2. Beat KAORU!

28. října 2009 v 20:35 | kuře |  Beat KAORU!

2. První konkurz?!

Jak si povede Sam na prvním konkurzu? Usměje se na ní štěstí? A je opravdu tak velká rivalita mezi Renem a Keiem?


,,Super! Dneska mě čeká můj první konkurz!´´ Sam stála v uniformě zaměstnance pumpy u auta v podzemní garáži a s hadicí v ruce. ,,Když mě ani teta nepoznala… Určitě mám šanci!A KAORU POZNÁ PORÁŽKU!MUHEHE!´´ poupravila si kšiltovku s ďábelským smíchem a začala jako šílená mýt auto. Majitel auta jen čuměl. Během chviličky se mu auto lesklo jako nové. Pryč bylo bláto a námraza.
,,Jsi dobrá.´´ řekl s pootevřenou pusou.
,,Děkuju!´´ zazubila se na něj.
,,Na.´´ zašoupl jí spropitné - stovku do kapsičky na prsou.
,,Děkuji! Přijďte zas. Šťastnou cestu. Nashledanou!´´ poklonila se.
,,Nashledanou.´´ řidič raději nasedl a ujížděl pryč.
,,Super!´´ zatnula ruku v pěst. ,,Dneska budu mít určitě štěstí!´´ kolem ní se rozprostírala přímo ďábelská atmosféra.
,,Em… prosím můžete mi umýt auto?´´ probudil jí až zákazník.
,,Eh? J-jistě.´´ přikývla. Tak to se nepovedlo…

,,Dobrá práce Sam!´´ poplácal jí její šéf po zádech. Rozhodla se všem, kteří jí do té doby neznali, tvrdit že se jmenuje Samantha Lady.
,,Děkuji! Zvýšíte mi plat?´´ zazubila se.
,,Zapomeň.´´ zasmál se.,,Jinak kam ses tak vyodila?´´
,,Na konkurz!´´ usmála se. Vzala si na sebe po dlouhé době krátkou sukni s černými nadkolenkami. Boty si vzala klasicky kozačky. Elegantní tričko a na něm kabát. Jediný a nejhezčí který si kdy koupila za své peníze.
,,Já myslel že na rande…Jinak na jaký?´´
,,Do reklamy.´´
,,Nemyslel jsme si že jsi ten typ… Pro slávu vše.´´
,,Tak to není! Musím se dostat do showbyznysu, abych pomstila čest své rodiny!´´ zatnula ruku v pěst.
,,To toho Sam! Budu ti držet palce.´´
,,Přijdu pozdě!´´ vykřikla a nasadila vražedné tempo.
,,Wow… jak energická dívka… Tak romantické!´´ málem se rozplynul pod pult. (Představoval si jak bojuje za čest své zneuznané matky, které měla ohromný talent na hraní, ale někdo jí zničil reputaci a její kariéra byla v troskách…)

,,He?´´ Sam zírala na plnou místnost dívek. Chytla velkou depresi. Nebylo možné aby mezi těmi hezkými dívkami měla šanci. Zničeně si sedla na poslední volnou židli. Vedle ní seděla dívka se světle hnědými vlasy. Byla moc hezká.
,,Takže!´´ přišli tři týpci, kteří byli oblečení ve stylu hip-hop. Sam jim odhadovala víc jak třicet. Díky oblečení vypadali dost směšně. ,,Začínáme. Máme pro vás úkol. Dostanete mobil a na druhé straně bude náš člověk, který vás pozoruje, a bude říkat jisté věci…A vy se musíte usmívat a předstírat, že vám volá váš kluk nebo tak.´´ usmál se na ně jeden. Dívky kývl. Mobil začal kolovat. Prvních deset bylo ani dobrých ani úplně špatných. Ale jedenáctá se rozbrečela.
,,No tak nebreč… to bude dobrý…´´utěšovaly jí ostatní. Sam se tvářila permanentně naštvaně. Když uviděla, že nepřestává brečet nasupeně se postavila a došla k ní s výrazem masového vraha.
,,Přestaň!´´ křikla na ní. Člověk skrytý za závěsem v odlehlém koutě přestal tiše mluvit do telefonu a zíral na ní.,,Myslíš, že když budeš brečet něčeho tím dosáhneš? V tom případě si hloupá a nemáš tu co dělat.Seber se!´´ měla takový výraz, že i masový vrah by měl co dělat jí napodobit. ,,Brečet kvůli nějakýmu chlapovi… Je tak…´´ začal jí tik v oku. ,,Neodpustitelný!´´
,,…´´ dívka na ní čuměla. Zapomněla brečet. Skoro všechny dívky, které bylyv dosahu na ní čuměly jako na blázna.
,,Tak vstávej.´´ řekla s mírnějším výrazem a šla zpátky na místo. Tak…TAK MĚ NASRALA! Sálala z ní nenávist. Nemohla ani vnímat okolní děj. Zamračila se ještě víc. KAITO DOSTANU TĚ! I KDYBY MĚ TO STÁLO ŽIVOT! VRRRRR!
,,Jsi na řadě.´´ dloubla do ní holka vedle ní a podala jí mobil, už dost teplý.
,,J-jo!´´ kývla.
,,Takže nám předveďte co ve vás je!´´
,,Ok!´´ kývla a stoupla si.
,,Tak ty si myslíš, že na to máš? Podle mě jsi jen hysterka, která má nějakou nepříjemnou zkušenost s muži. Že by tvá chyba? Opustil tě, protože jsi byla nesnesitelná?´´ Sam se pořád mračila, ale teď se přidávala velká dávka vzteku na toho volajícího. KAORU NEODEŠEL KVŮLI MNĚ! Chtělo se jí řvát. V ruce smáčkla mobil.,,Že bych se trefil? Vzdej to. Někdo s tvojí povahou nemá šanci uspět…´´Sam stiskla zuby. Pomalu se začala usmívat. Po představě jak škrtí Kaorua se usmívala doopravdy. Už ani nevnímala co jí říká. Oči jí radostně svítili. Začala si představovat jak jí Kaoru zavolal po tom co přijel.
,,Děkuji…Jsem tak ráda, že jsi zavolal…Doufám, že se brzy uvidíme…´´hovor se ukončil a ona to vypnula. Pak jí došlo na co myslela. ,,ÁÁÁÁÁ!´´ třískla mobilem o skleněnou desku stolu, za kterou seděli ty týpci. Sklo stejně jako mobil trochu naprasklo. ,,JEJ!´´ uvědomila si co udělala. To není dobrý… pomyslela si a nasadila zoufale omluvný úsměv.,,Já A-asi půjdu. Promiňte!´´ poklonila se a vypálila rychle ven. ,,Zkazila jsem to.´´ sedla si na lavičku poblíž automatu na pití. Trochu se ztratila, ale to jí nevadilo. ,,Proč jsou ty budovy tak obrovský?´´ vzdychla. Na jednou jí někdo přiložil studené pití na hlavu. ,,Á!´´ lekla se a jen tak, tak chytnula plechovku s citronovou limonádou. Naproti ní stál vysoký muž. Měl tmavé vlasy a bradku. Hnědé oči mu živě jiskřily. Na sobě měl ležérní oblečení.
,,Napij se. Je dobrá.´´ mrkl na ní a sám se napil ze své.
,,Em… děkuji, ale kdo jste?´´ opatrně otevřela plechovku a napila se. ,,Výborný!´´ oči jí zasvítily.
,,To jsem chtěl vidět…´´
,,Počkat!´´ její svět zešedivěl. ,,To vy jste ten z mobilu!´´ namířila na něj prstem.
,,Ano.´´kývl. ,,Asi tě naštvalo, že jsi neprošla…´´
,,Ani ne… Byla to moje chyba, ale vy jste mě moc nenaštval. Vlastně skoro vůbec.´´ zalhala. Naštval jí dost. Ale na Kaorua neměl.
,,Takže to bylo kvůli jinému klukovi, že?´´ posadil se k ní.
,,Připomněl jste mi proč tu jsem…Zničím ho! To je můj hlavní cíl!´´ zasyčela.
,,Ah… Hodně štěstí. A až do toho půjdeš kvůli… sobě, tak mi zavolej.´´ podal jí stříbrnou vizitku a zmizel.
,,He?´´ zírala na vizitku. Byla na ní černá ozdobná číslice. Jeho číslo, jinak nic víc.,,Jak to myslel?´´ vůbec nic nechápala. ,,No co už! Mám práci!´´ prudce se zvedla a zatnula ruku v pěst. ,,Příště to zvládnu! JO! Ukážu co ve mně je!´´ zasmála se. Muž jí pozoroval skrytý za rohem.
,,Opravdu zajímavá osoba…´´ pousmál se a zapálil si cigaretu.

,,Mami, mami! Že mi koupíš plakát s Keiem?!´´ Sam zrovna myla přední okýnko. Tohle nechtěla slyšet.
,,A to je kdo?´´
,,Přece ten nejkrásnější, nejmilejší, nejúžasnější a nejdokonalejší zpěvák a začínající herec!´´
,,HEREC?!´´Sam sjela houbou po předním okně. Při tom se jí povedlo udělat rýhu prstenem, který dostala od tety. Byl moc hezký.A byl určitě drahý, protože byl z chirurgické oceli. Nechápala jak se jí to mohlo povést. Její šokovaný výraz stál az to natočit.
,,VY…!´´křikla matka a s hrůzou koukala na tu rýhu.
,,Mám padáka.´´ řekla když doběhl její šéf a začal se omlouvat.
,,Jo! Vem si věci a vypadni!´´
,,Ano.´´ kývla a rychle zdrhla. Měla tuhle práci tři dny. ,,To bylo hodně dlouho.´´ ušklíbla se a převlékla se. ,,A to jen kvůli němu! KAORU TY PARCHANTE!´´ její křik se rozlehl po celém nákupním centrum kde pracovala. S povzdychem si vzala své věci a šla ven. Tak tady jí už nezaměstnají. ,,Bože to jsme dopadla.´´ courala se ulicemi. Měla opravdu zdrcený výraz. V parku, kam se dostala, aniž by tušila že tu nějaký je, klesla na kolena. Dostal jí. ZASE jí dostal. A nejhorší je že ani o tom neví. Sklopila hlavu. Na jednou se začali snášet sněhové vločky. ,,He?´´ zvedla hlavu a jedna jí přistála na nose. ,,Přísahám, že tě dostanu! Udělám ti ze života peklo!´´ křikla, ale pak posmutněla. Na nejvýše ho může otravovat jako stalker. Zajela si rukou do vlasů. Nemá na to. ,,Kruci… MÁM NA TO!´´ prudce se postavila. ,,DOSTANU HO!´´ teď se uvolnil konečně její démon, který se dlouho chtěl dostat na povrch. ,,MOJÍ POMSTU NEPŘEŽIJE! HOHOHOHO!´´ rozesmála se jako pravý ďábel. ,,Těš SE!´´ zaječela a ohromující rychlostí vyrazila vpřed.

,,Výborně…Takže tě čeká focení do kalendáře…Každý měsíc jako jiná nadpřirozené bytost! Leden - rytíř! Únor - lovec draků! Březen - Satir! Duben - čaroděj! Květen - elf! Červen - lidská podoba fénixe, červenec - vládce pekel! Srpen - upír! Září - Bůh smrti. Super ne? Říjen - kentaur. Listopad - princ …A prosinec - vlkodlak!´´ usmíval se manažer na Rena.
,,A proč nedělám jen démony?´´ sedl si do křesílka. Právě se měl jít fotit na obálku jednoho časopisu. Nasadil neodolatelný pohled.
,,No…em… s toho… sešlo.´´ podrbal se na hlavě.
,,Neříkej mi…!´´ rozšířily se mu oči.
,,No podívejme se. Ahoj Grede…Rene vypadáš skvěle!´´ usmál se na ně manažer Keie. Právě přišel z vedlejší místnosti. A za ním Kei.
,,To je ale milé překvapení…´´ usmál se Ren. Jeho skutečné já se změnilo v ďábla s vidlemi.
,,Ahoj.´´ mávl mu.
,,Slyšel jsem že budeš fotit kalendář jako démon.´´ řekl a dal si nohu přes nohu. Milý úsměvem nemizel. POČKEJ TY…! Ďáblík začal kout pikle.
,,Ano. Slyšel si správně.´´kývl. Já toho týpka nemůžu ani vystát! Ale profesionalita… Na poměl se rychle. A na tváři mu zůstal milý úsměv. Ale očima propichoval Rena se stejnou vášní jako on jeho.
,,Hodně štěstí…Jinak jsem taky slyšel, že ti jedna holka vyhrožovala…že tě zničí. Že zaplatíš.´´
,,Máš dobré informace…To víš praštění fanoušci.´´ Jak se to dozvěděl? V časopisech tohle uvedené nebylo…! (Bylo to sousto. Hodně fotek jak nebohou Sam odnáší, bylo uveřejněno…Sam s toho měla málem infarkt…A prohlásila že se k ní obrátilo štěstí prdelí)
,,Já vždy.´´ ÁÁÁ! Ten grázl!!! Jak může být tak klidný! Zavraždím ho! Ne to nechám na Sam…Sam? Od kdy je to vlastně Sam a ne Samantha? Zamyslel se.
,,Super. Měj se. Hodně štěstí s tvým novým cédéčkem.´´
,,Díky… Tobě taky… budeš ho potřebovat.´´ potřásl si rukou, při čem se málem zabili pohledy a pak Kei odkráčel.
,,Ten grázl…´´ vrčel po cestě.
,,Ten grázl…´´vrčel Ren v křesle. ,,On mi vzal mé focené!´´
,,Rene děsíš mě…´´ fňukl jeho manažer.

V noci se Sam zadívala do stropu. Spala v kumbálu na zemi ve spacáku. ,,Ach jo.´´ jinde nebylo místo…A ona chtěla mít klid a trochu soukromí. Doufala že na ní nespadne koště, které od ní bylo nebezpečně vzdáleno. ,,Kruci. Musím si najít práci…´´ přetočila se na bok. Zatracenej život… čert abys spral!´´ křikla a pak vydechla. Cítila se líp. ,,Porazím ho!´´ podívala se na stěnu kde byla nalepená jeho fotka s několika dírami po noži. ,,Já ti slibuju že tě dostanu!´´ rozesmála se a pak vyčerpaně usnula.
♥ See You! ♥
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MewGirl MewGirl | E-mail | Web | 28. října 2009 v 21:33 | Reagovat

Supeeer.Napíš dnes ešte jeden prosííím *psie očká ktoré hovoria že je hotový ďalší diel temných anielov a prvý diel novej poviedky*

2 Kai - bývalá kaka-nya Kai - bývalá kaka-nya | Web | 18. února 2012 v 12:50 | Reagovat

Hey fakt super xD čtu to znovu po 3 rocích a mám Rena stejně ráda, jako dřív :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama