II. Nový pár!

12. září 2012 v 16:09

II. Nový pár!Ciel ležel v nemocnici už třetí týden a odmítal se zvednout. Démonská zbraň. Oklepal se. Tohle by mu nikdo nevěřil. Převrátil se na bok. Zůstane tu až do smrti. To bylo jeho rozhodnutí. Najednou se dveře rozletěly a v nich stál Timothy. "Vylez z tý postele! Zvedni tu svojí línou prdel!" poručil.
"…," přikryl se peřinou přes hlavu.
"Co jsem ti řekl?" stáhl z něj peřinu. "Neser mě a laskavě se na mě dívej, když s tebou mluvím!" popadl ho za bradu.
"Nech mě…!" pípnul.
"Nech toho jsi jako holka! Zabil jsi se svojí zbraní Baziliška. Netuším jak je to možné, ale je to tak. Takže laskavě… vstávej máme pro vás práci!"
"Proč? Jen další zemře…," v očích měl slzy.
"Matt… ty buzerante, dobře jsem si všimnul jak na něj koukáš!"
"…," zrudl a mlčel.
"Tohle chceš?" drsně ho začal líbat. Rukou mu zajel pod horní díl pyžama a prozkoumával jeho plochý hrudník. Ciel se chtěl bránit, ale byl slabý jako moucha. Cítil jeho jazyk až v krku. Druhá ruka zamířila na jeho přirození a začal ho dráždit. Ciel zrudl a začal se cukat.
"Ne! Nech mě!" vyjekl v přestávce na nadechnutí. Snažil se ho odstrčit, ale to Timothyho mohlo jen rozesmát. Rudl ještě víc. Proti své vůli zavzdychal, když Timothy přitlačil.
"Líbí se ti to," řekl posměšně. "Tak přestaň hrát…," znovu ho začal líbat. Pak přestal dráždit jeho tělo. Potřeboval ruce na roztržení jeho pyžama a na stáhnutí svých kalhot s trenkami. Ciel zaječel když do něj pronikl. Nechápal nic. Právě ho znásilňuje zbraň. Ponížení. Po chvilce cítil jak se na něm uspokojil. Kdyby to byl Matt… bylo by to krásné, ale byl to Timothy. Nechutný, šílený Timothy. Vystoupil z něho. Konečně.
"Ou, moje oči, teď abych si je vydloubla…," ozval se pobavený smích.
"Kurva," zasyčel Timothy a rychle si natáhl trenýrky a kalhoty. Byl zrudlý. Překvapivě ne vzteky, ale rozpaky.
"Já věděla, že jsi teplej. Ani jednou ses mi nezadíval na prsa…!" rozesmála se Blood a zavřela za sebou. "Takže můj drahý Ciel přišel o věneček… Jak roztomilé, ale vidět jsem ten konec nemusela. Pěkně nechutný. Laskavě se dojdi pak umýt. Vy oba," nakrčila nos. Očividně jí pohled na tu erotickou scénu nevzrušil.
"Laskavě o tom… drž hubu!" Timothy se snažil uklidnit.
"Ale jistě. Proč bych to měla říkat, mě se to netýká. Kromě toho můžu mít pár otázek? První zbraň, které umře uživatel se může spojit s dalším uživatelem, že?"
"Ano…," Timothy nechápal o co jí jde. Proč se ptá, když to ví.
"Uživatel, který nebyl spojen se zbraní se může spojit s uživatelem dvěma cestami, že ano?"
"Ano, ale to snad víš, ne?" zavrčel. Začínal mít té holky tak akorát dost.
"Duševní a tělesnou…, že ano?" vypadala jako satan. "Víš kdo ti kdy řekl, že já jsem se spojila s ním? Hahaha! Vážně, nikdy. Takže když si ho přeřízl, spojil ses s ním. Jaká legrace. Pán jsem jedna z nejlepších zbraní na světě a kluk se dvěma body… Bože, to je vtipné!
"Ty lžeš…!" pobledl. Tohle by znamenalo… průšvih!
"Ráda a často, ale teď ne," zvážněla. "Hold kdo má neposlušného ptáčka…!" Timothy jí popadl pod krkem a dusil. Než se nadál nabrala ho kolenem do rozkroku. Pustil jí a sám padl na zem a stočil se do klubíčka. Bolest. "Máš po ptákovi…Ale jen tak na pár hodin," dodala mile. "A už nikdy na mě nehrabej," byla ráda že nosí neustále kombinézu, která jí zakrývá skoro celý povrch jejího těla. Nejraději by měla kuklu.
"Cože?" pískl Ciel, schovaný za dekou.
"Jo, jsi pán tohohle idiota. A já jsem navíc… takže… Mám volno a můžu se flákat jupí!"
"Co se tu sakra děje?!" přiběhl doktor. První ho upoutal Timothy na zemi. Pak Blood, která se tvářila jako andílek. A nakonec Ciel, který dělal že tam není. Že je peřina. "Všichni jste schopni služby! VYPADNĚTE! HNED!" nedbal na to kdo to je, ale vykopal Timothyho. Blood vyskočila oknem s Cielem zabaleným jako miminkem v náručí. Ten vřeštěl jakoby ho vraždila. Byli v pátém patře! Blood dopadla na nohy, jakoby nic. Ciela mile pustila na zem.
"Au!" ublíženě jí sledoval.
"Já tě neojela, tak si ten pohled nech!"
"To bylo znásilnění!" fňukl.
"A co je mi do toho? Nic. Teď jsi majitel násilnický zbraně, která tě bude znásilňovat… A je silná jako prase, takže až se promění na zbraň… Roztrhá tě to. Nechutné, už jsem to párkrát viděla… Rozprskneš se. Bum!" usmála se.
"Ty… vážně ty… jsi nejhorší!" brečel. Nechtěl umřít. Nechtěl nic.
"Nebul!" dostal kopanec. "Prober se… Je krásný den a já jsem volná!"
"Omyl…," zavrčel Ciel dopáleně. "Úředně jsi má zbraň… A než se to změní… Musíš se mnou zůstat!"
"Co zkoušíš?" tiky. "Hele malej jdi si hrát s kačerem a neotravuj…," viditelně znejistila. Věděla, že má pravdu.
"Budeš se mnou…. Jinak tě nahlásím! A budeš mít průšvih, že nemáš zase majitele!"
"Ty mi budeš vyhrožovat ty jeden ubohej ubožáku?!" vycenila své zuby. "To si nemyslím!" znova ho nakopla až odlítl o kus dál.
"Co tu kruci děláte?!" štěstí Blood došlo. Viděl jí druhý nejmocnější uživatel, který žil. Mimo jiné jejich šéf. Šedivé oči do ní propalovaly díru. Modré vlasy čechral vítr. Velmi důležitě si promnul bradu se strništěm.
"Omlouvám se… Tady jen cvičíme… Obranu," pípla a sklopila hlavu. Kdyby poznal že je démonská zbraň je po ní. Stačil by jediný dotek! Srdce jí bilo pomaleji než obvykle.
"To vidím… Jméno a zařazení!"
"Blood… Prosím nováček. Ještě nás nikam nezařadili po té nešťastné události s Bazilišky…"
"Ano, četl jsem o tom. Pokud vím… Ty jsi zbraň… Tvé chování k tvému uživateli je nepřípustné!"
"On to prosím už není můj uživatel…"
"Čí tedy?" na tuto otázku mu odpověď právě doběhla.
"Ciele…!" doběhl k němu Timothy. Ciel si přál umřít. Rakev… ani tu nemusel mít. Díru! Obyčejná díra a zem!
"Prosím, toto je jeho nová zbraň. Mají to nejpevnější pouto a to sexuální, prosím," uculila se.
"Synovec Wolfa! To snad není pravda! Co je tohle za komedii! On nemůže být jeho zbraň!"
"Omlouvám se… ale jsem jeho zbraň," Timothy polknul.
"COŽE?!" tohle málem nerozdýchal. "Ale to nejde! To je skandální! Nemyslitelné!" zíral na ně. "Už jsem pro tebe měl připraveného uživatele! Dobře víš že používat zbraň s rozdílem víc jak 10 bodů je přísně zakázáno! A mezi vámi je víc než 10 bodů!"
"Já…," nevěděl kam s očima. "Přijmu trest," řekl pokorně.
"Na trest ti seru! Já potřebuji schopnou dvojici! Mám několik neodkladných misí! A co si ty jeden idiote uděláš?! Museli jste se spolu kruva opíchat, aby jste vyšoupli jeho zbraň!" máchl rukou k Blood, na kterou už nijak víc nemyslel. Ta se potěšeně uculila. Je za vodou! "Pošlu vás na ně a klidně si chcípněte všichni tři!"
"Tři?!" Blood byla šokována. "Já jsem v tom ale nevinně!"
"To mě nezajímá. Měla sis svého uživatele uhlídat!" štěkl. "Zítra se hlaště u mě v kanceláři přesně v 7:00! Ani o sekundu dýl!" otočil se na podpatku a odešel.
"Vy hajzlové…!" Blood na ně vrhla znechucený pohled. "Kvůli vám budu muset na nějakou zkrvenou misi! Doufám, že vás tam zabijou!"
"Drž hubu…!" sykl Timothy. Ciel pro jistotu omdlel.


V kanceláři se hlásili přesně na čas. Blood se nemusela bát o své prozrazení dlouho. Dostali složku se řevem, ať jsou do večera zpátky s úspěchem, jinak jim uthá hlavy popřípadě jinou část těla a vykopl je na ulici. "Ale fuj svět lidí…," nakrčila Blood nos a proházela galerií - místností portálů. Zastavila se a pročítala pečlivěji.
"Co tam máme dělat?" Timothy rezignovaně sledoval jak pročítá složku.
"…," Ciel šel jako nap opravu. Měl jasnou vizi. Skončí roztrhán nebo sežrán.
"Viva la mort! Zabít jednoho… em… dítě," ukázala jim fotku malého kluka. "Co jim ten cukroušek asi udělal?" rozchechtala se.
"Ukaž to sem!" Timothy jí vytrhl složku. "Extrémě nebezpečný… Žádoucí zabít co nejdříve. To nepíšou u každého… Ti zmrdi tu nepíšou kdo to je!" koukl se na fotku klučíka. Fialové vlásky a tmavé modré oči. Nevypadal jako nebezpečný tvor. K tomu extrémně. "No nic… Kde že je?" vzdychl. "Co? No fuj… Tam jsem jednou byl… nechutné!"
"Škola pro lidi se ti zdá nechutná? Ty šoustáš zadky kluků!" Blood se vyhnula kopu i pěsti.
"Drž hubu! Jinak ty máš opravdu jen dva body?" nedůvěřivě si jí prohlížel.
"Ne mám jich asi plnou prdel. Jistě že mám jen dva…!" ušklíbla se. "Jinak musíme hejbnout, jinak nestíháme!" zamířila k jednomu z portálů. Obraz, který vypadal obyčejně. Krajina města. Dotkla se ho a rázem zmizela. Timothy popadl Ciela a prohodil ho obrazem. Nakonec prošel i on.

"Co tu jako budeme dělat?" Timothy sledoval Portu.
"Počkáme až skončí vyučování a prcek se objeví!" Porta si lehnula na zídku u školy. U střední školy.
"Ty vole já tu čekat nebudu!"
"A co chceš dělat?" ušklíbl se Ciel. "Vběhnout do školy a všechny pozabíjet?"
"Třeba!" odsekl.
"Kluci tam máte křoví! Nerušte mě!" naznačila ať se pakují. "Když nenaspím svých 10 hodin ubere mi to na kráse!"
"Ty nejsi krásná tak či tak!" zavrčel popuzený Timothy.
"Nemám ptáka, nejsem krásná jo, jo…"
"Hej ten malej kluk!" Ciel ukázal na malého kluka, který se objevil a šel k nějakému mladíkovi.
"Útok!" vyhlásil Timothy a běžel k nim.
"To je idiotský hovno z kadiboudy!" Blood vstala a běžela za ním. Studenti, kteří šli do školy na ně nechápavě koukali. Kluci ocenili křivky Blood. Ciel šel za nimi. Nepospíchal.
"… a hele!" klučík vzhlédl k Timothymu. "Další dáreček. Ale tentokrát tak brzo!" očka mu zasvítila. Mladík jen protočil své šedé oči. Byl bledý a pohublý. Delší černé vlasy měl ulíznuté. Měl brýle a vypadal jako šprt.
"HEBNI!" Blood sejmula kopet Timothyho, který tak krásně prolítl nad klučíkovou hlavou.
"Jé to je konečně to co jsem chtěl!" klučík vyskočil a mířil otevřenou pusou na její levé prso. Zastavil se ale o její pěst. Krásně nalítl obličejem. Ani ručičkami na její prsa nedosáhl. Snažil se dosáhnout, ale měl smůlu. Po pár sekundách ve vzduchu sletěl na zem. Jasné K.O.
"Od kdy je perverzní děcko extrémně nebezpečný?" odfrkla si a nakopala ho.
"Oh slečna je domina! Ty mám rád! Máš takové ty latexové věci a bičík? Jsem moc zlobivý kluk potřebuju naplácat!" další nálet. Blood se uhnula a klučík přistál do náručí Ciela a i s ním žuchl. Ostatní klučíka neviděli, takže to vypadalo, že Ciel spadl sám od sebe. Čuměli na něj jako na blázna. Co tu dělá ten pomatenec v motorkářské kombinéze? Radši je obcházeli obloukem. I když Blood byl důvod se trošku přiblížit.
"Mluv ty," namířila na něj prstem. "Kdo jsi?" Blood vycítila, že nebezpečnější než to děcko je tenhle mladík.
"Nikdo," pokrčil rameny. "Bezvýznamná existence. Jako většina z nás," dodal.
"No jistě!" uculila se. "Nevěřím klukovi, který vidí to co jiní ne… A očividně není překvapen z naší návštěvy…," uculila se. Pak ucítila ruce na svém zadku. Klučík se ocitli na zemi a podpatkem mu drtila rozkrok. Ječel jakoby ho na nože brali.
"Nech mého otce…," mladík se jí dotkl. Žádné syčení.
"Huh… kdo jsi?" zvedla k němu oči a nechápavě ho sledovala. Ani člověk, ani zbraň či uživatel.
"Au…," Timothy se pomalu došoural a pomohl Cielovi na nohy a vrátil mu jeho vyražený dech.
"To není příjemný! Ale něco to do sebe asi má…!" zajíkl se klučík.
"Nebudu se do toho míchat!" vysmekla se mu a nechala klučíka klučíkem a couvala. "Kluci padáme, tohle se mi nelíbí!" zavětřila potíže. A ona na to měla nos dokonalý!
"Žádný takový! Musíme ho zabít…!"
"Ser na to. Raději si poslechnu řev té opice, než tu být dýl…!"
"Ale nééé neodcházej! Miluju tě!" klučík k ní chtěl běžet, ale mladík ho chytl za límeček a tak mu zabránil znovu skočit.
"Nech těch blbostí…"
"Jsi chlap nebo nemáš oči či mozek dole?! Do je kočka!"
"…," Timothy využil šanci a hodil dýku. Trefil se přesně do klučíka. Ten vyhekl a vychrlil příval černé krve.
"Shit, svázaný démon… To je sakra dobrej úlovek!" Timothy se uchecht.
"Hezká rána…"
"Kompliment?" usmál se na Ciela.
"Ne, konstatování," ustoupil od něj jako od nechutné věci.
"Vy jste naprostý… nemyslící čuráci…!" sykla Blood a sledovala tu dojemnou scénu, kdy otec umírá v náručí syna.
"Synu… nahraď mě. Nevyhýbej se svému poslání… Najdi… najdi tu správnou zbraň…," vykašlal další černou krev. "A hlavně… hlavně…"
"Nemluv… neumřeš sakra…!" vzdychl a bezmocně ho držel. Měli štěstí, že zazvonilo a všichni už byli ve vnitř. Krev, která se bere odnikud by jen tak nevysvětlili.
"Hlavně… si najdi holku a spi s ní co nejvíc! To ti dodá sílu… a mužnost… Pamatuj… sex!" vydechl naposledy.
"Jeho poslední slovo bylo sex…," Ciel byl v šoku.
"Utíkejte debilové!" Blood vzala nohy na ramena. Ciel popadl Timothyho a běželi za ní.
"Jej!" Blood narazila do mladíka, který se ocitli před ní. Ten jí pevně chytnul. "Pust mě!" vrazila mu pěstí až poodlítl. Rozbila mu při tom brýle. Uskočila jakoby se spálila. "Kurva!" sledovala kus sklíčka, který jí probodl ruku.
"…!" kluci jen zírali. Z mladíka se stal démon. Dlouhé bílé vlasy a černé oči. Ciel na něm mohl oči nechat. Tohle byl ten nejkrásnější muž! Matt byl zapomenut. Timothy se cítil silně ukřivděn, že se tak nedívá Ciel na něj a dal mu pohlavek. Žárlil?
"Chtěl jsem vám poděkovat… Ale ty jsi musela utíkat jako o život," usmál se na Blood a ukázal jí své špičáky.
"U-upír!" málem jí vypadly oči z důlků. Myslela si, že jsou vyhubeni! Ztuhla a zírala na sklíčko ve své ruce. Než se nadála byl u ní. Ani ho nezaslechla. Vytřeštila oči. Vytáhl jí sklíčko z ruky. Byla na ní její tmavě rudá krev, který nevypadala nejlépe. Strhl z ní rukavici a zakousl se jí do ruky. "NE!" zaječela a pak ječela bolestí, jakoby jí při nejmenším vraždil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama