VI. On x Off

29. července 2010 v 22:41 | ††† Kuře ††† |  On x Off

††††† On x Of †††††

VI. Stín pravdy


♥

Ethan ležel na posteli. Své brýle měl na stolku. Zamyšleně se díval do stropu. Kousl se do rtu. To co včera viděl...Nedivil se, že Ren nepřišel do školy. Dokonce zaslechl učitele, který se o něm bavil, že i od své babičky někam zmizel. To se mu nelíbylo. Jak ho měl teď dostat do týmu?  Ozvalo se zaklepání a do pokoje vešla Kyoko v pyžamu. Růžové s kočkou. ,,Neruším?"
,,Ne...přemýšlím," zavrtěl hlavou.
,,A o kom? Nebo o čem...?" dodala hned a sedla si k němu.
,,O Renovi...," přivřel oči a zamračil se.
,,Měla bych začít žárlit?" nadzdvyhla obočí.
,,Tobě se líbí?" koukl se na ní.
,,Ne, to já jen tak... Jinak...," opřela se o zeď. Výhoda postele u zdi. Můžete se o ní opřít... nebo si v noci rozbít hlavu.,,... Grace tvrdí, že se k nám nikdy nepřidá...," vzdychla.
,,Tak to se plete! Dostanu ho... jinak... co je?" všiml si že pobledla.
,,Nic...," zavrtěla hlavou.
,,Lžeš hůř, než si myslíš... Řekni mi to...," vyzval jí.
,,Já vlezla Grace do mysli... Nechtěla jsem...no ale... bylo to včera... a... Prej nám nenechá odhalit jeho tajemství... a...že ho nechce nechat Anju, protože...ho sama miluje," vzdychla. A bylo to venku.
,,Ale, ale... milostný trojúhelník. Anju miluje Rena... Grace miluje Rena... A Ren miluje koho...? Nezdálo se mi... Nevím...," zavřel oči. ,,Vypadalo to... podivně...," přehrál si včerejší událost.
,,Jak to myslíš?" nechápala. Konec konců přišla až na konec. Borec na konec...
,,Nevím...," zamračil se. Ano Ren měl veliké sebeovládání... ale když poprvé uviděl Anju... Otevřel oči. Něco mu tu nehrálo. Proč se Ren tak choval... a pak jak se sesypal... Co ukrývá za tajemství...? Víc než kdy jindy chtěl řpijít na tajemství někoho jiného... Začínal tím být až posedlý. ,,Musím zjistit proč... Kyoko...až se Ren vrátí... myslíš, že se mu dostaneš do hlavy?" řekl najednou. ,,Chci aby si tam našla vzpomínky na Anju!"
,,Huh?" koukala se na něj.
,,Dokážeš to?"
,,Pokud s ní spal...to nechci vidět...," zamumlala.
,,Prosím je to důležitý!"
,,Ok... pokud se objeví pokusím se...," kývla. Jemu nakonec kývne na všechno...tak proč se snaží vůbec něco říkat? Vzdychla.
,,Díky...," usmál se.
,,Nejsi...trochu posedlý?"
,,Možná...," kývl. ,,Dobrou noc...," řekl rychle.
,,D-dobrou...," kývla a vstala. Koukla se na něj a pak radši odešla.

†††

Ethan šel mimořádně do školy dřív. Ve třídě byl první a ztuhl. Na jeho lavici byl nějaký balíček. Sedl si a koukl se na balíček. Byla to vlastně jen krabice převázaná žlutou mašlí. Pomalu jí rozvázal a odklopil víko. ,,Co to...?" vytáhl papíry. Nemohl tomu uvěřit. Byla to karta bývalého studenta... Byla to karta jeho otce. Chodil jsem do školy! Oči se mu rozšířily. Podíval se do krabice a vytáhl výstřižek z novin. ,,Rodiná tragédie...," zíral na rodný dům v plamenech. ,,Uhořela celá... rodina...," přečetl a zavrtěl hlavou. KDO?! Nadechl se a koukl se znova do krabice, jestli něco nepřehlédl. Ano. Malinký kousek papíru. Vytáhl ho. Bylo to pětimístné číslo. ,,856 24?" přečetl. Co to má bejt? Nechápal. ,,...," zíral před sebe. Kdo... mu to jsem dal... Kdo ví kdo opravdu je?! To vípřece jen Kyoko! Ethan vrátil papíry do krabice a dal si jí do tašky. ,,Co tohle mělo znamenat...?" začal být dost nejistý.
,,Ehm...?"
,,!!!" nadskočil. Koukl se vedle. Výstřihl. Koukl se víc nahoru. Holka. Vysoká zelenovlasá holka, která měla své delší vlasy v culíku. Na sobě měla mini sukni a tílko. První co ho napadlo... Veliké poprsí. Podle něj až moc... Zelené oči se na něj dívaly.
,,Ahoj já jsem Sieon...," mile se usmála. Třída se začala plnit lidmi. ,,Ehm... ty jsi Ethan?"
,,Ano," mile se usmál. ,,Co potřebuješ? A odkud mě vlastně znáš?" zamrkal.
,,Já... slyšela jsem, že se bavíš s renem... a dokonce i úspěšně...," sedla si na lavici. Ethan se podíval na její obličej. Hezká. A namalovaná. Dost výrazně.
,,Chtěla jsme se zeptat...nemohl by jsi nějak... víš... mě se líbí...," zrudla.
,,Aha...," kývl. ,,A?"
,,Nemohl by si ho nějak... nevím. Snažím se ho někam vytáhnout, ale on je jakoby mě neviděl... Kromě toho... nevíš kde je?" vzdychla.
,,Netuším...," pokrčil rameny. ,,Ale až se vrátí, pokusím se ho rozveselit," mile se usmíval.
,,Díky! Víš on... je opravdu hezký... možná se ti nezdá, ale podívej se...," vytáhla fotku. ,,A co je z něj teď? Jen hromádka... neštěstí...," vzdychla. Ethan se podíval na fotku. Zamrkal. Už jí chápal. Na fotce byli dvojčata. Na levo odhadl že je Katsumi. Měla poměrně hezký výraz. Taková zvláštní. její bratr jí právě dával ruku na rameno a vypadal, že na fotku přiskočil. Vlasy měl rozevlátější a měl ďábelský výraz. Fotka prozrazovala, že měl v uchu naušnici. Dokonce dvě.Bylo poznat, že měl trochu víc ostřejší rysy než jeho sestra.
,,To je... tady má opravdu sexy pohled. Takový ďáblíkové jsou asi v kurzu co?" usmál se.
,,O čem mluvíš?" podívala se na fotku a rozesmála se. ,,Už chápu!"ukázal na "Rena" ,,Tohle je Katsumi! Jeho sestra... bohužel umřela... On je na levo...,"  zavrtěla hlavou.
,,...," Ethan otevřel pusu. ,,A-aha...," kývl a byl v šoku.
,,Já vím... dost lidí si je málem spletlo... Kdyby si ale viděl je celé, taky by si to poznal bez problémů... Ach jo... nechápu... Katsumi...chodila se mnou do třídy jeden rok... Ona byla... vždycky tak živá a chovala se... občas jako utržená ze řetězu... Ničeho se nebála a tak... ale jak bylo vidět byla to jen maska... chudinka skočit z mostu...," vzdychla.
,,To je hrozné... nevíš jaké měla schopnosti?" zeptal se najednou.
,,Ano šíleně hrozné... a měla opak bratrových schopností.  Uměla mrazit a tak. Většina lidí měla za to, i já, že by ty schopnosti měli mít na opak. Ona výbušný oheň a on led... Ach jo... holka nešťastná...," vzdychla. ,,Svému bratrovi zlomila srdce...," vstala a odcházela.
,A fotka?"
,,Tu si nech, mám jich víc!" mávla mu a odešla.
,,Tak... to je zajímavé...," díval se na fotku. Opravdu si byli dost podobní. Byli to taky dvojčata... Tak se nebylo co divit. Koukal se na Katsumi. Co jí asi dovedlo k tomu skočit? Nechápal to.

†††

Kyoko si nadával do blbečku. Viděla tu zelenovlasou nádheru u Ethana a kopla do zdi. Palec jí šíleně bolel. Tak se dokulhala na ošetřovnu. Tam jí sestřička ošetřila. Palec jí krásně natekl. ,,Na chvilku odběhnu," usmála se na ní a nechala jí na lůžku.
,,Já jsem fak idiot. Žárlivej idiot!" vzdychla si a seskočila. Dokulhala se k oknu. Byla tak smutná. ,,Debilní žárlivej idiot!" plácla se do hlavy. ,,Ach jo...jsem fakt debil...debil!" zavřela oči.
,,To už si říkala...," ozval se hlas...
,,RENE!" otočila se a zírala na něj. Ležel na lůžku u okna a kolem sebe měl závěs. Dokulhala k němu a sedla si na postel. ,,Mysleli jsme, že ses někde zašil... jsi ok?" zeptala se se strachem.
,,Ne...," zavrtěl hlavou. ,,Já umírám...Ale může umírat mrtvý?"
,,Rene ty nejsi mrtvý!" vyděsila se.
,,Jak myslíš...," zavřel oči. Kyoko se mu nabourala do hlavy. Cítila se jakoby byla nějaký hacker. Vzpomínka na Anju...
,,...," soustředila se. Měla jen takové... útržkovité rozhovory... spíš přátelské.
,,Nelez mi do hlavy!" Ren jí prudce chytl za ruku. Kyoko vykřikla.
,,!!!"
,,Tak ty mrcho...," oči se mu zúžily. ,,Chceš vědět pravdu...o mě Anju...Katsumi... a ostatním?"
,,Já...promiň...," roztřásla se. Bála se ho.
,,Omlouváš se... na to je pozdě. Chceš znát pravdu? Ukážu ti jí... Vlastně jsem rád, že jsi mi lezla do hlavy...aspoň budeš první, kdo pozná celou pravdu... Já už jí nezvládám...a zabíjí mě... A tebe možná taky zabije...," řekl a vzal jí za ruku a lehl si. Její ruku si dal na čelo a zavřel oči. Kyoko upadla do podivného stavu...tohle nikdy nezažila! Noční můra pro oba dva.... právě začala!

††† Příště... †††

VII. Smrt dvojčat 1/3

Co Kyoko zjistí od Rena? Je pravda tak hrozná, že s ní Ren nedokáže žít a doslova ho zabíjí? A proč právě Kyoko chce ukázat pravdu...? Je to protože, to nedokáže...nebo nemůže říct...? Opravdový příběh Rena a Katsumi začíná... Ustojí oba pravdu? Nebo zemřou...?
♥

Oheň a led...

Ren a Katsumi...

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miya-chan Miya-chan | Web | 30. července 2010 v 0:19 | Reagovat

:O *není schopna slova* to je.. totálně skělý! napínavý! ááá! chci další dííl!! >o<

2 Flegy Flegy | 30. července 2010 v 8:02 | Reagovat

aaaaaa ďaleeeej ja chcem vedieť, čo sa stalooo :D rychlo, schnell, rychlo, schnell... je to super, už sa neviem dočkať :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama