se vyhnul střelbě.
,,Dej mi to!Hlupáku ani nevíš co to je!´´Dark ho dohnal a chytl baťoh.,,Pust ho!´´
,,Nikdy!Ty ho pusť jestli víš co je pro tebe dobrý Darku!´´zavrčel a začali se přetahovat. Vrtulníku si nevšímali.Ten na ně přestal střílet.Dark najednou pustil baťoh a vykřikl.Za ním se vznášel další anděl.Měl hnědé oblečení a křídla.Oči měl zelené a vlasy černé.V ruce držel podivný zářící meč.Byla na něm krev.Dark sletěl o pár metrů dolů.Na zádech měl krvavý šrám.
,,Kdo to zatraceně je?´´zavrčel a vylétl na Welfarovi výši.
,,Felder.Nemám rád zbytečný řeči.Konečně vás dva vyřídím.Omlouvám se dřív to nešlo.´´ rozmáchl se prudce mečem A kdyby Dark nestrčil do Welfareho, byl by Welfare zraněn.
,,Dávej sakra pozor.Tu věc bych nerad viděl v moři.´´ukázal pod sebe kde začínalo moře.
,,Jak dojemné!´´křikl Felder a vrhl se na Darka.Tomu se v rukou objevil černý meč a jeho zářící meč odrazil.
,,Je to neslušnost plést se do cizích věcí!´´ušklíbl se Dark a zaútočil.Felder to jen tak, tak odrazil.Mezitím Welfare kličkoval před střelami.Jedna ho zasáhla do křídla.V bezvědomí padal do vody.Dark mezitím prudkou ránou vyrazil meč Felderovi.Koutkem oka zastřehl jak Welfare padá.,,Ne!´´vykřikl a střemhlavým pádem se pustil za ním. Ten však již spadl do vody a potápěl se.Dark s prudkým šplouchnutím vklouzl do vody.Křídla mu ve vodě zmizeli.Trvalo mu nějakou chvíli než se dostal na dno vzal baťoh a Welfareho a plaval s nimi pod skály.Po dlouhé chvíli vytáhl Dark baťoh i Welfareho do jeskyně do které se dalo dostat jen jedinou cestou.Vodou. Lehl si vedle Welfareho. Ten se, se září proměnil do své pravé podoby- Daisukeho. Dark,celí promočený, si odtahoval již tak dost volné černé triko od těla. Vlasy měl mokré a tekla z nich voda.Těžce se posadil.Náraz do vody ho trochu omámil. Rychle se naklonil k Daisukemu.Nedýchal.Dark nezaváhal a dal mu dýchání z úst do úst a masáž hrudníku. Daisuke vyplival vodu, ale byl stále v bezvědomí. Dark se k němu znovu naklonil.Zrovna když se jeho rty dotkli Daisukeho, Daisuke otevřel oči.Vykřikl a Dark se prudce odtáhl.
,,Ty si mě…lí?´´ vyděšeně se na něj díval.Pak mu došlo že je ve své pravé podobě a zmlkl.
,,Ne…nedýchal jsi tak jsem ti…dal umělé dýchání…a masáž hrudníku…´´zčervenal.Daisuke si to aspoň myslel.Dark vstal a klopýtl. Rychle si sedl na zem.,,Do háje…´´chytl se za rameno a pevně si ho smáčkl.
,,Ty si mě zachránil..´´došlo Daisukemu.
,,Jo.Vypadá to tak. Zachránil. Vadíš mí míň než ten Felder.Kromě toho si měl to co chci.´´ řekl a pak se bolestivě usmál.
,,Počkej chvilku.Co se vůbec stalo?…A proč si mě nezabil? Kromě toho už víš kdo jsem a tedy…´´zamračil se Daisuke.
,,A?Hele mlč jo?Někdy zbytečně moc mluvíš.Jinak já vím už déle kdo jsi.Jinak tě střelili do křídla.Nejspíš.´´řekl nevzrušeně.
,,Počkej- co…jak to že už víš kdo jsem dýl?!´´chtěl se posadit, ale Dark mu dal ruku na hrudník a zatlačil ho zpátky.
,,Ano.A lež.Náraz do vody mě trochu omráčil a to jsem do ní vklouzl jak nejlíp se dalo. A ty si do vody spadl jako pytel brambor.Takže lež! Jinak vím to od té doby, kdy jsi vynášel ty dívky ven z hrobky.Čekal jsem jestli je stihneš vynést než se probudí..Stihl si to Daisuke… Ale raději bych tě neviděl.´´naklonil se k němu.Daisuke zíral do jantarových očí. Došlo mu že se Darkovi barva očí mění.Ale proč a jak to nevěděl.A neměl ani sílu o tom víc přemýšlet.
,,Tak proč si na mě nezaútočil?´´
,,Protože já…možná nejsem tak zlý…Neříkal si to sám?´´koukal na něj a nevypadal že by se na něj chtěl dívat z větší vzdálenosti.Daisuke začínal být nervózní.
,,Em..Jak víš co jsem říkal Drawn?´´poprvé si všiml že má velmi jemné oči.Výraz v nich.
,,Víš..´´rozesmál se a sundal si plášť a lehl si na něj vedle Daisukeho.,,Je to vlastně zábavné…Dozvěděl jsem se to od tebe.´´koukl na něj a ďábelsky se usmál.
,,Počkej-ty si mě sledoval?´´došlo mu.
,,Ano i ne.Spíš jsem tě hledal.To je lepší slovo.Nebolí tě hlava?´´zeptal se a zase si sedl.
,,Ne…A co tvé záda?´´koukl se na něj starostlivě.Dark se letmo dotkl rány. Krvácela.
,,Budou v pohodě.´´mávl rukou.,,Je to jen škrábanec.´´
,,Hele já se na to kouknu bereš?´´řekl a posadil se.Hlava se mu zatočila a zvedl se mu žaludek.
,,NE!Lehni si!´´Zlostně ho znovu zatlačil.,,A sundej si triko.´´dodal a prohlížel si ho.
,,Co-cože?´´otevřel pusu.
,,Sundej si triko.´´zopakoval.,,Nebo ti mám pomoc?´´
,,Ne!Proč bych si ho měl sundávat?!´´naštval se.
,,Nevztekej se…Potřebuješ obklad na hlavu.Jsi zmatený.Kromě toho já si nic víc nemůžu sundat.A plášť potřebuji sám.´´vysvětlil a pak se pobaveně usmál.,,Snad sis nemyslel že bych tě chtěl vidět nahého.´´rozesmál se.
,,No…napadlo mě to.A nejsem zmatený.´´utrousil a svlékl si triko.Dark mu ho vzal z ruky a složil ho. Dal mu ho na hlavu jako obklad.
,,Jsi…jinak by tě to nenapadlo.´´řekl a zadíval se na jeho nahou hruť.Daisuke cítil jak rudne a tak se rychle převrátil na bok k Darkovi zády.
,,No jo..´´zamumlal.,,Jak dlouho tu budeme?´´
,,Myslím že do rána.Pak by nás mohli přestat hledat.Kromě toho jsou tu silné proudy, takže si budou myslet že nás to někam odneslo.´´řekl a lehl si k němu zády.
,,Až do rána?!Ale proč nemůžeme-´´Dark ho přerušil.
,,Hledají nás.Aspoň si budou myslet že jsme mrtví.To má své výhody.A teď spi.Jsi otravný.´´zavřel oči.Daisuke něco zabručel a taky zavřel oči.Po chvíli dýchal pravidelně a dělal že spí.Dark se posadil a koukal na něj.Pak vstal a opatrně ho přikryl svým pláštěm. Pomalu se odkulhal k vodě a sundal si triko.Měl pod ním tílko-také černé.S rukama zkříženými na hrudníku opatrně vkročil do vody.To ale Daisuke neviděl.Otevřel oči až po žbluňknutí.,On mě přikryl!, došlo mu a posadil se.Stoupl si.Viděl jen Darkovo triko. Rozhlídl se.V jeskyni bylo světlo od měsíce, kterým sem prosvítal otvorem nad jeho hlavou.Dark se pomalu vynořoval. Jakmile spatřil Daisukeho vykřikl a rychle se znovu potopil.
,,Jah…hele Darku co je?´´křikl na něj.Dark opatrně vynořil hlavu.
,,Okamžitě se otoč!´´zaječel až mu jeho tichý,hluboký hlas přeskočil na vysoký a dost hlasitý.
,,Ale vždyť sis sundal jen triko…Já jsem tu taky bez trika…´´namítl.
,,Okamžitě se otoč!´´zařval.,,Dělej!´´Dark dostal nezdravou barvu.
,,No jo!Tak se nezblázni už se otáčím!´´zavrčel a otočil se.Drak se rychle nahnul pro triko a ve vodě se obléknul. Pak naštvaně vylezl.
,,Myslel jsem si že spíš.´´zamračil se a dostal svojí normální bílou barvu.
,,Podřimoval jsem…´´zamumlal a pak se naštval.,,Ty si fakt divnej! Nosíš jen volný věci- doufám že si nemyslíš že jsi tlustý!´´otočil se na něj a z očí mu sršelo rozčilení.Když ale uviděl jeho smutný pohled vztek ho přešel.
,,Já vím.Jsem divný.Ale já s tím nemůžu nic dělat.Musím být zlý a bojovat s tebou s dobrem! Zatraceně Daisuke!´´přišel k němu a zatřásl s ním.,,Dělám věci aniž bych je chtěl dělat.Ale musím!Jestli se mi to někdy povede dostat pod kontrolu..Nevím.Ale bylo by to dobrý.Mohl bych být ve své podobě a nemusel se takto skrývat…před těmi které mám rád.´´sklopil hlavu. ,,A víš proč musím mít černé oblečení? Ze stejného důvodu jako ty máš bílé.´´řekl a sedl si.
,,Promiň…nevím proč jsem takový.´´dal mu ruku na rameno.
,,Po pravdě se mi na tobě ta spontálnost líbí.To že neskrýváš své city Daisuke.´´usmál se a lehl si na bok.,,Ale teď by jsme měli spát.Aspoň já jsem velmi unavený.´´
,,Máš pravdu.´´přikývl a lehl si.,,Tvůj plášť..´´
,,Nech si ho.´´řekl a zavřel oči.Daisuke chtěl něco namítnout ale neměl síly. Lehl si a přikryl se.Zavřel oči a okamžitě usnul.V poledne probudilo Daisukeho zatřesení.,,Mami…´´zamumlal.,,…dneska do školy nejdu…´´
,,Daisuke prober se.´´ozval se Darkův hlas.Daisuke otevřel oči.,Nebyl to sen!, došlo mu.
,,Darku..´´zamrkal a sedl si.Dark se na něj díval svýma jantarovýma oči, stejnýma jako včera v noci.
,,Musíme jít.Myslím že je poledne…´´řekl a prohrábl si své dlouhé vlasy.Už mu uschli stejně jako oblečení.
,,A sakra..já nebyl ve škole..´´kousl se do rtu.
,,Plav za světlem.´´řekl a skočil do vody.Nechal ho tam.
,,Darku!´´vykřikl a postavil se.Zlostně zaklel a všiml si že se mu někam ztratilo triko. Ale aspoň tu měl Darkův plášť.Vzal si ho a skočil do vody.Voda byla studená.Kolem něj byl jakýsi přírodní tunel.Dal na Darkovu radu a plaval za světlem po pár minutách už nemohl. Když už myslel že omdlí dostal se ze zapleteného tunelu a rychle vyplaval ven.Na hladině se pořádně nadechl a z posledních sil doplaval na břeh a tam se zničeně svalil.

Kdo je Dark?

11. února 2009 v 21:51 | .........? |  Angels
Daisuke vzal vyzvánějící telefon.,,Ano?´´zívl.Byl unaven po náročném tréninku.
,,Tady Eros..´´vzlykla do telefonu Eros.
,,Eros!Co se děje?´´řekl a rázem byla únava pryč.
,,Já…moje sestra…bojím se o ní…Ona je…jiná…Ona mi vyhrožovala, abych nechala Darka a pak mi..vrazila facku!´´rozbrečela se.Daisuke otevřel pusu.
,,Co-cože?´´zamrkal.,,Eros neboj se…Hlavně buď v klidu…A zkus se před Drawn nezmiňovat o Darkovi. Já si s ní v pondělí promluvím ano?´´řekl rychle.
,,To budeš hodný..´´vzlykla vděčně.,,Děkuji..´´
,,Nemáš za co..To já udělám rád…´´usmál se a pak jí ještě chvíli rozptyloval řečmi o škole.,,Zase ten zatracenej Dark!Ještě že u toho nebyla televize…Už tak z nás mají lidi akorát legraci!Zatraceně vy nejste schopný zastavit jednoho zloděje?!´´křikl rozzuřený inspektor.,,Nějak nácek…´´
,,Pane on není jen tak nějaký nácek..Umí létat…Má křídla a k tomu má nejspíše zvláštní schopnosti.´´řekl opatrně agent.
,,To je mi jedno! Musíme ho nalákat do pasti…Už nás okradl o bůhví kolik peněz -a to kradl čtyřikrát! A to jednou nic neukradl protože ho zastavil ten druhý.Takže bez řečí, mi ho musíme dostat!Použijeme cokoliv!´´křikl a praštil rukou do stolu.
,,Možná by tu byla jedna možnost…Mohli by jsme využít ty dva aby se zničili sami..´´ řekl opatrně agent.
,,Nesmysl! Vymyslete něco lepšího jinak se rozlučte nejen s prací!´´
Drawn přišla do školy o něco později.Rychle doběhla do třídy, kde už byla učitelka.,,To nevíte drahá slečno Mouthová kdy začíná vyučování?´´rozčílila se na ní postarší učitelka.Pak si jí, ale pořádně prohlédla.Uniformu měla trochu špinavou a na tváři měla krvavý šrám.,,Co se ti stalo?´´starostlivě se jí prohlídla.
,,Ach..´´dotknula se krvavého šrámu.,,Já jsem zakopla a spadla..Proto jsem přišla pozdě.´´vysvětlila.
,,Není ti jinak nic Drawn?Jsi celá bílá..´´
,,Ne.Já jsem v pořádku!´´usmála se a rychle si sedla na své místo.Darek se na ní zamyšleně zadíval a zamračil se.Byl si jistý že ona rozhodně nespadla…
,,Hele prý se nebavíš s tvojí sestrou..´´sykla na ní Grez.
,,Ano nebavím.A ani z rodinou.´´dodala, dřív než se na to stihla Grez zeptat.
,,A kde si prosím tě spadla?´´
,,Kousek od domu..´´řekla a začala dělat že poslouchá výklad učitelky. Místo toho přemýšlela jak se vyhne své sestře na tělocviku.A ještě horší-jestli jí tu výmluvu všichni uvěří. Nepotřebovala aby měla problémy.O přestávce se pomalu loudala na tělocvik. Krvavý šrám na její tváři přilákal nechtěnou pozornost.
,,Co se ti stalo?´´přiběhl k ní Phil.Daisuke byl s ním.
,,Co?´´málem vyštěkla.
,,Ten šrám..´´řekl opatrně Phil.Daisuke si jí prohlížel.Eros měla pravdu byla ještě divnější než jindy.
,,No..ano.Ten šrám..Prostě jsem jenom spadla…Co je na tom divného?´´zavrčela.
,,Promiň…já jsem jenom myslel-´´
,,Phil to myslel dobře.´´ozval se Daisuke a přísně se na ní díval.
,,Daisuke…´´Drawn se na něj dívala a oči se jí chvěli.,,…já vím…Jen sem..Ptalo se mě na to už hodně lidí a je to otravný.Promiň Phile.´´ řekla a podívala se na Daisukeho. ,,No já už raději jdu na tělo-ááá!´´jakmile vykročila spadla na zem a chytla si kotník. Bolestí zavřela oči.
,,Drawn!´´vykřikl Daisuke a Phil na jednou.
,,Kluci to bude dobrý…Jen mě píchlo..To bude dobrý..´´řekla a pokusila se postavil ,ale nepodařilo se jí to a kdyby jí Daisuke nezachytil spadla by znova.
,,Drawn mlč.Sedni si a nepokoušej se vstát!´´řekl přísně a položil jí na zem.Drawn seděla a překvapeně na něj zírala.On si k ní klekl a promačkával jí kotník.Drawn zrudla a vykřikla bolestí, když se dostal na bolestivé místo.Daisuke jí i přes protesty shrnul podkolenky.Na kotníku byla obrovská modřina a kotník byl trochu nateklý a horký. ,,Tak tohle je podle tebe dobrý?´´Zamračil se a vzal jí do náruče.Phil zíral z otevřenou pusou a Drawn ve tváři neměla ani stopu bílé.Byla rudá jako rak. Daisuke jí nesl k tělocvičně. Bylo mu jedno že se na něj všichni dívají.Až když došel k tělocvičně uvědomil si že mu tak trochu řídil myšlení Welfare.Drawn si opřela hlavu o jeho hruď a zavřela oči.Rudost jí pomalu zmizela.Daisuke jí položil na židli v kabinetě učitelky tělocviku. Učitelka se okamžitě ptala co se stalo.
,,No já když jsem šla do školy..Spadla jsem..´´pípla Drawn.
,,Vypadá to ošklivě..Daisuke počkej tu s ní.Já zaběhnu pro lékárničku.´´řekla a zmizela.
,,Daisuke…já…´´nadechla se Drawn.,,Děkuji ti…Moc…si každým coulem dobrý člověk.´´ zavřela oči a sklopila hlavu.Daisuke se na ní překvapeně díval a trochu zčervenal.
,,Díky..um..Drawn…´´hlesl.Naštvání z toho že vrazila facku Eros bylo pryč.
,,Asi ti volala má sestra že jo?Chápu že jsi na mě naštvaný…Ale já na ní musela být taková. A ta facka…to jsem nechtěla…Ale ona si nedala říct!Vždyť ty sám nejlíp víš že je Dark zlo!´´zoufale se na něj koukla.
,,Jak-jak to myslíš?´´koukal se na ní a ztuhl.
,,Je to těžké vysvětlit…Jsi dobrý člověk…A proto by jsi mohl vytušit že je Dark zlý…´´ pípla a dotkla se kotníku.
,,Já…Dark není zlý.Myslím si že jen neví co je správné.Že je zmatený..´´řekl po chvíli.
,,My-myslíš?´´řekla a chytla ho za ruku.,,Daisuke já…´´V tom k nim vešel Phil.
,,Daisuke učitelka ti vzkazuje že máš jít.Já zatím pohlídám Drawn.´´koukl se na to jak ho drží za ruku.Drawn Daisukeho ruku ihned pustila.
,,Hm…ahoj.´´řekl a odešel.
,,Musím si z tebou promluvit.´´řekl a díval se na její kotník.
,,O čem?´´zamračila se.
,,O Darkovi.´´
,,Cože?Proč o něm?!´´málem vykřikla.Vyděšeně se na něj dívala.
,,Jde o to kdo je ve skutečnosti.´´řekl a zadíval se jí do očí.
,,To já přeci nevím…´´řekla pomalu.
,,Ale ano.Víš.A já taky.´´
,,Cože?´´zbledla.
,,Všiml jsem si že jsi poslední dobou divná.Tak třeba chodíš pozdě,jsi duchem nepřítomná a podobně.Vím proč si dneska přišla pozdě.Nespadla si. Ten šrám sis nemohla udělat sama. A ten kotník…Nespadla si. Myslím že jsi byla s Darkem.Mám pravdu?´´
,,Nebyla…Jsi blázen.´´řekla chladně.
,,Ale ano.Taky jsem si všiml že jsi k večeru byla s Darekem. Darek je Dark!Jen si v jméně vynechal e! Co spolu máte?!´´křikl.
,,Darek není Dark!A já s ním nemám…Mýlíš se.Si vedle…Já nevím kdo je Dark.Ani jsem ho nikdy neviděla!Tedy kromě v televize.´´prudce se postavila aniž by dbala na svůj kotník.
,,Ale ano!Mám pravdu!´´dupl nohou.
,,Nemáš!´´zlostně si sedla.,,Darek není Dark… Vím to.´´řekla pevně.
,,A jak to víš no?Protože víš kdo je Dark?! Že jo?Mám tě!´´rozesmál se.
,,Nemáš.V jednou ze záběrů s Darkem byla skupinka lidí.A v ní byl Darek. Ty si ho neviděl?´´usadila ho.
,,Cože?To musím prozkoumat!´´řekl a okamžitě vyběhl z místnosti.Právě přišla učitelka a nohu jí dala studený obklad a obvázala jí .
,,No víc ti s tím neudělám.´´podala jí botu.Drawn si jí vděčně nazula.
,,Děkuji…když je to utažené je to lepší.´´řekla a postavila se.
,,Ale neměla by jsi ještě sama-´´než to dořekla byla Drawn už u dveří.
,,Nebojte se.´´usmála se na ní.,,Sednu si v tělocvičně na lavičku.´´řekla a pomalu šla do tělocvičny.Její nálada nebyla dobrá, ale ani špatná.Jestli Phil zjistí že mu lhala o tom že Darek byl v záběru má ho tu zase znova.A to už by ho asi tak snadno neodpálkovala.Otevřela dveře od velké tělocvičny a pohotově chytla míč, který na ní letěl.
,,Drawn!´´vykřikla polekaně její sestra, která hodila míč nejspíš po klukovi, který se skrčil, aby se vyhnul míči.Teď na ní všichni zírali.Drawn rychle hodila míč někam doprostřed a šla k lavičce.Sedla si na ní a zamyšleně se opřela.
,,Drawn si v pořádku?´´doběhla k ní Eros.
,,Jo...jsem.´´kývla a očima hledala Daisukeho.Nebyl tam.,Kde může být?,
,,To jsem ráda!´´objala jí.Drawn zamrkala.Eros jí objala. ,Mám jí ráda je to moje sestra., uvědomila si Drawn.,Nenávidím jí jako všechny z rodiny!,Drawn zavřela oči.,Mám jí ráda!, hned na to je otevřela.,Nemám!,V hlavě měla děsný zmatek.
,,Eros!´´vykřikla.
,,Drawn co se děje?´´pustila jí a vyděšeně se na ní koukala.
,,Nic…Myslím…jen…ne,ne nic.´´vstala a zamrkala.Všimla si že jí pozoruje Darek.
,,Drawn..´´Eros se jí opatrně dotkla.
,,Promiň..já…´´ztuhla. Míč, který měl letět po Philovi, po kterém ho hodil Darek, aby se k ní nepřiblížit omylem letěl na ní.Chytla ho do rukou a při tom si málem zlomila prst. ,,Sakra to nemůžete dávat pozor!´´křikla a prudce hodila míč na podlahu tělocvičny až napraskla jedna parketa.Zlostně odešla pryč.Všichni za ní vyděšeně koukali.Až na Dareka, který se usmíval.
,,Daisuke…´´přišel k němu Phil.Ale ten ho nevnímal.Díval se za Drawn.Jenom trochu kulhala. ,Byla opravdu naštvaná., pomyslel si.,,HEJ!´´křikl mu do ucha.Daisuke se lekl a málem spadl. Zachytl ho černovlasý,vysoký kluk s hnědýma očima.
,,E-´´dostal ze sebe Daisuke.,,Dík ehm..díky..´´
,,Mythali Darek.´´usmál se.,,Vidím že náš malý redaktůrek rád otravuje lidi.´´
,,Jdi si po svých Mythali!´´křikl Phil.Darek pustil Daisukeho, kterého i přesto že už pevně stál, držel.
,,A ty nestrkej nos do věcí do kterých ti nic není.´´řekl klidně a tiše.Daisukemu přišlo že má podobný hlas jako Dark.,Ale Dark je Phil..Nebo ne?,
,,Hele kluci..´´tím na sebe strhl jejich pozornost.,,..uklidněte se…Vždyť se nemá cenu hádat ne?´´pokusil se o úsměv.
,,Máš pravdu…Není vhodná doba na hádky.Redaktůrku máš chytrého přítele.´´s úšklebkem zmizel a Daisukeho vybili.Zlostně zavrčel a šel si sednout.
,,Hloupá hra…´´
,,Ahoj Daisuke!´´usmála se na něj krátkovlasá blondýnka Tess.
,,VAUH!´´vylekaně se na ní podíval.,,Uh..ahoj Tess.
,,Tak vidím že tě kvůli Philovi vybili…Škoda..byl si dobrý.´´usmála se na něj.
,,Ehm..díky.´´právě zvonilo.Daisuke si oddechl a běžel do šaten.

Facka

11. února 2009 v 21:40 Angels
,,Drawn!´´Drawn se zastavil a otočila po hlase.Byla v parku u řeky.
,,Phile?´´nechápavě se na něj podívala.
,,Jsou zpátky!Všechny a v pořádku!Říkaly něco o upírovi.Není to super,super a super?´´ rozesmál se a zčervenal.
,,No..to je.´´kývla a nervózně si upravila černé tričko.Byla sobota a Phil si jí vyčíhal v parku.
,,Hele..um..když je sobota..Máš něco v plánu?!´´křikl za zavřenýma očima.,,Jestli ne mohli by jsme něco spolu podniknout!´´zrudl.On ani Drawn netušili že je Daisuke sleduje z křoví u řeky. Daisuke si dal dvě a dvě dohromady a vyšlo mu že Dark je Phil.Málem otevřel pusu když viděl jak je jeho kamarád rudý.
,,Po-podniknout?Já -omlouvám se.Zaskočil si mě.Já v sobotu trénuji.Proto mám na sobě tohle.´´ukázala na černé tričko,černé šortky a tenisky.
,,Můžu trénovat s tebou!´´nedal se Phil.Daisuke málem spadl na zem.
,,No…já obvykle trénuji sama…´´namítla.
,,Tak dneska budeme spolu!´´chytl jí za ruku.To už Daisuke nevydržel a spadl ze křoví tak nešťastně že si ho okamžitě všimli.
,,Daisuke!´´Drawn si k němu klekla.,,Jsi v pořádku?´´ Phil se tvářil že ho zavraždí.
,,Um….eh..jah..Jo.´´rychle se zvedl.,,Já…jen jsem tu hledal…´´
,,Tohle že jo?´´usmála se a podala mu hodinky.
,,Jo!Děkuji že si mi je našla!´´zrudl a usmíval se.,,No já už půjdu-Ahoj!´´křikl a běžel pryč.
,,No Phile..Ahoj!´´mávla mu a utekla směrem za Daisukem. ,,Daisuke!´´zavolala na něj. Opíral se o strom.
,,Ah!Drawn..´´zamrkal a díval se na ní.
,,Já…Ty hodinky byli moje..Ale Phil vypadal že tě chce zabít..´´usmála se a přišla k němu. Na Daisukeho vkus moc blízko.
,,Jo..dík..na.´´vrátil jí je.
,,Nemáš za co.´´vzala si je nazpátek.,,Víš…já..musím ti něco říct.´´řekla těžce.
,,Drawn..c-co?´´zamrkal a couvl.
,,Já…´´její oči se zachvěli.,,…potřebuji pomoc.Moje sestra se nesmí zamilovat do Darka! Jen ty mi můžeš pomoc..´´
,,Já…proč?´´zamrkal.
,,Máš jí rád…A určitě nechceš aby byla s Darkem!´´křikla.
,,Ale…možná že by se mohl změnit…A ona by s ním mohla být šťastná.´´řekl i když ho to bolelo. Drawn vypadala jakoby jí uhodil.,,A mám pocit že už ho miluje..´´
,,Nesmí!´´Drawn se rozbrečela a objala ho.,,Nemůže…nesmí!´´vzlykala a její slzy dopadali na jeho rameno.Pevně ho držela.On jí po chvilce objal.
,,Nebreč…Možná že Drak není tak zlý…Drawn…´´řekl jemně.,Sakra co to semnou je?!, zavrčel v duchu. ,Jsi zamilovaný,odpověděl mu pobavený hlas.,Nemůžu!A do koho?!Prosím tě..,hlas mu odpověděl dřív než chtěl.,No to je právě to.Můžeš mít jen jednu sestru!,
,,On je zlý.O to se nezmění!Hlupáku!Myslela jsem že aspoň ty…Daisuke pitomej!´´ odstrčila ho až narazil tvrdě do stromu.Drawn běžela pryč a po cestě si utírala oči. ,,Proč? Proč to nikomu nedochází?!To jsem jediná, která ví co je Dark zač?!´´Daisuke se svalil k televizi.Málem vykřikl když se objevil přímí přenos z krádeže černého kamene, který připomínal diamant.Neukradl ho nikdo jiný než Dark!A teď ve vzduchu kličkuje před střelami policistů.,,Zatraceně!´´zaklel.Kamera zrovna dostala výborný záběr Darkovi tváře.Daisuke ztuhl.Darkovi oči byli…smutné?!Dark zmizel někde v dáli.
,,A to je loupež, kterou mu bílí anděl nepřekazil.Podle svědků se černý anděl jmenuje Dark a bílí anděl Welfare.Jak bylo vidět na minulých záběrech, Dark rozhodně není na naší straně.Můžeme jen spekulovat jestli-´´Daisuke vypnul televizi.
,,Taky si to slyšel?´´zeptala se ho jeho matka.
,,Jo…jak to že si mi nic neřekla?!´´zavrčel.
,,Já to sama nevěděla…´´zavrtěla hlavou.
,,Jak to?´´
,,Nevím…karty mi nic neřekli…Kromě jediného…´´
,,Čeho?!´´
,,Dark je sám pro sebe nebezpečný…Je na rozhraní dobra a zla.´´
,,Cože?Já myslel že je zlý..´´
,,Ano…Ale jeho lidská část ne.Jeho lidská část trpí.Je to hrozné…Je mi líto nešťastníka jednoho.´´zavřela oči.,,Je to smutné.
,,Ano…je…´´pomalu kývl.,,Já…to mám asi porovnání s ním lehké…´´koukl za do země.
,,No…ty máš taky těžký život…Tak třeba Welfare tě ovlivňuje víc než si myslíš…Třeba jen ten polibek s Drawn.´´zasmála se a pak zvážněla.,,Cestu si vybíráme sami..Je na nás jak jí děláme a zvládáme.Někdo si ukousne moc..a pak…´´máchla rukou.,,Však ty víš.´´
,,Hm…´´kývl.,,Ah…Dark..´´vzdychla Eros a šla na balkon. Dívala se do dálky a přála si, aby ho zase viděla.
,,Pořád sníš o Darkovi?´´ozval se drsný hlas.Eros se polekaně otočila.
,,Drawn?!´´řekla a otevřela pusu.Drawn na sobě měla krátké černé šaty.Vypadala jako mrtvola.Byla celá bílá, nejvíc v obličeji.Oči měla zdánlivě prázdné.Byla v nich jen malá jiskřička a ta nevěstila dobrého rozhodně nic.V náručí držela černého kocoura Chlupa.
,,Koho si čekala?´´ušklíbla se.
,,Co tu děláš?´´zamračila se.
,,Tady si ho potkala poprvé…Jak si o tom básnila..To bylo odporné.´´ušklíbla se.
,,Co je s tebou?´´vyděsila se.Drawn k ní přišla.
,,Jestli ještě jednou řekneš že máš Darka ráda nebo - že ho miluješ…Ještě jednou ho potkáš a neutečeš a zaplatíš za to!´´zamračila se.Eros se lekla a polekaně ucouvla. Její sestra vypadala jinak.Děsivě.. Pustila Chlupa na zem a dala si ruce v bok.
,,Ale já ho ale mil-´´Eros vytřeštila oči. Drawn jí dala facku.První facku! Nikdy jí ještě nedala facku…Eros se vybavila vzpomínka…Drawn jí nechtěně roztrhla tričko a ona jí dala facku.Drawn se jí za to i přes to že jí dala facku omlouvala…,Musela se cítit tak ponížená!, došlo jí až teď.Vrátila se do přítomnosti a málem se rozbrečela. Drawn jí sledovala s takovým opovržením až jí mrazilo.
,,Sestro ty ho nemiluješ!Jen si to namlouváš…A i kdyby..Myslíš si že by se zajímal o tebe? Jen další potřeštěná chudinka! Uvědom si že je to zloděj..a možná i víc. Pochop že je nebezpečný a rozhodně se nebude zahazovat s chudinkou jako si ty!´´zvýšila hlas. Byla na ní tak zlá.Eros stékali slzy po tváři.Nebyla schopná odpovědět.,,Doufám že ti to došlo.´´ zavrčela a odešla.Eros se sesula na zem a brečela.


,,Drawn kam jdeš?´´křikl na ní otec a chytl jí u dveří než odešla.
,,Tebe to zajímá?´´řekla a s úšklebkem nazdvihla obočí.
,,Ano!Jsem tvůj otec! Poslední dobou vypadáš hrozně.Co je s tebou?!´´rozčílil se.
,,To jsi zjistil brzy že jsi můj otec..Jinak vím…Nikdy nebudu tak úžasná jako Eros. Nebudu mít krásné vlasy stejné barvy jako ona a ty.Ne. Budu vždycky ta ošklivá a špatná. Tak si nehraj že tě zajímáš když máš zájem jen o Eros.´´řekla a v očích měla podivný výraz.
,,Drawn já vás mám rád stejně!Co to říkáš?!´´
,,Pravdu.To jediné co ti můžu dát.´´řekla chladně a odešla.Otec se za ní díval a nevěřil svým očím.
,,Drawn…co se ti stalo..´´zašeptal.


Drawn šla tiše parkem.Došla k lavičce a posadila se na ní.Nečekala dlouho a přišel k ní vysoký,černovlasý a hnědooký kluk.Na sobě měl černé kalhoty a modré tričko.,,Drawn rád tě vidím.´´usmál se a přisedl si k ní.
,,Ahoj Dareku.´´řekla a usmála se.Její obličej už nebyl tak hrozivý, ale nezdravě bílá byla pořád.
,,Celkem mě překvapilo že si chtěla semnou mluvit zrovna dneska a v tuhle dobu…Nejdřív mi nedocházelo proč si mi to nechtěla říct ve třídě…Ale pak jsem si uvědomil že nechceš aby nás někdo ze spolužáků slyšel.´´
,,To sis uvědomil správně…´´kývla.
,,A co tedy po mě chceš? Ne že bych byl nerad že semnou takto mluvíš, ale jsem zvědavý.´´ usmál se.
,,Potřebuji aby si sledoval mojí sestru.´´
,,Co-cože?´´vyprskl.,,Drawn to si děláš srandu?´´koukal na ní.
,,Nedělám.Prosím…potřebuji abys jí sledoval…Ona se zbláznila!Zamilovala-tedy říká že se zamilovala do Darka!To ona nesmí!´´řekla a oči se jí leskly.
,,Ach…chápu..Ale myslím si že by Dark o ní zájem neměl..´´řekl jemně.
,,Ano…to jsem jí řekla ale ona je jako hluchá a slepá!´´sklopila hlavu.,,Můžu tedy počítat že jí budeš sledovat, aby neudělala žádnou hloupost.´´
,,Nechápu tě…Ale dobrá.Co za to budu mít?´´vzdychl.
,,Tohle.´´řekla a podala mu řetízek s přívěškem anděla.
,,Kde-kde si ho našla?´´vydechl a vzal si ho do ruky.
,,Není to jedno?Je to co jsi chtěl ne?´´
,,Ano..´´kývl.,,Dobře budu jí sledovat…A tímto je vše splaceno..´´řekl a stiskl řetízek v ruce.
,,Opravdu ti budu vděčná.´´řekla a vstala.,,Takže zítra by měla být doma…Mohl by si tedy začít v pondělí?´´
,,Jistě.´´kývl.Pak se oba vydali jinou cestou.

4. Díl Upír

11. února 2009 v 21:30 | ..... |  Angels
,,Hej..Drawn si v pohodě?´´řekla starostlivě učitelka tělocviku a šla k ní.
,,Jo..Jenom si mi zatočila hlava..Musím se napít.Hned jsem zpátky!´´usmála se a běžela do šatny.Tam došla ke svému baťohu a vytáhla z něj pití a pořádně se napila.,,Musím fakt víc pít..´´řekla si pro sebe.Najednou zaslechla výkřik.Hodila pití k baťohu a běžela ze šatny ven.Zahlédla jak někdo zatáhl její spolužačku a kamarádku Grez za roh směrem k záchodkům.Rychle tam běžela.,,GREZ!´´křikla.
,,MNN!´´ozvalo se přidušené vykřiknutí z dámských záchodků..Drawn neváhala a vběhla do nich.Okno bylo otevřené,ale nikdo nikde.Ani v kabinkách.
,,Grez…´´špitla a svěsila hlavu.Neváhala a běžela za učitelkou.,,Paní-paní Herlová!´´ křičela a tím na sebe upoutala pozornost všech.V obličeji byla úplně bílá.,,Grez..Grez někdo unesl!´´řekla učitelce, která k ní přispěchala a po jejím sdělením zbledla.


Daisuke nebyl moc rád že zmizela třetí dívka.K tomu když byla jediná svědkyně a to Drawn.Již jí vyslechla policie a teď jí šel vyslýchat i on s Philem.Drawn seděla na lavičce a koukala do země.,,Ahoj Drawn!´´pozdravil jí Phil a přisedl si k ní.,,Já a Daisuke se snažíme přijít na to proč se ztrácí dívky z naší školy.Ty si prý něco viděla.. ´´
,,Stalo se to kvůli mně!Kdybych se nešla napít..Ona by za mnou nešla a nestalo by se to.´´ řekla a smutným pohledem se na ně podívala.Daisukeho píchlo v břiše.Bylo mu líto že je smutná.,Protože si jí políbil.,ozval se pobavený hlásek v jeho mysli.On ho rychle zahnal.
,,A co se přesně stalo?´´pokračoval Phil a položil jí ruku kolem ramen.,,Vypovídej se.´´ usmál se na ní.Daisuke se na něj nelibě díval.,On si jí jen tak drží…Ccc…, zabručel si v duchu.,Líbí se ti…Jako její sestra..Hochu dvě holky mít nemůžeš!,ozval se znovu pobavený hlásek.Teď mu dalo větší práci ho zahnat.
,,Já nevím..´´řekla a postavila se.,,Ale ani jeden se do toho nemíchejte! Nic nevyřešíte a akorát se dostanete do průšvihu.Děje se tu něco nadpřirozeného..Od toho dá každý rozumný člověk ruce pryč!´´řekla rázně a otočila se.
,,Počkej jak to myslíš?´´řekl Phil a chytl jí za ruku.
,,Někdo jí vtáhl na záchody.Když jsem tam přiběhla už tam nikdo nebyl…Bylo otevřené okno.Tak proto!Stejně to zařídí někdo jinej!´´vysmekla se mu ze sevření a odcházela pryč.Šla pomalu,aby ještě zaslechla o čem mluví.Nebyla ale sama kdo je poslouchal..
,,Bože můj!To je ještě lepší než jsem doufal! Super,super a super!A když to vyřeším já udělám jistě na ní dojem!´´s radostným úsměvem zatřásl s zkoprnělým Daisukem.,Co když je Dark unesl?!Ale proč tedy neunesl Drawn?Že by jsme ho vyrušili?!Musím se na to zeptat mamky!,rozhodl se Daisuke.
,,Pro-promiň musím jít.Ahoj!´´mávl mu a rychle běžel domů.Tam bezdechu hodil školní věci na zem a došel do kuchyně.
,,Daisuke..až se vydýcháš řekneš mi co s děje?´´usmála se na něj jeho mamka.
,,J-jo. Někdo unáší dívky ze školy…Je to Dark!´´dostal ze sebe po chvíli.
,,Nesmysl.Dark to není.Je to upír.´´zavrtěla hlavou.
,,Cože?!´´
,,Chtěla jsem ti to říct jakmile přijdeš ze školy.Jde o upíra, který má sídlo někde na hřbitově v hrobce.Večer tam bude mít Welfare jistě cestu.´´mrkla na něj.,,Ale teď tě připravím na boj s upírem.´´


Welfare přistál na hřbitově.Začala bouře.Pršelo a hřmělo.Občas ozářil blesk náhrobní kameny.Podle plánu,který mu ukázala jeho matka šel do staré části hřbitova kde byli hrobky.Byli tu hodně hrobek.,,A teď do jaké.Asi do té co se z ní ozývá hluk.´´řekl a usmál se.Přišel k hrobce zdobené hrozivými sochami a vytáhl si jedno pírku z křídel. Udělal rychlí pohyb a kamenné dveře se s ohromnou září rozrazili.V hrobce nic nebylo, kromě schodů dolů.Odsud se ozývaly divné zvuky.Welfare vběhl do místnosti osvětlené pochodněmi.Na zemi byli zmizelé dívky.Byli připoutané ke kamenné stěně. Všechny byli v bezvědomí.Vedle nich byla otevřená kamenná rakev.
,,Čekal jsem že někdo přijde.´´zasmál se hrozivý hlas.Welfare se otočil.Za ním stál vysoký muž.Byl bílí a měl mrtvolné oči.Vlasy měl černé a rozježené.Na sobě měl šaty, které vypadali na to že jsou už velmi staré.Vypadali jako šaty šlechtice ovšem potrhané a špinavé.Při úšklebku odhalil dlouhé špičaté zuby.Vrhl se na něj.Měl neskutečnou sílu.PO chvíli ho měl v šachu.Ruce mu pevně držel natažené u hlavy a seděl mu na nohách a tím mu zabránil, aby se hýbal.Upír mu šel rovnou ke krku.,,Jsi na mě moc slabí!´´rozesmál se a toho Welfare využil.Podařilo se mu uvolnit jednu ruku a tou si vytrhl další pírko prudce s ním švihl před obličejem upíra a ten s bolestivým výkřikem uskočil.Welfare se dostal na nohy.Z baťohu na zádech vytáhl dřevěný kůl.
,,Je čas skončit!´´řekl rozhodně.
,,Nic se končit nebude! Zapomněl si na můj trumf!´´rozesmál se a křikl k dívkám.,,Braňte svého pána!´´všechny naráz otevřeli oči.Byli celé bílé.Pouta,která je poutala zmizeli. Všechny najednou se vrhl na Welfareho. Ten se bránil a snažil se je moc nezranit. ,Zatraceně!Nemůžu použít nic jiného než svojí sílu!Kdybych použil cokoli jiného mohli by zemřít!,
,,HAHA! Tak to vypadá že budeš poražen andílku!Welfare!´´smál se dál.Welfarovi dívky vyrazili dřevěný kůl a ten dopadl ke schodům.
,,Sakra!´´zavrčel.Zrovna odhodil jednu dívku a ostatní dvě ho srazili k zemi.Obě odhalili dlouhé špičáky a chystali se ho kousnout.Nemohl se bránit.Najednou se černá skvrna přehnala přes ně.Dark stihl v ohromné rychlosti popadnout kůl a zarazit ho do srdce upíra.
,,Ty…ty…viděl jsem tě ve..ve..´´Dark mu kůl vrazil hlouběji.Upír se přidušeným výkřikem
sesul k zemi a rozpadl se na prach.Všechny dívky patli v mdlobách na zem a nehýbali se.

,,Budou v pořádku.´´řekl tiše Dark.
,,Dark?!Co tu děláš?´´Welfare vyskočil na nohy.
,,Že bych…zachraňoval?Co myslíš.Není to super,super a super?´´koukl se na něho.
,,Co-cože?´´vyděšeně se na něj podíval.,Tohle vždycky říkal..PHIL?! Dark nemůže být Phil! Nesmí!
,,Ironie…že?´´ušklíbl se a shýbl se k jedné dívce a prohlédl si jí.,,I otvory po kousnutí zmizely. Měl by si je odsud odnést..Nebylo by to pro ně hezké probuzení.´´
,,Počkej proč si to sakra udělal?´´křikl na něj.
,,Proč?´´zopakoval Dark.,,Jako upír by si byl ošklivější než teď..Jestli to vůbec jde.. A taky…jistá osoba by mi neodpustila kdybych ty holky…nevrátil do původního stavu.´´ zasmál se.Welfare při kousavé zmínce zrudl vzteky, ale přešlo ho to jak zmínil jistou osobu.

,,Koho tím myslíš?´´řekl a díval se na něj.
,,A proč bych ti to říkal?Buď rád že jsem tě nezabil.Jednou si to ale vychutnám.´´ řekl a chystal se odejít.Welfare si vytrhl pírko.Dark se otočil.,,Ne.Dnes ne.Odnes dívky.´´ zavrtěl hlavou a vzlétl.Prohnal se kolem něj a zmizel venku.
,,Má pravdu.´´připustil Welfare.Najednou pocítil ohromné teplo.,,Né teď né!´´ vykřikl. Jeho bílé vlasy se zkrátili.Křídla zmizela.Vlasy mu zrudly a fialové oči dostali nádech jantarové.Stál tu ve své pravé podobě.,,Zatracená práce..´´zavrčel.Postupně vynesl ven všechny dívky.Netušil že ho někdo pozoruje.
,,On?!On ne..´´zašeptal Dark a v očích se mu objevili slzy.,,Ne Daisuke..´´

3. Dílek

11. února 2009 v 21:14 | Kuřé |  Angels
,,Drawn no tak mě poslouchej!´´běžela za svojí sestrou Eros.
,,Kolikrát ti mám říct abys mě nechala?!´´křikla a prudce se zastavila.,,Nech mě bejt rozumíš?!´´křikla a shodila jí na zem.Bez výrazu se dívala na své ruce.
,,D-Drawn..´´vydechla překvapeně Eros a zírala na ní.
,,Huso!Nech mě!Mám něco důležitějšího!´´křikla a rozezleně utekla pryč.V obličeji měla bolest.Eros se pomalu zvedla a oprášila si sukni. Smutně zamířila domů.Šla kolem katedrály, u které poprvé viděla v televizi Darka. Najednou do ní zamířila.Nebyl v ní nikdo. ,Policie asi předmět, který ty dva chtěli odvezli.,pomyslela si.
,,Ah..Dark..Kde jenom může být.´´vzdychla a prošla kolem sochy anděla.Něco jí lákalo k oltáříku. Bylo na něm černé pírku.Pomalu ho zvedla a prohlídla si ho. Nebylo ze žádného ptáka..Bylo hladké a moc velké na ptáka.,,Možná je..Darka..´´zavřela oči a přitiskla si pírko na tvář.
,,Co tady děláš?´´ozval se jemná záhadný hlas.Eros otevřela oči a zamrkala.Stál u ní ten bílí anděl!Byl taky velmi hezký.Oči měl takové…hezké,chápavé a fialové.
,,Já…jsem..jsem..´´zakoktala se a upustila pírko na zem.
,,Welfare vidíš že máš novou kamarádku..Ah zase ona..?´´tichý hluboký hlas promluvil ze stínu.Dark z něho vystoupil a jeho výraz byl pobavený.
,,Schovej se!´´poručil Eros Welfare a připravil se k útoku.
,,Ne!´´křikla a vběhla před Darka.,,Nech ho!´´
,,Ne!Pozor on je ten zlej!´´křikl ale bylo pozdě.Dark chytil Eros a pevně jí držel jednou rukou pod krkem a druhou jí držel za rameno dál od sebe.
,,Tak Welfare teď odstup od oltáře a já jí pustím!Jinak jí zabiju!Nic na mě nezkoušej!´´ křikl a ušklíbl se.Eros přidušeně vykřikla.
,,Darku pust jí!´´zamračil se Welfare.
,,Zatraceně ustup!´´křikl Dark a jeho hlas bodal do uší.Pevněji chytl Eros kolem krku.Dusil jí.
,,Da-Dark…j-já t-tě m-á-m rá-ráda!´´dostala ze sebe.
,,N-ne…´´pustil jí a spadl na zem.,,Ne!´´vykřikl a z jeho křídel mizelo peří a odhalovali se kosti.Jeho vlasy se pomalu zkracovali.Welfare překvapení vykřikl a Eros se jen s pootevřenou pusou beze slov dívala.,,NE!´´křičel bolestí.Najednou se zkracování vlasů a opadávání peří zastavilo.Dark se vrhl v před.Dostal se přes překvapeného Welfareho a smykem chytl pírko co bylo na zemi.Mávl s ním do vzduchu a pírko zmizelo.Kosti mu zakrylo peří.Vlasy nabyli dokonce větší délky.Vstal a podíval se na ně.Jeho oči byli rudé. ,,Kvůli tobě jsem ho tu musel nechat!´´rozesmál se na Welfareho.,,A abys věděl jí bych nikdy neublížil..z jednoho důvodu… ´´rozesmál se.,,Prý znáš i sestru Eros..Jestli pak je ti podobná…´´vzlétl a velkou rychlostí opustil katedrálu.Welfare ho chtěl následovat.
,,Néé!Musíš mi pomoc!Moje sestra je možná v nebezpečí!´´vykřikla vyděšeně a chytla Welfara za ruku.
,,Já…Dobrá.Chyť se mě a pevně se drž.Budeš mi popisovat cestu.´´Eros přikývla a chytla se ho.Poprvé letěla.Bylo to úžasné.A Welfare taky.Brzy dorazili do jejího domova.Přistáli na balkoně u sestry pokoje.Rychle vběhli do temné místnosti. Zdál se že tam nikdo není. Eros rozsvítila.Její sestra spala v posteli.Ulevený vzdech Eros jí probudil.
,,Co se-?´´zarazila se.,,Co to má znamenat?!´´vykřikla a rychle vylezla z postele.Měla na sobě jen krátkou noční košilku.,,CO tu děláš?! A s ním!´´ukázala na něj a prstem.Zlostně k němu vykročila a uklouzla na něčem černém.Kdyby jí Welfare nezachytil spadla by na zem.,,Pusť mě!´´obořila se na něj a vytrhla se mu.Se zájmem zvedla černé pírko na kterém uklouzla.
,,On..on tu byl?´´řekla překvapeně Eros.,,Ale proč tu nechal to pírko…?´´
,,Nevím.´´zamračil se Welfare a pírko Drawn vyškubl z ruky.
,,Hej..počkat o čem tu mluvíte.A co tu děláte?!´´
,,No…Dark…´´začala Eros a rychle jí to převyprávěla.
,,Co-cože?´´zamrkala Drawn.,,Ale…proč by mi tu pak nechal pírko?´´
,,Netuším…Ale jsem ráda že jsi v pořádku!Bála jsme se o tebe!´´chtěla jí obejmout ale Drawn se nedala.
,,Bála ses akorát toho že by se mohlo ukázat že je zlej!´´křikla na ní.,,A ty odsud padej!´´křikla na Welfara a chtěla mu vytrhnout pírko z ruky, ale ten ho nehodlal pustit.
,,Nech toho!´´okřikl jí.Drawn prudce škubla rukou a kousek pírka jí zůstalo v ruce. Pírko začalo svítit.Půlky i s Welfare a Drawn letěli k sobě.Ozvala se hlasitá rána a Drawn skončila na Welfarovi a byla v bezvědomí.On zamrkal a zrudl.Rychle jí ze sebe odvalil a pak jí přenesl do postele.Eros jen beze slov koukala na scénu před ní.
,,Bude v pořádku!´´křikl když vzlétl z balkona k obloze. Eros se sesula k zemi.Příští den ve škole zatáhla Eros Daisukeho stranou.,,Musím ti něco moc důležitého říct!´´ řekla a tvářila se vážně.
,,Co-co se děje?´´řekl a koukal se na ní.Dostával nepříjemný pocit.
,,Jsi můj nejlepší kamarád.Slib že to nikomu neřekneš!Prosím tě!´´naléhala na něj.
,,Slibuji..´´kývl.Jeho nepříjemný pocit zůstával a zvětšoval se.
,,Mám velkej problém.Já..potkala znovu Darka..A prosím věř mi…Dokonce jsem tam potkala i druhého.Welfare se jmenuje..´´nadechla se a všechno mu do detailu řekla.,,..a já mám o ní velký strach.Nevím co by to pírko mohlo znamenat…Ona se od té chvíle co se probudila chová totálně odtažitě.Co když jí to pírko ublížilo?!Já po tom co se to stalo omdlela..Co když jí to nějak ovlivní..Že ne!Nechci věřit že by byl Dark zlý…Nesmí být.. Prosím řekni že to udělal jen, aby projevil o mě zájem!´´zoufale se na něj dívala a vypadala že se rozbrečí.
,,Neboj..určitě se mu líbíš..A tvá sestra si to myslí taky, možná že si myslí že to udělal aby ses o něj ještě víc zajímala..Proto se tak chová…´´řekl pomalu.,Takovou lež jsi dřív nevypustil z pusu.,řekl si smutně.S námahou se na ní povzbudivě usmál.
,,Díky!Jistě máš pravdu!´´objala ho.
,,Jasně Eros..´´řekl a jeho úsměv se změnil na jaký si nešťastný škleb.,To je situace…,
,,Hej!Daisuke!´´ozval se křik.Eros ho pustila. Daisuke se otočil.Byl to Phil jeho kamarád a spolužák a také to byl jeden z redaktorů školního časopisu.,,Hádej co se stalo!´´řekl a doběhl k nim.Eros si nevšímal.Podle jeho výrazu šlo o něco pro něj úplně skvělého.
,,Em…Phile co se děje?´´koukal a něj.
,,Zmizení!A dokonce v naší škole!Zmizeli dvě holky!Obě byli hnědovlásky!Obě byli v posledních dnech zvláštní!Není to skvělí?!Konečně něco co se stalo ve škole!Tedy samozřejmě že andělé jsou taky velký sousto…Ale ty se zas jen tak podle mě neobjeví.. Ale to zmizení…Budu rozhodně pátrat!A ty bys mi jako kámoš mohl pomoc!´´zazubil se na něj.
,,Já?Proč?´´podivil se.,Co po mě dneska všichni chtěj?!To jsme nějaký pan spolehlivý nebo co?Ach jo…,
,,Proč?!Protože ty jsi pro to jak dělaný!Kromě toho jsi můj nejlepší kámoš.´´zdůraznil.,,A máš na to postavu!´´Eros mezitím odešla s kamarádkou.
,,Jak to myslíš?´´
,,No..jde o to že potřebuji jistou věc..No pojď!´´řekl a táhl ho do třídy a cestou mu vysvětloval že potřebuje jisté papíry v ředitelně a jak je s jeho pomocí získá.