Prosinec 2010I. Kapitola

30. prosince 2010 v 17:57 | ††† Kuře ††† |  Aria

I. Dohoda

ring

Povídka...

30. prosince 2010 v 14:04 | ††† Kuře ††† |  Aria
Už zase new věc xD
Příběh o jiném světě, kde se o moc od pradávna rvalo Sesterstvo a Bratrstvo. Bohužel pro ně, se zrodila Inkvizice, která měla míň dobrých úmyslů než Sesterstvo a Bratrstvo dohromady. Ti se rozhodli navázat spojenectví a pokusit se zničit Inkvizici. Ale potřebují pomoc od dvou nejsilnějších mágů, kteří utekli na Zem. A tak se jeden člen Bratrstva vydává dobrovolně na Zem...
Tohle netuší dva sourozenci, kteří mají dost starostí se školou, kamarády a dalšími obvyklými věci. Netuší nic o Arii. Co budou dělat, když si je najde člen Bratrstva a zhrůzou zjistí, že jsou potomky těch, pro které byl poslán? O to horší je, že jsou jejich rodiče po smrti. Jak přesvědčit na vědu zaměřeného Damona a bláznivou Enii, která se kvůli bratrovi převlékla za kluka a chodí na klučičí školu, o tom že jsou mágové a možní dědicové trůnu jak Sesterstva a Bratrstva? A hlavně... jak tyhle dva sourozence donutit neblbnout a dovést je zpátky do Arie?!
Nemožné...New povídka :)

24. prosince 2010 v 21:41 | Ufíí |  XIII.

XIII

Megumi je převlečená za svého mrtvého bratrance a chodí na jeho školu, chlapeckou školu. Má neobyčejný talent na kreslení, společně ještě s bratrancem začali mangu, Megumi jí dokončí a potom se nějak stane..., že je onou mangou vtažena...někdo jí chce zabít... kdo a proč?!

Žánr: Romance, komedie, fantasy atd...

Prolog

♥

Šťastný a Veselý... hehe!

24. prosince 2010 v 17:27 | ††† Kuře ††† |  O nás (info,novinky atd.)
Přeju Vám šťastný a Veselý! (taky vás to už štve? Cítíte se jako telefoní ústředna? Zkuste chování ala doktor House! xD)
Tak ještě pár hodin a máme za sebou ten cvokhouse... Štědrý den... xD
...♥_♥

Lenost

23. prosince 2010 v 14:20 | ††† Kuře ††† |  O nás (info,novinky atd.)
Je zajímavé jak je člověk líný... Stále nemám dárky pro všechny ale proč se stresovat.. je 23. takže klídek... Kruci zase to nestíhám! To je děs (>_<) Jak je to možný? Asi dopadnu brzo jako lidi, který kupují dárky 24.12. na benzíně... to je bída xD Vánoce, Vánoce odcházejí... pějmě přátelé...! xD
Nemám ráda vánoce... stres, nuda, hádky, úklid, bláznění, vyhazování prachů do vzduchu, ale na druhou stranu jsme zabíjela a kuchala kapra takže... Něco na nich asi bude :D
♥
Ps: Táhněte s narozením J.K. já slavím zásadně jen slunovrat! xD (stejně není potvrzeno že se narodil právě na noc 24-25. 12. ... Plus fakt se mi nechce žrát ty úžasný story kolem něj... Jdu radši kecat s Belzebubem xD Ps: V enigmě je zajímavý článek o démonech... Jak říká má sestra... křesťanství mělo krásnou myšlenku, ale ti papaláši s toho udělali něco nechutnýho... A já tiše souhlasím.. a píšu své úvahy na téma sekta jménem Křesťanství. xD)

HTF

23. prosince 2010 v 14:10 HTF
♥
♥
♥


Bolest na duši, člověku nesluší

22. prosince 2010 v 15:22 | ††† Kuře ††† |  O nás (info,novinky atd.)
Bolest na duši, člověku nesluší.
Tohle je zajímavý téma. Myslím že v době Vánoc je to dobrý. Protože nevím jak u Vás, ale u nás není nikdy - šťastné a veselé, klidné Vánoce. Na chvilku možná, ale věčně jsou to uspěchané svátky, kde mám depku že nemám skoro žádný dárek koupený... Pak je tu nechutný zvyk a "nutnost" navštěvovat hřbitov a myslel na mrtvé. Po té je má matka na prášky, otec protivnější než normálně... O sestře nemluvě, ale ta tam jako já naštěstí nechodí... Je zajímavé že v době "radosti" na dost lidí padá pravý opak - deprese, apatie a všeobecné znechucení... Ale to jsme odběhla trošku od tématu. Bolest na duši má každý, ale každý jí jinak zvládá a ukrývá. Jsem moc v náladě "mouchy sežerte si mě" na to abych napsala něco povzbuzujícího... Snad jen na bolest je nejlepší lék to co člověku udělá radost a nechá ho na chvilku zapomenout... U mě hudba... a psaní.
1
Co je horší... Když se stane něco Vám nebo Vašim milovaným?
Když něco máte a ztratíte, nebo když to něco nikdy nemáte?
Přežívání nebo umírání?
Nenávidět toho kdo Vás miluje nebo milovat toho kdo Vás nenávidí?


II. Kostlivcův Pán

21. prosince 2010 v 22:10 | ††† Kuře ††† |  Akuma

II. Kostlivcův Pán

♥Piko

20. prosince 2010 v 15:00 Skupinka
♥
♥
♥
♥I. Zrada

18. prosince 2010 v 21:33 | ††† Kuře ††† |  Akuma

I. Zrada

♥
Láska není pro démony... Dělá z nich netvory. Kéž bych byla anděl... Promiň Baale!