4.díl/Story of the NightPrince

29. července 2010 v 16:40 | Ufíí |  Story of the NightPrince

IV. Love story 1/2

♥


Po týdnu školy toho měla Ryuzaki plné zuby. Možná by si zvykla-kdyby neexistovala jedna osoba. Ta, která měla být už dávno po smrti, jenže…
                "Ahoj Ryu!"Jamie se na ní zazubil, když se náhodně potkali u dveří do školy. Nebyla si jistá, jestli je to taková náhodička. Vypadalo to, že jí to dělá schválně. "…kdy mi konečně odpovíš?"mile se usmál.
"Ahoooooooj Jamie!"Kayla okamžitě přiletěla. Ryuzaki ještě nestihla zjistit, jestli s ním fakt chodí nebo ne. No vlastně se jí ani moc nechtělo. Měla důležitější věci na hledání.
"Kayla,"Jen kývl hlavou a otočil se. Odešel pryč.
"Chudá holka,"Kayla byla bez sebe vzteky a prudce vrazila do Ryuzaki,
když odcházela. Ta by se divila, kdyby věděla, kolik peněz ve skutečnosti má. Áááááááááá! Už zase! Kolikrát jen pomyslela na to, že by odhalila kdo je? Za poslední tejden tisíckrát.

Vešla do třídy a plánovala si sednout na své obvyklé místo vedle Lindy. To byla asi jediná osoba, která s ní za ten týden prohodila několik slov.
"Huh?"Zírala, že teď je její místo obklopené snad všemi dívkami ze třídy a dokonce i někteří kluci nakukovali.
"To jako vážně?"Slyšela zrovna nenápadnou hnědovlásku. Viděla, jak vykulila oči. Zůstala stát kousek od kroužku a jen poslouchala.
"Hm…jo. Jmenuje se Skull."Linda mluvila téměř roztržitě a mírně červená se usmívala. Odkdy je tak nesmělá? Ryuzaki protočila oči v sloup. Skull, nejspíš to bude nějaký její nový kluk, celebrita. Jenže to jméno, byla si jistá, že už ho někde slyšela.
"Kolik mu je? Vypadá hezky?"doráželi dívky.
"No…,"Ryuzaki na ní viděla jak váhá. "…je mladý,"odpověděla pak prostě a na chvilku sklopila oči.
"Jen mladý?"Dívky zklamaně vrtěli hlavou. "…ale je to Skull Dark. Musí být hezký,"
"Co…???"Ryuzaki vykulila oči. Neuvědomila si, že to řekla nahlas. Zalapala po dechu, Skull Dark. Který normální kluk měl jméno Skull? Samozřejmě jich hodně nebylo a k tomu. Byl to Dark. Jednou až vyrosteš, budeš mít hezkého manžela. Říkal to vřelí, hluboký hlas. Paní Dark se zrovna narodil další syn. Třeba budeš mít na výběr, zlatíčko…Odpoutala se do myšlenek. Kdo u všech svatých byla Linda? Jakou měla spojitost z mafií a Skullem? Opravdu s ním začla jen tak chodit? Všimla si, že se všichni koukají na ní a plánovala si sednout. Jenže jí chytla křeč do břicha a nehodlala jen tak přestat. Zalapala po dechu a propadla se na kolena. Přivřela oči a chytla se za břicho. Ten grázl…Vzpomněla si na nesmělého, zkroušeného muže, jménem Ron. Nakonec porušil smlouvu, jeho nejlepší přítel je mrtví a jeho duše propadla peklu. Bolelo to jí, protože ona poskytla schopnost určenou k pomstě. K jakékoli kromě smrti.
"Musí na ošetřovnu!"Linda okamžitě vyskočila. Jako by se chytla příležitosti, zmizet z centra pozornosti.
"Snoubenka Skulla Darka,"Odfrkla si jedna holka, když ji Linda odváděla na ošetřovnu.
                Ryuzaki se těžce nadechla. Potila se, ale první křeč zvolna odeznívala. Pootevřela oči.
"Zasnoubila jsi se, se Skullem? Kdo seš?"Ryuzaki se neudržela.
"Nikdo!"Odsekla Linda vztekle. Nepozastavovala se nad faktem, jak Ryuzaki ví, že Skull je někdo významný. Uprchlík…je to Skull, který se skrývá ve škole? Musela vzdychnout. Možná teď pochopila, proč jí děda neřekl jméno. Tahle odpadlická rodina jim byla nejblíže. Možná víc než Wolf a to, to byly příbuzní ze strany matky. Alespoň si nebude dělat nárok na mě. Ulevilo se jí, protože by to bylo docela možné. Kolik rodin akceptuje jako vůdčí mafie nezletilou dívku? Přestala myslet na to, že jí vnutí manžela.
Vlastně by se měla připravit, nejspíš to bude další co po ní děda bude chtít. Měla by přijmout jeho rozhodnutí v klidu. Lepší manžel, než jeho návrat.
"Au…,"Teď
se ke křeči přidali ještě závrati. Zabil víc lidí? Musela mu tu schopnost okamžitě vzít. Musela ho zabít. Hned teď!
"Soule, zvedni ten svůj línej zadek a pojď sen,"sklonila unaveně hlavu. Zrovna zazvonilo na začátek hodiny.
"He?"Linda se jí pořád ještě pokoušela dostat na ošetřovnu.
                "Jak si přeješ,"Soul se vynořil klasicky v mikině a džínech.
"Já jí na tu ošetřovnu dovedu, nemusíš se bát,"vzal Ryuzaki v klídku do náruče a zmizel za rohem. Pak zmizel i úplně, ale dával si pozor, aby ho při tom nikdo neviděl.

"Už mě můžeš pustit,"Ryuzaki a Soul stáli na střeše téměř vyhořelé budovy.
"Konečně mám všechno zpátky, že jo?"Ron se k nim otočil, ruce až po lokty proměněné v oheň.
"Porušil jsi dohodu. Nic nemáš,"zabručela Ryuzaki a vztáhla ruku, jako by mu chtěla odebrat schopnost.
"Zmlkni dítě! Ty ničemu nerozumíš! Je mrtví. Všichni v jeho stupidní firmě jsou mrtví! I ta zrádkyně!"Ron téměř zešílel.
"Nejsem dítě!"Ohradila se Ryuzaki okamžitě a chytla se za břicho. "…a právě proto, že jsi je zabil ti říkám, že nemáš nic! Tvoje duše patří Soulovi. Podepsal jsi se krví, vzpomínáš?"Snažila se, aby konečně pochopil.
"A ty si myslíš, že se nechám? Naivní holčička,"uculil se a plamen vzrostli.
"Soule! Zabij ho!"Přikázala Ryuzaki. Nemínila uhořet.
"Nemůžu."Soul jí přenesl do rohu, kde to zatím nehořelo. "nejdřív mu musím vzít schopnosti,"vzdychl.
"Jo…jasně,"Ryuzaki si stáhla sako a kravatu. Sundala si i košili.
"Hezká podprsenka,"Kývl Soul a prohlížel si černou s bílými zamračenými Smolíky.
"Úchyle! Dělej,"Raději si sedla. Stejně by se dřív nebo později zhroutila.
"Fajn, lehni si,"poznamenal.
"To zní ještě úchylněji!"Ryuzaki ho poslechla. A Soul se konečně začal soustředit na druhé tetování. Vypadalo jinak než ta spleť kliček co měla na zádech a pažích. Bylo rousní a tvrdě černé. Okraj se podobal ozubenému kolečku a střed byl vypletený čárkami a dalšími nepochopitelně umístěnými kolečky. Bylo to velké, obklopovalo to Ryuzakin pupík a zaplňovalo to téměř celé břicho. Když by jste se na to odívali zdálky, dalo by se to přirovnat ke složitému mechanismu.
"Bože,"Soul přiložil prsty, každý do jednoho kolečka.
"!"Ryuzaki se napjala. Bolelo to, když se po kruhu rozlila červená. Měla podezření, že je to pravá krev.Ta jako by se vracela zpět do Soulovích prstů. Čím víc jí z kruhu ubylo, tím menší byly plameny. Nakonec
Ron bezradně ucouvl, úplně bezbranný. Soul si chystal vzít jeho duši-bezbolestně.
"Počkej!
Zabiju ho já…víš jak to bolelo, když poprvé zabil?"Zvedla se a šla k němu. Něčím jako oblékání se nezatěžovala.
"Nice body!"Neodpustil si rýpnutí Ron. "nedáme to dohromady?"rozhodně nepostrádal černý humor.
"Vtipný až do konce,"Ryuzaki vzdychla a podívala se na něj tím pravým pohledem.
"zlom si vaz!"Přikázala. Věděla, že její schopnosti donutí lidi udělat nemožné. Odvrátila se právě včas, uslyšela lupnutí a věděla, že je po všem.
"Teď si tu duši klidně sněz!"Šla ke svému oblečení.
                Ryuzaki se vrátila do školy.
"Co se ti stalo? Máš tady škrábanec, ráno jsi ho neměla!"
"Co je tobě do toho?"Otočila se až teď. Jamie si přisedl, když seděla sama u stolu s obědem. Každou chvíli očekávala, kdy dojde taky jeho ocásek-Kayla.
"To víš, jsem do tebe tajně zamilovaný,"zazubil se.
"Ty máš vážně rád místa, kde o tebe nikdo nestojí co?"Povzdechla si a schválně se vyhýbala jeho žlutým očím. Nemohla říct, že by jí děsili. Jen jí nutili myslet si, že si na něj má dávat pozor. A její instinkt byl většinou bezchybný.
"Samozřejmě. Ale teď vážně? Nečekal bych, že Ryuzaki Night Prince bude mít čas zabývat se takovou blbostí, jako je škola,"schválně oddělil její jména.
"Odhalena…,"zatnula zuby. Ten incident s Ronem, neměla už náladu skrývat před ním pravdu. Jednoduše ho pozve ještě dneska na střechu a tam ho z ní donutí skočit.
"Přemýšlíš jak se mě zbavit?"Odtušil vesele. " neboj nenechám se…,"jen zavrtěl hlavou.
"Tady jsi Jamie!" Doloudali se k nim dva kluci-nejspíš z fotbalového týmu. "…dneska je náhradní trénink!"
"Pa Ryu…,"on věděl jak jí zaručeně naštvat.
* **
"To byl zase sen,"druhý den se Ryuzaki probudila z hororu v podobě jejího snu. Zdálo se jí, že jí kousl upír a ona se stala upírem. Taková blbost, jak na to mohla věřit?
"Zachraň mě Sho-chan! Určitě mám teplotu a nemůžu do školy,"upřela na něj psí pohled.
"No jasně, to ti sežere tak pes."Už ani nepoznamenal, že se jmenuje Shoichi. Ze začátku to dělal, ale moc platné mu to nebylo. Stejně mu všichni říkali Sho-chan.
"Ty nejsi pes? A já tě vždycky brala za domácí zvířátko!"Odtušila.
"Milé,"vytáhl jí z postele. "…připravil jsem ti novou školní uniformu. Příště až půjdeš vraždit klienta, převlíkni se jo? Mimochodem, ta včerejší podprsenka je pěkná. Kde jsi ji koupila??"
"!"zrudla. "Jak? Co?"
"Soul to má jako tapetu na mobilu, a já jsem jí chtěl dát jako dárek k dennímu výročí s mojí novou přítelkyní,"
"Děvkař a grázl…,"uvažovala co je lepší.
"Ne, já sem jen gentleman…,"raději se odporoučel.
                "Hm…v limuzínce bych se cítila líp,"
"Dneska máš paranoiu."Uculil se Erik. Všiml si, že se pořád otáčí.
"Nemám! Jen se mi to zdá divné. Někdo nás musí sledovat…,"Opět se otočila. Nic.
"Chudoba ti leze na mozek!"Poklepal jí na čelo.
"Ty malej!"Kopla ho.
                "Znám toho chlapa?"Všimla si muže v obleku. Podezřívavě se na něj zahleděla.
"Šel k zástupci ředitele, nejspíš je z banky…proboha,"Protočil oči v sloup Erik a odešel ze třídy.

"He!"Ryuzaki zůstala jen koukat. Ano, opět jí zaujala Linda. Jenže tentokrát se nechovala nesměle a zamilovaně. Strnule zírala na desku stolu.
"Lindo, co je ti?"Pokoušela se s ní hnout jedna dívka ze třídy. Další tam jen stáli a posměšně si šeptali. Včera záviděli, dneska pomlouvali.
"Co se stalo?"Ryuzaki se sedla vedle ní. Zvedla hlavu. Ryuzaki si mohla prohlédnout krásně vybarvenou modřinu kolem oka.
"Odmítla jsem ho…,"zašeptala tiše. Skoro se jí zlomil hlas. Naštěstí zazvonilo, takže všichni z bručením odešli na místa. Nikdo ji neslyšel- kromě Ryuzaki.
"Ty jsi odmítla…Skulla Darka?"Ryuzaki ztěžkla polkla. Pokud se teď měl někdo něčeho bát, tak to byla Linda. Tohle nedopadne hezky. Mafie nebyla nijak příjemná, ale odpadlé rodiny, byly extra zločinci.
                "A to tě tak zmlátil on?"poznamenala Ryuzaki asi třetí hodinu, když si všechno promyslela.
"Ne…otec,"ztěžka se nadechla. "odjedu k babičce a schovám se. Chtěla jsem jen, ještě všechny vidět…,"polkla a sklesle zabodla pohled k tabuli. To se ti stane osudným. Pokud se Skull schovával jako jeden z učitelů v jejich škole, tak určitě.
"Proč si proboha odmítala?"Konečně ze sebe vymáčkla otázku u které jí odpověď nejvíc zajímala.
"Je odporný. Teda to co dělá,"upřesnila.
"Čtvrtá lavice! Pokud se chcete bavit tak to máte smůlu! Každá si připraví referát,"učitelce došla trpělivost. Proto Ryuzaki zmlkla.

"A do pr-,"Poslední hodina. Končili v půl dvanácté, protože jim tři hodiny odpadli. Takže byly první, jenže i v tak krásném počasí všechny dveře byly zavřené.
"Musím domů…co je?"Otázala se Ryuzaki prvního u dveří.
"Vypadni skrčku,"odbyl jí chlápek, který rozhodně nebyl učitel ani student. Pozorně se na něj podívala. Ten z banky?
Ironie, samozřejmě, že nebyl z banky.
"Já nejsem…Zmlkni!"někdo jí odtáhl od dveří. Zjistila, že Erik.
"Co tady děláš?"nechápala.
"Mladý Wolf? Těší nás,"jeden z chlápků se na něj zadíval. Až teď Ryuzaki zaznamenala, že tam jsou vlastně dva.
"Bože, to jsem si mohl myslet. Zřejmě to vážně nebyla banka. O co go?"Erik se na něj díval a nedával znát strach. Počkat.Bojí se ten kluk? Až teď si uvědomila, že nejspíš ne. Erik byl inteligentní, nebál se jí přesto se vydírala jeho sestru a dala zabít bratra. Tohle ho určitě nevyděsí.
"Pan Dark jsi přišel pro svojí snoubenku. Nebo spíš, zařídil, aby nemohla utýct!"Zasmáli se oba dva.
"Skull Dark?"zajímal se Erik.
"Linda…,"Ryuzaki pomalu šla pryč od těch dveří.

Příště... V. Love story 2/2

...

      

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Flegy Flegy | 29. července 2010 v 17:34 | Reagovat

toto je super... už sa teším na ďalší, dúfam, že bude čo najskôr :P

2 Miya-chan Miya-chan | Web | 29. července 2010 v 20:23 | Reagovat

rawr!! to je sakra napínavý! další dílek, prosíím xO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama